Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:01 pm

Mozda bi i za njega bilo najbolje da ode odavde. Mlad je, nije za njega jos uvijek kasno, a i ako uveze par sezona bez povreda, moze napraviti finu karijeru.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:03 pm

A sta mislite da Jahic radi cvrstine u odbrani, gdje bi u fazi odbrane bio kao treci stoper,zapocne u veznom sa Blagojevicem i Ugljesom?
Boga pitaj sta ovaj sprema..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:06 pm

MrRiccoli je napisao/la:Tek sad vidjoh da Slavko rece da ce se Memija mozda sad na zimu prodati i mislim da bi to bilo odlicno...

Sent from my C5303 using Tapatalk
Link?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:09 pm

Da li je to dosla ponuda za Memiju?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:12 pm

fk1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Tek sad vidjoh da Slavko rece da ce se Memija mozda sad na zimu prodati i mislim da bi to bilo odlicno...

Sent from my C5303 using Tapatalk
Link?
Radio sarajevo danas na presu valjda to izjavio.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3890
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:13 pm

S druge strane imamo Memiju, koji će se možda prodati na pauzi

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/petr ... feru/70599" target="_blank
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:13 pm

storm_raider je napisao/la:Mozda bi i za njega bilo najbolje da ode odavde. Mlad je, nije za njega jos uvijek kasno, a i ako uveze par sezona bez povreda, moze napraviti finu karijeru.
Ma i za njega i za nas jer nekako nezz al uglavnom stagnira kod nas

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3890
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:15 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:@lars, hoces naci i snimak meca zeljo - olimpik, da upotpunis sve meceve...
hajde ti objavi statistiku sa Slobodom na svojoj temi :)
danas, kad dodjem kuci...
Vidim da si postavio, hvala :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:20 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ponovo mlatimo praznu slamu...U po takmicenja licitira se imenima novih igraca,isti scenarij kao i predhodna dva prelazna roka.
A po pisanju i ambijentu ovdje na fofumu,dalo bi se zaključiti da nas sutra čeka jedna lagana utakmica...ala Brotnjo.
Onda se čudimo odakle toliko negativne energije nakon poraza...A jos prošli vikend dobili dobru lekciju.
Ide sad prelazni rok i normalno je da se svi povezuju s nama. Tako je uvijek bilo, atraktivni smo a ima i atraktivnih igraca na trzistu.
Iskreno meni je ovo preko glave, stalno neke informacije neprovjerene. 5 ljudi kaze doci ce, 5 da nece..
Slavko je vjerovatno dao taj spisak, nadam se da ce uprava ispuniti mu zelje i dovesti koga on zeli. Slavku vjerujem i siguran sam da nece gomilati neke prosjecne igrace i traziti neke polovne igrace.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:24 pm

Koliko je realno sada prodati ovakvog Memiju, i koja je realna cifra?
Mislim da je maximum oko 150 000 eura, i to na racun stare slave i nekada velikog potencijala.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 5:45 pm

I kao takav je medju najboljim desnim bekovima u ligi a jos uvijek mlad i ima prostora za napredak.. Da je ostao na onom nivou sa pocetka seniorske karijere uzeli bi za njega milion.. Pao je iz nekog razloga ali mu se i sudilo kao nikome, nekad opravdano a nekad ne i njemu se najvise uskracivalo pravo na oscilacije u formi a mozda je kao igrac na pocetku svoje karijere imao i ima pravo na te oscilacije..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:05 pm

storm_raider je napisao/la:
Veteran je napisao/la:
barbarez je napisao/la:Zeba dobrodosao.
Vidim opet mu se traze mane neke. A ja bi Vama postavio neko pitanje. A to je da li bi Vi gospodo bili tetkice da Vas, ko najboljeg igraca trener drka i cesto postavlja na neprirodne pozicije, kao npr. na lijevo krilo , da na Vama trenira disciplinu, a panjevima, Hayatovcima, Glam Blamovcima drka ***** i pusta da im sve prolazi. Stanic je mogao da razbija stakla, Adilovic da glumi frajera, Svraka prodaje pod nekog igraca, a Jamak pokusaj fudbalera.
Stvarno Zajko, yebem te u usta zvaljava tetkasta, kako ti je mogao puknuti film.
Znaci imas u ekipi covjeka , od cije igre su ova 4 fudbalska kloca, 100 % hajrovala. Onaj parmak bio najbolji strijelac, Svraka i Jamak imali prostora koliko hoce, jel je sva paznja bila usmijerena na Zebu. Stanic sem borbenosti nikad nista fudbalskog u sebi nije ni imao.
Nisu svi stalozeni ko Miro. Zeba je citav zivot tetosen, od malih nogu, sve je bilo podredjeno njemu. Da se ne lazemo, momak je znao i zna i znace jos dugo.
Prica se kako jos jednom prije ispao picka, pa nas zajebaoi otisao u Zrinjski. Vrlo moguce. A prica li se kako momak nije godinama dobijao sansu da zaigra u Zelji, pa je morao preko Olimpica i Brotnja da se namece, jer su ga se u Zelji olako odrekli.
Tako je, sve u "sridu". Obavezno pročitati oni koi ne ne vide dalje od prošle sezone.
Dobrodošao Zajko svakako, niko ne zna koliko ćeš pružiti na terenu, ali da si Željovac, to sigurno znamo.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nisam ovo vidio prije, bravo @barbarez. Kao da sam i sam pisao.
Hvala momci, drago mi je da isto razmisljamo.
Ja Zajku znam iz vremena kad smo zajedno prolazili selekcije prvo FK Arijana , pa smo kasnije presli u Zelju. Znam vrlo dobro sta taj covjek moze.
Ko god misli da ce on biti isto sto i Bekric, zestoko se zajebao. Jer razlika je ogromna. Godine Zajki nikad nece biti problem, kao Bekricu. Bekric je bio moderan veznjak koji je manjak tehnike nadoknadjivao trkom. Sad on nema kuveta, pa na vidjelo isplivava losija tehnika i sporost . A kod Zajke to nikad nece biti problem.
On nikad nije bio trkac, ali mu Tito dragi nece uzet loptu, nit ga ko smije napast.
Kad uz to dodas, da imas onakvog Miru, i pokrentog Lendrica, uz fenomenalan osigurac u Blagojevicu. Pa ja ne mogu da vjerujem da neko moze i pomisliti da je on fula i da nije pojacanje. Pa takav nam je igrac falio. Sve ono sto je Bekrija zajebao , ovim rijesavas. Jos srediti tu lijevu stranu. Ja smijem ruku u vatru staviti da ce ovaj Zeljo da bude najjaca ekipa na proljece, mozda se nece stici Zrinjski, jer je prevelik zaostatak, i zalit cemo svi za losom jeseni. Ali tek sad vezni red nas ima smisla. Tek sad, ce i Blagojevic biti pravi,i Ugljesa isto tako. Ako ostane Miro i sredimo lijevu stranu, tek ce se vidjeti kolika je ustvari karina Zrinjski, i ko je gazda u BiH. Ja sam siguran u to. Dobrodosao majstore kuci.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:09 pm

Teška smo sredina svakako...navijački mislim...i neke igrače možemo trpiti, i uvijek nalazimo opravdanja za njih, a nekim se na kosti natovarimo i ne popuštamo. Kada bi sve navijače Želje pitali zašto je tako niko Vam ne bi znao dati odgovor.Jednostavno je tako.Mnogi su prozivani bez ikakvog razloga, a opet drugi dizani u zvijezde bez ikakvih argumenata.
Kerim ima sve predispozicije da izraste u kvalitetnog full bočnog igrača, kakvi su rijetkost danas. Zašto je njegov put usporen, zašto je stao, više je razloga. Nisam nešto pretjerano stručan, ali izdvojio bih par stvari:
-prvu punu seniorsku sezonu Kerim je preforsiran, što u Želji,što u repki
-izgubio je mnogo samopouzdanja kada su njegove kolege Baja i Amir napravile transfer, a on ostao u ovoj žabokrečini
- ideja da je za njega isklučivo krilna ofanzivna pozicija
-nepoštivanje trenera (Oda)
-igranje na pogrešnim pozicijama (Edis)
-prihvatanje načina života ostalih igrača (cucla, crijeva, izlasci)
-nedovoljan samostalan radi i angažovanje
-Mahala
Sigurno tu ima još stvari koje sam preskočio, ali bar ja sam mislio da ćemo na Kerimu uzeti kao na Baji i Miretu zajedno, fakat je obećavao. E sada sigurno je da Kerim nije zaboravio igrati lopte, i da je osnovni problem psihičke prirode, i kao što neko reče možda se nakon što ga prodamo u nekom drugom klubu dozove malo, vrati na svoj nivo, i krene uzlaznom putanjom. On je igrač koji je potreban bosanskom nogometu, reprezentaciji, a nama ostaje standardnih 2-3 % kroz naknadu za treniranje u mlađim kategorijama...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:18 pm

Ne bi se ja ljutio da se memija proda za cifru koja ce biti jednaka onoj za zavrsetak istocne tribine pa makar to bilo i 100 hiljada KM.
Za sve ostalo se ogradis za iduci transfer..
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:18 pm

Ma ja da se pitam istrpio bi Memiju ma koliko god. On ima nesto sto nije trenutni bljesak. Mozda lose drustvo, preteska ta prva sezona, povici navijaca, nepravilan trening nemam pojma ali iz nekog razloga ne ide putanjom kojom smo ocekivali i kojom bi trebao. Nije on jos rekao zadnju rijec, i pravilnim radom siguran sam da moze postati jako dobar igrac, u kojem klubu vidjet cemo.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:21 pm

Na pocetku karijere kad je dobio sansu da igra za seniore igrao je odlicno, borio se, i izborio za prvu postavu, pokazivao je jaku zelju. I kad je grijesio navijaci su mu oprastali zbog nevjerovatne borbe za svaku loptu. Dolaskom prosjecnog Sinise on gubi mjesto u ekipi i tone i tone i tone. Mene dusa boli da je jedan prosjecan bek iz Srbije bolji od Memije, eto sta je Kerim sebi dozvolio. Umjesto da se zainati i da pokaze jos vise on ne da stagnira nego nazaduje. Da imamo normalnog lijevog beka, Memija bi bio na klupi a Sinisa u prvoj postavi. Nije mi jasno sta je to u Memijinoj glavi, o cemu on razmislja, o kakvim transferima, o kakvom crnom inostranstvu. kad ode u inostranstvo saigrac ce mu biti neko bolji od Sinise i ako ne mozes biti bolji od ovakvog prosjecnog beka, kako mislis da napravis nesto u svojoj karijeri. Zar je toliko tesko ostati ako treba i 2 sata poslije svakog treninga i popraviti centarsut, postavis cunjeve zaobilazis ih i iz trka centriras i tako ponavljas dok ne naucis. Da ne pricam o katastrofalnoj igri u odbrani..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:24 pm

Samo neka se sa Mirom druzi i radi sto ovaj radi i napravice karijeru.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
pile87
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:24 pm

godrina je napisao/la:Ma ja da se pitam istrpio bi Memiju ma koliko god. On ima nesto sto nije trenutni bljesak. Mozda lose drustvo, preteska ta prva sezona, povici navijaca, nepravilan trening nemam pojma ali iz nekog razloga ne ide putanjom kojom smo ocekivali i kojom bi trebao. Nije on jos rekao zadnju rijec, i pravilnim radom siguran sam da moze postati jako dobar igrac, u kojem klubu vidjet cemo.
Nije nista od toga. Memija nije imao nad glavom trenera koji ce ga oblikovati, napuniti samopouzdanjem,raditi na otklanjanju mana itd. Da je nekim slucajem imao Amara kao trenera danas bi bio u nekom zajebanom klubu. Dobra stvar sto se njega tice je da jos uvijek nije kasno za bilo sta. Memija je najperspektivni i vjerovatno najbolji desni bocni lige i to bez obzira na godine.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:29 pm

E uskoro cemo gledati Zerica kako trckara, pa i njega moramo istrpiti. Memija je imao gadnu povredu, nemojte to zaboraviti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 6:37 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik, TheBlue i 100 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija