Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 03, 2017 8:48 am

Danas u 18h igramo u Visokom protiv Mladost DK prvu pripremnu utakmicu.Dobar razlog za posjetiti grad faraona.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned jul 09, 2017 10:58 am

Čitam upravo da su ovo nove prostorije kluba i da se uskoro završava sa tim, tj treba samo namještaj da stigne i još neke sitnice da se urade, zanima me hoće li tu biti i neki fan shop ?
slika
slika
slika
slika

Evo i radova na stadionu, od prije par dana su slike..
slika
slika
slika
slika
slika

Još jednom podrška rođenim, drago mi je što uz mog Želju postoji još jedan klub koji je krenuo od temelja rekonstrukciju kluba, rezultatski uspjeh će doći kad tad sljedeće godine, za dvije godine pa i za tri ako treba, ali infrastruktura je no1, tereni za treniranje, stadion, klupske prostorije, sve to ostaje za sva vremena :bih:
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 10, 2017 1:27 pm

Da da, tu će biti prostorije i fan shop. Namještaj stiže za 10-ak dana tako da će se se završit za nekih 15 dana. Očekujem i veću angažovanost za članske sada kad su prostorije u gradu.
Odigrane su idvije tekme od početka priprema. Dva poraza, od Mladosti 2:0 i od Bosne 3:1. Mladost prejaka ekipa, već su dugo u trenažnom procesu, a nama je bila prva provjera nakon pauze. I fino smo se držali za ovu fazu priprema. Protiv Bosne poveli, imali prečku u sljedećem napadu, stativu, jedan na jedan sa golmanom i sve promašili. Naš igrač Memić uđe, napravi penal za 1:1. Onda na vrhu 16-erca da izbije loptu pogodi igrača i lopta lobova našeg golmana koi je izašao na 11 m. Znači nije bilo teoretske šanse da se to desi, ali desi se. Na tribinama ljudi plaču, ne vjeruju šta se dešava :placeodsmijeha: I onda 90 minuta, opet Memić sa centra vraća loptu golmanu, prepreprekratko, stiže igrač Bosne i zaobiđe golmana i 3:1. Nevjerovatna utakmica. Realno trebalo biti 1:2, 1:3 za nas. Ali eto, jbg, nek popravljaju dok imaju vremena do prvenstva. Imamo igru, spremit se i pružit podršku. Borba za PL. Fali jedan napadač ubica i stoper pa se nadat da će se dovesti neko.
Sljedeća tekma protiv Goška u četvrtak u Mostaru.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 10, 2017 2:08 pm

Memić znači igrač utakmice :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 10, 2017 2:17 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon jul 10, 2017 2:08 pm
Memić znači igrač utakmice :D
Malo je reći. One man show :placeodsmijeha:
Ali najjače momak pogriješi za zadnji go i pođe prema klupi da sjedne :lol: :lol:
Ništa, malo poraditi sa njim na mentalnom nivou, jer ga baš pođe kad uradi neku lošu stvar. Ali zahvalan igrač. Sredit će to Ibro :titula:
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 10, 2017 2:36 pm

RA81. je napisao/la:
pon jul 10, 2017 2:17 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon jul 10, 2017 2:08 pm
Memić znači igrač utakmice :D
Malo je reći. One man show :placeodsmijeha:
Ali najjače momak pogriješi za zadnji go i pođe prema klupi da sjedne :lol: :lol:
Ništa, malo poraditi sa njim na mentalnom nivou, jer ga baš pođe kad uradi neku lošu stvar. Ali zahvalan igrač. Sredit će to Ibro :titula:
Čuo sam od jednog momka koji je s vama pregovarao, međutim ipak će on u Slovačku izgleda, da imate prilično ludih glava u svlačionici, da se kao Ibro brine zbog takvih i da će biti neko pravilo da se 2-3 dana pred utakmicu ide u karantin navodno u sklop stadiona će imati sve potrebne uslove za te stvari, znate li vi išta o tim problemima i hoće li stvarno u sklopu stadiona biti kapaciteta za karantine i slične stvari ?
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 10, 2017 3:43 pm

cikazubo je napisao/la:
pon jul 10, 2017 2:36 pm
RA81. je napisao/la:
pon jul 10, 2017 2:17 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon jul 10, 2017 2:08 pm
Memić znači igrač utakmice :D
Malo je reći. One man show :placeodsmijeha:
Ali najjače momak pogriješi za zadnji go i pođe prema klupi da sjedne :lol: :lol:
Ništa, malo poraditi sa njim na mentalnom nivou, jer ga baš pođe kad uradi neku lošu stvar. Ali zahvalan igrač. Sredit će to Ibro :titula:
Čuo sam od jednog momka koji je s vama pregovarao, međutim ipak će on u Slovačku izgleda, da imate prilično ludih glava u svlačionici, da se kao Ibro brine zbog takvih i da će biti neko pravilo da se 2-3 dana pred utakmicu ide u karantin navodno u sklop stadiona će imati sve potrebne uslove za te stvari, znate li vi išta o tim problemima i hoće li stvarno u sklopu stadiona biti kapaciteta za karantine i slične stvari ?
Ko je momak, može u pp. Imamo malo luđih glava, ali sve su to još momci koji ne znaju, odnosno nisu znali u kakvoj smo situacii bili i da smo hladno mogli ispast da su se nastavili zajebavat. U ugovorima su svima valjda neke klauzule ubačene za ponašanje, nesportske stvari... Nema više opraštanja, napada se PL i svaka greška može koštat. Karantin će bit 2-3 dana pred tekme, to je sigurno i rečeno im je pred početaak priprema.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned jul 16, 2017 4:37 pm

Rođeni poraženi od GOŠK-a
13. Jula 2017.

Danas je na Stadionu Rođeni odigrana prijateljska utakmica između Veleža i GOŠK-a. Slavili su gosti rezultatom 3:0.

Rođeni su istrčali u sastavu : Tipura – Doljančić, Zvonić, Kuduzović, Ćemalović – Ćosić, Panesso – Tatar, Mujezinović, Handžić – Brandao.

Prvo poluvrijeme donijelo je ravnopravnu igru obje ekipe, bez nekih velikih prilika. Ipak, gosti dolaze do gola sredinom poluvremena iz slobodnog udarca, kojeg je odlično izveo Mišić. Do kraja poluvremena, nakon odlično izvedene kontre, gosti preko Čolića dolaze do 2:0.

Rođeni su par navrata pokušali zaprijetiti golu gostiju, ali uvijek je nedostajao kvalitetan zadnji pas. Na odmor se otišlo sa rezultatom 2:0 u korist GOŠK-a, pred kojim je početak prvenstva 22.07. u Premijer ligi BiH i duel na Grbavici protiv Željezničara.

Drugo poluvrijeme Rođeni su krenuli u sastavu : Rahimić – Doljančić, Zvonić, Panesso, Kuduzović – Ćosić, Vasić – Tatar, Mujezinović, Handžić – Brandao.

Gosti bolje otvaraju nastavak utakmice, i nakon kornera dolaze do konačnih 3:0. Strijelac je bio Džajić. Nakon toga, Zvonić je napustio igru zbog male povrede, a u igru je ušao Rodrigo. Nakon toga, ritam utakmice je pao zbog velikog broja izmjena.

Do kraja utakmice priliku za igru kod Rođenih su dobili Krcić, Obradović, Alikadić, Čustović i Klarić.

Pred Veležom je sada na rasporedu turnir u Župči, koji se igra 15. i 16. 07. Rođeni će u subotu, 15.07. od 18h odmjeriti snage sa domaćinom turnira, FK Mladost.




15. Jula 2017

Danas je u Župči počeo 22. Memorijalni turnir šehidima i poginulim sportistima u ARBiH. Na turniru pored domaćina, FK Mladost, učestvuju još Velež, Rudar Kakanj i Rudar Breza.

FK Velež svoju utakmicu igrao je protiv domaćina, FK Mladost, te upisao pobjedu rezultatom 7:1.

Rođeni su krenuli u sastavu : Rahimić – Doljančić, Mrgan, Kuduzović, Ćosić – Panesso, Vasić, Rodrigo – Tatar, Brandao, Mujezinović.

Velež je vrlo brzo pokazao da je razlika u kvaliteti velika, pa je nakon 25 minuta igre vodio 3:0. Dvostruki strijelac bio je Mujezinović, dok je jedan gol dodao i Brandao. Sa tim se rezultatom na kraju otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu trener Ibro Rahimićem na teren je izveo sljedeći sastav : Rahimić – Alikadić, Memić, Obradović, Simić – Isić, Avdić – Gosto, Čustović, Handžić – Klarić.

Ildar Klarić željan dokazivanja u prvih 15 minuta igre postiže dva gola, za vodstvo Veleža 5:0. Nakon toga, domaćin je uspio postići počasni gol i smanjiti na 5-1.

Do kraja utakmice, pogađali su još Handžić i Čustović, te tako postavili konačnih 7:1.

U prvoj utakmici turnira Rudar Kakanj je slavio protiv Rudara iz Breze sa 2:0, te tako izborio plasman u finale turnira.

Finale se igra u nedjelju, 16.07., sa početkom u 17:30h.Velež protiv Rudara iz Kaknja u finalu turnira u Župči
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 17, 2017 3:46 pm

Velež slavio protiv Rudara u finalu turnira u Župči
16. Jula 2017.

Danas su se u finalu 22. Memorijalnog turnira šehidima i poginulim sportistima u ARBiH, koje se igra u Župči, sastali Velež i Rudar Kakanj. Slavili su Rođeni rezultatom 4:2, te tako osvojili turnir.

Rođeni su krenuli u sastavu : Rahimić – Doljančić, Mrgan, Kuduzović, Ćosić – Panesso, Rodrigo, Vasić – Tatar, Brandao, Mujezinović.

Odlično prvo poluvrijeme odigrali su fudbaleri Veleža. Od samog početka su se postavili visoko na terenu, radili presing, te tako konstatno dolazili do prilika pred golom Rudara.

U 24. minuti centaršut Doljančića završava iza leđa golmana Rudara. Za svaki slučaj, tu je bio i Brandao. Nakon toga, Mujezinović sjajno šutira u 37. minuti za vodstvo od 2:0. Samo minutu prije gola, Panesso je imao sjajnu solo akciju koju na kraju nije završio golom.

Pred sami kraj poluvremena, grešku odbrane Rudara iskoristio je Brandao za sigurnih 3:0. Rezultat sa kojim se otišlo na odmor.

Prve minute drugog poluvremena Rođeni su otvorili sa izmjenama. Umjesto Mrgana, Panessa i Mujezinovića ušli su Memić, Isić i Čustović. U 56. minuti Brandao povisuje na 4:0, nakon čega zajedno sa Vasićim napušta teren a priliku za igru dobivaju Klarić i Avdić.

Sredinom drugog poluvremena priliku za igru dobili su Alikadić, Obradović, Simić i Gosto umjesto Doljančića, Rodriga, Ćosića i Kuduzovića.

U 71. minuti Rudar Kakanj smanjuje na 4-1, a u 85. minuti i na 4-2, što se na kraju pokazalo konačnim rezultatom.

Edis Rahimić proglašen je najbolji golmanom turnira, dok je Brandao najbolji igrač.
Rođeni sada putuju u Fojnicu, gdje će boraviti narednih sedam dana. Naredni vikend, 22. i 23. 07. na rasporedu je 22. Memorijalni turnir „Kenan Memija“. Pored Veleža i domaćina Fojnice, nastupit će Olimpik i Travnik.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 24, 2017 5:58 pm

Osvojen turnir u Fojnici. Dobili FK Fojnicu 5:0, a u finalu Travnik 4:0. Ulazimo polako u formu, spremni smo haos, dolaze još dva igrača i napada se PL.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 04, 2017 3:20 pm

Crvena Noć u Zürich-u
FK Velež obavještava sve svoje navijače i simpatizere da u saradnji s FACE TV-om 14.10.2017. godine u Zürich-u organizuje Crvenu Noć. Manifestacija se održava u “Stadthalle Dietikon” i počinje u 18:00. Obilježimo 95 godina postojanja hercegovačkog velikana.

Muzički gosti su velike BH zvijezde Željko Samardžić i Enes Begović. Pored muzičkih zvijezda, Centralni dnevnik s Senadom Hadžifejzovićem uživo iz “Stadthalle Dietikon”.

Kupovinom ulaznica za ovaj prestižni događaj direktno donirate sredstva za natkrivanje tribina i kupovinu sjedala za stadion “Rođeni”.

Ulaznice su kategorizirane u tri kategorije:
– Donatorske za sve one koje neće biti u mogućnosti da prisustvuju događaju, ali bi željeli da pomognu u izgradnji stadiona
– Ulaznice za događaj s sjedištem na tribini sale
– Ulaznice s rezerviranim stolom u prvim redovima sale

https://www.youtube.com/watch?v=swDX5AxOdtA

Sutra počinje prvenstvo. 17:30 protiv Olimpica, Vrapčići.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 04, 2017 9:22 pm

Kada je planirano postavljanje stolica na tribine?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 05, 2017 10:35 am

Večeras ako sam dobro upratio na tv-u reklamu, crvena noć i centralni dnevnik sa Senadom live iz Zuricha, Željko Samardžić i Enes Begović će takođe uljepšati ovu noć, ako sam dobro shvatio sredstva koja se večeras prikupe se usmjeravaju na pokrivanje stadiona.
Fan shop i klupske prostorije sinoć svečano otvorene, a danas utakmica s Olimpicom, može li neko od rođenih potvrditi hoće li se moći gledati na city tv tekma ili će samo preko onog pay tv-a biti ?
:bih:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 05, 2017 11:20 am

phpBB [video]
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 05, 2017 11:35 am

cikazubo je napisao/la:
sub avg 05, 2017 10:35 am
Večeras ako sam dobro upratio na tv-u reklamu, crvena noć i centralni dnevnik sa Senadom live iz Zuricha, Željko Samardžić i Enes Begović će takođe uljepšati ovu noć, ako sam dobro shvatio sredstva koja se večeras prikupe se usmjeravaju na pokrivanje stadiona.
Fan shop i klupske prostorije sinoć svečano otvorene, a danas utakmica s Olimpicom, može li neko od rođenih potvrditi hoće li se moći gledati na city tv tekma ili će samo preko onog pay tv-a biti ?
:bih:

Prije svega pozdrav za tebe, uvijek si prijateljski nastrojen prema Rođenima i zbog toga veliki respekt.
Nešto si pogrešno shvatio, crvena noć u Cirihu je na programu 14.10. 2017 i suorganizator će biti Face tv i istina je da će biti direktno uključenje u CD tu noć. Senad Hadzifejzović je veliki navijač Veleža i to je glavni razlog njegovog angažmana u organizaciji crvene noći. Inače po zvaničnim informacijama planirano je da se sredsdva prikupljena tu noć plasiraju na završetak projekta pokrivanja tribina i postavljanja novih stolica. Po meni dostupnim informacijama, očekivanja od akcije su velika i vjerovatno ćemo inkasirati rekordni priliv sredstava od sličnih organizacija iz ranijeg perioda. Do sada najveća akcija je bila kupovina autobusa za devedesiti rođendan i tada je skupljeno cca 120 000 km i navijači su kupili i dovukli autobus.
Po nekim informacijama nakon što se tom akcijom završi projekat pokrivanja i postavljanja stolica na ove dvije tribine, slijedi najveća akcija potpune izgradnje nove, velike tribine(južna) koja bi trebala u konačnici imati sadržaje za UEFA licencu. Velike su šanse da ćemo raditi sličnu akciju i Željo, kupovinom višegodišnjih ulaznica pomoći gradnju iste. Nedavno sam čitao da imamo već obezbjeđen projekat i sredstva za reflektore ( nadam se da je tačna info ) i da bismo ih trebali imati do ulaska u PLBIH.
E sad, ulazak u PLBIH već ove godine bi bio ostvarenje sna barem za nas navijače, ne znam šta razmišljaju u upravi i struci ali vjerujem da možemo ostvariti cilj. Velež danas ima mladu i potentnu ekipu koja već drugu sezonu ulazi sa gotovo istim timom uz par pojačanja. I dalje nam je prosjek oko 22 godine, to bi se moglo nazvati strategijom kluba, mlad sastav dopunjavan po potrebi. Zaista nema turbulencija, veliko zajedništvo igrača, uprave, struke i navijača mi daje nadu da će ovo na kraju izdobriti. Ne treba ni spominjati kakav je rad sa Ibrom Rahimićem na čelu, pakleni ritam koji profilira one najbolje i najspremnije. Danas abd derbi sa Olimpikom, biće u direktnim prenosu na City tv od 17 i 30, očekujem bez obzira na paklene vrućine najmanje 3 milje ljudi na stadionu i pobjedničku pjesmu na kraju utakmice.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 05, 2017 12:31 pm

rodjenisa je napisao/la:
sub avg 05, 2017 11:35 am
cikazubo je napisao/la:
sub avg 05, 2017 10:35 am
Večeras ako sam dobro upratio na tv-u reklamu, crvena noć i centralni dnevnik sa Senadom live iz Zuricha, Željko Samardžić i Enes Begović će takođe uljepšati ovu noć, ako sam dobro shvatio sredstva koja se večeras prikupe se usmjeravaju na pokrivanje stadiona.
Fan shop i klupske prostorije sinoć svečano otvorene, a danas utakmica s Olimpicom, može li neko od rođenih potvrditi hoće li se moći gledati na city tv tekma ili će samo preko onog pay tv-a biti ?
:bih:

Prije svega pozdrav za tebe, uvijek si prijateljski nastrojen prema Rođenima i zbog toga veliki respekt.
Nešto si pogrešno shvatio, crvena noć u Cirihu je na programu 14.10. 2017 i suorganizator će biti Face tv i istina je da će biti direktno uključenje u CD tu noć. Senad Hadzifejzović je veliki navijač Veleža i to je glavni razlog njegovog angažmana u organizaciji crvene noći. Inače po zvaničnim informacijama planirano je da se sredsdva prikupljena tu noć plasiraju na završetak projekta pokrivanja tribina i postavljanja novih stolica. Po meni dostupnim informacijama, očekivanja od akcije su velika i vjerovatno ćemo inkasirati rekordni priliv sredstava od sličnih organizacija iz ranijeg perioda. Do sada najveća akcija je bila kupovina autobusa za devedesiti rođendan i tada je skupljeno cca 120 000 km i navijači su kupili i dovukli autobus.
Po nekim informacijama nakon što se tom akcijom završi projekat pokrivanja i postavljanja stolica na ove dvije tribine, slijedi najveća akcija potpune izgradnje nove, velike tribine(južna) koja bi trebala u konačnici imati sadržaje za UEFA licencu. Velike su šanse da ćemo raditi sličnu akciju i Željo, kupovinom višegodišnjih ulaznica pomoći gradnju iste. Nedavno sam čitao da imamo već obezbjeđen projekat i sredstva za reflektore ( nadam se da je tačna info ) i da bismo ih trebali imati do ulaska u PLBIH.
E sad, ulazak u PLBIH već ove godine bi bio ostvarenje sna barem za nas navijače, ne znam šta razmišljaju u upravi i struci ali vjerujem da možemo ostvariti cilj. Velež danas ima mladu i potentnu ekipu koja već drugu sezonu ulazi sa gotovo istim timom uz par pojačanja. I dalje nam je prosjek oko 22 godine, to bi se moglo nazvati strategijom kluba, mlad sastav dopunjavan po potrebi. Zaista nema turbulencija, veliko zajedništvo igrača, uprave, struke i navijača mi daje nadu da će ovo na kraju izdobriti. Ne treba ni spominjati kakav je rad sa Ibrom Rahimićem na čelu, pakleni ritam koji profilira one najbolje i najspremnije. Danas abd derbi sa Olimpikom, biće u direktnim prenosu na City tv od 17 i 30, očekujem bez obzira na paklene vrućine najmanje 3 milje ljudi na stadionu i pobjedničku pjesmu na kraju utakmice.
Hvala na informacijama, kasnije sam i ja shvatio kad sam naišao na ovaj klip gore, juče vidjeh na tv-u reklamu pa sam samo djelimično uhvatio informacije zbog toga sam i mislio da je ovo večeras. Uglavnom jako lijepa priča se pokreće, drago mi je što je Velež odabrao sličan put kao moj Željo, a sigurno je da će odziv biti jako velik. Što se sportskog rezultata tiče po meni je manje bitno hoće li ući ove ili sljedeće godine, realno Sloga ima vrlo jak kadar koji bi sigurno opstao u PL ove sezone, imaju Vojvodića koji zna kako i šta treba uraditi za ulazak u PL, kao i Husića koji zna blago rečeno "šeme" već od ranije :roll:

Bitno je da klub raste na zdravim temeljima, infrastruktura je osnova za sve što slijedi, mostarska djeca moraju imati top uslove za treniranje, ipak je to plodna sportska sredina i Velež može graditi budućnost na tom talentu, takođe Velež mora imat stadion koji je dostojan tog kluba, kad se završe tribine treba pristupit reflektorima obavezno zbog ovih vremenskih uslova, nadam se da u cijelom procesu neće biti problema kao što smo mi imali sa nekim starim garniturama, političkim strujama i medijima koji su minirali klub na sve moguće načine, ali iskren i predan rad uvijek pokori takve.

Što se trenutne situacije tiče, iznenađen sam terenom u Vrapčićima, paklene su vrućine a teren izgleda zaista odlično, biće teška utakmica, Olimpic je tu sa Slogom i Veležom sigurno na istom nivou i biće u toj borbi za prvo mjesto, prednost ide Veležu zbog kompletne atmosfere, domćeg terena, publike, a pretpostavljam da će bolje odgovoriti i na paklenu vrućinu, ne znam ko određuje ove termine, ali zaista ne shvatam zašto se utakmice ne igraju poslije 18h, Amar je neki dan na source dobro objasnio znčaj minimalnog pomjeranja utakmica pa bar za 30min, treba pasti mrtva glava da bi ovi iz saveza počeli mijenjat neke stvari..
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 06, 2017 11:59 pm

0:1 izgubili od Olimpica u prvom kolu. Loša igra, a Olimpic sigurno glavni favorit za ulazak. Sljedeće kolo Bratstvo, 3 boda i ništa manje.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon avg 07, 2017 12:03 am

RA81. je napisao/la:
ned avg 06, 2017 11:59 pm
0:1 izgubili od Olimpica u prvom kolu. Loša igra, a Olimpic sigurno glavni favorit za ulazak. Sljedeće kolo Bratstvo, 3 boda i ništa manje.
Pisao sam i prije za Olimpic, oko Sloge se samo stvorila bespotrebna hajka.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon avg 14, 2017 11:49 am

Gledao sam vas, slabo braco. Imali ste opet neke prilike, ali Bratstvo je zasluzeno dobilo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto avg 15, 2017 1:42 pm

AsharaK je napisao/la:
pon avg 14, 2017 11:49 am
Gledao sam vas, slabo braco. Imali ste opet neke prilike, ali Bratstvo je zasluzeno dobilo.
Loše, užas. Nisam bio, ali rezultat sve govori. Nismo dobro počeli. Ako si bio može malo opširnije, po tvom mišljenju imal šta od nas :r
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija