Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:19 pm

E moj Kosoricu, oduzeo si mi zivaca i zivaca. Pitam se sta se desava sa Blagojevicem? Jel on udaren u glavu? Ne mgu da vjerujem da onakva dodavanja ima ka igracima SLOBODE a tek ona sitacija kad je trebao Miroslavu dodat a prebaci ga(razdaljina izmedju njih dvojice 5 metara). Tuga!!!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:19 pm

LARS1921 je napisao/la:Sve je ovo normalno
Hebo ti ovo ako ti je ovo normalno


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:22 pm

Sad fino sastanak i svima se smanjuje plata za 30% i dati sve to Miroslavu za produzenje. Ne mogu da vjerujem kakva skupina levata od Kjosevskog,kapitena pa do Blagojevića i retardiranog Memije. Jednostavno ne lice na ekipu. Rastimani orkestar.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:24 pm

fk1921 je napisao/la:E moj Kosoricu, oduzeo si mi zivaca i zivaca. Pitam se sta se desava sa Blagojevicem? Jel on udaren u glavu? Ne mgu da vjerujem da onakva dodavanja ima ka igracima SLOBODE a tek ona sitacija kad je trebao Miroslavu dodat a prebaci ga(razdaljina izmedju njih dvojice 5 metara). Tuga!!!
To je to ovde neki kazu gdje je aco kriv pa obrisu sami sto su napisali- Acoo nas jebee dvije tekme uzaredom-Siroki i sad sloboda, nema se sta brt dodat @Delinho je nedavno lijepo poslije sirokog sve reko i prije sirokog. Tuga sta pojedinci nam rade sramote dres svetinje
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:25 pm

treba njih hodzi nekom dobrom odvest... sta im se desava, sta im se mota po onim budalastim glavama
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:25 pm

Kakav crni nedostatak srece, Lendric oduzme loptu i dodaje je saigracu, cini mi se Krizmanu i on treba sa par metara na prazan gol da je zakuca u mrezu a on pogodi igraca na liniji, to je nedostatak koncentracije i kvaliteta u globalu. Svaki centarsut protivnika u nas 16-ac je gol, svaki sut protivnika na nas go je gol, to je nedostatak kvaliteta. Kad na utakmici ne stvoris napadacu nijednu sansu, to je nedostatak kvaliteta. Kad ti trojca igraca u Sirokom fulaju loptu na par metara od gola, to je nedostatak kvaliteta..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:28 pm

jebe aco nas i ne vadi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:28 pm

Sta je ono jug na kraju pjevao, sa sjevera nisam nikako mogao razaznati??
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:29 pm

Vise volje je imao onaj ker ispod juga da udje na teren nego nasi da dobiju...
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:30 pm

Danas je najviše pretrčao onaj ker koji je špartao po jugu ko mahnit. Trebalo ga je ubaciti u teren zadnjih pola sata da donese prevagu na terenu.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:32 pm

fcz je napisao/la:Sta je ono jug na kraju pjevao, sa sjevera nisam nikako mogao razaznati??
najljepša drogo ovoga svijeta...ali rečeno je i da igraju k'o p i čkice.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:33 pm

jahic objavljuje nekakve slike po fb, jebbe se njeg
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:33 pm

Dolina je napisao/la:Danas je najviše pretrčao onaj ker koji je špartao po jugu ko mahnit. Trebalo ga je ubaciti u teren zadnjih pola sata da donese prevagu na terenu.
Isto sam to rekao ali prije nego primismo gol!! Igramo 442 fornaciju lendeic i nikolic pazite ONI SU U OFSAJDU!!!!!!!!! Fakat pojedini mozga nemaju. Slavko otjeraj bagru na zimu i uvedi nase omladince ko Boga te molim!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:34 pm

Ispali iz aviona Kosoricu,Bogicevicu..AMIN!
Non stop ponavljam koliko puta nam ekipa protivnicka udje u sesnaesterac mi toliko golova i primimo.Pogledo sam na hiljade utakmica u zivotu, ali ovo jos nije vidjeno.
Ubaci 4 juniora u defanzivu, makar su skolovani da na toj poziciji igraju,znaju se postaviti,sacuvati rezultat.
I KAD KONTAJU KEMU UBACITI? KADA?
JE LI OVO IDEALNA PRILIKA? ZAR MOZE GORE OD OVOGA BITI?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:35 pm

Istrpit hrabro jos ovih par kola. I nadati se da ova uprava ima snage da na proljece sklopi ekipu. Hvala na Zebi do neba. Evo danas se vidjelo po milioniti put kakav je nama vezni red, lijeva strana i kapiten. Cuj sta je Blagojevicu. Pa nije mu nista. Jednostavno on ne moze biti organizator igre. Isto ko sto Lendric be moze bit krilo, itd itd.....
Eto draga upravo, sad stisnite zube maksimalno i sredite ovu ekipu, jer ovo je ziva patnja gledati, u ekipi nam po 4-5 igraca igra na neprirodim pozicijama. Trosimo igrace da bi krpili pozicije. Lebdric krilo, Sinisa lijevi bek, Blagojevic neki satro organizator, Krizman ni sam ne zna sta je. Uz onakvog kapitena ma mi smo jos i dobri.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:37 pm

ChWilla je napisao/la:
fcz je napisao/la:Sta je ono jug na kraju pjevao, sa sjevera nisam nikako mogao razaznati??
najljepša drogo ovoga svijeta...ali rečeno je i da igraju k'o p i čkice.
Hvala Bogu, prepao sam se da su droce dobile podrsku.

Evo reflektor jos gori, nadam se da ce ih zgaziti. Sakama ih u glavu Slavko molim te, ne daj im maknuti do ujutro. Samo Miroslava pusti kuci nek covjek odmori.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:39 pm

Sjever bravo za zvizduke, pa podrska samo Miri! Bravo!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:40 pm

Gubitnicki mentalitet :)
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:41 pm

Plava Porodica je napisao/la:***** ti poginule Acoo
Umri kurvo umri
Familijo nemoj tako aco je najbolji-jebemu dan kad ce potpisat za nas klub- jebe nas konstatno i slavko ako ima muda stavi ce ga na klupu ako ne sad kad ce ?
Zadnja izmjena: Whisperer, dana/u sub nov 05, 2016 6:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:42 pm

Na koga se Križman derao pored naše klupe nakon izgubljenog duela? Kada je izlazio tako je lupio vratima u hodniku da se do juga čulo.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija