• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 32
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pet avg 26, 2016 11:16 pm

Koji je vaš stav u vezi Đedovića?

a) Otvoreno ga prozvati za ono što je uradio, proglasiti ga izdajnikom i prekrižiti ga za sva vremena kao za primjer ostalima da se više niko ne može igrati sa dresom BiH(a i sa državljanstvom).

b) Nažalost upravo nam je on karika koja nedostaje za ozbiljnu ekipu na Eurobasketu 2017., progutati ponos i dati sve od sebe da se vrati u reprezentaciju. Ako ne nastupi i na Eurobasketu 2017., i definitivno postupiti po opciji "a".

Iako je glupo ovo da treba uraditi sve kako bi on nastupio na Eurobasketu. Sve je na njemu, on treba povući konkretne poteze, kako ih je vukao i kad je odbacio državljanstvo.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub avg 27, 2016 1:29 am

A! opcija A! Definitivno ga prekriziti za sva vremena sve iznjeti na svjetlost dana i zauvijek da on bude slika prva kad se spomene IZDAJICA... i ovo govorim kao neko kome je on ubjedljivo bio omiljeni igrac i to vise nego Mirza i njegove trice. Da mogu zabraniti mu ulazak u drzavu a narod kad ga vidi na ulici da ga onako gledaju sa prezirom da osjeti da nije dobrodosao.
Eh sad nismo mi ti ima i gorih od njega sto hodaju slobodno i bez srama tako da ne znam dal je ljudima to uopste vazno sem ovih sto malo vise prate nase kosarkase. Mnogo mi se zgadio, cak bi mi bilo dosta lakse da se ne pravi budala vec onako otvoreno iznese sta i kako a on se pored toga sto je sljam ponasa i kao pick... i glumi neko ludilo.
Al ko ce to uraditi? Prozivaju se nekakvi crnci koji veze sa nasom drzavom nemaju a ne proziva se ni jedne sekunde nase dijete koji nam je uvalio nozinu samo takvu a et po pricama taj Nihad cak sad i radi protiv nas :psujem: jednostavno ne postoji igrac kojeg bi manje volio vidjeti u nasem dresu et to je moje misljenje.
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub avg 27, 2016 2:05 am

I meni je bio draži od Teletovića. Mirza je samo šutirao trice, Đedović je igrao odbranu, skakao, asistirao, trčao kontre..ali nešto se u njemu dogodilo, đavo ga obuzeo.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub avg 27, 2016 2:10 am

A.

Mrzim bivše :mrgreen:
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub avg 27, 2016 6:11 pm

Barem je javnost na njegovom slučaju pokazala zrelost. Gdje god se pojavi njegova fotografija, recimo na službenoj facebook stranici Željezničara kad je posjetio prostorije kluba i učlanio se, to su sve komentari osude. Neće mu ovo proći tako lahko ako je mislio, ne može normalno funkcionisati. I bratu mu svašta komentarišu na društvenim mrežama.

Mediji su mi zakazali, niko ga nije otvoreno oprao.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 28, 2016 11:39 pm

Ne znam sto kritikuju pa ovo je team building! https://www.instagram.com/p/BJd52vSByGh/" target="_blank :pljesak: :rofl:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 28, 2016 11:46 pm

Vidi ti gegica kako igra, a to sto je karina to nema veze

jel ono zahiragic na čelu?
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 12:02 am

:klanjase2:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 12:29 am

Jasta je neg Zahiragic, on je dusa ekipe! Gegic mi izgleda bas ona pod dozom sumnjam da bi uzeo mikrofon da nije tako.....eh da ima takvo samopouzdanje sa loptom u rukama ili barem kad gadja slobodna....
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 12:34 am

yebo majku ako ovo pola nije nafiksano
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 12:36 am

I onda se pitamo što nema medalja na OI, što smo karine u svakom sportu...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 12:37 am

Al bar znaju pjevačicu odabrati :D

Aleksandra :palacgore:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 12:44 am

Razocaran sam iskreno...ne znam sta vise da mislim o njima :( Taman sam mislio 2 NBA igraca u sastavu ima da se digne nivo a vidi sad ovog sranja?!? Pa jel to nije bila love da se naruci gola Sandra Afrika da igra na stolu i po svakom igracu jedna elitna eskort dama iz BG? Ajde Juka nemoj biti stipsa!
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 8:45 am

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:Koji je vaš stav u vezi Đedovića?

a) Otvoreno ga prozvati za ono što je uradio, proglasiti ga izdajnikom i prekrižiti ga za sva vremena kao za primjer ostalima da se više niko ne može igrati sa dresom BiH(a i sa državljanstvom).

b) Nažalost upravo nam je on karika koja nedostaje za ozbiljnu ekipu na Eurobasketu 2017., progutati ponos i dati sve od sebe da se vrati u reprezentaciju. Ako ne nastupi i na Eurobasketu 2017., i definitivno postupiti po opciji "a".

Iako je glupo ovo da treba uraditi sve kako bi on nastupio na Eurobasketu. Sve je na njemu, on treba povući konkretne poteze, kako ih je vukao i kad je odbacio državljanstvo.
A definitivno.

Nije se u njemu nista probudilo, on je uvijek bio gov.no od covjeka.

Ovi nasi manekeni su me ponovo razocarali i ako je ovo ogledalo njihovog odnosa prema dresu reprezentacije, ne zelim im srecu u karijerama. Mirzu ovdje jedino ne vidim, Juka, Minja, Gegic, Zaha, svi su tu. Bravo momci, nastavite brukati ovu zemlju. Juka kao neki lider, a ustvari ego-manijak, bi trebao presjeci ovo, a on derneci. Nakon svih godina razocarenja u nasem klupskom i reprezentativnom sportu, ovo me i dalje pogodi, ne znam koji mi je...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 9:15 am

tu je i talenat musa
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 11:01 am

Svi su bili pozvani, zamisli Musa odbije? Jbg ne mozes takve stvari raditi u ekipi da se jedini ti pravis profesionalac jos najmladji ko ce ti sutra dodati loptu?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 1:16 pm

Naš glavni problem je što mladi igrači i djeca ne vide reprezentaciju kao nešto što je svetinja, kao nešto zbogg čega si počeo da treniraš košarku, kao nešto što je prioritet i ispunjenje sna. Poštovanje prema košarci u ovoj zemlji je na užasnom nivou, reprezentacija je samo loše vođena menadžerska prčija gdje imaš 2-3 kvalitetna igrača, 5 propaliteta, i 5 talenata koji ništa u životu nisu postigli, i sviju boli k za tu reprezentaciju, ova 2-3 bolja igrača dolaze i odlaze kad im je ćejf, ovi mladi su sretni čisto što će im to možda pomoći da upadnu u neki klub u Belgiji ili regionu, a ovim propalitetima satisfakcija što igraju kao za neku repku nema veze što hljeb zarađuju u BiH, Rumuniji, Kosovu itd..
Evo uzmimo Srbiju kao primjer, dole svaki blok ima košarkaški teren, djeca od malena igaju basket i na tv-u gledaju Teodosića, Bjelicu, Bogdanovića, Nedovića, Jokića i ostale kako ginu za državni grb, i kako drugi put za redom dokazuju da su košarkaška velesila, djeca u Srbiji to gledaju, odrastaju sa snom da i oni jednog dana budu junaci svoje zemlje. Dakle gromno je poštovanje prema košarci, i repka je ispred eurolige, nba, lične afirmacije, čista ljubav. Cugaju i srbi, ako iko ima boema u ekipi imaju oni, ali oni se pošteno razvale, snime i postave na društvene mreže, ALI nakon što stave medalju oko vrata.
Možemo uzeti i primjer Bojana Bogdanovića, na pitanje kakva je reakcija kluba po pitanju reprezentacije i kvalifikacionog turnira za OI, on kaže da će igrati, i da svako ko želi da igra za svoj naionalni tim to može uraditi, a da su druge priče samo blesavi izgovori, a naš kapiten i jedan od rijetkih uzora bh košarci ostavlja tim na cjedilu da bi "upoznao grad".
Uglavnom yebe se ovu zemlju za košarku, pa i ne čudi dernek od sinoć, da Bog da ispali u B diviziju, bolje da nemamo reprezentaciju nego da ovi invalidi igraju, da ih izdajica vlastitog naroda sa klupe vodi, i da u savezu sjede varalice i lopovi ekstra klase.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 1:35 pm

sa bh basketa

"Dakle, snimak je napravljen 23., a objavljen je 29. augusta…"

a video na instagramu objavljen istog dana kada je snimljen..
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 2:45 pm

Uspjeh radja uspjeh.....
Naravno da nam nije svetinja i ne mozemo se porediti sa reprezentacijama koji su imali uspjeh kao npr Srbija,Litvanija itd i njih uzimati kao primjer.
Pa koje ce dijete reci joj zelim da budem ko Gordic da ispadnem u grupnoj fazi takmicenja? Ili kao Teletovic koji je igrac sa klupe? Po meni mi moramo naletiti na tu generaciju koja ce nas lansirati u sam vrh i onda bi se stvorio taj famozni kult reprezentacije. Gdje bi djeca koljena poderala kad vide da nasi mogu kao sto je jedno vrijeme bilo medju djecom ovo sa Musom i njegovom generacijom, pa hej ja na igralistu u Bijeljini vjerovali ili ne i neka djeca igraju basketa i mali se dize na tricu i govori MUSAAAAA! Zamislite moje iznenadjenje i to u BN hahaha. E sad kad bi slican uspjeh napravili seniori onda polako stvarati taj imidz ozbiljne jake repke gdje se dres postuje, ne ide to bas tako uvesti strogocu i par puta ne treningu reci za ovaj dres se borimo jer ipak i taj dres mora dobiti na tezini sa uspesima.

U principu nasa najveca steta i sto me najvise razocaralo je mada ni blizu kao sto je ostale forume ovaj snimak je to sto nam glavni igrac Nurkic nije profesionalac 1 kroz 1 i sto njemu sigurno nije kosarka nesto sto mu je stalno na pameti, pa onda kapiten Mirza kojeg izgleda boli tuki za ovim mladima i sta ce biti njemu je jos ove kvalfikacije da odradi da bude u ocima janvosti ok i to je to, eventualno jos Eurobasket i ja mislim da je njegovo gotovo sa repkom. Mozda je grijesim u vezi svega ovoga ali et tako nekako vidim to sve.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 29, 2016 4:00 pm

Djemba-Djemba je napisao/la:Uspjeh radja uspjeh.....
Naravno da nam nije svetinja i ne mozemo se porediti sa reprezentacijama koji su imali uspjeh kao npr Srbija,Litvanija itd i njih uzimati kao primjer.
Pa koje ce dijete reci joj zelim da budem ko Gordic da ispadnem u grupnoj fazi takmicenja? Ili kao Teletovic koji je igrac sa klupe? Po meni mi moramo naletiti na tu generaciju koja ce nas lansirati u sam vrh i onda bi se stvorio taj famozni kult reprezentacije. Gdje bi djeca koljena poderala kad vide da nasi mogu kao sto je jedno vrijeme bilo medju djecom ovo sa Musom i njegovom generacijom, pa hej ja na igralistu u Bijeljini vjerovali ili ne i neka djeca igraju basketa i mali se dize na tricu i govori MUSAAAAA! Zamislite moje iznenadjenje i to u BN hahaha. E sad kad bi slican uspjeh napravili seniori onda polako stvarati taj imidz ozbiljne jake repke gdje se dres postuje, ne ide to bas tako uvesti strogocu i par puta ne treningu reci za ovaj dres se borimo jer ipak i taj dres mora dobiti na tezini sa uspesima.

U principu nasa najveca steta i sto me najvise razocaralo je mada ni blizu kao sto je ostale forume ovaj snimak je to sto nam glavni igrac Nurkic nije profesionalac 1 kroz 1 i sto njemu sigurno nije kosarka nesto sto mu je stalno na pameti, pa onda kapiten Mirza kojeg izgleda boli tuki za ovim mladima i sta ce biti njemu je jos ove kvalfikacije da odradi da bude u ocima janvosti ok i to je to, eventualno jos Eurobasket i ja mislim da je njegovo gotovo sa repkom. Mozda je grijesim u vezi svega ovoga ali et tako nekako vidim to sve.
Ali čekaj, kako su u Srbiji gradili sistem za vrijeme suspenzije ? Nakon toga izlazi odma sjajna generacija, zato što su ljudi gradili u državi prije svega u Bg-u poštovanje prema košarci. Ima li trenutna Srbija neke NBA igrače da bi djeca ludila za njima, pa i nema baš u poređenju sa Španijom, Italijom, Francuskom itd.. Nema to veze toliko s nekim uspjehom, mi smo nakon Litvanije gledali Mirzu i Nihada kao u svjetske košarkaše, jer ti prodrmaju inat, patriotizam, ponos, osjećaj pripadnosti. Međutim trenutna situacija je takva da u BiH nemaš kako treba ni ligu za mlade, iako je jedna sezona bila izuzetno dobra na državnom nivou, zbog ovih ili onih interesa to je palo u vodu pa smo se vratili na kantonalne lige, liga KS će ove godine imati 5-6 klubova, od toga imaš 2 kluba gdje se iole ozbiljno trenira, znači u KS imaš bukvalno 4 trenera koja su u svojoj prošlosti radila s nekim dječakom koji je kasnije postao respektabilan košarkaš, o drugim ligama neću ni pričati koliko je to mizerno, onda omladinske selekcije BiH su posebna priča, vidjeli ste ispadanje u B diviziju ali što je najgore u svemu je to da imamo 2 igrača koji su u top 10 talenata kontinenta po procjenama menadzerskih agencija, ali to ti ništa ne znači kad su ubacili pola kadetske ekipe rep.šumske jer je pomoćni trener selektor te druge ekipe, nemam ništa protiv naravno da se pozivaju, ali tu nije bilo igrača iz Trebinja, Bileće, Bijeljine što su jedini gradovi u rs gdje postoji taj košarkaški talenat i iole normalan rad s igračima, pogledate samo Cvetića koji je igrao i sve će vam biti jasno kakvi su retardi platili poziv. I sad ti kao neki talentovan igrač sve to proživljavaš godinama, naučiš na krađu od pionira do juniora, dođeš u A repku i imaćeš kao neko poštovanje i želju za izgaranjem, sumnjam. Otišao sam sa teme, ogorčen sam šta je ovaj sport dočekao u BiH, košarka umire u svakom pogledu.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 32

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija