Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon dec 17, 2018 9:05 pm

bogi je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:59 pm
Nicaragua je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:54 pm
bogi je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:06 pm

Ako vam fali scouta zovite hahahahah :rofl:
Moze prvo ces volontirat godinu pa ako se pokazes upadas :D
Ma može sve :D hahah
Sta je brato sa Zeljom. Da ne pitam tamo. Procentualno jeli vise ljudi tj navijaca za povratak Amara ili je bilo za ovu garnituru koja se pokupila
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon dec 17, 2018 9:09 pm

Nicaragua je napisao/la:
pon dec 17, 2018 9:05 pm

Sta je brato sa Zeljom. Da ne pitam tamo. Procentualno jeli vise ljudi tj navijaca za povratak Amara ili je bilo za ovu garnituru koja se pokupila
Na ovom forumu za ovu garnituru, jer je sve transparetntno i jer se radi na svakom polju u klubu, škripi u onom glavnom, sportskom segmentu. Ko će doći, ne znam, znam da Amar neće da bude trener, nego valjda dio UO ili Sportski direktor, a na toj funkciji se nije proslavio zadnji put. Sve u svemu cirkus, da hoćemo još Lalata dovesti, pa kad je bal nek je maskenbal :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon dec 17, 2018 9:13 pm

bogi je napisao/la:
pon dec 17, 2018 9:09 pm
Nicaragua je napisao/la:
pon dec 17, 2018 9:05 pm

Sta je brato sa Zeljom. Da ne pitam tamo. Procentualno jeli vise ljudi tj navijaca za povratak Amara ili je bilo za ovu garnituru koja se pokupila
Na ovom forumu za ovu garnituru, jer je sve transparetntno i jer se radi na svakom polju u klubu, škripi u onom glavnom, sportskom segmentu. Ko će doći, ne znam, znam da Amar neće da bude trener, nego valjda dio UO ili Sportski direktor, a na toj funkciji se nije proslavio zadnji put. Sve u svemu cirkus, da hoćemo još Lalata dovesti, pa kad je bal nek je maskenbal :D
I meni su se cinili kao ljudi koji rade transparentno plus sto su za kratak period usminkali Grbavicu. Kod nas je mentalitet da bi svi zeljeli nesto preko noci. Nista brato sretno vam u svakom slucaju a tebi se javim da te angazujemo. Za pocetak ces u Angolu :D
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon dec 17, 2018 9:19 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub feb 23, 2019 10:43 am

@Nicaragua Neretvanska pastrmka

Pozdrav i molio bih te fa ovaj moj post prokomentarišeš. Ima li istine ili ne. Na jednom drugom forumu sam napisao sljedeće:

Al' su šega ovi što traže dokaze i pravosnažne sudske presude. :laugh:

Finale Kupa Maršala Tita. Stadion Marakana Beograd. Gospodnje ljeto 1981. Željo - Velež 2:3. Švabo se dvoumio koga da stavi na gol. Tek pridošlog Slavka Njeguša (došao iz Veleža) ili Senada Arnautovića - Bucu. Odluka Njeguš na golu. Dva puta vodimo i zijanimo. Dva puta na centaršut Njeguš vikne moooja i odbrana stane, a Rođeni nam ga uguraju (VahaVukoje). Nakon tekme Rutko (H. Saračević) i Čipe (J. Čilić) ubiju hljeb u Njegušu, tako da je odmah nakon tekme otišao u Mostar. Nikada više svojom nogom nije prišao blizu Grbavice. Nema dokaza da je Njeguš prodao tekmu, niti da je pretučen k'o mrljava mačka. Kasnije Švabo pričao, da je pogriješio što nije branio Buco.

O svemu ovome, može vam posvjedočiti i svjedok tih događaja, navijač Veleža, poznatiji kao Neretvanska pastrmka. Vjerujem da će reći istinu. O premlaćivanju Njeguša je milion puta pričao Čipe Čilić. 8)
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned mar 24, 2019 11:42 pm

@Pastrmko, ziv li si? :)

Hajde prodjite u Premijer Ligu pa da se tucemo kako treba dogodine...

Je li istina da nisu dali danas protiv Olimpica da Rodjeni ulaze sa obiljezima Veleza? Ako jeste onda je bas sramota.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon mar 25, 2019 11:56 am

storm_raider je napisao/la:
ned mar 24, 2019 11:42 pm
@Pastrmko, ziv li si? :)

Hajde prodjite u Premijer Ligu pa da se tucemo kako treba dogodine...

Je li istina da nisu dali danas protiv Olimpica da Rodjeni ulaze sa obiljezima Veleza? Ako jeste onda je bas sramota.
nisu dali, pustili 150 ovih sa ulaznicom za tu tribinu, al opet nisu nista postigli 90 % stadiona rođeni, okolo stadiona još toliko isto rođenih

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija