Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:26 pm

postoji zakon o eksproprijaciji zemljišta. cwilla to može bolje objasniti, doduše ova cesta je planirana prije tridesetak godina, tako da to nije ništa čudno i ništa novo. samo, taj dio kod stadiona se mogao riješiti pasarelom ili pothodnicima, ali izgleda da ti koji su to projektovali nisu na to mislili.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:36 pm

Ja ne znam kakvu ulogu igra sto ce plato biti kraci za 5. metara ? Kad se cesta zavrsi bice to ljepo, prilaz drugaciji nece se i ne primjetiti da je krace.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:46 pm

Elegant je napisao/la:Ja ne znam kakvu ulogu igra sto ce plato biti kraci za 5. metara ? Kad se cesta zavrsi bice to ljepo, prilaz drugaciji nece se i ne primjetiti da je krace.
Ma da hoce samo zavrsit tu cestu vise, i kad bi ikako mogli da se rijesimo onog ciganluka od pekara, buregdzinica, cevabdzinica, pa to bi izgledalo totalno drugacije i ozbiljnije, sad je bas ciganluk, sam plato ostecen i star, prilaz tribini ne postoji vec uletis kako ti je volja, a ti poslovni prostori da ne govorim.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3890
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:49 pm

Sljedeća na tapeti je Sloboda, crno-crveni rival. Oni su definitivno u turbulentnoj zoni, ali su i definitivno jako opasni. Borit će se za to 6. mjesto koje vodi u ligu (za) prvaka. Motiv smo im mi sami, bit će dodatno naelektrisani. Ali, definitivno su za 50% slabiji nego ljetos kad su nas dobili u Tuzli po onome strašnom pljusku. Ja se nadam da će teren biti u najboljem mogućem stanju, jer lošiji teren će njima odgovarati. Neće oni gajiti ni napadački fudbal niti ljepotu igre, već su došli po bod(ove) kako god znaju i umiju. Ono što me raduje kod nas je pristup protiv Širokog do nesretnog gola. Očekujem isti takav početak, čak i furiozniji, jer ih moramo slomiti odmah. Kako vrijeme bude odmicalo, mi ćemo postajati nervozniji, a znamo kako to izgleda u našem slučaju. Moramo zabiti čim prije i ne stati na tome. Izgleda da se ne znamo opustiti kako treba, već sebe dovodimo u nelagodnu poziciju iako vodimo i imamo glavnu riječ u utakmici. Šteta je što nam ne igra Marković, ali Uglješa bi ga trebao adekvatno zamijeniti na poziciji, no pomolimo se da Bekrić (ako počne, a pretpostavljam da hoće) dadne 101% svojih trenutnih mogućnosti.
Zeba će donijeti dimenziju u vezi koja nam trenutno jako fali. Svi se nekako pribojavamo novog Bekrića i još jedan takav bi nam ocrnio sve povratnike, pa makar i Edin Džeko potpisao sutra :D Hrabri me činjenica da je Zeba prošle sezone bio najbolji igrač u našoj ligi, pa majka mu stara valjda ne može ofaliti toliko za jednu polusezonu :) Podržavam dolazak Zebe uz određenu dozu rezerve. Nek sljedeće polusezone bude drugi najbolji igrač lige, odmah pored Miroslava. Dobrodošao Zajko, obraduj nas!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:51 pm

ZAJKO DOBRODOSAO !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:56 pm

Imam vrlo dobar osjecaj s Zajkom. Uopste nisam osjecao isto s Bekricem i Jahicem kao povratnici. I ako mi je bilo drago naravno da su se vratili, ali da sam ocekivao nesto, nisam. Sa Zebom dosta je to drugcije... Napokon imamo igraca koji jednim potezom moze rijesiti utakmicu! To je ono sto nam treba! Povedi nas Zebinho! :DD: :zeljeznicar1:
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 5:57 pm

gavran je napisao/la:
godrina je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:
:D :D :D
Meni ova 2 posta ulijevaju nadu i optimizam :)

nek i mene neko shvata ozbiljno :palacgore:
samo nemoj iznervjerit :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
gavran
Postovi: 7582
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 6:13 pm

godrina je napisao/la:
gavran je napisao/la:
godrina je napisao/la: Meni ova 2 posta ulijevaju nadu i optimizam :)

nek i mene neko shvata ozbiljno :palacgore:
samo nemoj iznervjerit :D
Nikad robom M i S
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3890
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 6:16 pm

Hajde moderacijo stavite jučerašnji post od @arctg u seharu, šta čekate :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 6:18 pm

gavrane, je li to opet neka asocijacija :kafa:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 6:30 pm

Gavranove asocijacije baci u vodu :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 6:32 pm

boccaccio je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ma zna se koji je portal prvi i objavio to za Zvjezdana. Oni su otkad postoje objavljivali ono sto je vise placeno. Prodali su se pitarima za kesu oraha, cim su ovi dosli do novca. Pitanje je vremena kada ce neki drugi klub doci do nekog novca, odmah ce biti promjena price. Bez ikakvog integriteta, obraza i casti. Pa nije ni cudo sto smo presli ovdje, spontano, najljepse.
Ne bih rekao da smo prešli spontano. prije bih kazao da smo bukvalno otjerani. Željo igra sa Ferencom, Standardom..., a na portalu, kao iz paštete iskaču tekstovi o FKS. O želji ne možeš pročitati skoro pa ništa.

Forum? Postovi se brišu. Banuju se najbolji forumaši. Trajno banuju boccaccia, a dopuštaju izmišljotine i vrijeđanje svega lijepog što je vezano za Želju. Taj neprincipijelan odnos je doveo do masovnog egzodusa i stacioniranja na ovaj portal i forum, koji se krajnje korektno ponio prema Želji i njegovim navijačima. Ostalo je legenda. :cigara:

Vratite nam Štilića i Kvesića. ne treba nam više niko. :DD:
Sjecam se dobro tog dana :D . Lijepih sest godina sam im ostavio tamo. Pisao sam krajnje korektno i nikada nikoga nisam uvrijedio. Pojavio se tekst taj dan o Ibricicu i njegovim povezivanjem sa Zeljom. Zapravo su objavili da je sve pred potpisom. Sat vremena nakon toga, pod istim naslovom pojavljuje se potpuno drugi tekst :D . Ja sam na to odreagovao na kulturan nacin i napisao da je to amaterizam koji ja jednom novinaru ne bi dopustio i da u mojoj firmi taj bi dobio otkaz, a ja vodim jednu firmu i cisto poslovno, da kod mene covjek uradi nesto takvo na tom nivou amaterizma, on vise poslovno ne bi imao mjesta da radi kod mene. Uporedio sam to dvoje, bez ikakvih uvreda. Sutra ujutro, vidim da ne mogu uci i da sam dobio trajni ban bez ikakvog objasnjenja :D . Onda me vratise na forum, pod izgovorom da ni Aco moderator, a ni Admin, nemaju pojma kako se to uopste desilo :D .Ispalo je da sam saam sebe banovao, nemaju oni pojma.
Zatim slijedi poznata prica i otrovne strelice portala prema klubu, raja se pocela svadjati, dok ja nisam nesto posebno ni reagovao. Ali opet sam dobio trajni ban :D . Sada tamo ordiniraju i pisaju se po svemu. Ja nemam nista protiv, zelim im svima sve najbolje, nisam nikad nista pisao protiv njih za razliku od @N koji se zali za ovdasnje jednoumlje i banovanje, ja npr, nikad nisam izrekao nijednu rijec protiv njih tamo, iako je jednoumlje portala itekako bilo prisutno i banovanje mnogih koji uopste nisu zagrijavali atmosferu na bilo koji nacin. Zaredali ljudi i banovali nepodobne. Nikad tamo vise nisam usao, niti mislim, kazu mi raja, prenesu mi sta se tamo pise, klimnem glavom, sve je to u redu.
Napravila se izgleda guzva oko ljudi, ko je za jedne a ko je za druge, ko je protiv koga, i to su im rasprave. Neko placenik, neko nije, neko je ispravan , neko nije i u krug sve tako.
Tuzno da tuznije ne moze biti. Nema Zelje na mapi. Tema su im ljudi u Zelji i oko Zelje.

Nasla je raja svoj novi dom, bar to nije bilo tesko. Ja ne mislim da ovde ima jednoumlja, ima mozda vise istomisljenika, volio bih da se kvalitet pisanja pojaca, da to malo argumentacijski ima vise smisla, da se stariji forumasi malo vise aktiviraju. Imamo snimke utakmica, imamo istorijski kutak za sve one koji hoce da vide sta je Zeljo, imamo aktuelne teme, pricamo, a bogami i kritikujemo kada izgubimo utakmicu, evo na zadnjih pedeset stranica ima mnogo vise kritike nego pohvala. I tako to treba. Kada treba kritikovati, neka se kritikuje, ali i treba pohvaliti kada se desi pobjeda ili nesto dobro. Masa ljudi kaze da nam ne treba Zeba, a dobar dio kaze da nam je potreban, pa se razvije diskusija. Trebamo da pricamo o Zelji a ne o ljudima. Rezultati ce biti jedino mjerilo za te ljude, raja ima pogresan stav, a to je nametnuto namjerno.

Malo o narednoj utakmici. Vidimo da je danas vrijeme lose, mozda bude malo bolje za vikend, ali ce teren svakako biti pretezak. Bice potrebno puno srece. Fudbalska filozofija Jagodica nam nece ici na ruku, jer je taj trener vise destruktivan nego sto umire u ljepoti. Njima ce za cilj biti da ostanu neporazeni, znaju da im je ovo tesko gostovanje, znaju da Zeljo mora ici na pobjedu, znaju i da smo im ostali mnogo duzni u ove dvije sezone i sigurno ce pokusati da budu maksimalno destruktivni sa igrom. Los teren ce im biti velika pomoc. Slavko bi , bar po meni, pod moranje trebao igracima dati za cilj, da pokusaju poentirati u prvih pola sata utakmice. Kasnije ce teren biti oranica, i onda ce to biti vise pitanje srece nego nekog znanja. A borbenosti nam ne smije manjkati svih 90 minuta. Bice ovo jako teska utakmica, a prevazna je za nas. Nazalost, u takvoj smo situaciji da bi remi ili poraz bio veliki minus. Pobjedom bi otvorili neka vrata, da bi sa povoljnim rezultatom protiv viteza, bili puno puno mirniji. Znamo sta je sve na kocki, Slavko stize malo pomalo ono sto je prethodno izgubljeno, ali sada ide par jako vaznih utakmica gdje su bodovi neophodni, kako bi zadnja cetiri kola poslije zime, gdje definitivno ocekujemo napredak u nasoj ekipi po svakom smislu odradili mirno i maksimalno.
Ja npr. uopste nisam odustao od titule ove godine. Razlika je ogromna i to je cinjenica, ali mnogo ce tu jos biti duela, posebno u ligi 6, a do tada trebamo skupiti sto vise bodova da bi razlika bila sto manja u odnosu na prvog. Cak i ako ne bude manja, potpuno bi bilo jasno da evo u ovoj situaciji Zrinjski treba kiksati cak 4 puta a mi bi trebali biti maksimalni. Zato ce biti vazan taj zimski period i dobre pripreme , neko moguce pojacanje i bez velikih tumbanja ako je ikako moguce, pa krenuti u ligu 6 potpuno spremni za duele. U toj ligi ima takodjer jako puno bodova i jako puno medjusobnih utakmica. Sve ce biti do nas, koliko cemo biti spremni, a realno ce Zrinjski imati isti broj teskih duela kao i svako u tom razigravanju, i ja i dalje mislim da je sve moguce. Bar kod nas u ligi, pauze u prvenstvima mogu donijeti totalne promjene u ekipama, pripreme mogu biti dobro ili losije uradjene, a nekada ekipe sa tolikom prednoscu ostanu malo uspavane i opustenije.
Sjecamo se svi te famozne 2009 godine, kada smo pod vodstvom Amara uzeli titulu, a na zimskoj pauzi smo bili peti na tabeli ako se dobro sjecam. Bio je veliki bodovni zaostatak za Sirokim, koji je tada bio prvi. Svi smo na zimu bili sigurni da se do titule ne moze doci, a bili smo prezadovoljni i tim petim mjestom, gdje smo ocekivali da bi mogli napasti na proljece mjesto koje vodi u evropu. Bili smo zadovoljni, jer su nam prethodne sezone bili za zaborav. Na kraju smo uzeli titulu. Sve je dakle moguce, iako ova ekipa Zrinjskog djeluje zaista ubjedljivo i kompaktno, mada igracki, nominalno, nisu prejaki kako to rezultati govore. To znaci da je u pitanju zdrava sredina, u kojoj je sve dobro poslozeno i oni trenutno igraju sa velikim samopouzdanjem. Da li ce tako ostati do kraja prvenstva, tesko je reci, jer kod nas ekipe inace ne djeluju tako. Zacas se situacija obrne, jednim ili dva poraza, oni mogu doci u nervozu i da izgube taj ritam. Kada bi mi uspjeli u ligi 6 dostici svoj ritam i uvezati niz po kojem i jesmo poznati u ovoj ligi, i dalje mislim da je sve moguce. Samo ici utakmicu po utakmicu.
A do lige 6 nam ostaje da se trudimo da odigramo sa sto vise bodova na bilo koji nacin. Ocekujem da popravimo borbenost, teski tereni ce nas sputavati. Mi nemamo neku ekstra dobru ekipu. Povod za moje razmisljanje su druge ekipe i po meni jos veci nekvalitet u njima. Mi ako se dobro poslozimo i bez puno mijenjanja, mozemo dobiti na snazi i na uigranosti, Slavki vjerujem i ostaje nam da vidimo sta ce se desavati. Podrsku moramo dati. Treba to nas Zeljo. Pustimo vise ljude na miru i ratove, ko je za koga, a ko je protiv koga. Nas Zeljo treba i mi moramo dati tu ljubav nasem Zelji.

@arctg, svaka cast prijatelju, milina je citati tvoje lijepe price. Ono je bilo savrseno.
@avlami prijatelju, sve je to kako je ko tu situaciju dozivio. Meni je nas prelazak i zajednistvo jedan od znakova koliko mozemo kada se ujedinimo, a da je bilo tu noc i par mjeseci nakon toga sve spontano - jeste. Meni je nas zajednicki prijatelj poslao sms da je raja prelaze na ovaj forum i tako sam se javio. Pratio sam jako rijetko, mali rodjak je pisao sa onog profila zadnje 2 godine skoro, ja skoro nikako. Pratio sam i grozio se za koliko su se prodali i koliko rade protiv nas. Sistematski, planski i ciljano. Prelazak ovdje je meni licno dokaz koliko nam "malo" treba i koliko je nase zajednistvo. Te lazi da je neko nesto platio, necu ni komentarisati. Pa ne bi sebi dopustio... Takve lazi su im i samo ostale. Znas kako je kada ostavis trebu koja ne valja, pa onda ona prica o tebi kako si bio ovakav i onakav, tako ti je to. Samo lazi, a to je jedino sto je i ostalo. Tako je sa Zeljom uvijek, gospodski , spontano i uvijek protiv malodusnosti. A raja je raja, mozemo trpiti, ali sve ima svoju granicu. Neka, svakom svoje. :D

A sada malo dobre duse od naseg dobrog prijatelja:
arctg je napisao/la:I svaki put kao da je prvi. I svaki put kada se probudim subotom ujutru, znam: danas je taj dan, dan kada idem da Ga vidim. I pogled na sat sa oslikanim najljepšim pejzažom na dunjaluku. I pogled na sliku ispod. Muharemović, Biščević, Gušo, Adžem, Fatić, Žerić, Smajlović, Radović, Bukal, Sprečo, Đurbuzović. Heroji u plavim trenerkama iz neke od poslijeratnih humanitarnih pomoći, sa već korištenim „Selectovim“ loptama, i na ogoljenoj, umalo srušenoj, sjevernoj tribini. I ta prva jutarnja kahva na terasi, na svježem vazduhu. I pogledi u plavo, i samo plavo nebo. I već dva dana oznojeni dlanovi. Nervoza i uzbuđenje, čežnja i ljubav. I hiljadu razloga ispričanih roditeljima i samom sebi zašto ja moram da budem večeras baš na tom mjestu. I plavo-bijela majica na meni, i plavo-bijeli šal oko vrata, i plave patike, i plava narukvica sa najdražim grbom. I plava kartica u novčaniku ispred one žute, lične karte. Ponosan na identitet kojeg mi je pružio On. Identitet ispred onog zvaničnog, najbitniji. I put do šeher Sarajeva, europskog Jerusalema, dženneta na zemlji. Dug kao putovanje u svemir. A na radiju pjesme, jedna za drugom: Mladen, Zabranjeno, Dino, Bombaj. I opet iznova. Natezanje glasnih žica već je započelo. I vječito prazno mjesto za parking. Tu, samo 50 metara od onog najsavršenijeg dijela dženneta. I „Lo Le Mi“. I isti ljudi, svaki put. Stari, mladi, zaposleni, nezaposleni, oženjeni, neoženjeni. Ali svi, do jednog – Manijaci! Do koštane srži, od rođenja pa do smrti. Čak i preko Modre rijeke. Zakleti na odanost jednom imenu, dvjema bojama, jednom stadionu. Zakleti: uz Njega, do kraja. Braća. Ne biološka, već jedino čvršće srodstvo od onog krvnog. Željezničko srodstvo. I pive, i sokovi, i podignute čaše u zrak. Pjesma iz naših srca. I vakat da se krene. Dok mu prilazim, drhtim. Dok gledam petogodišnjaka u najdražem dresu, ponos. Dok vidim rijeke ljudi na ulazima, ushićenost. I stotinjak i kusur metara malene ulice. Svaki korak, čini mi se, korak od sedam milja. Još malo i tu sam. I odavno išarani zid pored mene. Grbavica, Sarajevski mangupi, Ultras. Sve ono što smo mi, sve ono što drugi izbjegavaju. Sve ono čemu se drugi krišom dive. I još jedna probušena rupica na tom malom, ali najdražem komadu plastike. I već raširene ruke i noge ispred čovjeka u žutom. A velikog Željovca. Pomislih: „Radiš na mjestu na kojem najviše voliš. Može li bolje od toga?“ I taj simbol, jači od vremena, jači od ratova, jači od svega. Lokomotiva. Malo dotrajala, ali tu je, gdje joj je i mjesto. I mali stepenik. Zadnji atom snage bih dao da skočim na njega. I jug. Krcat,plav, ogroman. I hod kao na paradi, betonskom stazom ispod njega. Manijak ne može biti svak, Samo je jedan, grijeha je vrijedan, Manijaci, Sloboda navijačima, Željezničar. Jedan do drugog, naša kolektivna lična karta, svaki od njih. A svi skupa, mi. Manijaci, pokretačka snaga Plave lokomotive. Skoro 30 godina ludila. Sa istog mjesta, tri decenije. I sunce i oluje, i kiše i snjegove, sve pretrpili, i još smo tu. I bit ćemo tu dok ne stane ovaj svijet. Ni četnički tenkovi i topovi, ni mafijaška vlast, ni nadri-kriminalci nas nisu otjerali. Svi su mislili da smo se smirili, a mi se uznemirili. Pažljivo, kao na zlato, stajem na, čini mi se, jedinu preostalu praznu, plavu stolicu. Pažljivo, jer je neko, deset i više godina prije, tu stolicu iz svog džepa platio. Uljepšao našu bazu. I dižem svoj šal, visoko u zrak. I iz petnih žila povlačim snagu za stihove najljepše balade. I dižem ruke. I izgovaram Njegovo ime. Hoće suze na oči, hoće srce iz grudi. Sa ništa manje snage, sa svojom braćom, grmim. Grmi hiljade i hiljade grla. I borba, i borba, i borba. I trenutak, ljepši od prvog poljupca, prvog seksa, od rođenja djeteta. Neprocjenjiv, to novac ne kupuje. Lopta u protivničkoj mreži. Gol više od protivnika na semaforu. Neuravnoteženo psihičko stanje na tribinama. I „dvojni ce“ od dobro poznatog lica juga, na poluvremenu. I pogled ka semaforu. Još malo. I pogled ka nebu. Tuga, neopisiva. Njihova lica su tu. Dževad, Aner, Selman, Haris, Mirza, Emir, Irvin, Jasmin. Svi su tu, gledaju nas. Gledaju i Njega. Gordi, ponosni. Junaci. Hrabrost u njihovim očima, amanet u njihovim djelima. Poželim ih tu, niže, rame uz rame sa nama. Kurva sudbina. I aplauz na kraju. I poruka da se vidimo za sedam dana. U Banjoj Luci, u Tuzli, u Zenici, u Mostaru. Ko zna. Ali kao da je bitno. Čak i na kraju svijeta, ako zatreba. I povratak kući. A kuću napuštam. Ispružen, preko plave posteljine, zatvorim oči i shvatim: za Njega sve, Njega ni za šta. On, pa šest mjesta praznih, pa kraj liste. Sve na svijetu. I svaki put kao da je prvi.
Hvala ti @arctg, najezio sam se. Obogatili smo Plavu Seharu jos jednim postom:
viewtopic.php?f=51&t=221&p=122561#p122561" target="_blank
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 6:52 pm

@Neymar11 ima li kakvih novosti ktb? Sta je sa Ordagicem jel on nas? Vidim pitari ga sebi prisvojili kazu da je njihov kao i Veselinovic. Pozz
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:03 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:20 pm

fk1921 je napisao/la:@Neymar11 ima li kakvih novosti ktb? Sta je sa Ordagicem jel on nas? Vidim pitari ga sebi prisvojili kazu da je njihov kao i Veselinovic. Pozz
Pitari bolji da ponovo promjene ime kluba hahah. Yebote, koliko su vec igraca iz Tuzle doveli + ove sto najavljivaju haha? Po 3-4 svakog prelaznog roka ahahah :rofl: :rofl:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:21 pm

fk1921 je napisao/la:@Neymar11 ima li kakvih novosti ktb? Sta je sa Ordagicem jel on nas? Vidim pitari ga sebi prisvojili kazu da je njihov kao i Veselinovic. Pozz
Brt sve sto znam da je odragic blizi njima da ce kod njih iz usta samira radovca , na zimu ce im se priduzit , odragic mi je sam to okolo potvrdio, stose tice dr desavanja oko kluba za koja mozda neznaju vecina necu ih ja iznjeti, i @Storma zna zasto, pozz i tebi :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:30 pm

Neymar 11 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:@Neymar11 ima li kakvih novosti ktb? Sta je sa Ordagicem jel on nas? Vidim pitari ga sebi prisvojili kazu da je njihov kao i Veselinovic. Pozz
Brt sve sto znam da je odragic blizi njima da ce kod njih iz usta samira radovca , na zimu ce im se priduzit , odragic mi je sam to okolo potvrdio, stose tice dr desavanja oko kluba za koja mozda neznaju vecina necu ih ja iznjeti, i @Storma zna zasto, pozz i tebi :)
nece ni kod nas ni kod njih, uskoro zavrsava sve sa jednim klubom iz belgije
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:32 pm

irfo je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:@Neymar11 ima li kakvih novosti ktb? Sta je sa Ordagicem jel on nas? Vidim pitari ga sebi prisvojili kazu da je njihov kao i Veselinovic. Pozz
Brt sve sto znam da je odragic blizi njima da ce kod njih iz usta samira radovca , na zimu ce im se priduzit , odragic mi je sam to okolo potvrdio, stose tice dr desavanja oko kluba za koja mozda neznaju vecina necu ih ja iznjeti, i @Storma zna zasto, pozz i tebi :)
nece ni kod nas ni kod njih, uskoro zavrsava sve sa jednim klubom iz belgije
Irfoo manje tacna je ta info, znam da ima dog s njima ako mu propadne vani to je to opusti se :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:39 pm

A ko bi otprilike mogao da nas napusti ? Sta mislite da li dolazak Zebe znaci odlazak Ugljese ili Bekrica ?

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:42 pm

Pinkii je napisao/la:A ko bi otprilike mogao da nas napusti ? Sta mislite da li dolazak Zebe znaci odlazak Ugljese ili Bekrica ?

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
Ja mslm Bekrica...prirodna pozicija Ugljese je zadnji vezni sa Blagojevicem
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija