Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:12 pm

Jeste vi svi sa Marsa pali?
Hajmo redom.
Budala nisam, karindjali bi nas svi, ok nije belaj. To bi nas tjeralo da se i mi kvalitetno pojacavamo, ok. Neupitno bi se digao kvalitet ta nasa dva ili tri tima koji bi igrali. I finansijski i igracki.
Sad pisem samo o terenu.
A sta dalje? Sta sa nasom ligom ? Ta dva ili tri kluba bi se znatno digli i sta dobijamo od nase lige? Ono sto su Dinamo i Rijeka u CRO? Izvinite ali meni to ne bi onda bilo zanimljivo. Kad mi dodje Rudar da ja znam da cemo ih sa peticom ispratiti. Gdje je tu car fudbala? Kako onda privuci publiku na stadion kad nema neizvjesnosti?
Dalje, ko bi onda dolazio na prvenstvene utakmice ili u kup protiv brotnja? Nas milju pacenika? Raja bi dolazila samo da gleda Zvezdu ,Dinamo, a kad bi na red doslo metalege , kako ih natjerati da dodju,kad im za 7. dana dolazi Partizan na Grb?
Idemo dalje, @republika fino napisa, puno se potcjenjuje nasa liga. Iz godine u godinu sve smo blizi prolasku protiv puno jacih i ekonomski i igrackih klubova iz puno jacih liga. Jos uskoro dolazi ovaj format gdje se kroz koju godinu moze napraviti iskorak ja sam u to ubijedjen.
Meni je sasvim dovoljno ova liga za prvaka na samom kraju prvenstva, gdje igras sa najboljim timovima nase lige da se "zagrijes" za Evropu.

E hajde sad o navijacima.
Zar vi stvarno mislite da i pored zabrane gostujucih navijaca, nema sile da ti upadnu na utakmicu? Pratite li vi navijacki svijet?
Najsvjeziji primjer vam je cini mi se Delije kad su nedavno upale u Zagreb , iz voza izlazili i ulazili kako im cejf, a toliki oprez bio pred mec. Upali u grad i napravili belaje? Je li zelite vidjeti mrtve glave i slupan grad? Avioni , tenkovi, vojska ti ne moze zabraniti da ne dodjes na utakmicu ako imas volju. Budite malo realni.
A hajmo sad pogledati u kakvoj smo situaciji mi kao navijaci Zelje. Zivimo u BiH. U BiH u kojoj imam osjecaj da mi Bosanci iako najbrojniji imamo najmanje uticaja na sve sfere zivota.
Imate grupe Hrvata, gdje je vecinom Torca, a ima i BBB.
Imate Srbe, koji kako odes po gradovima RS-a tako su i raspodjeljeni na Grobare i Delije. Mislite da bi njima bio problem, nas pasos imaju, par sati putovanja i doci ovde i pravit belaje, a to nisu male grupe?
I mislite da bi nasim igracima bilo lahko za igrat na JNA kad ne smijes proci prema tunelu za svlacionice da te nesto ne zvekne u glavu?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:13 pm

@arctg i @ Brkoo

Ja sam bio sa puškom iza lorisa kada je gorila Grbavica pa sam i pored toga za taj regionalni kup. Meni je želja da Željo napreduje u moderan klub. Sjeverna koreja me ne zanima.
Murija je ta koja ce nerede sprijeciti ili dozvoliti. Sumnjam da ce današnji vlastodršci, kada su opljackali sve što se da opljackati, dozvoliti sebi luksuz da opstruiraju ovo takmicenje.
Odbijati neku ideju zbog prošlosti ma kakva da jeste, je samoubistvo buducnosti sa predumišljajem.

@salle86
Ne skidaj gace prebrzo :)
Ovaj kup je za dvije godine i valjda cemo napredovati. Da sutra igramo sa Realom necu misliti da cemo biti nakantani... a ne sa Dinamom za dvije godibe ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:15 pm

Model1964 je napisao/la:@arctg i @ Brkoo

Ja sam bio sa puškom iza lorisa kada je gorila Grbavica pa sam i pored toga za taj regionalni kup. Meni je želja da Željo napreduje u moderan klub. Sjeverna koreja me ne zanima.
Murija je ta koja ce nerede sprijeciti ili dozvoliti. Sumnjam da ce današnji vlastodršci, kada su opljackali sve što se da opljackati, dozvoliti sebi luksuz da opstruiraju ovo takmicenje.
Odbijati neku ideju zbog prošlosti ma kakva da jeste, je samoubistvo buducnosti sa predumišljajem.

@salle86
Ne skidaj gace prebrzo :)
Ovaj kup je za dvije godine i valjda cemo napredovati. Da sutra igramo sa Realom necu misliti da cemo biti nakantani... a ne sa Dinamom za dvije godibe ;)
Baš tu griješiš. Baš tu.

@Plava Porodica u kost, od A do Ž!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:16 pm

Vi bi da se yebete da vam ne uđe. Prvo bi da derete Rudara i slicnu buraniju 5 razlike, ali onda vam nije to zanimljivo. Ja bih vala volio da budemo dominantni kao Dinamo u hrvatskoj
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:Jeste vi svi sa Marsa pali?
Hajmo redom.
Budala nisam, karindjali bi nas svi, ok nije belaj. To bi nas tjeralo da se i mi kvalitetno pojacavamo, ok. Neupitno bi se digao kvalitet ta nasa dva ili tri tima koji bi igrali. I finansijski i igracki.
Sad pisem samo o terenu.
A sta dalje? Sta sa nasom ligom ? Ta dva ili tri kluba bi se znatno digli i sta dobijamo od nase lige? Ono sto su Dinamo i Rijeka u CRO? Izvinite ali meni to ne bi onda bilo zanimljivo. Kad mi dodje Rudar da ja znam da cemo ih sa peticom ispratiti. Gdje je tu car fudbala? Kako onda privuci publiku na stadion kad nema neizvjesnosti?
Dalje, ko bi onda dolazio na prvenstvene utakmice ili u kup protiv brotnja? Nas milju pacenika? Raja bi dolazila samo da gleda Zvezdu ,Dinamo, a kad bi na red doslo metalege , kako ih natjerati da dodju,kad im za 7. dana dolazi Partizan na Grb?
Idemo dalje, @republika fino napisa, puno se potcjenjuje nasa liga. Iz godine u godinu sve smo blizi prolasku protiv puno jacih i ekonomski i igrackih klubova iz puno jacih liga. Jos uskoro dolazi ovaj format gdje se kroz koju godinu moze napraviti iskorak ja sam u to ubijedjen.
Meni je sasvim dovoljno ova liga za prvaka na samom kraju prvenstva, gdje igras sa najboljim timovima nase lige da se "zagrijes" za Evropu.

E hajde sad o navijacima.
Zar vi stvarno mislite da i pored zabrane gostujucih navijaca, nema sile da ti upadnu na utakmicu? Pratite li vi navijacki svijet?
Najsvjeziji primjer vam je cini mi se Delije kad su nedavno upale u Zagreb , iz voza izlazili i ulazili kako im cejf, a toliki oprez bio pred mec. Upali u grad i napravili belaje? Je li zelite vidjeti mrtve glave i slupan grad? Avioni , tenkovi, vojska ti ne moze zabraniti da ne dodjes na utakmicu ako imas volju. Budite malo realni.
A hajmo sad pogledati u kakvoj smo situaciji mi kao navijaci Zelje. Zivimo u BiH. U BiH u kojoj imam osjecaj da mi Bosanci iako najbrojniji imamo najmanje uticaja na sve sfere zivota.
Imate grupe Hrvata, gdje je vecinom Torca, a ima i BBB.
Imate Srbe, koji kako odes po gradovima RS-a tako su i raspodjeljeni na Grobare i Delije. Mislite da bi njima bio problem, nas pasos imaju, par sati putovanja i doci ovde i pravit belaje, a to nisu male grupe?
I mislite da bi nasim igracima bilo lahko za igrat na JNA kad ne smijes proci prema tunelu za svlacionice da te nesto ne zvekne u glavu?

cekaj jesam dobro shvatio,tebi ne bi bilo zanimljivo da nam dodje Rudar a da smo tako jaki da znamo da cemo ih otresti unaprijed ??? pa jel ti kume zelis jakog zelju ili sta ???? cuj car fudbala pa imas ligu sampiona i bacaj cari fudbala...valjda zelimo da nas klub bude bolji od ostalih...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:18 pm

Fatić Nermin je napisao/la:Je li istina da nam dolazi ovaj Jelic, i ako jeste, gdje ovog pokretnog cirkusanta iskopase tako im Boga?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
kakav jelic
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:18 pm

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... id=1117544" target="_blank

Evo o cemu sam pricao.. A bilo bi ovakvih primjera koliko vam volja :))
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:18 pm

ma ja, svi spominju Dinamo, Zvezdu, Partizan, a Vojvodinu ko 'ebe jel? :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:19 pm

LARS1921 je napisao/la:Vi bi da se yebete da vam ne uđe. Prvo bi da derete Rudara i slicnu buraniju 5 razlike, ali onda vam nije to zanimljivo. Ja bih vala volio da budemo dominantni kao Dinamo u hrvatskoj
citam Larse i ne vjerujem,pise se da nije car ako smo dominantni ,sto napisa da se jebe a da mu ne udje ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:20 pm

Ja bih vala najvise volio da idem na tekmu i da znam da cemo razbiti npr. Celik sa 5 golova razlike i da se samo dvoumim koji ce igrac zabiti gol i u kojoj minuti.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:20 pm

Hurmasica je napisao/la:ma ja, svi spominju Dinamo, Zvezdu, Partizan, a Vojvodinu ko 'ebe jel? :D
Ne diraj Vošu, imaju finu onu na press konferencijama :kafa:

@delinjo

baš, vala bih volio da deremo ovu buraniju najmanje 5 razlike, mučimo se sa čelikom ne odgovara, deremo rudara ne odgovara
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:21 pm

arctg je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:@arctg i @ Brkoo

Ja sam bio sa puškom iza lorisa kada je gorila Grbavica pa sam i pored toga za taj regionalni kup. Meni je želja da Željo napreduje u moderan klub. Sjeverna koreja me ne zanima.
Murija je ta koja ce nerede sprijeciti ili dozvoliti. Sumnjam da ce današnji vlastodršci, kada su opljackali sve što se da opljackati, dozvoliti sebi luksuz da opstruiraju ovo takmicenje.
Odbijati neku ideju zbog prošlosti ma kakva da jeste, je samoubistvo buducnosti sa predumišljajem.

@salle86
Ne skidaj gace prebrzo :)
Ovaj kup je za dvije godine i valjda cemo napredovati. Da sutra igramo sa Realom necu misliti da cemo biti nakantani... a ne sa Dinamom za dvije godibe ;)
Baš tu griješiš. Baš tu.

@Plava Porodica u kost, od A do Ž!
Oni su se naguzili EU i slušaju bez pogovora. Ako budne dobra para ;) oni ce sami praviti red na tekmama.
Odbijati neku ideju zbog prošlosti ma kakva da jeste, je samoubistvo buducnosti sa predumišljajem.
Ovo podebljano je je rekao jedan mudar covjek, i to imajte na umu ne samo oko ovog regionalnog kupa vec opcenito
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:21 pm

delinjo je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Vi bi da se yebete da vam ne uđe. Prvo bi da derete Rudara i slicnu buraniju 5 razlike, ali onda vam nije to zanimljivo. Ja bih vala volio da budemo dominantni kao Dinamo u hrvatskoj
citam Larse i ne vjerujem,pise se da nije car ako smo dominantni ,sto napisa da se jebe a da mu ne udje ...
Ocigledno ne shvatate poentu posta. Nemam vremena da repliciram. Mozemo drugi put nastaviti :)
P.s. Nakacili ste se i jedan i drugi na dio posta koji vama odgovara da bi me "napali" a za ovo ostalo ni rijeci? Zato sto sam u srz pogodio? Zato sto vi svi gledate pozitivne strane, a na negativne bacite po jednu recenicu i kazete ma moze se to fino organizovat? Ma hajde..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:23 pm

LARS1921 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:ma ja, svi spominju Dinamo, Zvezdu, Partizan, a Vojvodinu ko 'ebe jel? :D
Ne diraj Vošu, imaju finu onu na press konferencijama :kafa:

@delinjo

baš, vala bih volio da deremo ovu buraniju najmanje 5 razlike, mučimo se sa čelikom ne odgovara, deremo rudara ne odgovara
Znaš znanje :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:24 pm

Model1964 je napisao/la:
arctg je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:@arctg i @ Brkoo

Ja sam bio sa puškom iza lorisa kada je gorila Grbavica pa sam i pored toga za taj regionalni kup. Meni je želja da Željo napreduje u moderan klub. Sjeverna koreja me ne zanima.
Murija je ta koja ce nerede sprijeciti ili dozvoliti. Sumnjam da ce današnji vlastodršci, kada su opljackali sve što se da opljackati, dozvoliti sebi luksuz da opstruiraju ovo takmicenje.
Odbijati neku ideju zbog prošlosti ma kakva da jeste, je samoubistvo buducnosti sa predumišljajem.

@salle86
Ne skidaj gace prebrzo :)
Ovaj kup je za dvije godine i valjda cemo napredovati. Da sutra igramo sa Realom necu misliti da cemo biti nakantani... a ne sa Dinamom za dvije godibe ;)
Baš tu griješiš. Baš tu.

@Plava Porodica u kost, od A do Ž!
Oni su se naguzili EU i slušaju bez pogovora. Ako budne dobra para ;) oni ce sami praviti red na tekmama.
Odbijati neku ideju zbog prošlosti ma kakva da jeste, je samoubistvo buducnosti sa predumišljajem.
Ovo podebljano je je rekao jedan mudar covjek, i to imajte na umu ne samo oko ovog regionalnog kupa vec opcenito
Aha, i sada su postavili guzice pa se ne bave kriminalnom, nepotizmom, tiranijom, jer, ipak je to politika te "EU" kojoj kao svi težimo. Nemoj, molim te...
Čuo sam i ja jedno, i to mi je vodilja kroz život: "Da bi krenuo naprijed, potrebno se malo osvrnuti i nazad."
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:24 pm

Plava Porodica je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Vi bi da se yebete da vam ne uđe. Prvo bi da derete Rudara i slicnu buraniju 5 razlike, ali onda vam nije to zanimljivo. Ja bih vala volio da budemo dominantni kao Dinamo u hrvatskoj
citam Larse i ne vjerujem,pise se da nije car ako smo dominantni ,sto napisa da se jebe a da mu ne udje ...
Ocigledno ne shvatate poentu posta. Nemam vremena da repliciram. Mozemo drugi put nastaviti :)
P.s. Nakacili ste se i jedan i drugi na dio posta koji vama odgovara da bi me "napali" a za ovo ostalo ni rijeci? Zato sto sam u srz pogodio? Zato sto vi svi gledate pozitivne strane, a na negativne bacite po jednu recenicu i kazete ma moze se to fino organizovat? Ma hajde..

Ako ce ti biti lakse slazem se za navijače, ovo ostalo ne, boli me ona stvar za drugim ako cemo mi izdominirati nasu ligu
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:26 pm

delinjo je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Kad se prica o sportskom dijelu, kako mislite da nasi igraci mogu odigrati toliko utakmica u toku jedne sezone? 32 tekme u ligi, u nasem kupu oko 9 tekmi, plus taj kup i slag na tortu poslije toga evropske tekme, a treba racunati i nastupe nekih nasih igraca i za nasu reprezentaciju..

Svi govore problem bi bio u Delijama i Grobarima a navijaci Hajduka i Dinama bi vjerovatno bacali cvijece Zvezdi i Partizanu na njihovim gostovanjima u Hrvatskoj. Ista stvar i sa nasim gostovanjima u Srbiji, bilo bi skandiranja noz zica itd. Vec sam ranije napisao da onaj ko misli da bi to proslo bez mrtvih taj ili je naivan ili je glup ili namjerno zeli da izazove novi rat. Mislite li stvarno da bi zabranom gostovanja rijesili sve probleme sto se tice bezbjednosti? Ne bi dolazili navijaci iz drugih drzava uprkos zabrani samo da naprave neki belaj?
da si ti ziv i zdrav brko u evropi se u tom ritmu igra 10 godina ....
Kljucna rijec je evropa. Da li ti stvarno mislis da nasa trenutna ekipa moze igrati na ta 3 fronta, plus kad bi se plasirali u grupnu fazu i na 4 fronta? Da li mi imamo ekipu i u toj ekipi profesionalce za to ili su nam igraci umorni sto nekad odigraju i u terminu subota-srijeda?
Hajmo prvo biti realni i vidjeti kakvo je stanje kod nas pa onda o evropi pricati i igranju na vise frontova..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:27 pm

Tačno sam znao da je Memiji uzor Alves. Isti su vala samo što je Alves klaun neviđeni,obojica imaju katastrofa centaršut :D Otkad je Dani došao u Barcu 08/09 do prošle godine je ja msm maximalno 50 puta pogodio igrača centaršutem s tim da u prosjeku je po utakmici 10-ak puta ubacivao :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:27 pm

dabogda mi dosli iz te regionalne lige ili kupa u ovu nasu buraniju svima natrpali 5 komada i osvojili titulu 8 kola prije prvenstva....eto :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned dec 11, 2016 11:30 pm

irfo je napisao/la:
Fatić Nermin je napisao/la:Je li istina da nam dolazi ovaj Jelic, i ako jeste, gdje ovog pokretnog cirkusanta iskopase tako im Boga?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
kakav jelic
E ovaj Jelic http://www.transfermarkt.com/igor-jelic ... eler/85105" target="_blank

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A sektor je pravi sektor.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 155 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija