Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 10:55 pm

U po decembra da krene izgradnja...ne znam bas nesto.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 10:57 pm

Ma samo da pocne, ako trebam idemo malter mjesat :D :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 10:57 pm

vi ne znate al znaju ljudi zaduženi za to
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 10:59 pm

Dok ne pocne ne vjerujem nikome..Ima pola godine kako pocinje pa nigdje nista..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 11:01 pm

Istina je da bi mogla poceti gradnja na zimu. Nema veze sto je zima, tehnologija je napredovala pa se moze i zimi graditi.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 11:08 pm

Omar500 je napisao/la:U po decembra da krene izgradnja...ne znam bas nesto.
Ma moze prijatelju. Imamo razne tehnike betoniranja zimi. Fazon je da minimalna temp.betona kad se ugradi bude 5 stepeni C.
To se moze postici sa toplom vodom, sa grijanjem oplate, ...
Takodjer mogu se ubacivati plastifikatori, aeranti, koji snizavaju temp. zamrzavanja betona, tako sto sire kapilare pa treba niza temp. da bi se voda u kapilarima smrznula.

Mada ce ova tribina kako rekose biti montazna pa ce dijelovi se praviti negdje drugo i donositi na Grbavicu, tako da to nije problem. Temelji ce se morati na licu mjesta izliti, mada se i oni mogu dovuci i ugraditi. Ne znam sta ce po tom pitanju uraditi, mada bi se moglo raditi zimi, do nekih granica. :)
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 11:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:U po decembra da krene izgradnja...ne znam bas nesto.
Ma moze prijatelju. Imamo razne tehnike betoniranja zimi. Fazon je da minimalna temp.betona kad se ugradi bude 5 stepeni C.
To se moze postici sa toplom vodom, sa grijanjem oplate, ...
Takodjer mogu se ubacivati plastifikatori, aeranti, koji snizavaju temp. zamrzavanja betona, tako sto sire kapilare pa treba niza temp. da bi se voda u kapilarima smrznula.

Mada ce ova tribina kako rekose biti montazna pa ce dijelovi se praviti negdje drugo i donositi na Grbavicu, tako da to nije problem. Temelji ce se morati na licu mjesta izliti, mada se i oni mogu dovuci i ugraditi. Ne znam sta ce po tom pitanju uraditi, mada bi se moglo raditi zimi, do nekih granica. :)

a meni petljas da studiras pravo ccc :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 11:27 pm

delinjo je napisao/la:
a meni petljas da studiras pravo ccc :D :D
Gradj. materijale ucio kao ni jedan predmet na faksu :D
Zna se nesto :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 11:51 pm

 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 11:54 pm

04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 12:02 am

Joj da je uzeti sutra tri boda. Uopste nisam optimistican. Budu li se zezali kao u svakom drugom poluvremenu nema nas ni na mapi. Samo da prvi povedemo i onda uzimamo glat.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 12:08 am

Kad pomislim sta bi sutra bilo da smo uzeli dole sirokog tuga me uhvati ali sta je tu je

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 12:15 am

Leon_Professional je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:U po decembra da krene izgradnja...ne znam bas nesto.
Ma moze prijatelju. Imamo razne tehnike betoniranja zimi. Fazon je da minimalna temp.betona kad se ugradi bude 5 stepeni C.
To se moze postici sa toplom vodom, sa grijanjem oplate, ...
Takodjer mogu se ubacivati plastifikatori, aeranti, koji snizavaju temp. zamrzavanja betona, tako sto sire kapilare pa treba niza temp. da bi se voda u kapilarima smrznula.

Mada ce ova tribina kako rekose biti montazna pa ce dijelovi se praviti negdje drugo i donositi na Grbavicu, tako da to nije problem. Temelji ce se morati na licu mjesta izliti, mada se i oni mogu dovuci i ugraditi. Ne znam sta ce po tom pitanju uraditi, mada bi se moglo raditi zimi, do nekih granica. :)
Hvala majstore na pojasnjenju :)
Znaci ako krene u decembru izgradnja, dobijam savrsen poklon za rodjendan :D

Joj sutra da ga je samo zabiti na prepad, u prvih deset minuta, pa ce sve biti lakse. Pocnu li se oni valjati u drugom na nuli, gotovi smo. Ja sam za Memiju od prve minute, pa cemo vidjeti hoce li mi se ispuniti zelja. Mozda jeste bolja solucija Sinisa, i sigurnija, za defanzivu, zbog njihove jake lijeve strane, ali ne treba ni praviti neki bauk od toga iskreno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 12:32 am

Ja samo kad se sjetim one dvije precke u Sirokom posebno one sto je Jovan pogodio nije mi dobro. Nit imamo srece nit imamo igrace koji ce ganjati rezultat do posljednje minute. Valjda ce nas sreca pogledati.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 1:08 am

Bice tesko sutra.Ovo je ipak derbi,a Zeljo nema bolje igrace ili ima jednog od Subica,Ordagica,Veselinovica,Krpica I Efendica tako da vrlo neizvjesno I tvrdo ce biti.Oni ce se naloziti kao nikad,a ubise nas zadnje dvije godine.Nama je evropa plafon ove godine,a lose selektiran igracki kadar I promasaj sa Slovencem su faktori dovoljni da se od titule oprostis u oktobru.Evropa je taman,a sutrasnji kiks unosi nemir I udaljava nas od nje tako da valjda uzmemo.
Mirza Rascic !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 3:53 am

Hajde Zeljooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:27 am

http://www.klix.ba/sport/nogomet/rekons ... /161101090" target="_blank

Nek oni prave nove zgrade, a tereni ce sacekati, igrat ce se po kaljuzama i liga ce i dalje biti ocajna...
 
EdisMulalic
Postovi: 52
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:32 am

Jako bitna tekma. 3 boda su imperativ, odma ih ostavljamo dole, Siroki u Mostaru tesko moze bod iscupat,i pitarcine imaju tesku tekmu. Donosi nam pobjeda dosta, ne smijem ni pomisliti na neki drugi ishod. Tezak teren, "pogan" protivnik, u posljednje vrijeme nam ne leze, fali nam bitan igrac u sredini. Bit ce bas tesko.. HAJDEEEEEEEEEE ZELJOOOOOO
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 9:05 am

Leon_Professional je napisao/la:http://www.klix.ba/sport/nogomet/rekons ... /161101090

Nek oni prave nove zgrade, a tereni ce sacekati, igrat ce se po kaljuzama i liga ce i dalje biti ocajna...
Ma ja, nije dosta sto su kupili zgradu od para za svjetsko sto smo dobili. Sigurno su se te pare mogle uloziti u terene, puno bi bolja liga bila. Ljudi, Cristiano Ronaldo je izgledao smijesno u Zenici kad smo igrali baraz, dok nisu tamo teren sredili. Dobro neko napisa u komentarima, bolja bi bila rekonstrukcija saveza, zgradi nista ne fali, dok njima u istom....

Sto se danasnje tekme tice, ljudi mene strah iskreno. Neugodna nama ta Sloboda haos, a dok sam prije 3-4 sedmice bio optimistican povodom ove utakmice, taj osjecaj opustenosti mi je pokvario dolazak Vlade Jagodica. Veoma nezgodan trener, sigurno ce ici na remi i mislim da cemo se mi posteno napatiti. Vjerovatno cemo ubaciti u petu brzinu, mozda i damo brzi gol, ali sta dalje? Nemaju nasi mentalitet da nastave, u drugom poluvremenu dodje do opsteg pada, a ekipa je poznata da na svakoj utakmici, ako da gol ili dva, primi bar jedan. To je i zbog odbrane, ali i zbog veznog reda iskreno. Ocekujem da ce u vezi startati Secer - Blagoje - Radinovic, mada bih ja prije Bekrica, kakav god da je, a Radinovic iza. Ne znam, nisam stvarno pametan. Samo da ga zabijemo, da ih stisnemo u pocetku, ali mislim da ce biti veoma gruba igra, sjeckanje igre na svakom koraku, sto nase sudije naprosto obozavaju. Da ne spominjem valjanje ako im bude odgovarao rezultat, a mi na to jednostavno ne znamo odgovoriti, em se ne bunimo, isto kao da nam je svejedno, i onda kada trebamo organizovati napad, nema ko da stane na loptu, Blagojevic nazalost izgubljen u zadnje vrijeme, precesto gubi loptu, Kosoric preuzima odgovornost za kreiranje akcije kao Spaha u repki hahaha, pa onda mozemo vidjeti mucno nabijanje lopte prema lendricu ili krilima koja to ne mogu stici i/ili iskontrolisati, pogotovo na ovim terenima. Volio bih Memiju, jer iako je slab u odbrani, i iako mu je centarsut katastrofalan, sa Mirom cini odlican tandem, zna proci igraca, zna probiti po strani, ostavi prostora Miroslavu dosta, tu se i Lendric zna ukljuciti i nastanu dobre i brze razmjene pasova izmedju njih. Mada ako i SInisa pocne, necu se buniti, samo me kod njega haos nervira izvodjenje auta, treba mu pola sata hahaha.

Idemo ovo dobiti :)
Vrijeme relativno fino, bitno je da nema padavina i da ih ne bude.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 9:09 am

Jutro Zeljovci!

Teska tekma u najavi, nezgodan i kvalitetan protivnik, vjerovatno i tezak teren. Ako u prvom poluvremenu ne budemo imali prednost, tesko da cemo se izvuci u drugom. Zato od prve minute jako u napad, bez kalkulacija.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], rodrigo87 i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija