Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:57 pm

Lendric jeste los zadnjih par utakmica, ali nije ni on toliko kriv koliko nas vezni red tj. Markovic i Blagojevic.Njima je 90% pasova povratna lopta Kerli i Bogicevicu i onda oni gadjaju Lendrica i naravno on ne moze meda u skoku sa dosta jacim i visocijim defanzicima.Blagojevic ako slucajno sta pokusa onda zajebe i izgubi loptu,Pored povratnih pasova tu je i losa kretnja njih dvojice.
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u sri apr 26, 2017 10:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Tm Olovo-Ljubljana
Postovi: 47
Pridružen/a: ned jun 12, 2016 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:57 pm

Snijeg pada,tmuran dan..a ja se budim se nikakav...kroz glavu prodje igramo danas.Raspolozenje se naglo popravlja..boli me q i za snijeg i za sve.Opet pad raspolozenja,shvatam da moram na posao!Kroz glavu mi samo prolazi koji izgovor da kazem sefu,odlucih se za akutne probleme sa zelucom.U 2 sata pocinjem sa radom i cekam pravi trenutak da izokrenem oci!Docekah to oko 20 minuta do 6...svi me pitaju sta je a ja se od muke ujedam za prste,lafo nepodnosljiva bol.Ok krecem kuci,a do kuce nekih 10ak kilometara,te toliko semafora da prije ne bih ni primjetio da ih ima uopste toliko.pogledom na sat shvatih da kasnim vec 7 minuta,uzimam telefon otvaram Bet 365 i samo vidjeh kvotu na nama 7..svijet mi se rusi...dolazim kuci a u meni tinja nada,kad drugi...ali i dalje mi nesto ne da da vjerujem da ne mozemo...i onda mi Zeba ugasi sve nade sa penalom.Jest da me poslije tekme fakat boli stomak i zeludac.Ali VOLIM TE INSTITUCIJO!Pozdrav za sve Manijake sirom svijet iz Memmingena!! Gdje god da si,ne zaboravi sta si!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:57 pm

shzna je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:56 pm
Ako moze u PP sta bi na Istoku.
isto.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:59 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:54 pm
Ne znam za storma, al ja sam zaplako.
Ti onda zivis Zelju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:59 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:52 pm
Od pocetka utakmice, kad sam ugledao istok na sredini prazan nije mi bilo dobro. Generalno neku cudnu atmosferu na tribinama sam osjecao, prvo sto sam pomislio prije nego je pocela utakmica bilo je "i ne zasluzujemo da idemo dalje" Mozda sam jednostavno imao prevelika ocekivanja i mislio da ce Grbavica biti puna.

Onda pocela utakmica vidim nesto nije uredu, nije to ni snaga ni svjezina, jednostavno danas je bio prisutan psihicki problem kod vecine.

Izdvojio bih Blagojevica, kao pijan na pocetku utakmice. Zakaric ulazio mlako u duele i ispizdio me nevjerovatno kada sam vidio da slavko salje Stevu na zagrijavanje ustao sam i aplaudirao.
Musa ne može igrati na beku, svaku loptu koju je povukao ili je nesigurno dodao ili je izgubio. Moze mozda na krilo da mu se gurne u for i da je centrira. U odbrani nesigruan, krene pa stane. To sve utice na cjelokupnu odbranu. Kerla i Bogi kukavicki na pocetku, pogotovo Bogi. Jako loše. Sinisa zasluzuje kritiku ali mu je necu dati, covjek je iskljucivo desnjak i jako mu je tesko igrati na lijevom beku pogotovo kada krene u fazu napada. Zeba takodjer ustao na lijevu nogu. Zakarić ima problem u glavi, nadam se da ce mu ova danasnja pljuska razbistriti glavu i da ce zaigrati bolje. Miro solidan, mada i on dekoncentrisan. Lendric je ganjao , trudio se. Jednostavno nije tip igraca koji moze nesto puno sam uraditi, napravi mu sansu i vjerovatno ce zabiti. Koliki god neko bio profesionalac nije lijepo slusati da ti *ebu sta stignu, a ti pri tome najbolji strijelac ekipe koju si doveo na prvo mjesto. Stavite se u njegovu situaciju i razmislite kako bi se vi osjecali.

Sve u svemu trebamo stati jedni ispred drugih, pogledati se u oci i krenuti dalje zajedno, jer samo zajedno mozemo po titulu. Svasta smo ove godine pregrmili, i ovo cemo samo da se vise opametimo i naucimo neke stvari jednom za sva vremena. Mora se nekada i izgubiti, mora ekipa nekada pasti na svakom planu. Trebamo iz toga izvuci najbolje lekcije i nastaviti dalje, jer to radimo za Želju i samo je Željo bitan.

Na kraju zelim reci da vise ne zelim da cujem pricu "on je mlad pritisak je i rizik staviti ga da igra u bitnim utakmicama" od danas definitivno vjerujem da Kemo, Zera, Amar mogu da konkurisu za prvih 11. Ne moraju svi odjednom, jedan nek se nadje u prvih 11 i garantujem zivotom da ce od 10 utakmica 8 odigrati jako solidno. Moramo se naviknuti na to. Moramo im dati sansu, pogotovo kada imamo u ekipi toliko skolovanih iskusnih igraca. Pa Žera kada ima pored sebe Zebu, Miroslava, Jovana itd ne moze da ne odigra dobro. Treba napraviti sistem da im se daje sansa. Moraju napredovati djeca nasa, moramo ih cijeniti i vjerovati u njih cak i kada ni oni sami u sebe ne vjeruju.

Pozdravljam vas toplo sviju, lezimo odmorimo se, spustimo loptu na zemlju. Izmirimo se i krenimo dalje u tuzli nas ceka tezak susret koji cemo da dobijemo.
E vjeruj da sam se isto osjecao i pomislio..Ja sam na jedno 40 minuta prije pocetka utakmice usao na stadion i ono normalno prazno jbg rano jos..Ma koje rano jbt dodje 15 minuta prije pocetka tekme a Jug poluprazan..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:01 pm

storm_raider je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:48 pm
Bojim se da je u pravu za Gorana. Ovo ostalo se moze jos pricati. Jeste pogrijesio, katastrofalno, ali one psovke nisu normalne. Mene je sramota bilo danas. Slavko je pametno postupio sa izmjenom. Sve je divno, krasno kada stvari idu i pitarima je tako isto i slazu se, ali Zeljina velicina se pokazuje kada stvari ne idu, E drugari i drugarice, tu se mijenjamo i to najgore.
vi bas zivite u nekom sizofrenicnom paralelnom univerzumu kad mislite da se mi i pitari i po cemu razlikujemo osim po klubovima za koje navijamo,konstantno se ovdje na forumu to vrti kako smo mi mentalitetom razliciti od pitara,a iz istog grada iz istih mahala,kvartova u nemalom broju slucajeva iz istih kuca i porodica,a mentalna razlika je kao nevjerovatna,ono nismo poceli navijati za klubove ko slinavi balavci nego kao izgradjene osobe pa se nesto kao i moglo isprofilisati,mislim stalno to citam i ne mogu vjerovati da neko zaista vjeruje u te bajke.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:01 pm

Bar se ne mozemo vaditi na umor. Mi smo ispali, a igrace ni prvi znoj nije oblio.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:01 pm

Nisu se mogli dogovoriti ko je imao veći uticaj u filozofiji, Hegel ili Kant i pobiše se
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:03 pm

Ako smo izgubili Zakarica zbog psovki, popisati ga onda. Kako je dosao nije se sastavio, a bezrezervnu podrsku je imao. Stana takvu nema ni danas. Nije momak uopste za nas jer pritisak nece popustiti ni u buducnost.
Musa je jedini pokusavao nešto, a tu kontru uzimati kao gresku je glupost. Gubis 2:0, a moras zabiti 4. Sigurno ces pazljivom igrom to uspjeti.
Mene najvise brine Ivan. Napdac nam treba jos ovih 5 kola. Nadam se da se nece inatiti. Nikakve koristi ni on ni mi. Poslije briga me za njega otisao dzaba. U slucaju da se inati nabiti ga nogom na tribinu do kraja ugovora.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:03 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:55 pm
Musa ne moze igrati beka a to mu je prirodna pozicija. Krilo i nekako. Po meni nezreo igrac. Ima nekog potencijala ali nista specijalno. Jedno je ono sto je on kao junior pokazivao i zbog toga potpisao ozbiljan ugovor. I onaj Halvadzic je bio dobar u mladjim kategorijama a u seniorima se nigdje nije snasao pa ni kod nas.
To je samo kod nas tako. Vidjecemo gdje ce zavrsiti Musa, a gdje Sinisa koji moze igrati beka. Normalno da je nezreo igrac, a prvi gol primili po lijevoj strani gdje nije bilo Sinise, a Zakric uvaljivo guzove, covjek uzeo loptu i namjestio gol, nezreo je i kad je onaj otreso Bogija i zabio iz mrtvog ugla, i nezreo je jer nam ljudi iz konera po zemlji ubaciju u peterac loptu. Nadam se da se neces naljutiti, ali mi imamo mnogo vecih problema od Muse, jedinog igraca koji je danas pokusao napraviti visak u napadu. Valjda Markovic i Blagojevic koji dodaju prvom do sebe trebaju zatvoriti izlete bekova u napad. Da je nama vise igraca poput Muse mozda bi vidjeli neku brzu akciju na utakmici, a ne pripremu za lansiranje sonde u prema drugim galaksijama(dobaciti loptu do Stevanovica pa nek proba nesto).
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:04 pm

Morzhy je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:01 pm
Nisu se mogli dogovoriti ko je imao veći uticaj u filozofiji, Hegel ili Kant i pobiše se
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:05 pm

Katastrofa, nemam riječi. Loša igra koju smo gurali pod tepih zbog rezultata nam se jednom morala osvetiti, a to je bilo večeras. Pročitana staromodna igra i potrošeni igrači, a kada neki protivnik zna iskoristiti šanse koje im dajemo u svakoj mogućoj utakmici, dobijemo to što smo večeras dobili. Samo se nadam da nećemo gledati reprizu prošle sezone. A Široki nam je samo pokazao kako ćemo proći u Evropi s ovim igračima.
Musa da je ćelav i bijel zvao bi se Livaja i čitav stadion bi mu j.ebao mater, ovako je valjda egzotičan šta li.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:06 pm

sergejevic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:03 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:55 pm
Musa ne moze igrati beka a to mu je prirodna pozicija. Krilo i nekako. Po meni nezreo igrac. Ima nekog potencijala ali nista specijalno. Jedno je ono sto je on kao junior pokazivao i zbog toga potpisao ozbiljan ugovor. I onaj Halvadzic je bio dobar u mladjim kategorijama a u seniorima se nigdje nije snasao pa ni kod nas.
To je samo kod nas tako. Vidjecemo gdje ce zavrsiti Musa, a gdje Sinisa koji moze igrati beka. Normalno da je nezreo igrac, a prvi gol primili po lijevoj strani gdje nije bilo Sinise, a Zakric uvaljivo guzove, covjek uzeo loptu i namjestio gol, nezreo je i kad je onaj otreso Bogija i zabio iz mrtvog ugla, i nezreo je jer nam ljudi iz konera po zemlji ubaciju u peterac loptu. Nadam se da se neces naljutiti, ali mi imamo mnogo vecih problema od Muse, jedinog igraca koji je danas pokusao napraviti visak u napadu. Valjda Markovic i Blagojevic koji dodaju prvom do sebe trebaju zatvoriti izlete bekova u napad. Da je nama vise igraca poput Muse mozda bi vidjeli neku brzu akciju na utakmici, a ne pripremu za lansiranje sonde u prema drugim galaksijama(dobaciti loptu do Stevanovica pa nek proba nesto).
:palacgore:
Problem nam je što je Musa 'nezreo', pa zar nije gore to što su nam oba štopera i pola veznog reda 'prezreli'. :D
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:07 pm

Veceras je na istoku bilo bezbroj nekih iskrivljenih faca koje nikad nisam vidio. Nadam se iskreno da ce sa povratkom cijene na deset KM problem njih kao posjetilaca istoka biti rjesen. Bilo je veceras cudno od samog starta. Kop odavno nije bio manji nego veceras, ni trecina juga nije bila ispunjena sto je za mene bilo iznenadjenje jer jug inace nije izdavao kada su bitne utakmice u pitanju. Sjever isto slabo popunjen. Istok kao sto neko rece davao utisak kao su neki gostujuci navijaci na njemu. Cudna vece i na tribinama i na terenu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:07 pm

Ma od svih igraca ljudi moji Blagojević je najvise propao..Mene srklet uhvati kad on primi loptu..Kao prvo prijem mu je katastrofalan a i kad je primi vazda pravi potez viska..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:08 pm

Da probam i ja nešto napisati dok nisam drugu bocu otvorio, nisam bio na tekmi već na nastavi i gledao sam tekmu preko mobitela tako da sve što mogu komentarisati je ono na terenu. Rekao sam prije tekme da smo polufinale izgubili ako Slavko podlegne pritisku oko sebe da mora napasti od prve i da odstupi od svoje taktike. Nije smjeo napasti od prve jer će Uski to znati iskoristiti što smo vidjeli iz priloženog, mi smo se otvorili i krenuli grlom u jagode i primili 2 gola koja su pojebali sve zamisli stručnog štaba i potopile nade igrača, kada se naspe voda u uši i pamet se pomrači dobijemo ovo što smo mi večeras gledali, no to ih ne pere od odgovornosti za prikazano na terenu. Naša publika zna šta je igra i šta je antifudbal i kada spojimo antifudbal sa vodom u ušima dobijemo 3 komada i jako nezadovoljnu publiku koja je makimalno labilna jer je u dobrom dijelu sačinjavaju krajnje labilne osobe. Od sjaja do očaja igrače dijeli par poteza u našoj PL pa tako i večeras, naši umjesto da daju svoj max oni nam prirede svoj minimum. To jeste za svaku osudu ali ne i za ono što čujem da im je bilo upućeno sa tribina, te stvari nisu ni za šta drugo osim za najveću osudu i za odstranjivanje sa tribina zauvijek, niko nema pravo da psuje timu ono što im se psovalo večeras i ja se nadam da će ostali navijači ustati već jednom protiv takvih dešavanja na tribini. Kako smo se znali boriti protiv SD, Koldže, .... i ostalih uhljupa tako mi moramo ustati i protiv takvih ... da ih nazovem antinavijača. Niko me ne može ubijediti da je to ono što je Željo, čak šta više ja smatram da je to sve što nije Željo i nadam se da ću opet doživiti dan kada ću i kad mi tim gubi čuti podršku i pjesmu sa naših tribina. Ja svoj klub volim isto izgubio ili dobio ali ekipu i trenera mogu da komentarišem kao i svako na ovom forumu ili na stadionu ali mi nikada obraz neće dozvoliti da im se obraćam na način kako je to učinila publika večeras, ako ikada to budem uradio ja ovim putem molim sve koje me znaju da mi odmah opale što jaču šamarčinu, kako meni tako i onim oko mene jer su me pustili da seruckam na Želju. Naš klub je zaslužio samo podršku i ništa manje od toga.

Sad odoh piti dok ovu tekmu ne izbrišem iz pamćenja.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:09 pm

sergejevic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:03 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:55 pm
Musa ne moze igrati beka a to mu je prirodna pozicija. Krilo i nekako. Po meni nezreo igrac. Ima nekog potencijala ali nista specijalno. Jedno je ono sto je on kao junior pokazivao i zbog toga potpisao ozbiljan ugovor. I onaj Halvadzic je bio dobar u mladjim kategorijama a u seniorima se nigdje nije snasao pa ni kod nas.
To je samo kod nas tako. Vidjecemo gdje ce zavrsiti Musa, a gdje Sinisa koji moze igrati beka. Normalno da je nezreo igrac, a prvi gol primili po lijevoj strani gdje nije bilo Sinise, a Zakric uvaljivo guzove, covjek uzeo loptu i namjestio gol, nezreo je i kad je onaj otreso Bogija i zabio iz mrtvog ugla, i nezreo je jer nam ljudi iz konera po zemlji ubaciju u peterac loptu. Nadam se da se neces naljutiti, ali mi imamo mnogo vecih problema od Muse, jedinog igraca koji je danas pokusao napraviti visak u napadu. Valjda Markovic i Blagojevic koji dodaju prvom do sebe trebaju zatvoriti izlete bekova u napad. Da je nama vise igraca poput Muse mozda bi vidjeli neku brzu akciju na utakmici, a ne pripremu za lansiranje sonde u prema drugim galaksijama(dobaciti loptu do Stevanovica pa nek proba nesto).
Ako Musa završi u nekom boljem klubu od trenutnog(Turska ne mi :D ) ja ti dajem svoju desetogodišnju kartu. Podpisao je ugovor u dobru ligu i relativno dobar klub samo zato što je mlad i brz. Brzinu mu ne sporim a godine, ko zna :rofl: . Znamo kako to ide sa rodnim listovima u Africi :ganja:
Siniša nije bitan u ovoj prici o Musi
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:10 pm

Moj Izlija onda ces 7 dana piti :D
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:10 pm

sergejevic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 11:03 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:55 pm
Musa ne moze igrati beka a to mu je prirodna pozicija. Krilo i nekako. Po meni nezreo igrac. Ima nekog potencijala ali nista specijalno. Jedno je ono sto je on kao junior pokazivao i zbog toga potpisao ozbiljan ugovor. I onaj Halvadzic je bio dobar u mladjim kategorijama a u seniorima se nigdje nije snasao pa ni kod nas.
To je samo kod nas tako. Vidjecemo gdje ce zavrsiti Musa, a gdje Sinisa koji moze igrati beka. Normalno da je nezreo igrac, a prvi gol primili po lijevoj strani gdje nije bilo Sinise, a Zakric uvaljivo guzove, covjek uzeo loptu i namjestio gol, nezreo je i kad je onaj otreso Bogija i zabio iz mrtvog ugla, i nezreo je jer nam ljudi iz konera po zemlji ubaciju u peterac loptu. Nadam se da se neces naljutiti, ali mi imamo mnogo vecih problema od Muse, jedinog igraca koji je danas pokusao napraviti visak u napadu. Valjda Markovic i Blagojevic koji dodaju prvom do sebe trebaju zatvoriti izlete bekova u napad. Da je nama vise igraca poput Muse mozda bi vidjeli neku brzu akciju na utakmici, a ne pripremu za lansiranje sonde u prema drugim galaksijama(dobaciti loptu do Stevanovica pa nek proba nesto).
Ja sam mišljenja da mladog igrača treba otjerati ako već sa 18-19 godina ne može igrati u prvoj postavi u našoj ligi. Nemaš ga šta onda čekati do 25. godine.

Međutim niti jedan naš trener nema muda da to uradi a niti da ga stavi da igra. Zašto? Jer ni oni ne znaju procijeniti da li igrač vrijedi ili ne.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 11:15 pm

Kao sto sam vec napisao ranije ekipa i strucni stab trebaju vec sutra otici negdje van Sarajeva da se u miru spreme za utakmicu sa Slobodom..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija