Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 10:50 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 15, 2017 10:35 am
Ima li kakvih vikend vijesti :kafa:
Danas su boomovi kod komsija,ode im Crnkic :placeodsmijeha:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 10:58 am

Evo i papa udario tablu "zabranjeno kukaknje" na vratima.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:17 am

Glavobolju treneru švedskog tima Robertu Norlingu zadaje povreda napadača Eero Markkanena. On je na Grbavici odigrao svih 90 minuta, ali je nakon povratka u Švedsku utvrđeno da ima problema sa zglobom desne noge i njegov nastup u revanš meču je pod znakom pitanja.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:18 am

Od Ordagoca su fotumi napravili zvijezdu, prije svega pitari i mi. Nema yebenog prelaznog da ga se ne priziva i ne ljepe sastavi u kojima je decko. Sad se umislio da je igracina i da ce dobiti koliko zine...a velika vjerovatnoca da bi bio promasaj da dodje ili nama ili pitama. Najcesce su takvi igraci bili zestoke fule.
No svejedno bilo bi fino kad bi ga prestali prizivati i praviti od njega Pirla. Da nam je vezni neophodan jeste, ima igraca koji su za njega izmislili fudbal a manje traze samo ih treba nanjusiti i izroviti...mada u tome nismo dobri bar do sada smo daleko od toga bili...ali uvijek postoji nada i ono ali...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:21 am

Okolele je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:17 am
Glavobolju treneru švedskog tima Robertu Norlingu zadaje povreda napadača Eero Markkanena. On je na Grbavici odigrao svih 90 minuta, ali je nakon povratka u Švedsku utvrđeno da ima problema sa zglobom desne noge i njegov nastup u revanš meču je pod znakom pitanja.
Je li nam ovo i oni pokušavaju prodati fazone Jagodića? E moj NorlinŽe... :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:22 am

Hurmasica je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:21 am
Okolele je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:17 am
Glavobolju treneru švedskog tima Robertu Norlingu zadaje povreda napadača Eero Markkanena. On je na Grbavici odigrao svih 90 minuta, ali je nakon povratka u Švedsku utvrđeno da ima problema sa zglobom desne noge i njegov nastup u revanš meču je pod znakom pitanja.
Je li nam ovo i oni pokušavaju prodati fazone Jagodića? E moj NorlinŽe... :D
Norling amater, shvaticu ga ozbiljno tek kada kaze da pravimo racun bez krcmara.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:22 am

Dovedimo Redžića u paketu sa Vukotićem iz Krupe..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2675
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:30 am

chile je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:18 am
Od Ordagoca su fotumi napravili zvijezdu, prije svega pitari i mi. Nema yebenog prelaznog da ga se ne priziva i ne ljepe sastavi u kojima je decko. Sad se umislio da je igracina i da ce dobiti koliko zine...a velika vjerovatnoca da bi bio promasaj da dodje ili nama ili pitama. Najcesce su takvi igraci bili zestoke fule.
No svejedno bilo bi fino kad bi ga prestali prizivati i praviti od njega Pirla. Da nam je vezni neophodan jeste, ima igraca koji su za njega izmislili fudbal a manje traze samo ih treba nanjusiti i izroviti...mada u tome nismo dobri bar do sada smo daleko od toga bili...ali uvijek postoji nada i ono ali...
Ma svaki igrač pokušava izvući što više para, ništa neobično. Eh, da li vrijedi on tih para koje traži, to je pitanje. Svejedno, mislim da moramo rizikovati i dati nekad neke pare za igrače za koje se smatra da bi mogli unaprijediti našu igru. Pa makar i da fulimo ponekad, što je realno da se desi. Nemamo ništa od toga što dovodimo besplatno igrače. Desit će se ponekad neki Lendrić, ali dugoročno nije dobro... Ako ne možemo izdvojiti nekih 100k KM za pojačanje, onda se zaista ne možemo nadati nekom evropskom iskoraku, a pogotovo ne dominaciji u Premijer ligi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:38 am

kvalitet je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:30 am
chile je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:18 am
Od Ordagoca su fotumi napravili zvijezdu, prije svega pitari i mi. Nema yebenog prelaznog da ga se ne priziva i ne ljepe sastavi u kojima je decko. Sad se umislio da je igracina i da ce dobiti koliko zine...a velika vjerovatnoca da bi bio promasaj da dodje ili nama ili pitama. Najcesce su takvi igraci bili zestoke fule.
No svejedno bilo bi fino kad bi ga prestali prizivati i praviti od njega Pirla. Da nam je vezni neophodan jeste, ima igraca koji su za njega izmislili fudbal a manje traze samo ih treba nanjusiti i izroviti...mada u tome nismo dobri bar do sada smo daleko od toga bili...ali uvijek postoji nada i ono ali...
Ma svaki igrač pokušava izvući što više para, ništa neobično. Eh, da li vrijedi on tih para koje traži, to je pitanje. Svejedno, mislim da moramo rizikovati i dati nekad neke pare za igrače za koje se smatra da bi mogli unaprijediti našu igru. Pa makar i da fulimo ponekad, što je realno da se desi. Nemamo ništa od toga što dovodimo besplatno igrače. Desit će se ponekad neki Lendrić, ali dugoročno nije dobro... Ako ne možemo izdvojiti nekih 100k KM za pojačanje, onda se zaista ne možemo nadati nekom evropskom iskoraku, a pogotovo ne dominaciji u Premijer ligi.
Sta imamo rizikovati, covjek s polugadjenjem spomenuo nas interes za njega i to pred kamerama. Sto rece momak par redova iznad, okrenuti se Vukoticu i Redzicu, ako smo vec imali odvojene pare za Ordagica, preusmjeriti na njih ako ikako moze.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:39 am

sergejevic je napisao/la:
sub jul 15, 2017 10:58 am
Evo i papa udario tablu "zabranjeno kukaknje" na vratima.
a navijač je i on...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:40 am

Ma bit će kapitalaca, ne brinemo :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:41 am

kvalitet je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:30 am
chile je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:18 am
Od Ordagoca su fotumi napravili zvijezdu, prije svega pitari i mi. Nema yebenog prelaznog da ga se ne priziva i ne ljepe sastavi u kojima je decko. Sad se umislio da je igracina i da ce dobiti koliko zine...a velika vjerovatnoca da bi bio promasaj da dodje ili nama ili pitama. Najcesce su takvi igraci bili zestoke fule.
No svejedno bilo bi fino kad bi ga prestali prizivati i praviti od njega Pirla. Da nam je vezni neophodan jeste, ima igraca koji su za njega izmislili fudbal a manje traze samo ih treba nanjusiti i izroviti...mada u tome nismo dobri bar do sada smo daleko od toga bili...ali uvijek postoji nada i ono ali...
Ma svaki igrač pokušava izvući što više para, ništa neobično. Eh, da li vrijedi on tih para koje traži, to je pitanje. Svejedno, mislim da moramo rizikovati i dati nekad neke pare za igrače za koje se smatra da bi mogli unaprijediti našu igru. Pa makar i da fulimo ponekad, što je realno da se desi. Nemamo ništa od toga što dovodimo besplatno igrače. Desit će se ponekad neki Lendrić, ali dugoročno nije dobro... Ako ne možemo izdvojiti nekih 100k KM za pojačanje, onda se zaista ne možemo nadati nekom evropskom iskoraku, a pogotovo ne dominaciji u Premijer ligi.
A smijem se zakleti da levat ako dodje nece se sastaviti sa loptom ko nekad Prepoli I jos mnogi,prebrzo se ovdje igraci okuju u zvijezde,najbolji primjer su Stevanovic I Duljevic,prvi peca po Drini,drugi sjedi kuci hekla s materom...sa cistim papirima nisu u stanju naci normalan klub
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:45 am

nemaš se šta kleti, realno je situacija takva da je momak na toj poziciji najbolji i najdokazaniji igrač još u ligi, a relativno mlad. može li biti promašaj - može kao i svako.

da li su duljević i stevanović mogli do sad naći "normalne" klubove - svakako jesu da gledaju sebe realno. a to što ne gledaju realno, i što ih prodaju samo njihovi menadžeri - i to je samo njihov problem.
gradi željo boli te *****
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:47 am

Ordagic trazi platu 11 000 (bar se tako prica) 11 000 x12 mjeseci = 132 000 + 50 000 otkup ugovora od sl= 182 000 KM.
Na platu se mora platiti porez koji bi iznoio ogroman iznos 60-70 000 (nisam siguran ) + bonusi. Znaci taj seljacic bi nas kostao prvu godinu 250 000 KM. dalje, on ima ima 24 g i 2 mjeseca mogucnost prodaje postoji godinu ili dvije jer njega sa 27 nece niko i da hoce ne moze preko 250 000 jer kalibar lendrica vidjesmo koliko ode. Da ne duljim dzaba on ne vredi tih para da Misimovic kaze.
za ove pare smo mogli kupiti 3 najboja igraca krupe koji su usput mladi od ordagica 3-4 g na svakoj poziviji po jednog i kompletirati tim za naredne 2 godine.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 11:56 am

Istina, ne vrijedi tih para + ima hronicnu povredu ledja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 12:06 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:45 am
nemaš se šta kleti, realno je situacija takva da je momak na toj poziciji najbolji i najdokazaniji igrač još u ligi, a relativno mlad. može li biti promašaj - može kao i svako.

da li su duljević i stevanović mogli do sad naći "normalne" klubove - svakako jesu da gledaju sebe realno. a to što ne gledaju realno, i što ih prodaju samo njihovi menadžeri - i to je samo njihov problem.
Razlozi koje navodis su onda za dublje analize psihickog stanja navedenih fudbalera,dozvoliti da te menadzer handri u zdrav mozak meni nije normalno
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 12:09 pm

phpBB [video]
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 12:10 pm

Okolele je napisao/la:
sub jul 15, 2017 11:17 am
Glavobolju treneru švedskog tima Robertu Norlingu zadaje povreda napadača Eero Markkanena. On je na Grbavici odigrao svih 90 minuta, ali je nakon povratka u Švedsku utvrđeno da ima problema sa zglobom desne noge i njegov nastup u revanš meču je pod znakom pitanja.
Kud se onaj ala Guti nije povrijedio sto nosi 7 ili onaj najbolji im igrac 6. :D

Eno sad Ordaga ne vrijedi para. Eto nek Markovic, Bekric i ostali polovnjaci sto su prodefilovali vrijede onih para sto smo im dali.
Bas me zanimo koga to mi mozemo dovesti i da vrijedi tih para.
Pustite se tih sad podcjenjivackih prica. Hocemo napredak a necemo platiti. tj. Jebali bi se al da nam ne udje.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 12:12 pm

Jovan Blagojević. : 33 utakmice,1 gol,3 asistencije, ukupno minuta : 2.680
Darko Marković :28 utakmica,4 gola,3 asistencije, ukupno minuta : 2,510
Uglješa Radinović :26 utakmica, bez učinka, ukupno minuta :1,365


Amer Ordagić,29 utakmica,0 golova, 9 asistencija, ukupno minuta : 2,541
Primjera radi, samo naš najstandardniji veznjak Blagojević ima više utakmica od Ordagića, u ligi je odigrao dvije više utakmice od njega i u kupu dvije.
Evo još i statistika ''ponajboljeg'' veznjaka lige :
Tomislav Tomic, 35 utakmica, 5 golova,dvije asistencije, ukupno minuta :2,967
i
Ajdin Redzic : 29 utakmica,2 gola,bez asistencija,2,309 ukupno odigranih minuta...
Dobro igra s obzirom da iam hroničnu povredu leđa...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 15, 2017 12:13 pm

Pa ne moze se naci bolji od Ordagica za manje pare. Ja mislim da vrijedi toliko koliko trazi, ali nasi ocigledno ne zele da rizikuju jos uvijek, a bez rizika necemo ni napraviti neki ozbiljniji iskorak.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, fanaticZeljin, Google [Bot], rodrigo87, Zvaka72 i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija