Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:06 pm

vrbanjusa je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:53 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:45 pm
vrbanjusa je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:49 pm
1000 stručnjaka iz svih oblasti na ovim forumima, strašno.

Organizacija evropskih utakmica nešeg kluba nije savršena, daleko od toga ali naši "navijači" se ponašaju kao da smo Bayern i imamo po 20 ovakvih utakmica godišnje i možemo sve savršeno organizovati. Sasvim je normalno da imamo "dječije bolesti" u ovoj fazi organizacije, tek je druga evropska euakmica na Grbavici i normalno je da se griješi.
Imam osječaj da ovi što kmeče i kritikuju uopšte ne idu na utakmice nego im samo merak srati...
Tako je @vrbanjuša mada si i ti malo nervozno napisao post, ali slažem se sa sustinom. Greška se desila. Ako ne naučimo iz nje onda je za osude. KO radi taj i griješi. Međutim, treb ai ukazati na grešku i npr @amidža je to lijepo sročio, a @lars ga malo ismijava (znam da se @lars šališ oko svega ali nemoj bar kad ljudi normalno napišu). Ovi standardni što su izvisili za karte su dijelom i samo krivi jer je jučer bilo karata a mogli su skontati da bi više od 5000 članova moglo kupiti 3000 karata za jug. Znači svi ovi članovi su standardni u skladu sa svojim mogućnostima. Ako grupa nije sebi obezbjedila karte onda je do grupe jer ako ima cca 500 momaka koji idu standardano svuda mogu se organizovati da sebi obezbjede ulazinice na vrijeme. Najlakše je sada pljuvati. Malo pogledajte i sebe. KLub ću kriviti tek ako se ponovi ali morate biti svjesni da i kada se budu evidentirali članovi koji kupuju da možete ostati bez ulaznica za jug. Što to ja koji idem 30 godina na tekme ne mogu sad otići na jug i navijati, a nisam išao zadnjih pet godina npr. Eto danas mi baš merak. Ja sam ostavio para Želji ko pola grupe i tako i dobar dio članova koji imaju preko 35-40 godina. isto tako ni vi koji branite sve nemojte osuđivati ove što se žale da su ostali bez karte jer realno se desila greška zbog koje ti mora biti krivo, ali opet na prvu grešku ne možeš osuđivati. Molim vas malo sredine u svemu. Nemojte biti ko Bosanci pravi pa na prvu pljuvati i sa jdne i sa druge strane.
Laki je malo nervozan :D

MA sve 5, treba reći i skrenuti pažnju ali isto tako treba generalno malo spustiti očekivanja. I od tima i od kluba. Samo se okrenite malo oko sebe i pogledajte u kakvoj vukojebini živimo i šta se sve dešava oko nas. E to me nervira, očekuju ljudi Bayern za 15 KM na evropskoj utakmici. U Bosni i Hercegovini i gradu Sarajevu gdje su redukcije vode sasvim normalna pojava a plata od 500 KM vrh ambicija. Teško će se ikad sve usavršiti, jednostavno nismo takav narod.
Govorim generalno za ove što komentarišu propuste, naravno imaju svo pravo i podržavam ih.
A ovi neki što im je kritika glavni način komuniciranja mogu samo reći onu staru narodnu "rđavom kurcu i dlake smetaju". Da proste dame na forumu.
Tako je. Sve se slažem. Fali nam ovdje fine komunikacije. I ja sam neki dan puko bio skroz u jednom momentu pa sam iskulirao. Vjeruj mi ti malo nervozan. Ja bi ubio tog debosa da mi je bio pri ruci u tom momentu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:07 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:02 pm
i da budem konkretan,
ukoliko na forumu postoji neko ko je zelio danas kupiti kartu za jug a nije uspio i nema novca za neku od drugih tribina neka mi se javi porukom.
Ja sam jucer pitao jel treba kome karta za jug (2 komada) niko mi se nije javio osim jednog forumasa miras94 itd ali nista dalje nije.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:07 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:02 pm
i da budem konkretan,
ukoliko na forumu postoji neko ko je zelio danas kupiti kartu za jug a nije uspio i nema novca za neku od drugih tribina neka mi se javi porukom.
Ja sam jucer pitao jel treba kome karta za jug (2 komada) niko mi se nije javio osim jednog forumasa miras94 itd ali nista dalje nije.
To ti je dokaz da se kuka samo da bi se kukalo ili su te karte losijeg kvaliteta od onih stotinjak koje su tapkarosi pokupovali :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:10 pm

cikazubo je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:03 pm
19adi21 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:54 pm
cuj standardni ostali bez karte, pa sto je nisu juce kupili ? ili mozda nemaju clansku ? ti "standardni" koji su ostali bez karte ocigledno nisu na Grbavici samo zbog Želje nego i zbog droge ili slicnih uzivancija, pa ako hocu na neku tribinu da idem nece me bog sprijecit da je kupim, fino clansku u ruke i kupi sebi tribinu koju hoces
Neko radi, neko nije iz Sarajeva, ili iz nekog drugog opravdanog razloga nije mogao doći do stadiona, evo ja juče nisam kupio jer sam cijeli dan imao ispite, a standardni član, a ionako nisi morao imati člansku da bi kupio kartu, mogao si doć bez članske juče i kupit i to više komada, tako da ti je priča nigdje veze skroz..
pročitaj moj post. Greška jeste kluba ali si i ti trebao nazvati nekoga iz grupe i reći mu da ti kupi kartu ako si bio spriječen da dođeš jer je logično da 5000 članova ako kupi po dvije karte da će najvjerovatnije nestati juga jer je najjeftiniji jel tako? Ako uzmeš u obzir i da će ostati nešto logika je da ujutro kad svi mognu kupiti pukne nakon sat vremana jer ujutro može kupiti i deset karti neko ko dođe prvi.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:11 pm

a kad ste vidjeli da "ne traže" člansku i da prodaju više ulaznica od predviđenog zašto niste otišli do uprave i do direktora pa im to saopštili
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:20 pm

gotovo je sad,pisali ne pisali,pricali ne pricali,uradjeno je kako je uradjeno i cijene su takve kakve su,ali ako kojim slucajem prodjemo aik,onda se mora ovako napraviti jug 10,sjever 12-15,istok 15 a zapad moze i petobanku biti opet ce biti pun.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:22 pm

Kad se prođe Aik onda je na lavoru pa ce bit' svejedno.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:24 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:22 pm
Kad se prođe Aik onda je na lavoru pa ce bit' svejedno.
bas. :D ali eto ima sljedeca godina.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:24 pm

Tini je poslusao savjet forumasa :kafa:
slika
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 780
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:26 pm

 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:26 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:06 pm
vrbanjusa je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:53 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:45 pm


Tako je @vrbanjuša mada si i ti malo nervozno napisao post, ali slažem se sa sustinom. Greška se desila. Ako ne naučimo iz nje onda je za osude. KO radi taj i griješi. Međutim, treb ai ukazati na grešku i npr @amidža je to lijepo sročio, a @lars ga malo ismijava (znam da se @lars šališ oko svega ali nemoj bar kad ljudi normalno napišu). Ovi standardni što su izvisili za karte su dijelom i samo krivi jer je jučer bilo karata a mogli su skontati da bi više od 5000 članova moglo kupiti 3000 karata za jug. Znači svi ovi članovi su standardni u skladu sa svojim mogućnostima. Ako grupa nije sebi obezbjedila karte onda je do grupe jer ako ima cca 500 momaka koji idu standardano svuda mogu se organizovati da sebi obezbjede ulazinice na vrijeme. Najlakše je sada pljuvati. Malo pogledajte i sebe. KLub ću kriviti tek ako se ponovi ali morate biti svjesni da i kada se budu evidentirali članovi koji kupuju da možete ostati bez ulaznica za jug. Što to ja koji idem 30 godina na tekme ne mogu sad otići na jug i navijati, a nisam išao zadnjih pet godina npr. Eto danas mi baš merak. Ja sam ostavio para Želji ko pola grupe i tako i dobar dio članova koji imaju preko 35-40 godina. isto tako ni vi koji branite sve nemojte osuđivati ove što se žale da su ostali bez karte jer realno se desila greška zbog koje ti mora biti krivo, ali opet na prvu grešku ne možeš osuđivati. Molim vas malo sredine u svemu. Nemojte biti ko Bosanci pravi pa na prvu pljuvati i sa jdne i sa druge strane.
Laki je malo nervozan :D

MA sve 5, treba reći i skrenuti pažnju ali isto tako treba generalno malo spustiti očekivanja. I od tima i od kluba. Samo se okrenite malo oko sebe i pogledajte u kakvoj vukojebini živimo i šta se sve dešava oko nas. E to me nervira, očekuju ljudi Bayern za 15 KM na evropskoj utakmici. U Bosni i Hercegovini i gradu Sarajevu gdje su redukcije vode sasvim normalna pojava a plata od 500 KM vrh ambicija. Teško će se ikad sve usavršiti, jednostavno nismo takav narod.
Govorim generalno za ove što komentarišu propuste, naravno imaju svo pravo i podržavam ih.
A ovi neki što im je kritika glavni način komuniciranja mogu samo reći onu staru narodnu "rđavom kurcu i dlake smetaju". Da proste dame na forumu.
Tako je. Sve se slažem. Fali nam ovdje fine komunikacije. I ja sam neki dan puko bio skroz u jednom momentu pa sam iskulirao. Vjeruj mi ti malo nervozan. Ja bi ubio tog debosa da mi je bio pri ruci u tom momentu.
Čitajući forume i društvene mreže može se zaključiti da postroji jedno generalno ludilo u ljudima, posebno oko svakog koraka u i oko našeg kluba. Sve se kritikuje, sve se gleda pod lupom, svi bi to isto mogli još bolje i brže. Ja ne razumijem priču tipa, plati jebeno obeštećenje za XY igrača od 50.000- 100.000 a komentariše se da je karta od 15 Km skupa za naš standard. Prosječna plata u BIH je 800 KM, znači da bi zaradio 100 000 potrebno ti je 125 mjeseci :D a traži se da klub (često se čuje i Miske) plati 100 000 za nekog. Lako je tuđim gloginje mlatiti.
Sa druge strane skontaš da na forumima i društvenim mrežama piše u vrh glave 500 ljudi a posjeta na stadionu je 10 000 i da od tih 500 maksimalno 50 (50 nikova ne ljudi) nešto sere i shvatiš da su u takvoj manjini da su statistička greška i da se trebaju totalno ignorisati.
Bit priče je da idemo naprijed, malim koracima ali idemo. Greške treba pominjati i ispravljati. Nadati se onda da ćemo za koju godinu doći do stanja koje priželjkujemo.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:28 pm

Kazu postoje sanse i da trece pretkolo na Grbavici odigramo, al otom potom. I sto se tice kluba, organizacije i svega. Kad uzmemo u obzir drzavu u kojoj smo, uredjenje iste, narod koji u njoj zivi mi smo Real Madrid!
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:28 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:07 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:02 pm
i da budem konkretan,
ukoliko na forumu postoji neko ko je zelio danas kupiti kartu za jug a nije uspio i nema novca za neku od drugih tribina neka mi se javi porukom.
Ja sam jucer pitao jel treba kome karta za jug (2 komada) niko mi se nije javio osim jednog forumasa miras94 itd ali nista dalje nije.
Imam ja jarana treba im 2,dat ce ti 10,ako jos imas
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:29 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:10 pm
cikazubo je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:03 pm
19adi21 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:54 pm
cuj standardni ostali bez karte, pa sto je nisu juce kupili ? ili mozda nemaju clansku ? ti "standardni" koji su ostali bez karte ocigledno nisu na Grbavici samo zbog Želje nego i zbog droge ili slicnih uzivancija, pa ako hocu na neku tribinu da idem nece me bog sprijecit da je kupim, fino clansku u ruke i kupi sebi tribinu koju hoces
Neko radi, neko nije iz Sarajeva, ili iz nekog drugog opravdanog razloga nije mogao doći do stadiona, evo ja juče nisam kupio jer sam cijeli dan imao ispite, a standardni član, a ionako nisi morao imati člansku da bi kupio kartu, mogao si doć bez članske juče i kupit i to više komada, tako da ti je priča nigdje veze skroz..
pročitaj moj post. Greška jeste kluba ali si i ti trebao nazvati nekoga iz grupe i reći mu da ti kupi kartu ako si bio spriječen da dođeš jer je logično da 5000 članova ako kupi po dvije karte da će najvjerovatnije nestati juga jer je najjeftiniji jel tako? Ako uzmeš u obzir i da će ostati nešto logika je da ujutro kad svi mognu kupiti pukne nakon sat vremana jer ujutro može kupiti i deset karti neko ko dođe prvi.
Da se pridržavaju samo onog što napišu bilo bi karata, smiješno je da su ljudi koji nisu članovi juče mogli kupiti karte i to više komada, da su samo članovi kupovali jug i to maksimalno 2 komada sigurno ne bi pukao za 24h, ispade 60% članova sa juga, greška se ponavlja već drugi put, prošli put na jugu A sektor ne ustaje ni kada se istok i sjever dignu, nekakvi tipovi u dresovima repke, sve im strano, sutra će to biti još ekstremnije, hoćemo porodice na stadionu, porodične tribine, radnički klub, mi smo Željini Želj je naš, jest vala, porodicu odvedeš na familijarnu tribinu da gleda Zetu i za to za dvoje djece i ženu treba da iskeširaš 60KM, za Zetu, to samo može "viša srednja klasa" sebi priuštiti, nikakvi radnici.. Meni je najgore što se guši jug u smislu čisto navijačke tribine ovom politikom i to je fakt, ako su sjever i istok 15 nek jug bude 10.

Patetične priče na vrh glave, Želju voli 3 hiljade ljudi bezuslovno, na forumu je 90% takve raje i zato se i bijesni na različite komentare, ali shvatite da ostalima trebaju beneficije i posebni faktori da se privuku bilo za članske, godišnje, i karte općenito, ne moramo izmišljat, samo prepiši, pa ako treba od kona, jer su po tom pitanju, pozivanja na utakmicu, reklamiranja, fan shopa, godišnjih karata i članskih ispred nas, marketingom su navukli raje na Zariu koliko je bilo i nas nakon 13 godina bez euro tekmi na Grbavici, znači nešto ne štima i neće raja samo doći iz ljubavi i napuniti stadion..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:36 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:11 pm
a kad ste vidjeli da "ne traže" člansku i da prodaju više ulaznica od predviđenog zašto niste otišli do uprave i do direktora pa im to saopštili
možda je neko to i uradio, hajd' ga znaj.

ali mislim da je korištenje izraza kao "bruka", "katastrofa"; "neviđeno" potpuno deplasirano i da više govori o onima koji ih koriste.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:39 pm

salemprolic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:28 pm
Kazu postoje sanse i da trece pretkolo na Grbavici odigramo, al otom potom. I sto se tice kluba, organizacije i svega. Kad uzmemo u obzir drzavu u kojoj smo, uredjenje iste, narod koji u njoj zivi mi smo Real Madrid!
Za Milan nece biti dovoljne ni tri Grbavice :kafa:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:40 pm

Sad bi bio fol da neko iz uprave ode u Zenicu veceras ili sutra i mazne robijasima Mahmutovica ispred nosa. Zasto ne? Nije kao Lendric ali garant ni kao Adilovic. Bar je iskusniji je u euroligama od obojice. Aldine pali auto... :)
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:42 pm

Dominic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:40 pm
Sad bi bio fol da neko iz uprave ode u Zenicu veceras ili sutra i mazne robijasima Mahmutovica ispred nosa. Zasto ne? Nije kao Lendric ali garant ni kao Adilovic. Bar je iskusniji je u euroligama od obojice. Aldine pali auto... :)
ostavi nešto i njima. vidis da su skupili 6 igrača :)
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:42 pm

Da nas i oni tuže :lol:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:45 pm

Ma nije lud Mahmutovic da ide u Celik da igra za 500 KM.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija