Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2675
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 10:42 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pon maj 20, 2024 7:51 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned maj 19, 2024 6:12 pm
SanMan je napisao/la:
ned maj 19, 2024 4:23 pm


Jarane ohani malo - Dino ima 3 pobjede i jednu nerješeno a moguće i sutra da pobjedi sa manje više istim (ako ne i gorim) igračima koji su njegovi predhodnici imali -
A što se tiče uprave (Gredića i trenutnih) odavno, odavno nismo imali jeftiniji SŠ a bolji rezultat
Pa pusti ih makar još malo - šta bi im ti tek sve nagovorio da su imali 3 poraza i jednu nerješeno ko 10 dosadašnjih (doduše mi ih tjeramo samo kad imaju 5 poraza u nizu)-
Svi ovi što si ih nabrojo su dobro poznavali AO, pa i ja i većina nas i sa ovog foruma i sa stadiona - pa nećeš nam valjda pripisati AO marifetluke i da smo svi protiv Želje
Cek, cek vi stvarno al stvarno mislite da je Dino nesto doprinio boljim rezultatima?? Da se ekipica nije "dogovorila" u Bekrijinom stilu i da se malo nisu potegli neki konci (khm, khm)? Stvarno to mislite?? Ako je to, onda sve razumijem.Dino je fantazija trener.

I vidi jednu stvar, nemam ja nista licno protiv Dine.Divan covjek, zaista.Nikad mu se ne bih nista nagovorio, niti sam to ikad ikome, osim Amaru, to ovdje uradio.Kakvi god rezultati bili.Takva osoba ne zasluzuje ruzan pogled, a ne psovku, ne daj Boze.

Medjutim, vrtimo se u krug.To je jedan od problema.

I nemoj molim te biti naivan sa tim "poznavali smo dobro Amara, pa neces valjda svim njegovim poznanicima pripisivati marifetluke".Ako si ti naivan, nemoj od mene traziti da to budem.Sve su to njegovi mahalasi kojima je on i dalje idol, a znaju dobro ili mogu saznati, ako prstom maknu, koliko je lik unazadio i ostetio ovaj klub.I sute.Nikad se niko nije ogradio od njega.Ja kad ga vidim predjem na drugu stranu ulice, a znamo se.Itekako se znamo.
Tako da....popusti ti mene i zaobidji post ako ti se ne dopada i to je to.
Većina ih piše iz neznanja i lupetaju gluposti.

Dogovorili se ljudi da igraju jer nema trenera koji ih je tjerao da trče i da im on "pametuje" šta da rade, isto kao i Nermin.

Bekrić, Krpić, Mekić, Štilić i Cocalić dok ne odu nema ništa od nas...
Kad odu Bekrić, Krpić, Mekić, Štilić i Cocalić, pojavit će se novi Bekrić, Krpić, Mekić, Štilić i Cocalić. Nije do igrača, do kluba je. Vrati se deset godina unazad, u svakoj generaciji si imao takve primjere. Isto se dešavalo i u Senadovo vrijeme. Tvrdim, kad budeš imao gazdu koji bude mogao zaprijetiti, recimo, da svi mogu biti otjerani, a da će trener ostati, na tom primjeru ću se zaustaviti, e tad ćemo mi kao klub otići korak naprijed.

Ja tvrdim da klub na ovaj način ne može uspješno funkcionisati. Npr. formiraš nekakve komisije/grupe koje će izabrati trenera, pa nam je recimo Akrapović, koji nam tad nije bio prva opcija, jedno vrijeme nerealan, pa kasnije pristane na sve uvjete kluba i bude - flop. Pa počnu kružiti priče da ga igrači bojkotuju, šta li. Pri tome nema niko iz kluba tu moć da se mahalcima nahebe majki.

Ovdje na forumu puno ima priče koje u teoriji zvuče dobro, ali u praksi ne funkcionišu. Najgore od svega je što je klub pokušao neke od tih stvari primijeniti. Ali ovo nije Skandinavija, ovo nije sjever Njemačke, ovo je divljina i valja se tome prilagoditi. U ovom okruženju sistem jednog gazde jedino funkcioniše. Primjeri istočno od nas, a malo i zapadno, govore upravo tome u prilog.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
SamoNapad
Postovi: 425
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 11:43 am

milanribar je napisao/la:
pon maj 20, 2024 9:05 am
SamoNapad je napisao/la:
sub maj 18, 2024 10:05 pm
Meni je tragedija na sta lice generalno juniori i naši i njihovi. Kad skontas da su to momci sa 19 godina a onako loše se krecu i djeluju ...
Opet sigurno bar jednog mozes naci i radit sa njim, nama treba jedan da moze uci u prvi tim. Ili kakvu razvojnu ligu U 21 da se napravi inace ima boljih juniora po selima nego kod nas.
Pa što misliš da odbijaju posudbe u Prvu ligu FBiH, ne daj Bože spomenut im da odu pola sezone u neki klub na posudbu. Svi su oni spremni za Želju odmah. Kakva nam je situacija najbolje govori da Tošk tone u treću ligu sa naših 4-5 bivših juniora u prvih 11...
Negdje momci jedva čekaju posudbu u neki seniorski klub da dokažu šta mogu, kod nas djeca hoće da prevare nekog i odigraju 5-6 utakmica za prvi tim Želje onako, pa da imaju to u CV-u valjda...
Momak od 18 /19 godina nema sta trazit u juniorskoj ligi, posalji ga u neku seniorsku ekipu ili on nema kvaliteta za nas. Kadet mora igrati za juniore da bi se razvijao i napredovao , pionir za kadete. Ovdje prvenstveno mislim na one koji imaju kvalitet a ostalim mozes popunit brojku.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 466
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 11:53 am

milanribar je napisao/la:
pon maj 20, 2024 9:05 am
SamoNapad je napisao/la:
sub maj 18, 2024 10:05 pm
Meni je tragedija na sta lice generalno juniori i naši i njihovi. Kad skontas da su to momci sa 19 godina a onako loše se krecu i djeluju ...
Opet sigurno bar jednog mozes naci i radit sa njim, nama treba jedan da moze uci u prvi tim. Ili kakvu razvojnu ligu U 21 da se napravi inace ima boljih juniora po selima nego kod nas.
Pa što misliš da odbijaju posudbe u Prvu ligu FBiH, ne daj Bože spomenut im da odu pola sezone u neki klub na posudbu. Svi su oni spremni za Želju odmah. Kakva nam je situacija najbolje govori da Tošk tone u treću ligu sa naših 4-5 bivših juniora u prvih 11...
Negdje momci jedva čekaju posudbu u neki seniorski klub da dokažu šta mogu, kod nas djeca hoće da prevare nekog i odigraju 5-6 utakmica za prvi tim Želje onako, pa da imaju to u CV-u valjda...
mozda bi ta djeca i otisla na posudbe, al brate ima li iko da prati tu djecu po posudbama? nasim je mrsko da dođu pogledati turnire koje organizuju skole fudbala u KS, a ne da se bakču sa igračima na posudbama
Zadnja izmjena: cvrle_jedanesterac, dana/u pon maj 20, 2024 1:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Meha87
Postovi: 634
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 12:04 pm

Enes Alic i Stipo Markovic dva slobodna lijeva beka ovog ljeta da konacno rijesimo tu poziciju
 
Avatar
salle86
Postovi: 5184
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 1:47 pm

Mi smo klub u kojem se jedno misli, drugo govori a treće radi. U svim porama, na svim nivoima. Svim strukturama...uprava, skupština, treneri, osoblje, igrači... Pa i navijači. Jedni drugima obećavamo ono što je lijepo za čuti bez trunke realnosti i mogućnosti da se to i ostvari, pa se laže kasnije, petlja. Povjerenja nema, isto zakleti neprijatelji. Umjesto da je konta, da svi dišu ko jedan, jer samo tako i može biti bolje. Plus na to ogromni balkanski ego "šta on meni ima govoriti, on je ovo dok sam ja ono" i sl.
Nema poštovanja hijerarhije. Eto volio bih da neko uperi prstom i kaže eto ovo je uređeno kako treba. Jok.
Stanje je i dobro kako nam je vazda neko drugi kriv osim nas
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3250
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 3:44 pm

Samo da je dočekat ova dva kola da prođu da nam se više ne kleberite u dresu kluba, odvratne face bez stida i srama!
slika
 
Avatar
flux
Postovi: 682
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 4:04 pm

Pocetnih 11.. ne znam da li se smijati ili plakati.. i to protiv ekipe koja je ispala :rofl:
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1253
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 4:16 pm

Treba minute dati Mekicu, ipak je tu jos petnaest dana. Cocalic i Stilic nikad nisu igrali protiv ovako jakog protivnika pa ce nam to valjati sljedece sezone, samo su zaboravili da su ovi ispali. Takodjer dobra stvar sto smo poveli par juniora, da vide i iz prve ruke upijaju.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 4:39 pm

Dino ostani.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 4:48 pm

Kakav sastav hahaahah **** Vas Amoah i Mekic
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Blueee1921
Postovi: 239
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 5:03 pm

Ovih nema 2 milje na lavoru, protiv Borca besplatan ulaz i popišati ih ponovo po posjeti
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 5:53 pm

Ko hoće malo krvnu sliku da popravi nek stavi na borca keca 😂 nadam se u drugom poluvremenu da ce omladina malo sansu dobiti
FCŽ
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1942
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:02 pm

Ne mogu ni zamislit šta će sad Njegomirović raditi Igmanu u drugom poluvremenu. A ako ne uspiju danas pobijediti i izgube od Igmana, objesit će ga u centru Banja Luke jer im nije uspio navući pobjedu. Onda će nama u sred Grbavice poslati Gigovića ili Bilbiju da nas izmasakrira sljedeću utakmicu i donese im titulu.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3064
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:03 pm

Sta je sa Manijacima sto ih nema
Alea iacta est!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:03 pm

Hajde ba Igmane izdrzi, pa da nam zovu ture i jedni i drugi zadnje kolo. 8-)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:04 pm

Sredinom osamdesetih se igrala tzv. Ljetna liga, nakon sto bi prvrnstvo bilo zavrseno, timovi su bili podijeljeni u grupe, po regionima, igralo se u julu i augustu u dnevnim terminima, na 30 stepeni, pred stotinjak gledalaca...Koja je to bila patnja za igranje i gledanje...Ne znam sto se bas sada sjetih toga :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1942
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:06 pm

Hahahahahahahahah jao penala kuku majko, jel realno ovo ba? Pa postoji li UEFA, FIFA, SIPA, BILO KO????
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:10 pm

Joj opet valja navuci 😂 najjaca liga na svijetu
FCŽ
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:29 pm

Dino slobodno ubaci nekoga.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 6:33 pm

Hiros doktor igrice

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija