Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto jun 06, 2017 9:59 pm

Svii najvažniji igrači ostali, kostur tima produžio na dvije godine. Odlaze oni koji nisu imali minutažu i kvalitetom nedorasli za borbz za PL. Odigrali zadnje kolo protiv Goška, izguili 1:0. Bili smo bolji od njih ali nismo imali sreće ni koncentracije. Uspjeli smo se spasiti ispadanja što je bio i cilj. Slijedi pauza, do 27.6. Razgovori sa pojačanjima se vrše pa ćemo vidit. Sigurno će bit kvalitetnih, 5-6 igrača. Čitamo se.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet jun 08, 2017 10:41 am

Sretno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet jun 08, 2017 6:21 pm

Jesu zavrsene svlacionice ispod dedare za omladinski pogon?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet jun 08, 2017 7:04 pm

Omar500 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 6:21 pm
Jesu zavrsene svlacionice ispod dedare za omladinski pogon?
Jesu brato, prije mjesec dana. Imaš slike na fb fk velež. Fino izgleda pravo. Sada se rade sobe za igrače na ViP tribini, tako da će se igrači premjestiti na stadion. Nema viš ostajanja do kasnih sati u gradu, lokanja itd.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet jun 08, 2017 7:12 pm

RA81. je napisao/la:
čet jun 08, 2017 7:04 pm
Omar500 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 6:21 pm
Jesu zavrsene svlacionice ispod dedare za omladinski pogon?
Jesu brato, prije mjesec dana. Imaš slike na fb fk velež. Fino izgleda pravo. Sada se rade sobe za igrače na ViP tribini, tako da će se igrači premjestiti na stadion. Nema viš ostajanja do kasnih sati u gradu, lokanja itd.
svaka čast momci! :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet jun 09, 2017 2:41 am

RA81. je napisao/la:
čet jun 08, 2017 7:04 pm
Omar500 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 6:21 pm
Jesu zavrsene svlacionice ispod dedare za omladinski pogon?
Jesu brato, prije mjesec dana. Imaš slike na fb fk velež. Fino izgleda pravo. Sada se rade sobe za igrače na ViP tribini, tako da će se igrači premjestiti na stadion. Nema viš ostajanja do kasnih sati u gradu, lokanja itd.
Zar je dozvoljeno držati igrače u "karantinu" 24/7, ja bi volio da je tako ali koji će igrač pristati na takvo nešto, i mnogo veći klubovi imaju svoje super moderne internate kao hotele od 5 zvjezdica al u njima borave samo omladinci, dok profesionalci imaju svoje privatne stanove.
Zanima me još kako se prilazi gostujućoj tribini jer vidim sazidalo se sve iza, i hoće li ova dva nastavka vip tribine isto imati 2 sprata ili jedan ?
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet jun 09, 2017 5:59 pm

Imat će oni svoje sobe gore. U sklopu tribine bit će restoran, sauna, dijelovi za zabavu itd. Imat će sve kao što bi imali da žive u privatnim stanovima. Uvodi se malo profesionalizma, ove godine smo se spasili kroz iglene uši. Igrači zatvarali kafane, radili svašta a onda na terenu nisu ništa prikazivali. Posebno na gostujućim terenima. Pristali su igrači da budu gore na stadionu, rečeno im je odmah šta se očekuje od njih pa ako hoće uspjet dat će sve od sebe.
Ove polusezone ulazilo se iza ove ViP tribine. To je bilo privremeno. Sada kako će biti sljedeće sezone vidit ćemo.
Dva reda će imati isto.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub jun 10, 2017 2:20 pm

RA81. je napisao/la:
pet jun 09, 2017 5:59 pm
Imat će oni svoje sobe gore. U sklopu tribine bit će restoran, sauna, dijelovi za zabavu itd. Imat će sve kao što bi imali da žive u privatnim stanovima. Uvodi se malo profesionalizma, ove godine smo se spasili kroz iglene uši. Igrači zatvarali kafane, radili svašta a onda na terenu nisu ništa prikazivali. Posebno na gostujućim terenima. Pristali su igrači da budu gore na stadionu, rečeno im je odmah šta se očekuje od njih pa ako hoće uspjet dat će sve od sebe.
Ove polusezone ulazilo se iza ove ViP tribine. To je bilo privremeno. Sada kako će biti sljedeće sezone vidit ćemo.
Dva reda će imati isto.
Odlično :palacgore:
Nadam se da igrački kadar neće trpiti toliko zbog infrastrukturnih radova, ali sve i da se mora odabrati jedan put infrastruktura je no1 i osnov za svaki dalji korak, ali eto volio bi Velež od sljedeće godine u PL, biće svega sa Siminim Hanom sigurno, a ko zna ko će se još uključiti u borbu za PL možda Olimpic i Metaleghe, biće interesantno u svakom slučaju..
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto jun 13, 2017 7:21 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub maj 27, 2017 6:05 pm

Takvi ste i bili i na tome svaka čast. U pravom smislu sportski rivali. 2014. godine čini mi se 28. kolo borimo se za titulu sa Zrinjskim i dolazimo kod vas u goste. Vi na teren izašli maksimalno motivisani, a mi nedovoljno (što mi je nešto ovo friško poznato) i razbili nas 4:2. Kad god damo gol i vrati nam se tračak nade vi to brzo ugasite vašim golom i tako smo kasnije ispustili titulu, jer smo iduću na Grbavici derbi odigrali neriješeno. Može se reći da smo titulu izgubili u Mostaru i u istom gradu je ostavili, jer je Zrinjski istu osvojio. Vi ste nakon utakmice bili sretni (i posvetili nam par pjesmica ), jer ste dobili sportskog rivala iz Sarajeva,a to što ste titulu dali ljutim komšijama to vas uopšte nije zanimalo. Iako me poraz razljutio,vi ste tad zaslužili pobjedu i zanimalo vas je samo nadmetanje sa starim znancima.
Zato vam želim što brži povratak u PL, ali da vas dobijemo dvaput u sezoni, ostalo me ne zanima :D
Prvo da pozdravim Ajzeu Storma i Zubu (njih znam),uglavnom pozdrav za sve jer dosta je izmjenjenih nickova pa ne znam ko je ko :) iskreno slabo me ima na ovom forumu ali ne zbog nekih ne svidjanja foruma ili auditorijuma vec samo zbog formata pisanja i pregleda koji mi ne godi nikako. Raja je ok i to je jedini razlog. Hvala vam na lijepim zeljama za Velez jer je nama Velez isto sto i vama Željo. Ono brato ispod kože u dubini duše,srca,očiju. Jednostavno svaki posrtaj i uspjeh doživljavamo srčano i živimo taj klub. Tu je ta slicnost zato raduje razumjevanje i fine želje. Vjerujte da je isto obrnuto. Zato sam se i zakačio za ovaj Ajzein post u vezi one tekme. Pa brate meni je veci merak kad Zelju mlatnemo nego zrinski. Tada smo igrali i mozda najljepse poslje rata. Jesmo vam izbili titulu ali smo dokazali da nam je ljubav prema Velezu jaca od mrznje prema zrinskom. Dali smo i njima po usima zadnje kolo i posrali im se u pehar jer je njima vaznija ta utakmica bila od citavog prvenstva. Zato i postoje. Ovi ljudi koji su sada u klubu su posteni i da se sutra to desi opet sigurno vam nebi dali bodove,tako zelim da ni Zeljo ne daje nama. Ono nek se igra i to je to. Pozdrav za sve i gledat cu da cesce upadnem
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto jun 13, 2017 11:40 am

Pozdrav druze, zivio!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto jun 13, 2017 10:09 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:40 am
Pozdrav druze, zivio!
:palacgore:

Evo malo rezimea sezone RA
phpBB [video]

:baklja:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri jun 14, 2017 8:09 am

Ima li još pastrkmi po Neretvi? :D Red je vala da se uskoro sretnemo u finalu kupa, da vam vratimo za neke stvari :)
Sretno Rođeni, svaki put ste izranjali jači i opet ćete.
P.S. Ajzea ovdje piše pod svojim nickom, a na ss.ba piše s mog, jer (nekim čudom) imamo manjak nickova tamo :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri jun 14, 2017 8:28 am

Ide to polako sve na svoje mjesto, od infrastrukture pa dalje. Samo naprijed :palacgore: :bih:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jun 26, 2017 1:00 am

Rođeni, sretan vam rođendan i da nam se što prije vratite u Premijer ligu. Usput, Bajram šerif mubarek olsun svima koji slave.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jun 26, 2017 10:35 am

Rođeni, sretan rođendan! :bih:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jun 26, 2017 9:14 pm

SRETAN ROĐENDAN PRVA LJUBAVI!!! DA SLJEDEĆI DOČEKAMO U SLAVLJU NAKON ULASKA U PL
:titula:

Sutra prozivka i početak priprema.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto jun 27, 2017 1:48 am

Sretan rodjendan Rodjeni!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub jul 01, 2017 2:28 pm

Rođeni u narednoj sezoni žele da nastave sa dobrim igrama iz proljetnog dijela prošle sezone, kada su sa sa osovojenih 30 bodova bili drugi iza GOŠK-a, koji je osvojio 31 bod, koji se na kraju plasirao u Premijer ligu BiH.

„ Nakon pauze od teške sezone, nadam se da su se igrači psihički i fizički odmorili. Svi su se odazvali prozivci, osim Ćosića i Nukića koji su opravdano odsutni“, rekao je trener Ibro Rahimić, te nastavio :

„Što se tiće novih igrača, tu su Kuduzović, Vasić i Doljančić, i mislim da smo sa ovim igračima pojačali pozicije na terenu na onim mjestima na kojima smo trebali. To bi bilo to kada su pojačanja u pitanju, a ukoliko se ukaže prilika da dovedemo dobrog igrača, iskoristit ćemo je. Cilj je da budemo jači barem 20 % u odnosu na zadnju sezonu.“

Najviše će se trenirati u Mostar, a sve zbog dobrih terena :

„Ekipa će za početak raditi u Mostaru, a vjerovatno ćemo sredinom mjeseca otići u Fojnicu, gdje bi u slučaju dobrog terena ostali 10 tak dana. U pripremnom periodu izuzetno nam je važno da imamo dobar teren jer želimo da se što prije uigramo kako bi početak prvenstva dočekali spremni. Pokušat ćemo da u prvom dijelu sezone napravimo što bolji rezultat, kako bi što mirnije mogli igrati u drugom dijelu sezone“

Kada su u pitanju prijateljske utakmice, želja je da ih bue što više :

„U planu je da odigramo dosta prijateljskih utakmica. Imamo dva poziva za turnire (15., 16.07 i 22., 23.07.2017. ). Pokušat ćemo da nađemo i termin sa nekim od ekipa koje igraju Evropu, kao i sa nekim drugim Premijerligašima“



Elmir Kuduzović rođen je 28.02.1985. godine u Tuzli. Ponikao u Radničkom iz Lukavca, nastupao je još za Željezničar, Sloboda, Čelik, Zvijezda Gradačac, Čelik iz Nikšića. Prije dolaska u Velež igrao je Bratstvu iz Gračanice. Igra na poziciji lijevog beka, ali u svojoj karijeri igrao je i u sredini odbrane, kao i u veznom redu.

Radovan Vasić rođen je 27.07.1993. godine u Zvorniku. Zadnju sezonu igrao je za FK Drina. Po vokaciji, igrač je sredine terena.

Minel Doljančić rođen je 30.06.1996. godine u Tuzli. Zadnju sezonu odigrao je u timu Zvijezde iz Gradačca, a igra na poziciji desnog beka, a po potrebi može odigrati i kao zadnji vezni.

Također, u narednim danima će se pružiti prilika i igračima koji su došli na probu, kako bi se pokušali izboriti za svoj status.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub jul 01, 2017 11:11 pm

Bit će gutavo sljedeće sezone :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned jul 02, 2017 6:52 pm

Hvala svima na cestitkama za rođendan.

Rodjenisa

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija