Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rammus
Postovi: 41
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 2:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Spoiler:
Ja rekoh danas, ovo nije krah transfer politike,ovo je kraj svijeta,bruka nevidjena.
Prvi sam bio zagovarac da se rijesimo tih igraca, i neka su.
Ali jos jedna velika mrlja ide na klub, nakupili smo ih se u zadnjih godinu i po masala.
Evo ponudili smo im sporazumne .
I sve da i dogovorimo sporazumne na nasu stetu, hajde se postavite u ulogu tih igraca trenutno.
30.august, tacno je 18:06, do kraja prelaznog roka 29 sati i 54 minute.
Gdje ce oni sad? Kako ce oni naci klub za 30 sati?
Da li je to realno i moguce?
Da su oni bili nosioci igre i zvijezdice u timu,oni bi ga lahko nasli.
Ali svi klubovi su svjesni njihovih nekvaliteta i fudbalskih mana, tako da nijedan od ove petorke nece moci potpisati ni za Krupu.
Njima automatski karijera je pala u vodu.
Oni su automatski pola godine bez kluba,bez treninga, a u posljednjem klubu tj. Kod nas se ili nisu naigrali, ili su i ovo sto su odigrali, odigrali su katastrofalno
Ne vjerujem da je ijedan od njih takva budala da na to pristane,taman da sve isplatimo.
Na posudbu moguce i da pristanu,na sporazumni ako imaju imalo pameti nece.
Nazalost tako je.
Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Oni su slobodni igrači i kao takvi mogu potpisati kada hoće s nekim klubom.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:16 pm

Mozes, ali ti si od septembra pa do februara igrac koji nema pravo nastupa.
Jedno je trening,drugo je utakmica. :)

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:18 pm

e jes me neka tuga obuzela, Boze sta rade sa ovim igracima, te pojacanja te tjeraj iz kluba te vako te nako...fkt ne pamtim da je ovako bilo.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Blueworld21
Postovi: 342
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:Mozes, ali ti si od septembra pa do februara igrac koji nema pravo nastupa.
Jedno je trening,drugo je utakmica. :)

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Slabo ti izgleda pratiš fudbal. Moze što ne bi mogao. Prelazni rok se odnosi samo na prodaju i kupovinu igrača tj za one koje se placa odšteta. Ovi slobodni mogu kao što može i konobar da se zaposli bilo kad i bilo gdje kad nema posla.
 
Bruda.TM
Postovi: 96
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 12:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:20 pm

Morzhy je napisao/la:Opet nisu odstranjeni svi koji su trebali biti. Slavko ba, povaliće i tebe kapiten i kompanija k'o kurban...nemoj da poslije bude da ti nismo rekli

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
+1 :shisha:
Just do it.
:zeljeznicar1:

Pyongyang 🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:21 pm

Blueworld21 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Mozes, ali ti si od septembra pa do februara igrac koji nema pravo nastupa.
Jedno je trening,drugo je utakmica. :)

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Slabo ti izgleda pratiš fudbal. Moze što ne bi mogao. Prelazni rok se odnosi samo na prodaju i kupovinu igrača tj za one koje se placa odšteta. Ovi slobodni mogu kao što može i konobar da se zaposli bilo kad i bilo gdje kad nema posla.
Kod mene na menadzeru ne moze :rofl1:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:22 pm

Cenane zovi tog Volkova, neka sam napise cifru ziv bio.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:22 pm

fk1921 je napisao/la:e jes me neka tuga obuzela, Boze sta rade sa ovim igracima, te pojacanja te tjeraj iz kluba te vako te nako...fkt ne pamtim da je ovako bilo.
Ma bice ovo OK, napokon sportski segment preuzima taj dio a uprava svoj. Sa Ćelom će i redukcije vode stati.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Valter
Postovi: 1325
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:23 pm

Treba vratiti Urdinova, treba vratiti Kvesica, mozda i Mladenovic ne bi bio los. Otjerajte Bekrica, neka Bekrica dobar je, treba se rijesiti Memije i Dzenisa, neka Memije i Dzenisa oni su nasa djeca, sto otjerase Pozdera, trebali su Nikolica, nemojte Nikolica, bolji je od Pozder. Treba Mujagica posalti na posudbu, Vece se obavezno treba rijesiti i dovesti drugog golmana po mogucnoscu da mi sa formuma predlozimo jedno pet komada, Acu treba otjerati iz kluba, Lendric se uskurcio i treba ga na klupu, itd, itd. Evo mi na forumu cemo vam pomoci oko izbora igraca pa cemo sa transfermarketa predloziti jedno 50 igraca koji su super za klub.

Po meni je klub dovodjenjem Slavke Petrovica napravio najbolji potez zadnjih par godina. Da li ce on i kod nas uspjeti dijelom zavisi od njega samoga, a velikim dijelom i od nas navijaca koliko smo spremni bez obzira na rezultate pustiti covjeka da radi, kao on misli da treba. Sva sreca pa njega plaho ne interesuje koga bi mi tjerali, koga bi ostavili, koga bi doveli, ko bi igrao u ovoj ili onoj utakmici a ko ne. On ima svoje metode i kriterije i neka ih se drzi. Djeluje mi kao covjek koga ove nove informativne pogodnosti (portali, forumi) na srecu bas i ne interesuju pa se nadam da nece zalaziti na nas forum i formirati svoje misljenje. Mi bi ovdje zbunili i Murinja. Slavko radi onako kako ti mislis da treba i ne dozvoli da ti svaka sveznalica soli pamet, a toga u i oko Zelje ima na pretek. Mi forumasi malo cemo se zabavljati sa tim koga treba otjerati a koga dovesti i tako nabijati stranice.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:28 pm

slavko je dokazao da može i sa mnogo manje. to a priori ne znači da će uspjeti i kod nas, u radikalno drukčijoj okolini, ali - čovjek zna.

jako je bitno što su ga navijači u velikoj mjeri priželjkivali, ne samo po sebi, nego što će imati više strpljenja i kredita za rad zbog toga. vjerovatno više nego bilo ko ko se ne zove amar.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:50 pm

Za kredit moraš zaraditi, nije ga ni Amar dobio na guzove ali ne dobijemo li krupu kamate na taj kredit opasno rastu. Čudna smo mi sorta.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 6:52 pm

pa naravno da nije...
gradi željo boli te *****
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 7:03 pm

šta je ba ovo. samo Bošnjake otjerao hahahah
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 7:08 pm

uvod u referendum u ekipi.
gradi željo boli te *****
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 7:20 pm

kako je forum utihnuo kako nema insajdera, sve nesto kontam kad uprava totalno ukine ove insajdere bit ce i oni protiv uprave :kafa:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 8:08 pm

Bogdanović potpisao za Zrinjski.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 8:11 pm

Hajduk nije doveo igrača radi natpisa na majici

Pročitajte više na: http://sport1.ba/hajduk-nije-doveo-igra ... na-majici/" target="_blank

evo lijevog beka, mada se i ovaj čini šifra ko i Husić :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 8:13 pm

ja sam znao da je kukoč dobar i da je ljevak, ali mislio sam da je košarkaš...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 8:15 pm

prekvalifikacija :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto avg 30, 2016 8:17 pm

Blueworld21 je napisao/la: Slabo ti izgleda pratiš fudbal. Moze što ne bi mogao. Prelazni rok se odnosi samo na prodaju i kupovinu igrača tj za one koje se placa odšteta. Ovi slobodni mogu kao što može i konobar da se zaposli bilo kad i bilo gdje kad nema posla.
U našoj ligi prelazni rok traje do 1. augusta. Poslije 1. možeš registrovati igrače koji su dobili papire, završili ugovor prije 1. augusta. Ako je neki igrač papire dobio npr. 2. augusta, kod nas može zaigrati tek na proljeće.
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 133 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija