Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:34 pm

Diverzant je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:18 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:09 pm
Diverzant je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:02 pm
Ovaj Harun Pločo sto je kod pitara otiso, cini mi se da je bio kod nas?
Pa jeste. Šteta Bgm, ja baš gledam ima li ga na prozivci, kad on kod gurbeta otišao. Bit će još jedan propali talenat, oni unište gotove igrače, kamo li juniora.
U suštini razumijem ja sto je otisao, svjestan je on da kod edisa nema sta traziti. Opet kontam, logicnije mu je bilo da ide tipa u zrinjski ili mozda vani negdje, jer ako misli da ce ga obuća i masnokosi napraviti igračem, dobro se zajebo
Ma razumijem i ja u neku ruku. Al gdje bi to igrao sa 17 godina ? Ne bi nigdje, ni kod nas, neće ni kod njih ili bilo koga drugog. Dosta su ova djeca nerealna danas, menadžeri i roditelji im pune glavu raznim glupostima pa djeca umisle da su Messi ili Ronaldo već sa 17 ili 18. godina.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:49 pm

rodrigo87 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:20 pm
Fićo je napisao/la:
Pa on je već bio kod njih jednom, kod nas počeo trenirati, pa bio tamo, pa se vratio i eto sad je opet tamo. Svaka ptica svome jatu leti.
Ne bi isao od nas da je vidio da se na njega racuna u buducnosti. Ista situacija ko i kod Kocevica i Jaganjca. Nama je Edis trener, ne mozes nista ni ocekivati kad su ta djeca u pitanju.
E otisao je Boga mi u klub koji je odlican za mlade igrace, prije svega zdrava atmosfera :shisha:
Takva je atmosfera da im igraci u ratne zone idu samo da pobjegnu iz lavora slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:56 pm

Grbavica je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:49 pm
rodrigo87 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:20 pm

Ne bi isao od nas da je vidio da se na njega racuna u buducnosti. Ista situacija ko i kod Kocevica i Jaganjca. Nama je Edis trener, ne mozes nista ni ocekivati kad su ta djeca u pitanju.
E otisao je Boga mi u klub koji je odlican za mlade igrace, prije svega zdrava atmosfera :shisha:
Takva je atmosfera da im igraci u ratne zone idu samo da pobjegnu iz lavora slika
Ma nebitni su i kao klub i kao navijaci. U kakvim su problemima tek ce izaci na vidjelo. Ali necemo o njima.
Pripreme pocele, nadam se kakvim takvim prinovama/pojacanjima, imamo potencijalno 20 utakmica do kraja i trebali bismo malo prosiriti roster.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:09 pm

FK Željezničar od danas prodaje članske kartice za 2023. godinu, a učlaniti se ili obnoviti članarinu možete na Stadionu Grbavica i putem interneta.

FK Željezničar je u 2022. godini imao 12.826 aktivnih članova što je apsolutni rekord kada je u pitanju članstvo sportskih kolektiva u BiH. Cilj ove godine je jasan, a to je dostići prošlogodišnji broj članova i pokazati da 2022. godina nije bila izuzetak, te da FK Željezničar u svim segmentima ima kontinuitet u podršci navijača.

Prilikom kupovine na Stadionu Grbavica bit će odmah izrađena članska kartica (novi dizajn za 2023.) sa imenom i prezimenom, a članovi koji svoju članarinu obnove putem interneta, ili se učlane, (a odaberu opciju fizičke izrade kartice) karticu će na adresu dobiti u najkasnijem roku do 10 dana.

Prihodi od članskih kartica bit će korišteni za servisiranje troškova za dobijanje licence za evropska i domaća takmičenja.

Učlaniti se ili obnoviti članarinu možete svakim radnim danom na Grbavici u Shopu od 9:30 do 17:00 sati, te subotom od 9:30 do 14:30 sati u Shopu FK Željezničar.

Članstvo putem interneta

Učlaniti se ili obnoviti članarinu možete putem jednostavne i sigurne forme na web stranici – https://fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Željezničar – Stvar filozofije!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:13 pm

Jos da ubace da se moze paypalon placati i ljepota :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:18 pm

A ne znam što i njemu nisu dali ugovor ljetos kad su potpisali i Karić, Križevac, Kobašević, i Pašić. Možda mu je i ponuđen pa odbio, ko zna..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:25 pm

Vadi vadi clanske
Željezničar ante portas !
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:35 pm

Ma bice clanskih, dok i grupa pogura hajc, ne brinem se
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:50 pm

nek smo počeli i sa članskim, vakat je bio
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 5:57 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:38 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:32 pm
Pa ima li kakav lijevi bek jbt? Sve desni bekovi na probi.. Valjda ima neko pametan pa da Musić popuni mjesto desnog beka, a ne neki poluigrač da mu uzima mjesto i da bezveze bacamo pare.
Nikakve mi pare necemo baciti, to su igraci za 8 glava ako uopste ostanu...
Za 8 glava više ni u Gornjem Rahiću ne igraju, pustite tu šuplju tvog imenjaka i prezimenjaka.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 6:22 pm

Haracic kako se obrijao komotno moze kao U21 proci
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 6:42 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:38 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:32 pm
Pa ima li kakav lijevi bek jbt? Sve desni bekovi na probi.. Valjda ima neko pametan pa da Musić popuni mjesto desnog beka, a ne neki poluigrač da mu uzima mjesto i da bezveze bacamo pare.
Nikakve mi pare necemo baciti, to su igraci za 8 glava ako uopste ostanu...
Naravno da bacamo, svaki koji ne igra su bacene pare. Trojica po 8 glava = jedan solidan za 2.5 milje.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 7:16 pm

Sretno Željo!!

Nadam se pojacanjima.

Kada je trening sutra? Usput i clansku da produzim. Preporuka i ostalim :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 8:02 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:58 pm
Svakako će naši slati neke igrače na posudbu u Goražde, kao što je bio slučaj sa Mujićem i još nekim igračima.
U ovom slučaju ja bi poslao neke koji neće redovno igrati a kojima treba minuta a zauzvrat nek pošalju Ramovića na posudbu.
Vidjelo se u polusezoni da odskace od 1.FBiH i da je kalibar za Premijer lige, odigrao dosta utakmica, povrede su proslost, da je imao bolju ekipu imao bi još bolju statistiku (Ovako je imao 5 golova 5 asistencija). U ovom rosteru po meni bi dobro došao, ima brzinu, ima agresivnost, ima kvalitet. U rotaciji sa Santosom, Amoahom i Štilom može poslužiti, pa i neke utakmice gdje budemo na kontre igrali može i u napad, ili on na krilo a Amoah u napad. Moje mišljenje da ne bi bilo loše a nije ni rizik jer bi na posudbu došao.
Šta vi mislite? :D
Slab sam na njega. :D
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 8:03 pm

ubaceni element je napisao/la:
pon jan 09, 2023 6:42 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:38 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:32 pm
Pa ima li kakav lijevi bek jbt? Sve desni bekovi na probi.. Valjda ima neko pametan pa da Musić popuni mjesto desnog beka, a ne neki poluigrač da mu uzima mjesto i da bezveze bacamo pare.
Nikakve mi pare necemo baciti, to su igraci za 8 glava ako uopste ostanu...
Naravno da bacamo, svaki koji ne igra su bacene pare. Trojica po 8 glava = jedan solidan za 2.5 milje.
Upravo tako! Bolje dva dobra igrača dovesti za pozicije koje su nam deficitarne i adekvatno ih platiti, nego pet polovnjaka za 800 maraka, od kojih će trojica polusezonu presjediti na klupi. Da ne govorim o tome da mogu biti gori od naših omladinaca kojima će uzeti mjesto.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 9:09 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 09, 2023 8:02 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:58 pm
Svakako će naši slati neke igrače na posudbu u Goražde, kao što je bio slučaj sa Mujićem i još nekim igračima.
U ovom slučaju ja bi poslao neke koji neće redovno igrati a kojima treba minuta a zauzvrat nek pošalju Ramovića na posudbu.
Vidjelo se u polusezoni da odskace od 1.FBiH i da je kalibar za Premijer lige, odigrao dosta utakmica, povrede su proslost, da je imao bolju ekipu imao bi još bolju statistiku (Ovako je imao 5 golova 5 asistencija). U ovom rosteru po meni bi dobro došao, ima brzinu, ima agresivnost, ima kvalitet. U rotaciji sa Santosom, Amoahom i Štilom može poslužiti, pa i neke utakmice gdje budemo na kontre igrali može i u napad, ili on na krilo a Amoah u napad. Moje mišljenje da ne bi bilo loše a nije ni rizik jer bi na posudbu došao.
Šta vi mislite? :D
Slab sam na njega. :D
Čim ga vi predlažete, znači ništa od njega :D
Spoiler:
Ne može Rama nigde igrat, ugasio se :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 9:16 pm

bogi je napisao/la:
pon jan 09, 2023 9:09 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 09, 2023 8:02 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:58 pm
Svakako će naši slati neke igrače na posudbu u Goražde, kao što je bio slučaj sa Mujićem i još nekim igračima.
U ovom slučaju ja bi poslao neke koji neće redovno igrati a kojima treba minuta a zauzvrat nek pošalju Ramovića na posudbu.
Vidjelo se u polusezoni da odskace od 1.FBiH i da je kalibar za Premijer lige, odigrao dosta utakmica, povrede su proslost, da je imao bolju ekipu imao bi još bolju statistiku (Ovako je imao 5 golova 5 asistencija). U ovom rosteru po meni bi dobro došao, ima brzinu, ima agresivnost, ima kvalitet. U rotaciji sa Santosom, Amoahom i Štilom može poslužiti, pa i neke utakmice gdje budemo na kontre igrali može i u napad, ili on na krilo a Amoah u napad. Moje mišljenje da ne bi bilo loše a nije ni rizik jer bi na posudbu došao.
Šta vi mislite? :D
Slab sam na njega. :D
Čim ga vi predlažete, znači ništa od njega :D
Spoiler:
Ne može Rama nigde igrat, ugasio se :kafa:
Ja nikakve koristi nemam, možda pošalje dres nekad 😢
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 9:22 pm

Nasi su budale ako ne zaganjaju Zajmovica, ako vec ne mogu dovesti nekog boljeg. Prva opcija na spicu, back up na oba krila, sasvim dobro rjesenje.
 
Meha87
Postovi: 641
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 9:49 pm

zajmovic, veselinovic, asim zec :zid:
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 10:07 pm

U trenutnoj situaciji (finansije), sa trenutnim napadačima, Zajmović mi ne bi bio mrzak.

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921 i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija