Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 3:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 19, 2018 3:34 pm
Kobiljar kaze da je Jamak igrac za lige petice. Da je samo pameti imao bar malo, a on je majstor uvjek bio.
100%. Znalac, mozda i najtalentovaniji igrac te strasne generacije (Dzeko, Novoselac, itd.). Sta ces kad je budala. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 3:50 pm

Okolele je napisao/la:
pon feb 19, 2018 3:41 pm
U subotu ce teren vjerovatno biti katastrofa kao i na derbiju ili protiv Radnika sto je bio,mozda se opet odgodi utakmica jer se za petak najavljuje prvo obilna kisa pa onda u subotu i snijeg..
valjda naši nisu bacili onaj najlon zašto ga i ne pokriti ako je tako najavljeno...
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 3:58 pm

kremenko je napisao/la:
ned feb 18, 2018 1:08 am
Jel ima neko ovdje da jebe mater celavu Pilavu?
Lopovsku Begicu?
Debelu Prolicu?
Ne zive ti ljudi na Marsu,nego u Sarajevu. Tu su medju nama,hodaju nasim gradom.
Ili cemo slijegati ramenima i skinuti gace i ovaj put.
Treba napraviti udruzenje slicno pitarskom. Jebes mater zvanicno svima redom i prozivas,pravis pritisak na sviju ko ti stane na put. Objavis na 100 portala,a klubu ga mogu glabati jer on nista nije rekao
E moj druže, ja to govorim već godinu dana za to udruženje. Međutim, izgleda nikad manje sloge među nama na tribinama, a klub nikad bolji i organizacioni, a nadam se da će i na terenu nastaviti ovako i doći do nivoa da mogu reći nikad bolji.

Vdim oprali ste @brku za Mehremića. Moram reći da sam ga prizivao u Želju dok je igrao u klubovima u kojima ga je @brko gledao. Meni je i tada imao nešto u sebi. Sad ga nisam previše hvalio jer ga nisam gledao dugo. Nisam ni jučer uspio cijelu tekmu gledati, ali vidim hvalite ga. Drago mi je da napokon nemamo zamjerki na pojačanja. Ja vjerujem da će i Hadžić uskoro biti u prvih 11. On je beton igrač.
 
teatrale36
Postovi: 1155
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 4:03 pm

nookey je napisao/la:
pon feb 19, 2018 3:50 pm
Okolele je napisao/la:
pon feb 19, 2018 3:41 pm
U subotu ce teren vjerovatno biti katastrofa kao i na derbiju ili protiv Radnika sto je bio,mozda se opet odgodi utakmica jer se za petak najavljuje prvo obilna kisa pa onda u subotu i snijeg..
valjda naši nisu bacili onaj najlon zašto ga i ne pokriti ako je tako najavljeno...
E ne moze biti gori nego protiv Radnika nema sanse. Protiv Atletica je bio dosta korektan i pored obilnih padavina, tako da ne sumnjam da ce i ovaj put biti solidan.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 4:36 pm

pred radnik se stvarno poklopilo sve najgore što može.
gradi željo boli te *****
 
Veletin
Postovi: 6
Pridružen/a: uto jul 11, 2017 1:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:02 pm

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:09 pm

Jao fantazija...baš nam fali na temi...ovako jako bitnih stvari vezanih za Želju
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:20 pm

slika

JADO JADNI ... Željo nije bankomat, iako je tebi bio zadnjih godinu dana. Pokretan si bio ko doner, uzimao si za mjesec koliko jedan rudar za godinu, kleo se u klub, navijače...a sad se kao inatiš. MRŠ...Bio si mi drag, sad ti želim sve najgore u životu, vjerujem da čitaš, ili neko tvoj...popišao si se Samire po svemu, po cijeloj svojoj karijeri u plavom dresu. Da se ja pitam, izbrisao bih sve što postoji a što dovodi tebe u vezu sa nama...jer ti si sve ono što nije Željo...što nije Joško...prodo si se bošnjo, balijo...prodo si se za siću da bi nešto, nekom dokazao...za lijeka ti trebalo...FUJ !!!
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:22 pm

Bio mi je drag, prizivao sam ga bio, ali je ispao teški debil.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:23 pm

uzvraćamo udarac zrinjskom nakon uzimanja nikolića i stojanovića :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:24 pm

što se mene lično tiče, nakon ovakvih povrataka i povratnika, vrata kluba su zatvorena svima koji su nekad igrali, pa otišli vani, i ono na koncu da dođu opet...nemoj Edine nikad pomišljati da se vratiš molim te...ni ti, Šeha, Zuka, Coca...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:38 pm

ma meni je smijesno sto je raja ikad povjerovala da je Bekric neki aman zaman Željovac, kakav on, mi smo mu samo bili odskocna daska u karijerii, pravi demagog, i to samo po medijima, znao je on privatno srat po Želji jos i u prvom mandatu, a kad god je produzivao ili potpisivao mi smo mu zadnja opcija bili nakon vaganja inostranih ponuda
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:39 pm

salle86 je napisao/la:
pon feb 19, 2018 5:24 pm
što se mene lično tiče, nakon ovakvih povrataka i povratnika, vrata kluba su zatvorena svima koji su nekad igrali, pa otišli vani, i ono na koncu da dođu opet...nemoj Edine nikad pomišljati da se vratiš molim te...ni ti, Šeha, Zuka, Coca...
E usra ga i ti sad . Dabogda se sva troica vratili abd.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:41 pm

19adi21 je napisao/la:
pon feb 19, 2018 3:22 pm
Po kojem se ono sistemu pravi raspored za ligu za prvaka ?
Po Bergerovoj tablici
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bergerove_tablice
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:42 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon feb 19, 2018 5:39 pm
salle86 je napisao/la:
pon feb 19, 2018 5:24 pm
što se mene lično tiče, nakon ovakvih povrataka i povratnika, vrata kluba su zatvorena svima koji su nekad igrali, pa otišli vani, i ono na koncu da dođu opet...nemoj Edine nikad pomišljati da se vratiš molim te...ni ti, Šeha, Zuka, Coca...
E usra ga i ti sad . Dabogda se sva cetvorica
vratili abd.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:46 pm

Isp'o je Bekrija pakas davno, kad je baljezgao po novinama o svom odnosu sa Slavkom i slicno. To sto je jedan takav frajer u "gospodskom" Zrinjskom mi, iskreno, ne znaci nista, niti me imalo pogadja. Neka ga tamo, bas ce ih pojacat. Zrinjski neka samo nastavi da se razbacuje sa sudijama, stelama, dovodjenjem ovakvih bivsih igraca poput Bekrica i tome slicno. Zanijeli su se i oni previse, valjda misle namirice potroseno iz HDZ-ove kase i vec kupljenom titulom, ali nece moci tek tako do nje. Slijedi im pad kad ih mi prepisamo na kraju sezone. :karanje:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:47 pm

Slazem da treba praviti razliku izmedju evenutalni povratnika koji su godinama A-reprezentativci i igraju po ligama petice, i igraca tipa Jahic, Bekric, Kerla. :)

Sto se mene tice, Dzeko, Cocalic, Zukanovic i Sehic (kao neki) su veoma dobro dosli :)
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:52 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon feb 19, 2018 5:39 pm
salle86 je napisao/la:
pon feb 19, 2018 5:24 pm
što se mene lično tiče, nakon ovakvih povrataka i povratnika, vrata kluba su zatvorena svima koji su nekad igrali, pa otišli vani, i ono na koncu da dođu opet...nemoj Edine nikad pomišljati da se vratiš molim te...ni ti, Šeha, Zuka, Coca...
E usra ga i ti sad . Dabogda se sva troica vratili abd.
tako sam ja govorio i za jahića, bekrića, zebu...
baš zato što su mi ovi gore nabrojani dragi, ne bih volio da se popišaju po svemu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:55 pm

Dajte molim vas da podrzimo Zelju. Vidimo svi cime se bave drugi. Mi smo jedino sto Zeljo treba van zelenog terena i nista drugo. Napunimo Grbavicu, prvo sad u Subotu pa onda i svaki iduci put. Ne dozvolimo da nas Klub ostane bez najvaznije podrske. Zeljo nam je jedini izlaz iz krize, jedini momenat koji nas umiruje i sjedinjuje.
Pogledam sada u Krupi na tribini stoje momci od 16 pa do 60 godina. I svi zbog istog tu. Ja sam bio sa par forumasa. Iako smo imali problem sa odronom pri povratku iz Krupe, nije stajala pozitivna prica u autu vezano za naseg Zelju. Ljudi boziji potrebni smo Mu. Ko nema za karte nek se javi, dobice je. Nikakve pare ne mogu zamijeniti tu srecu i radost. Prvi cemo bit na kraju. Hocemo. Moramo vjerovati u to. Vratice se Zeljo gdje mu je i mjesto na kraju sezone.
SVI NA GRBAVICU 24.02.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 19, 2018 5:57 pm

salle86 je napisao/la:
pon feb 19, 2018 5:24 pm
što se mene lično tiče, nakon ovakvih povrataka i povratnika, vrata kluba su zatvorena svima koji su nekad igrali, pa otišli vani, i ono na koncu da dođu opet...nemoj Edine nikad pomišljati da se vratiš molim te...ni ti, Šeha, Zuka, Coca...
Klub mora biti svima na prvom mjestu. Sto se tice igraca prema svima mora biti isti odnos. Ako uradis nesto pogresno prema klubu tebi su vrata zatvorena i kraj price, pa da si Ivica Osim licno. Ne smije se desiti situacija ako npr. Dzeko dodje da se moze zajebavati jer je on ipak Dzeko. U tom slucaju je Dzeko isti kao mnogi prije njega i tu nema razlike. Dzeku sam samo naveo kao primjer, a uvjeren sam da bi se on licno ponasao profesionalno. Mene su razocarali i nasi "veliki navijaci" prvo u slucaju "Stanic" jer su stavili na prvo mjesto Stanica samo zbog toga sto su prijatelji s njim i njegovom zenom. Tacno su tad maske pale. I ja sam znao Stanica ali mi je klub na prvom mjestu pa taman da mi je o bratu rijec u ovakvim situacijama. Prvo pricao da mora obezbjediti egzistenciju ovo ono i onda ispali se u Zrinjski, fuj, dno dna.
Bekric je isto pokazao o kakvom je covjeku rijec. Bukvalno na kraju karijere upropastio sve sto je uradio kod nas, pa kakav mozak moras biti da to uradis.

Sto se tice povrataka Sehe, Coce, Zuke, Dialibe, Visce, Dzeke itd, bujrum ako cete biti profesionalci i raditi onako kako sad radite u vasim klubovima, ako mislite biti neozbiljni i mislite poput Bekrica da je liga lagana i da sa kilama viska mozete dominirati, onda nemojte ni dolaziti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija