Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:16 pm

Ma joj Buki je cudan. Znam i da voli Zelju i da je davao posljednji atom snage na terenu kao kapiten. Al recimo i na tog Amara kojeg je sinoc tako lijepo pominjao je lajao prije par godine i to zestoko. Ko i mnogi sto ga sad ukivaju u zvijezde.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:17 pm

Projic u ponedeljak dolazi
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:21 pm

Zna li iko zbog čije tužbe smo 2015. mogli ispušiti euro licencu? Evo ovi što vole Bukija pravog željovca nam to mogu reći
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:21 pm

Čestitke igračima i stručnom štabu na prolasku u drugo kolo. Pokušati šta uraditi protiv sveda potući se pa šta Bog da.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:23 pm

Buki je juce imao finu analizu, imao je nekoliko glupih komentara, npr kad je zvao igraca Zete "zalizani" itd. Ali je imao dobru analizu da smo se lose postavili na terenu. Isto je dobro primjetio da u teskom periodu igre su igraci sa iskustvom trebali preuzeti odgovornost, a oni se nekako izgubili i bili nervozni. Konacno mi se Zeric svidio u onih 5-8 minuta igre sto je imao. Trci, zalaze se, ima osjecaj za loptu, dobro je jednom kombinovao u sesnestercu pred kraj kad smo imali sansu. Pozitivno me je iznenadio, i nadam se da ce ovako nastaviti. Sad se netreba ni previse kritikovati, kako nemamo igru. Kad smo mi to imali igru? Cestitke Petrovicu i igracima, nije lako igrati kad je toliko bitno da se prodje ovaj krug. Taj novac je jako bitan za rad kluba u narednom periodu. Trebamo dovesto jos par igraca ako zelimo da zadrzimo dobru formu kroz citavu sezonu.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:27 pm

Sajo očekujemo od tebe izvještaje na dnevnoj bazi. Đe su igrači AIK-a, šta rade, đe izlaze, šta pričaju o nama :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:28 pm

Vi koji govorite da je ono sinoc izgledalo dobro ili ste slijepi, ili ste maloumni i ne znam kako ono nekome moze izgledati dobro. Uzasna igra, igra bez igre, pojedinci poput Zakarica i Zeca se trudili i ti golovi su plod individualnog kvaliteta, a ne igre. Igra je goli k*** i kako mi je omrzla ta agresivna retorika koja bi kao trebala biti argument. Argument je u k, "hajde ti uradi", "ljudima ne valja", "tjerate ga radi iskoraka" su izjave kojima se sluzite i koje su NEARGUMENTIRANE i suplje!

Eh nakon sto sam vam se nasrao na isti nacin na koji vi pricate, da se vratim na normalan ton i objektivno.
Igra je kao sto rekoh bila poprilicno losa, igraci su stajali daleko i kretnja bez lopte je bila neadekvatna. Nije samo Ugi to radio, to su radili i drugi igraci.

Kada je bilo tjeranje Slavke nakon neosvojene titule bio sam striktno protiv toga i ispostavilo se tačnim zbog truhlih jabuka ala Bekrić. Mora se ba postaviti neki autoritet, kada ti trener kaže igraj da jebeno zaigraš. Slavko mi se ne sviđa radi nekoliko stvari:
Ono što me najviše nervira i što je išlo na živce i kod Mulalića je to što forsira jedno te iste igrače do 80. minute i vidi na ide, ali jok tebra ne mjenjaj.
To meni toliko ide na živce da je to neopisivo. Baš se sinoć vidjelo da Zebi nije dan jbg, ne ide, pa izvadi ga majku mu, šta ga ostavljaš ako mu ne ide, Žeri dao 10 minuta da pokaže nešto. Daj ba kada ne ide promijeni nešto, promijeni stranu, izbaci ga, ali jok to.
Ne sviđa mi se to što Žera i Kemo već ne igraju. Tačno se vidi razlika kada Žerić uđe i ja se ozbiljno nadam da će u prvenstvu da njega pusti od prve minute da igra, jer mislim da će on to fantastično uraditi, lahko je Zebu ubaciti na poluvremenu. Ni Zeba ne može 90 minuta da igra, što Žeri ne dati šansu od starta, možemo samo dobiti.

Dalje @storm je izgle da u pravu što se tiče Uglješe, bio sam skeptičan da li smijemo da istrpimo njega dok ne dođe tobe, ali sudeći po Zakariću to je dobra ideja. Ako smo Zaku mogli trpiti ovoliko dugo, što ne i Uglješu pustiti da griješi i mislim da on treba biti prvi izbor, mjesto Markovića, pa i ako pogriješi jebat ga, treba malo i rizikovati, inače ne možemo ni proigrati.

Možda treba uraditi ono što je neko predložio:

slika

Meni ovo nekako izgleda najbolje, napadački, to da ćemo ispadati hoćemo, ali ispadamo i sada.
Žera bi bio taj neki trkač koji bi trebao loptu da prenosi, Sinan bi tu bio sa njim, ali bi mogao biti neki polušpic, jer mi se čini da je taj tip igrača, nazad Ugi koji bi trebao da dijeli lopte ala Pjanić, Zakara i Zec klasika, a napadač ne znam šta da radi, ja sam navikao na Lendrića više, pa i ne znam kako ćemo bez njega i na šta će to ličiti.
Što se tiče Bekova, sa ovim Projićem ćemo dobiti još jednog(nadam se) beka koji je dobar u odbrani a naprijed onako i to je ok, neka bude na nivou ko Siniša, potpisati ga na 10 godina, s obzirom kakva nam je ta LB pozicija. Ali opet mislim da bi se i tu trebalo gurati djeca u nekim utakmicama, oni možda još nisu za prvi tim, ali u kupu ubaciti 210% Bešira, Šabana itd.

Što se tiče ovih starudija Bogićević, Marković, Nikolić, Bekrić Mislim da se tih igrača treba riješiti kada im bude isticao ugovor.
Stanića, Blagojevića i Zebu bih ostavio na klupi. Stanić jer je taj neki univerzalac koji će ti uskočiti kada treba, Blagi neka rotacija sa Ugijem, a Zeba je za 30 minuta po meni, toliko može odigrati, dok se ova 2 ne dozovu, ja ne znam kakav je Zebin plan za dalje, ali po meni on treba na klupu i polahko afirmisati ovu djecu. Očekujem da će oni biti do sljedeće sezone biti u igri. Sto se tice Crnova ja fakat ne znam, čuvati ga za izmjene valjda, sta ja znam, svidjelo mi se sto sam vidio ali to je bilo cirka 3 puta po pola sata.

Nisam pljuvac, ali ***** mu majku dozovite se više, ako se ne slažem sa vama i ako smatram da ovo nije onakav Željo koji ja želim vidjeti, sad ja "strucnjak" i slicne pm-ine. Necu da se branimo i da strahujemo od Mladosti i Krupe, hocu da ih nadigramo i to mozemo trkom i svjezinom koju nemamo. Prosjek godina nam je katastrofalan a po meni Slavko nema muda da napravi promjenu i da kaze necemo tako.

Toliko od mene pozz
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:30 pm

selam, jel bilo veselo sinoc? :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:31 pm

Zar je bitno ko je sta rekao. Uzivajmo u prolazu. Ne bi ja nas tek tako otpisivao protiv sveda. Imamo sanse i to velike. Samo brzi protok lopte i da blize stojimo protivniku al jbg nije ni lako igrati na +40. Umor te savlada vrlo brzo. Kako god ponosan sam na ekipu odradili su sinoć utakmicu na iskustvo bez da su se 100% potrošili. Mogli bi mi daleko dogurati uz malo sreće
Cuva Bog Zelju svog!
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:33 pm

Možda da stavimo utakmicu oko 7h zbog vučine nisu oni navikli na to hehe
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:34 pm

Do prije 2 dana svrsavali na face jer su ljudi prenosili, sad se nasla dlaka u jajetu i tamo. U svakoj kritici nađete se uvrijeđeni.
Ovakva igra moze ici u europi, dok se treba zatvorit' i polahko ako se sta desi dobro i jest', igraci nabrijani. Problem ce bit' kad se bude igralo protiv Goska i ostalih kad se vrati **cobolja a igre nema. Ali hajde, o tom' kad dođe vrijeme za to. Ako Projic bude igrao u cetvrtak fakat, ali fakat smo neozbiljni i neodgovorni.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:35 pm

1921.ba je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:30 pm
selam, jel bilo veselo sinoc? :D
đe je izvještaj? :D :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:36 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:34 pm
Do prije 2 dana svrsavali na face jer su ljudi prenosili, sad se nasla dlaka u jajetu i tamo. U svakoj kritici nađete se uvrijeđeni.
Ovakva igra moze ici u europi, dok se treba zatvorit' i polahko ako se sta desi dobro i jest', igraci nabrijani. Problem ce bit' kad se bude igralo protiv Goska i ostalih kad se vrati **cobolja a igre nema. Ali hajde, o tom' kad dođe vrijeme za to. Ako Projic bude igrao u cetvrtak fakat, ali fakat smo neozbiljni i neodgovorni.
A što ne bi igrao ako je spreman .
 
neroazzuro
Postovi: 1924
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:36 pm

Vala, i meni se Žera pravo svidio u ove dvije utakmice.
P.S. Manijaci kapa do poda!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:36 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:35 pm
1921.ba je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:30 pm
selam, jel bilo veselo sinoc? :D
đe je izvještaj? :D :D
skuho se :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:37 pm

Do kad treba predati novi spisak sa igracima ?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:43 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:27 pm
Sajo očekujemo od tebe izvještaje na dnevnoj bazi. Đe su igrači AIK-a, šta rade, đe izlaze, šta pričaju o nama :D
Zayebo bi Sherlocka :D hahah Bice, bice :D..

Neznam koliko mozemo dobiti na tome ali oni igraju dvije utakmice izmedju dvoboja naseg tako da ce sigurno biti umorniji nego inace.. Imajuci u vidu da trener ne mjenja uopste tim iz utakmice u utakmicu, nekad igrac-dva. S druge strane, polahko uigravaju tim tako da haj ga znaj.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:43 pm

Aaaa divnog dana aaaaa aaaaa
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:44 pm

dell21 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:36 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:34 pm
Do prije 2 dana svrsavali na face jer su ljudi prenosili, sad se nasla dlaka u jajetu i tamo. U svakoj kritici nađete se uvrijeđeni.
Ovakva igra moze ici u europi, dok se treba zatvorit' i polahko ako se sta desi dobro i jest', igraci nabrijani. Problem ce bit' kad se bude igralo protiv Goska i ostalih kad se vrati **cobolja a igre nema. Ali hajde, o tom' kad dođe vrijeme za to. Ako Projic bude igrao u cetvrtak fakat, ali fakat smo neozbiljni i neodgovorni.
A što ne bi igrao ako je spreman .
Budeš sa ekipom 2 dana, treci te stave da igras. Nedogovorno od njih prvo jer zadnjih mjesec dana nisu mogli dovest beka za europe a znali su da tu skripimo, a drugo neozbiljno je i zbog Stane, kako god lose odigrao ovih par utakmica Stana je tu oduvijek, i svo njegovo zalaganje onda mozes nadomjestit' sa 2 treninga. Kakvu to poruku salje.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:49 pm

Prve reakcije svedjana; malo podcjenjivanja, naravno ocekuju da ce nas lahko izbaciti, s druge stane vec polahko spominju i navijace nase. Kao ocekuju nesto slicnu atmosferu kao protiv Lech Poznana protiv kojih su igrali nekoliko godina unazad :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija