Moderator/ica: storm_raider

 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 10:28 pm

U konačnici klub ispasta zbog loših poteza koji je načinila skupština, gdje je puno baba kilava su djeca. Najbolja opcija bi bila da skupština broji Max 15 članova da se zna imenom i prezimenom ko radi na štetu kluba a ko za boljitak.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 10:37 pm

Jarane ne znam kako ti nije jasno, a ljudi ti objasnili, dovoljna su 3 clana da predloze nekog i da se ubaci, ne mora bit jednoglasno. Svaka mu cast na postu, ispao je gospodin.
Željezničar ante portas !
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 10:45 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 12, 2021 10:37 pm
Jarane ne znam kako ti nije jasno, a ljudi ti objasnili, dovoljna su 3 clana da predloze nekog i da se ubaci, ne mora bit jednoglasno. Svaka mu cast na postu, ispao je gospodin.
Ma ne sporim ja njegov post čak šta više ja bih imena svih članova koji nisu došli i koji su napustili sjednicu objavio.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 10:47 pm

Ono sto me najvise zabrinjava jeste sutnja Manijaka a sutnjom odobravas neke stvari.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 11:00 pm

Amar Osim, Nihad Selimovic, Pesto i Dzindo... GROBARI KLUBA!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 11:10 pm

Emir je u pravu 80% posta i onda hladno izjednaci Misketa i Amara kao dio problema. Nakon ovog niza na ljeto i nikada slabije situacije u historiji kluba za koju je iskljucivo kriv Amar Osim i neformalna grupa okupljena oko sampanjca, ne vidim kako u ikome ko zaista voli Zelju moze biti imalo podrske za tog covjeka. Sa druge strane imamo eru prije te gdje je Zeljo infrastrukturalno, novcano, sponzorski i marketinski stajao najbolje u historiji, 2 druga mjesta i jedan kup koji nismo slavili. Mislim da vise podjele nema, sto bi Began napisao - car je go. Istina je veoma ruzna, a nije da se nije na vrijeme govorila.

Nikakve koristi od kasne pameti...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 11:19 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jun 12, 2021 11:10 pm
Emir je u pravu 80% posta i onda hladno izjednaci Misketa i Amara kao dio problema. Nakon ovog niza na ljeto i nikada slabije situacije u historiji kluba za koju je iskljucivo kriv Amar Osim i neformalna grupa okupljena oko sampanjca, ne vidim kako u ikome ko zaista voli Zelju moze biti imalo podrske za tog covjeka. Sa druge strane imamo eru prije te gdje je Zeljo infrastrukturalno, novcano, sponzorski i marketinski stajao najbolje u historiji, 2 druga mjesta i jedan kup koji nismo slavili. Mislim da vise podjele nema, sto bi Began napisao - car je go. Istina je veoma ruzna, a nije da se nije na vrijeme govorila.

Nikakve koristi od kasne pameti...
Sad to razmisljam dok citam.Lik hladno izjednaci grobara i covjeka koji je radio posteno. :oops1:

Nema katarze moj @storme.Zato cemo i propasti.Jos uvijek je mnogo onih kojima je Amar bitan i mnogo ovih koji sve relativiziraju.Nisu ni svjesni kakvu stetu cine. Ja sam se licno zakleo da vise marke ne dajem dok ne vidim ozbiljan i profesionalan klub.Da li ce to biti za 5, 10, 15 godina ili mozda ja to i ne docekam, ali drzacu se svog stava.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 12, 2021 11:19 pm

To je zato jer uvijek pokušavamo dati diplomatske odgovore, da se ne zamjerimo previše onoj drugoj strani. Zna se jasno ko je krivac za sve i on ima ime i prezime. Zbog tog prezimena i jesu takvi postovi gdje se izjednačavaju ta dva čovjeka.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 2:01 am

Kako Jug moze ovo rijesiti? Fakat me zanima. Mogao je dok su bili ljudi kao Misimovic koji su imali obraza pa kad su ih navijaci (potpuno nepotrebno!) prozvali, rekli su ok i otisli. Ovi se pisaju po svima, obraza nemaju. Zna se ko je imao podrsku navijaca danas, svi su to znali, ali su se ruke digle protiv. Sta Jug moze? Da nekog tuku, prijete? Za sat bi ih vecina sa Juga klavir svirala, i sta onda?
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 3:08 am

Volio bih pitati gospodina čime je to tačno Senad doprinio ovom stanju. Za Amara znamo svi.
Što se ostalog tiče, ogadiće mi jug kao stranu svijeta. Sve je jasnije da su jedan od NAJVEĆIH krivaca za sve ovo uz Ivicinog bolesnika.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 7:15 am

Postujem Emirov angazman u proteklom periodu,ali ako neko moze da mi objasni sta je to Emir napisao a da se nije ovdje pisalo od 23.12.2018.
Ispada da to nije bilo u redu i da smo svi mi ispali Misketovci i neprijatelji kluba.
Prozivani na sve strane,udarano na porodice,prijeceno,ostavljana prijeteca pisma po sajbama automobila,javno po portalima nazivani kojekavim imenima....
Upozoravalo se tada da cemo doci u ovu situaciju,koju je ova situacija sa koronom samo ubrzala.
Ovo pismo malo zakasnilo,a komentari na njega su odraz koliko je pao sistem vrijesnosti u i oko kluba.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 8:04 am

Ovaj Emir M. komentariše situaciju u Klubu sa naglaskom na zadnje dvije, dvije i pol godine i onda mrtav-hladan u istu rečenicu stavi Senada Misimovića i Amara Osima. Blago rečeno, potpuno kontraproduktivno. Misimović u pomenutom periodu niti je luk jeo, niti luk mirisao. Svi dobro znamo šta se zbilo 23.12.2018. - DAN POBJEDE ŽELJEZNIČARA! Sve se proslavilo uz šampanjac. Sve ostalo je, nažalost, historija.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 458
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 8:39 am

Nije Emir ovde stavio u istu ravan Senada M. I AO. Prica o njima dvojici koja se koristi kao argument koji stvara sukobe. Nemojte se praviti ludi. Jucer je bila situacija da se pljuje momak koji bi pomogao klubu da krene naprijed ( a ja zivoto garantujem da bi Klubu bilo bolje) samo zato sto je bio do 2018. u Klubu. A kojeg je i Emir podrzao. Znaci kad citate, citajte sa razumijevanjem. Poenta bila i ostala, Zeljo i njegov interes na prvom mjestu. A ovi su jucer dokazali da interes kluba nije na prvom mjestu.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 8:52 am

U toku dana cu napisati spisak ostatka ljudi koji su glasali protiv promjene u Nadzornom Odboru.

Prvih sest je:

- Ermin Pesto
- Adnan Dzindo
- Hadis Zubanovic
- Kasim Imsirovic
- Mustafa Durakovic
- Nihad Selimovic
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 8:55 am

Ko je naredbodavac za jučerašnja i dešavanja od 23.12.2018. godine? Pretpostavljam da ljudi znaju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 8:56 am

maxum1921 je napisao/la:
ned jun 13, 2021 8:39 am
Nije Emir ovde stavio u istu ravan Senada M. I AO. Prica o njima dvojici koja se koristi kao argument koji stvara sukobe. Nemojte se praviti ludi. Jucer je bila situacija da se pljuje momak koji bi pomogao klubu da krene naprijed ( a ja zivoto garantujem da bi Klubu bilo bolje) samo zato sto je bio do 2018. u Klubu. A kojeg je i Emir podrzao. Znaci kad citate, citajte sa razumijevanjem. Poenta bila i ostala, Zeljo i njegov interes na prvom mjestu. A ovi su jucer dokazali da interes kluba nije na prvom mjestu.
Maksa druze nije im inbteres kluba bio na prvom mjestu od samog dolaska pa se i pored svih materijalnih dokaza sutilo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 9:00 am

maxum1921 je napisao/la:
ned jun 13, 2021 8:39 am
Nije Emir ovde stavio u istu ravan Senada M. I AO. Prica o njima dvojici koja se koristi kao argument koji stvara sukobe. Nemojte se praviti ludi. Jucer je bila situacija da se pljuje momak koji bi pomogao klubu da krene naprijed ( a ja zivoto garantujem da bi Klubu bilo bolje) samo zato sto je bio do 2018. u Klubu. A kojeg je i Emir podrzao. Znaci kad citate, citajte sa razumijevanjem. Poenta bila i ostala, Zeljo i njegov interes na prvom mjestu. A ovi su jucer dokazali da interes kluba nije na prvom mjestu.
Mogu mnogo toga napisati, ali mislim da je sada manje bitno. Emir je morao biti precizniji, nema ovdje mjesta tumacenju, ali ne zelim da se foku.s ka tome sada pravi, nije produktivno. Mi se izmedju sebe oko bitnih stvari slazemo, oko Zelje, a to je najbitnije. Mnogo bitnije: sta sada? Jucer je bio tuzan dan za sve one koji vole Zelju...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 9:04 am

Sad cekamo da nas iznenade sa odabirom sefa strucnog staba!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 9:13 am

storm_raider je napisao/la:
sub jun 12, 2021 11:10 pm
Emir je u pravu 80% posta i onda hladno izjednaci Misketa i Amara kao dio problema. Nakon ovog niza na ljeto i nikada slabije situacije u historiji kluba za koju je iskljucivo kriv Amar Osim i neformalna grupa okupljena oko sampanjca, ne vidim kako u ikome ko zaista voli Zelju moze biti imalo podrske za tog covjeka. Sa druge strane imamo eru prije te gdje je Zeljo infrastrukturalno, novcano, sponzorski i marketinski stajao najbolje u historiji, 2 druga mjesta i jedan kup koji nismo slavili. Mislim da vise podjele nema, sto bi Began napisao - car je go. Istina je veoma ruzna, a nije da se nije na vrijeme govorila.

Nikakve koristi od kasne pameti...
Upravo to @storm. Nikakve koristi od naknadne pameti.

Kako to da sad svi smiju pisati o jugu i njegovoj ulozi (krivici) u ovom danasnjem stanju u klubu, a nekada je to bila tabu tema od strane moderacije.
Kako to da jednom forumašu više od godinu dana u podnaslovu stoji "UPRAVA NAPOLJE" i kada kod on nešto objavi na forumu (a to je često radio) to mora iskoćiti i iritirati druge, a kada sam pisao da na to nema pravo jer je to klasično trolanje pozivalo se na slobodu mišljenja. A možeš misliti sada i njemu na onom drugom forumu došlo iz guzice u glavu, ali kao što ti reče nikakva korist od kasne pameti ...
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 9:31 am

Valter je napisao/la:
ned jun 13, 2021 9:13 am
Upravo to @storm. Nikakve koristi od naknadne pameti.

Kako to da sad svi smiju pisati o jugu i njegovoj ulozi (krivici) u ovom danasnjem stanju u klubu, a nekada je to bila tabu tema od strane moderacije.
Kako to da jednom forumašu više od godinu dana u podnaslovu stoji "UPRAVA NAPOLJE" i kada kod on nešto objavi na forumu (a to je često radio) to mora iskoćiti i iritirati druge, a kada sam pisao da na to nema pravo jer je to klasično trolanje pozivalo se na slobodu mišljenja. A možeš misliti sada i njemu na onom drugom forumu došlo iz guzice u glavu, ali kao što ti reče nikakva korist od kasne pameti ...
Za pocetak mi odgovori na privatne poruke, pa onda mozemo o tome. Sto puta se pisalo da o navijackoj tribini ne trebamo pisati. Moderacija, koju prozivas, je podnijela i podnosi veliku cijenu zbog svog stava i zbog toga sto je pisala istinu, kada ju je najvise vrijedilo pisati. Ukoliko ti ili neko drugi misli da moze bolje, bujrum, niko to ne radi zbog sebe ovdje, vec zbog Zelje. Ali onda ce tek da odzvanja, kao sto si prepoznao - nikakve koristi od kasne pameti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 179 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija