Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

NK Metalleghe - BSI

sub jul 30, 2016 1:56 am

Klub je osnovan 2009. godine pod imenom Maestral '95. Ime je dobio po operaciji u proteklom ratu kojom je oslobođena općina i grad Jajce 1995. godine. Prvi predsjednik je Nikola Bilić. Maestral '95 je svoju prvu utakmicu odigrao na stadionu Mračaj u Jajcu protiv, također novoosnovanog kluba, SNK Jajce (0:2).

NK Maestral '95 se nakon osnutka natjecao u 2. županijskoj ligi ŽSB, zatim je igrao u 1. županijskoj ligi ŽSB koju su uvjerljivo ovojili u sezoni 2010./11. sa deset bodova viška u odnosu na drugoplasirane Kaćune. Od sezone 2011./12. se natječu u Drugoj ligi FBiH Zapad. U premijernoj drugoligaškoj sezoni osvojili su treće mjesto. Od sezone 2011./12. iz sponzorskih razloga nose ime NK Maestral BSI. U sezoni 2013./14. ostvaruju plasman u Prvu ligu FBiH što donosi novu promjenu imena u NK Metalleghe-BSI. U sezoni 2015./16. osvajaju Prvu ligu FBiH i ostvaruju plasman u Premijer ligu BiH.

U sezonama 2013./14. i 2014./15. Metalleghe je imao drugu (B) momčad koja se natjecala u 2. županijskoj nogometnoj ligi ŽSB.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NK Metalleghe - BSI

pon avg 29, 2016 2:22 am

Hoće li se oni vraćati na Mračaj, renovira li se uopšte taj stadion? Nema nikakvih vijesti pa pitam.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: NK Metalleghe - BSI

sri avg 31, 2016 2:25 pm

BHDragons je napisao/la:Hoće li se oni vraćati na Mračaj, renovira li se uopšte taj stadion? Nema nikakvih vijesti pa pitam.
Ma nista od toga, nerijeseni pravno-imovinski odnosi. Valjda je stadion na opstini, a klub privatni, Talijani zele da se prepise na klub ako sam ja dobro shvatio. A bas steta, imaju jednu tribinu koja bi se mogla srediti, napraviti jos jednu. Teren je ipak, koliko sam ja vidio, najvise kritican.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NK Metalleghe - BSI

čet sep 01, 2016 10:47 am

Ma teren im je katastrofa realno
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija