Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 11:55 am

Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:51 am
damirfile je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:47 am
Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 9:49 am
''Ujedno, obavještavamo navijače da će novčani priliv od ulaznica s istočne tribine biti usmjeren u finansiranje istoka, kako bi se što prije finansijska konstrukcija novosagrađene tribine zatvorila", zaključuje se u saopćenju kluba.
Pitam se koliko smo to jos duzni GP Butmir za Istok. Ne bi me cudilo da nam treba jos pet utakmica kao protiv AIK-a da vratimo dug! :?
A krov a poslovni prostori ????? istok ce biti zavrsen kad legne krov, poslovni prostori, video nadzor i brojaci ulaznica odnosno kad tribina bude imala 4 kategoriju.
Druze, tribina Istok jos nije isplacena u cijelosti! Planirano 1.2 pa 1.4 miliona a otislo na 2,05 miliona KM bez sredjivanja poslovnih prostorija sto je baska investicija. Od cega da to platimo? Sad ce se vec moci nakon ove godine, ali lova od Evrope ce leci tek u decembru.
Ne vredi ponovo objasnjavati ili ne kontas ili to namjerno radis. Mislim da namjerno radis.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 11:57 am

Kaze Thern da mu se svidja kapiten, kako je tehnicki potkovan i da mu je izuzetno tesko uzeti loptu.

Therne, yebala te Jugoslavija hahaha
1987
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 11:58 am

Hajde Bajaga u Bundesligu!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 11:59 am

Ma ovo je Zebi najbolji mec zadnjih mjeseci sigurno. Zato i treba pohvaliti, ali kad je los treba i kuditi.

Za uspjeh u Evropu ti treba kontinuitet dobrih igrara i sto bolji koeficijent. S ovim koeficijentom je nemoguce uci u grupnu fazu.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:00 pm

Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:51 am
damirfile je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:47 am
Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 9:49 am
''Ujedno, obavještavamo navijače da će novčani priliv od ulaznica s istočne tribine biti usmjeren u finansiranje istoka, kako bi se što prije finansijska konstrukcija novosagrađene tribine zatvorila", zaključuje se u saopćenju kluba.
Pitam se koliko smo to jos duzni GP Butmir za Istok. Ne bi me cudilo da nam treba jos pet utakmica kao protiv AIK-a da vratimo dug! :?
A krov a poslovni prostori ????? istok ce biti zavrsen kad legne krov, poslovni prostori, video nadzor i brojaci ulaznica odnosno kad tribina bude imala 4 kategoriju.
Druze, tribina Istok jos nije isplacena u cijelosti! Planirano 1.2 pa 1.4 miliona a otislo na 2,05 miliona KM bez sredjivanja poslovnih prostorija sto je baska investicija. Od cega da to platimo? Sad ce se vec moci nakon ove godine, ali lova od Evrope ce leci tek u decembru.
Necemo ni platit. Nemamo od cega. Tako je kako je.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:01 pm

Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:51 am
damirfile je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:47 am
Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 9:49 am
''Ujedno, obavještavamo navijače da će novčani priliv od ulaznica s istočne tribine biti usmjeren u finansiranje istoka, kako bi se što prije finansijska konstrukcija novosagrađene tribine zatvorila", zaključuje se u saopćenju kluba.
Pitam se koliko smo to jos duzni GP Butmir za Istok. Ne bi me cudilo da nam treba jos pet utakmica kao protiv AIK-a da vratimo dug! :?
A krov a poslovni prostori ????? istok ce biti zavrsen kad legne krov, poslovni prostori, video nadzor i brojaci ulaznica odnosno kad tribina bude imala 4 kategoriju.
Druze, tribina Istok jos nije isplacena u cijelosti! Planirano 1.2 pa 1.4 miliona a otislo na 2,05 miliona KM bez sredjivanja poslovnih prostorija sto je baska investicija. Od cega da to platimo? Sad ce se vec moci nakon ove godine, ali lova od Evrope ce leci tek u decembru.
Pa placat ce se sama. Neka bude po utakmici 1500 dusa × 10 KM × 20 utakmica = 300000 KM. Za 2 - 3 sezone otplaceno.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:01 pm

salemprolic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:00 pm
Dominic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:51 am
damirfile je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:47 am


A krov a poslovni prostori ????? istok ce biti zavrsen kad legne krov, poslovni prostori, video nadzor i brojaci ulaznica odnosno kad tribina bude imala 4 kategoriju.
Druze, tribina Istok jos nije isplacena u cijelosti! Planirano 1.2 pa 1.4 miliona a otislo na 2,05 miliona KM bez sredjivanja poslovnih prostorija sto je baska investicija. Od cega da to platimo? Sad ce se vec moci nakon ove godine, ali lova od Evrope ce leci tek u decembru.
Necemo ni platit. Nemamo od cega. Tako je kako je.
Ako koga zanima, od utakmice sa Slobodom se pare od karata usmjeravaju na istok. Sve uredno objavljeno na zvanicnoj, moras bit dobar komad budale da postavljas pitanja gdje idu pare.

87,490 Sloboda
18,070 Krupa
79,370 Sarajevo
20,530 Siroki
41,545 Zrinjski
17,870 Radnik
97,445 Zeta
127,175 AIK

489,495 Total
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:02 pm

U koliko je ovo izvlacenje?
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:02 pm

Kad izbacimo Zenita, jel uzimamo njihov koeficijent?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:03 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:02 pm
Kad izbacimo Zenita, jel uzimamo njihov koeficijent?
uzimamo i ulazimo u grupne faze
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:04 pm

Kako Siroki dobi ovako lake moguce pritivnike. Bas su laksi im dosli.

U kolko je ovo izvlacenje.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:04 pm

Dolina je napisao/la:
pet jul 14, 2017 10:28 am
Ordagić je sinoć trebao dobiti VIP pozivnicu za zapad da malo osjeti atmosferu, da ga spiker najavi kao novo pojačanje i da poslije tekme parafira :-).
Ona njihova 6 ili 7, nekoliko puta sam valja loptu oko centra, drži je duže vrijeme, naši se zalete da mu je uzmu, ispadnu, Zeba, Ugi i Zakarić, on samo proslijedi loptu do krila i nekoliko puta tako ispadamo. Momak je munja, on će nam najviše problema praviti.
@Chwilla, dobar si bio, držao si se momački na nogama jedno vrijeme poslije tekme, koliko si mogao u stvari, drugi put se i pozdravi, doduše prošla je bila ponoć :11:
Kristoffer Olson onaj 7 sa dugom kosom im je najaci igrac a jbg bivsi igrac Arsenala mora valjati vidi se da zna lopte vise puta po dvojicu nam je izbacio jednim pasom treba na njega obratiti paznju u revansu.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:04 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:04 pm
Kako Siroki dobi ovako lake moguce pritivnike. Bas su laksi im dosli.

U kolko je ovo izvlacenje.
13:00
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:07 pm

Reha1921 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:04 pm
Dolina je napisao/la:
pet jul 14, 2017 10:28 am
Ordagić je sinoć trebao dobiti VIP pozivnicu za zapad da malo osjeti atmosferu, da ga spiker najavi kao novo pojačanje i da poslije tekme parafira :-).
Ona njihova 6 ili 7, nekoliko puta sam valja loptu oko centra, drži je duže vrijeme, naši se zalete da mu je uzmu, ispadnu, Zeba, Ugi i Zakarić, on samo proslijedi loptu do krila i nekoliko puta tako ispadamo. Momak je munja, on će nam najviše problema praviti.
@Chwilla, dobar si bio, držao si se momački na nogama jedno vrijeme poslije tekme, koliko si mogao u stvari, drugi put se i pozdravi, doduše prošla je bila ponoć :11:
Kristoffer Olson onaj 7 sa dugom kosom im je najaci igrac a jbg bivsi igrac Arsenala mora valjati vidi se da zna lopte vise puta po dvojicu nam je izbacio jednim pasom treba na njega obratiti paznju u revansu.
ako se ne varam, u dva navrata Zeba ga je poslao u Zelju po cevape
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:07 pm

Ja sam zadovoljan i igrom, a i rezultatom. Po njihovoj igri, mislim da AIK nije imao želju da krene naprijed i da postignu gol. Više je to bilo onako "hajmo pa ako šta uđe". Zadovoljni su nulom. Mi u nešto lošijoj poziciji. Preteško će biti tamo. Vidim većina počela pisati želje za treće pretkolo. Ja ne bih, jer nisam optimističan ni malo. Bojim se da ćemo tamo biti prepadnuti u prvih 15-20 minuta i primiti gol, kao što je bilo u Belgiji protiv Standarda. Nadam se da nisam u pravu. Vidjet ćemo.
Zeba kapitenu, kapa do poda. Da nije bilo Zebe mi ne bismo stvorili ni jednu šansu. Mislili smo da ćemo poslije odlaska Mire igrati bolje, jer je sve išlo preko njega, a evo sad se sve svodi na "daj je Zebi i nek on sam igra". Blagojeviću i Radinoviću nije ni palo na pamet da pređu centar, da se otkriju i da pomognu, jer čovjek nije imao kome dati loptu, pa se morao zabijati u mjesta odakle je nemoguće nešto napraviti... Niko da mu pruži podršku. Nikolić jednostavno ne može, godine i to je to.
Po onom što su pokazali sinoć, AIK je ekipa u rangu Ferencvaroša. Možda za nijansu i lošija. Naravno, tek ćemo vidjeti u Štokholmu njihovo pravo lice, ali su definitivno ekipa protiv koje možemo igrati i koja se uz malo sreće može proći. Samo moramo ući hrabro u revanšu, smireno i bez i jedne greške u odbrani.
Fakat na istoku ima svakakvih, da kažem, kretena! Malo je falilo da onom jednom opalim čvoku. Toliko me iznervirao. Neki psuje Staniću sve živo, naziva ga glupanom, neki psuje Nikoliću... Ne mogu da vjerujem. Trenutno mislim da je istok što se tiče raje, najgora tribina...

Kjosevski- ništa za reći...
Stevanović- bio u užem krugu za dobivanje mog glasa u anketi, odličan sinoć, napokon da i njega vidimo u napada, jedino što mi se ne sviđa je centaršut
Bogičević- od mene dobio glas, poslije Zebe, mislim da je osvojio gotovo svaki zračni duel, nije pravio neke kardinalne greške, još samo nemoj da nas zajebeš nekom glupošću u revanšu... :)
Graovac- dobar, ali on i Bogi jednostavno moraju bolje komunicirati u igri
Stanić- koliko god ga neki kritikovali, on je sinoć igrao srcem, nema mu se šta prigovoriti, bolje ne može zato smo i doveli Projića, Stana se totalno izgubio kada ga je približio golu, ja nisam zadovoljan, ali to je to što on može pružiti
Blagojević i Radinović- sinoć podjednaki, tanko, falio je bar jedan da pomogne Zebi, kao što sam gore napisao
Zec- možda ga nije trebalo izvoditi, šteta za onu priliku u prvom poluvremenu, ali mora bolje
Zeba- igrač utakmice, kapa do poda majstore, :pljesak: sinoć je još jednom pokazao kakav je majstor, stigao ga je umor oko 70. minute i tad smo prestali stvarati šanse
Zakarić- u odnosu na prošlu sezonu, odličan, ali mora još raditi, i njega stigao umor, prvo poluvrijeme je bilo ok, ali u drugom je pao, fali nam Crnov
Nikolić- sve je jasno, joker za zadnjih 20 minuta, sinoć odigrao koliko je mogao

Nikolić u prvom poluvremenu izgledao dobro, kada krene da pravi pritisak niko neće da ga isprati... Fali nam svježina na krilu, tj. Crnov. Vidjeli smo kada je Zakarić pao... Kako bi nam dobro došla tu izmjena sinoć. Što se tiče trenutnog stanja, potreban nam je pod hitno napadač, pa onda veznjak i po mogućnosti krilo, jer od Crnova nemamo ništa, uvijek povrijeđen.
Ako nemaju neko ubojito riješenje za napadača, kontaktirati Mahmutovica... Pokušati završiti to sa Ordagićem i riješiti se jednog veznjaka, po meni najbolje je Markovića.
Idemo se potući u revanšu, pa šta Bog da. Nek se ponovi Budimpešta. :) Šteta što nismo igrali prvu utakmicu u gostima, da znamo na čemu smo.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1150
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:10 pm

pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 11:55 am
I da prodjemo to je bljesak. Da bi se nesto napravilo u Evropi ti moras par godina biti top i na dobrom nivou, kod nas nema plana udjemo u EL slabi nego sto smo bili u nasoj ligi i normalno da mozes sve ocekivati od katastrofe do neke nafake da uvalimo jedan. Najbolja stvar koja se izrodi iz toga je da zaradimo neke pare a najgora da stvorimo pogresnu sliku o ekipi a ne samo mi nego i igraci.
Sad se pravi ekipa za slijedecu godinu i planira izlazak u Evropu sad ti treba dobar napadac i centralni vezni na polusezoni eventualno jedan igrac gdje bude skripilo i da imas ekipu za slijedecu godinu.
:palacgore: To je to, mora se poceti misliti malo dugorocnije i praviti ekipa. Odmah rjesavati ove koja istice ugovor a planiraju se ostaviti, rjesiti se starijih i optimizirati kadar zbog troskova.

Sto se tice tekme odusevljen atmosfeferom, nisam u BIH ove sedmice pa sam gledao preko interneta, jos kada komentator rece na stadionu je 11-12 hiljada ali su napravili atmosfetu kao da ih je 20 hiljada uz kadrove JUGA i istoka, srce kao Trebevic 😀.
Igra dobra na rezultat a i koliko ti protivnik dozvoli, njihov trener rece da su imali glavni zadatak ne dozvoliti nama da napadamo.
Ja se nadam da mozemo aBd i gore odigrati ovako, bar prvo poluvrijema a ne bih imao nista protiv da ih odmah u drugom probamo iznenaditi, Zeca na spica a Stanu desnu pa mozda neka kontra sjevne :)
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:11 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:07 pm
Reha1921 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:04 pm
Dolina je napisao/la:
pet jul 14, 2017 10:28 am
Ordagić je sinoć trebao dobiti VIP pozivnicu za zapad da malo osjeti atmosferu, da ga spiker najavi kao novo pojačanje i da poslije tekme parafira :-).
Ona njihova 6 ili 7, nekoliko puta sam valja loptu oko centra, drži je duže vrijeme, naši se zalete da mu je uzmu, ispadnu, Zeba, Ugi i Zakarić, on samo proslijedi loptu do krila i nekoliko puta tako ispadamo. Momak je munja, on će nam najviše problema praviti.
@Chwilla, dobar si bio, držao si se momački na nogama jedno vrijeme poslije tekme, koliko si mogao u stvari, drugi put se i pozdravi, doduše prošla je bila ponoć :11:
Kristoffer Olson onaj 7 sa dugom kosom im je najaci igrac a jbg bivsi igrac Arsenala mora valjati vidi se da zna lopte vise puta po dvojicu nam je izbacio jednim pasom treba na njega obratiti paznju u revansu.
ako se ne varam, u dva navrata Zeba ga je poslao u Zelju po cevape
i Olsona i onog Therna zato je i rekao posle utakmice da mu se sviđa igra Zebe da mu je tesko uzeti loptu
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:13 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:03 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 12:02 pm
Kad izbacimo Zenita, jel uzimamo njihov koeficijent?
uzimamo i ulazimo u grupne faze
I ja sam istog mišljenja kolega. Hvala na informaciji
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:14 pm

Kakvu smo historijsku priliku propustili da se plasiramo u grupnu fazu.

U slucaju prolaza protiv maribora ide sa na prvaka Islanda/Farskih Ostrva u 3 pretkolu :(
 
Cigotm87
Postovi: 14
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:11 pm
Lokacija: Hamburg
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 12:16 pm

Mozeli mi neko pomoci......neko je ovde postavljao link ......rezervacija karata za tekmu u Svedskoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 156 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija