Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 7:06 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:15 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:14 pm
Imamo i plan B 🤝
Nemamo.
zar smo imali i plan A :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 7:23 pm

Fićo je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:13 pm
blueboy je napisao/la:
ned dec 26, 2021 5:57 pm
adi172 je napisao/la:
ned dec 26, 2021 4:40 pm

Vidim ja da je ovo malo teže za vas pa da pojasnim. Predsjednik, uprava, skupština privuku ulagače ili daju od svoje firme pare (ako su uspješni, a trebalo bi čim su u upravi giganta) i onda upravljaju s tim parama. Tako prave uspješan kolektiv . Što je kolektiv uspješniji i njima je bolje Zar nije logično da je lakše uzeti po cenera od 50 firmi ( koje si privukao poznanstvima, stranački pa i šupljom ) nego od jedne pola miliona . Osnova svega je da NE TREBAŠ BITI U UPRAVI ILI SKUPŠTINI AKO NE ZNAŠ JEDNOG BAJU KOJI ĆE DATI CENERA MJESEČNO ILI 120 MILJA GODIŠNJE. Za ozbiljne firme ovo su smiješne pare. Najgore što se mi ravnamo po videotekama i pekarama, zato ga i ugasismo. Još nam je Fata ostala da u martu bude VD i to je to .
Evo konkretno promet moje firme u ovoj godini će biti 8 miliona KM, nezamislivo je da damo 120.000 KM bilo kome ovako kako ti to zamišljaš.

P.S. evo vidim @salle86 ti je sve fino objasnio.
Moraš imati zdrave temelje, ozbiljan način i plan poslovanja i uz to prave ljude na rukovodećim mjestima bez ijedne mrlje u svojoj karijeri da bi se onda takvi ljudi privukli u klub. Nije moguće da neko tek tako izdvoji 120.000KM godišnje samo jer se neko zove Željo pogotovo u periodu od zadnje dvije tri godine gdje se radi napamet bez ikakvog plana i načina poslovanja. Niko neće dati svoj novac za koji je krvavo borio da bi ga stekao još uz to da se taj novac tali i raspoređuje na privatne račune i u tuđe džepove a da mrvice koje ostanu dospiju u klub. Zaboravili ste da smo mnoge Željovce razočarali i samim time i zatvorili sebi vrata na određenim adresama a prije toga su donosili ogromne cifre godišnje kao sponzori kluba. Trenutno nema tog povjerenja više koje smo bili izgradili za vrijeme Misimovića, samo pravilan i transparentan rad sa pravim ljudima mogu vratiti to povjerenje a ovo trenutno u zadnjih dvije godine je sve samo ne transparentno.
Ja volim Želju ili Edisona i radim npr.u upravi u Bosnalijeku . Zovne me Edison kaže dođi u kod nas u upravu cener ti je mjesečno. Nit se ko oznojio za te pare, u Bosnalijeku se ne sekiraju za cenera a ja ću glasati gdje pare idu i kako se troše. O tome pričam. Sad je tu 90% ljudi koji ne mogu kafu u Makijatu završiti . Ili ova varijanta ili ulagač. Ili game over.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 7:52 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:15 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:14 pm
Imamo i plan B 🤝
Nemamo.
Imamo ili nemamo?! I sta to znaci za pregovore sa Eldinom, to je neka rezervna opciija ili ...
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:00 pm

Mirek11 je napisao/la:
ned dec 26, 2021 7:52 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:15 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:14 pm
Imamo i plan B 🤝
Nemamo.
Imamo ili nemamo?! I sta to znaci za pregovore sa Eldinom, to je neka rezervna opciija ili ...
Nema opcije B barem za sada. Sva pažnja je usmjerena ka Eldinu i tako treba i nastaviti. Najmanje što nam treba jeste da sada ugrozimo ove pregovore tako što ćemo igrati na dva fronta i igrati neke duple igre.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:05 pm

Oro Ibrišimović novi v.d. predsjednika UO FK Željezničar!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:10 pm

Fićo je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:00 pm
Mirek11 je napisao/la:
ned dec 26, 2021 7:52 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:15 pm


Nemamo.
Imamo ili nemamo?! I sta to znaci za pregovore sa Eldinom, to je neka rezervna opciija ili ...
Nema opcije B barem za sada. Sva pažnja je usmjerena ka Eldinu i tako treba i nastaviti. Najmanje što nam treba jeste da sada ugrozimo ove pregovore tako što ćemo igrati na dva fronta i igrati neke duple igre.
:palacgore: slazem se, treba biti transparentan i ozbiljan u pregovorima kada je vec covjek pokazao interes.
Nadam se da ce sve aBd dobro zavrsiti jer bez investitora bice i dalje mucno sve gledati.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:23 pm

Mirek11 je napisao/la:
ned dec 26, 2021 7:52 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:15 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:14 pm
Imamo i plan B 🤝
Nemamo.
Imamo ili nemamo?! I sta to znaci za pregovore sa Eldinom, to je neka rezervna opciija ili ...
Nemamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:28 pm

Ima li barem nade ikakve da cemo se izvuci iz govana?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:36 pm

adi172 je napisao/la:
ned dec 26, 2021 7:23 pm
Fićo je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:13 pm
blueboy je napisao/la:
ned dec 26, 2021 5:57 pm

Evo konkretno promet moje firme u ovoj godini će biti 8 miliona KM, nezamislivo je da damo 120.000 KM bilo kome ovako kako ti to zamišljaš.

P.S. evo vidim @salle86 ti je sve fino objasnio.
Moraš imati zdrave temelje, ozbiljan način i plan poslovanja i uz to prave ljude na rukovodećim mjestima bez ijedne mrlje u svojoj karijeri da bi se onda takvi ljudi privukli u klub. Nije moguće da neko tek tako izdvoji 120.000KM godišnje samo jer se neko zove Željo pogotovo u periodu od zadnje dvije tri godine gdje se radi napamet bez ikakvog plana i načina poslovanja. Niko neće dati svoj novac za koji je krvavo borio da bi ga stekao još uz to da se taj novac tali i raspoređuje na privatne račune i u tuđe džepove a da mrvice koje ostanu dospiju u klub. Zaboravili ste da smo mnoge Željovce razočarali i samim time i zatvorili sebi vrata na određenim adresama a prije toga su donosili ogromne cifre godišnje kao sponzori kluba. Trenutno nema tog povjerenja više koje smo bili izgradili za vrijeme Misimovića, samo pravilan i transparentan rad sa pravim ljudima mogu vratiti to povjerenje a ovo trenutno u zadnjih dvije godine je sve samo ne transparentno.
Ja volim Želju ili Edisona i radim npr.u upravi u Bosnalijeku . Zovne me Edison kaže dođi u kod nas u upravu cener ti je mjesečno. Nit se ko oznojio za te pare, u Bosnalijeku se ne sekiraju za cenera a ja ću glasati gdje pare idu i kako se troše. O tome pričam. Sad je tu 90% ljudi koji ne mogu kafu u Makijatu završiti . Ili ova varijanta ili ulagač. Ili game over.
Buraz, kad si već spomenuo Bosnalijek konkretno, moja firma radi jedan kontinuirano veliki godišnji posao s njima. Borba je uvijek da naplatimo zarađene pare, e sad zamisli kako ide kad ih trebaju nekome pokloniti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:39 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:28 pm
Ima li barem nade ikakve da cemo se izvuci iz govana?
Ima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 8:47 pm

To je baš dobra stvar kad pregovoraš da naglasiš da nemaš drugu opciju sem te.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 9:00 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:39 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:28 pm
Ima li barem nade ikakve da cemo se izvuci iz govana?
Ima.
Ima jos malo, taman za veceras, a sutra, drugi dan, druga nafaka :D
slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 9:04 pm

Majkel je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:47 pm
To je baš dobra stvar kad pregovoraš da naglasiš da nemaš drugu opciju sem te.
Samo fair play. Eto imamo baš puno opcija između kojih biramo, tuča u redovima ispred Grbavice ko će prije preuzeti funkciju predsjednika. Koja je to druga opcija: neka neformalna grupa koja nema dinara u džepu, neki bh. biznismen ala Cerić, bogati Malezijac koji nema ni jedne valjane informacije o svojoj firmi i bogatstvu kojem je hobi gledanje F1 ili austrijski investitor kojeg su pronašli Amar i Hasanbegović.
Fear of the Maniacs!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 9:22 pm

blueboy je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:36 pm
adi172 je napisao/la:
ned dec 26, 2021 7:23 pm
Fićo je napisao/la:
ned dec 26, 2021 6:13 pm


Moraš imati zdrave temelje, ozbiljan način i plan poslovanja i uz to prave ljude na rukovodećim mjestima bez ijedne mrlje u svojoj karijeri da bi se onda takvi ljudi privukli u klub. Nije moguće da neko tek tako izdvoji 120.000KM godišnje samo jer se neko zove Željo pogotovo u periodu od zadnje dvije tri godine gdje se radi napamet bez ikakvog plana i načina poslovanja. Niko neće dati svoj novac za koji je krvavo borio da bi ga stekao još uz to da se taj novac tali i raspoređuje na privatne račune i u tuđe džepove a da mrvice koje ostanu dospiju u klub. Zaboravili ste da smo mnoge Željovce razočarali i samim time i zatvorili sebi vrata na određenim adresama a prije toga su donosili ogromne cifre godišnje kao sponzori kluba. Trenutno nema tog povjerenja više koje smo bili izgradili za vrijeme Misimovića, samo pravilan i transparentan rad sa pravim ljudima mogu vratiti to povjerenje a ovo trenutno u zadnjih dvije godine je sve samo ne transparentno.
Ja volim Želju ili Edisona i radim npr.u upravi u Bosnalijeku . Zovne me Edison kaže dođi u kod nas u upravu cener ti je mjesečno. Nit se ko oznojio za te pare, u Bosnalijeku se ne sekiraju za cenera a ja ću glasati gdje pare idu i kako se troše. O tome pričam. Sad je tu 90% ljudi koji ne mogu kafu u Makijatu završiti . Ili ova varijanta ili ulagač. Ili game over.
Buraz, kad si već spomenuo Bosnalijek konkretno, moja firma radi jedan kontinuirano veliki godišnji posao s njima. Borba je uvijek da naplatimo zarađene pare, e sad zamisli kako ide kad ih trebaju nekome pokloniti.
Ide to vrlo lako. Pitaj ove iz Veleža kako preko noći dobiju 50.000
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 9:29 pm

Velež je dosta podržan od Federacije, zbog toga imaju stabilne financije. Novalić je svako malo u Vrapčićima. Samo ove godine 1.430.121 KM iz budžeta Federacije je usmjereno ka FK Velež.

FK Velež Mostar 1.430.121 KM.
FK Sloboda 845.000 KM.
HŠK Zrinjski 825.554 KM.
NK Čelik 605.000 KM.
FK Željezničar 511.000 KM
NK Široki Brijeg 290.000 KM
Sarajevo 281.777 KM
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 10:05 pm

Fićo je napisao/la:
ned dec 26, 2021 8:05 pm
Oro Ibrišimović novi v.d. predsjednika UO FK Željezničar!
Neka je sa srecom, bez obzira koliko dugo ce ostati na toj funkciji. Imao sam cast poznavati mu rahmetli oca.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 10:33 pm

Kao i svaki put kada je ova ubitacna zimska pauza, a bez Zelje se, jednostvano, ne moze, ja idem u nasu
istoriju, necega se sjetim, nesto naucim...Prodjoh danas bukvalno kroz hiljade starih slika i uspomena, fokusiran
na nekadasnje sponzore i reklame koje smo nosili na dresovima. Da covjek ne povjeruje sta je tu svega bilo i kako
bi neke stvari danas bile protumacene...Izmedju ostalog, negdje sredinom osamdesetih, igrali smo u dresovima
na kojima je pisalo : " Hari Mata Hari ". Naravno, hronicno neorganizovan, sada je vise ne mogu naci, da je postavim,
kao dokaz, ali, vjerujte mi na rijec. Umjesto toga, evo jedna cool slika i pozdrav za forumasa @ Fico.

slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 10:37 pm

Oro daj Sablju da izginemo😂
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 10:46 pm

Ujko je napisao/la:
ned dec 26, 2021 10:33 pm
Kao i svaki put kada je ova ubitacna zimska pauza, a bez Zelje se, jednostvano, ne moze, ja idem u nasu
istoriju, necega se sjetim, nesto naucim...Prodjoh danas bukvalno kroz hiljade starih slika i uspomena, fokusiran
na nekadasnje sponzore i reklame koje smo nosili na dresovima. Da covjek ne povjeruje sta je tu svega bilo i kako
bi neke stvari danas bile protumacene...Izmedju ostalog, negdje sredinom osamdesetih, igrali smo u dresovima
na kojima je pisalo : " Hari Mata Hari ". Naravno, hronicno neorganizovan, sada je vise ne mogu naci, da je postavim,
kao dokaz, ali, vjerujte mi na rijec. Umjesto toga, evo jedna cool slika i pozdrav za forumasa @ Fico.

slika
Također veliki pozdrav za tebe, svaka čast za trud!
Fear of the Maniacs!
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 26, 2021 11:28 pm

Zna li se da li ostaje novi generalni sponzor il je i on otisao sa onom trojicom iz Uprave?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], Minotaur, PlavaDobrinja1921 i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija