Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:03 pm
Kolika je plata gospodinu Amaru Osimu i da li je velika duzina ugovora ustvari pokusaj vracanja duga gospodinu Osimu za kojeg on tvrdi da postoji a za to nema dokaze?

Koliko je predsjednik Selimovic fokusiran na Zeljeznicar i da li mu ostale obaveze ( fakultet, Sparsi, privatni biznisi ) omogucavaju da se posveti Zeljeznicaru onoliko koliko bi trebao jedan predsjednik uraditi?

Dolaskom u klub niste iznijeli nikakve zvanicne planove, nego se jedino kroz razne intervijue moglo zakljucivati sta imate u planu. Pa da li sada mozete reci koji su vasi ciljevi i planovi sljedece sezone, za dvije godine, za 5 godina?

Imate li plan B u slucaju da ne dobijemo licencu posto je poznato da BH klubovi mnogo zavise od novca iz Uefinih takmicenja ( cetvrtnika godisnjeg budjeta je igranje dva pretkola )? Ako ne dobijemo na koji nacin mislite obezbijediti izgubljeni novac i napraviti ekipu za sljedecu sezonu?
Treće pitanje odlično.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:22 pm

Koje korake je predsjednik ucinio da sacuva Zeljine interese po pitanju tuzbe koju je klub zaprimio od strane trenera koji je doveo tog predsjednika u klub?

Zasto se planira odlazk najboljih igraca na ljeto, ako se je najavila vec titula? Zar napredak ne bi trebao biti mijenjanje najlosijih za bolje, ili cemo promijeniti cijelu ekipu?

Ako su pitanja poslije odluke o licenci:

Ko je kriv za nedobijanje licence i koje su sankcije za doticnog?

Zasto se klub kao Zeljo dovodi do toga da u zadnji tren dobija licencu, i koje su sankcije za ovaj propust?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:27 pm

Kako mi navijači možemo pomoći da klubu bude bolje?
イビチャ・オシム
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:34 pm

Da li smatrate da jedan od ciljeva treba biti privatizacija?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:36 pm

Gdje se nalazi ušteđeni novac i za koje projekte je planiran da se utroši? (Ušteđeni novac odnosi se na rezanje plata, koje se desilo u prethodnom prelaznom roku, gdje smo javno išli sa nastupom da nemamo skupu ekipu.)
Zbog čega su podignuta dva kredita oba u iznosu od 800 000 KM i koja je bila njihova namjena? (Da li demantujete da su ti krediti dignuti radi isplate već 'srezanih plata')
Da li je stručni štab pripremljen za predstojeći prelazni rok sa izvještajem scouting službe koja je zaposlena u klubu?
Da li je moguća saradnja sa određenim prvoligašem ili premijerligašem na stalnoj osnovi (Pr. Dinamo - Lokomotiva) gdje bi naši juniori ili igrači koji nemaju dovoljnu minutažu mogli igrati na posudbi sa ciljem da imaju minutažu?
Koji je plan FK Željezničar po pitanju sportskog dijela u narednih pet godina?
Koju funkciju u klubu obnaša gospodin Zubanović?
Da li smo otvoreni za vid saradnje sa jačom ekipom, koja bi slala četiri stranca nama svake godine iz liga petica, dok bi ostatak rostera bio popunjen domaćim igračima i naravno produktima našeg omladinskog pogona?
Koji je plan rada omladinskog pogona za narednih pet godina?
Zbog čega je u omladinskom pogonu ukinuta stipendija za ponajbolje đake i fudbalere koji se nalaze u FK Željezničar?
Da li postoji validan razlog zašto se kasnilo sa uplatom na račun Slavka Petrovića, ukoliko je gospodin Ustamujić na press konferenciji javno rekao da smo imali novca na računu u datom periodu i ako postoji koji je to razlog?
Da li je moguće da skupština kluba zasjeda četiri puta godišnje, gdje bi UO i NO imali stalni nadzor od najvećeg organa kluba?
Da li će gospodin Šiljak biti uklonjen sa pozicije predsjednika kluba nakon greške koja bi mogla klub koštati milione KM?
U kojem segmentu kluba dozvoljavate navijačima da sudjeluju i daju svoj doprinos?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:53 pm

Koji je status i struktura  priliva i odliva  na racun i sa racuna kluba u periodu 01.01.2019-30.04.2019. (Izuzimajuci prilive od transfera, kredita i drzavnih organa)?


Zasto niste napisali punomoc advokatu kako
bi se sprijecila naplata kamate od strane Amara Osima?
Zadnja izmjena: zeljoiznadsvega, dana/u uto maj 21, 2019 8:37 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 10:56 pm

1. Po kojem osnovu moze uposlenik tuziti klub za ogromnu cifru od 400 000KM i pri tome raditi u klubu sa platom koja je za tu funkciju i nase trenutno finansijsko stanje ogromna, zar to nije sukob interesa?
2. Zasto stedimo na platama igraca a ne stedimo na plati trenera?
3.Zasto se mijenja rok pokrivanja istoka?
4.Zasto nismo dobili nikakav napredak u futbolu od kad su dosle nove strukture?
5.Zasto su dosli novi ako i dalje traze krivca u ovima prije njih?
6.Zasto ste suspendovali Siljka ako ste na vrijeme uplatili dug i ako tvrdite da ste vi sve uradili po propisima?
7.Ako ne dobijemo licencu da li to znaci da vi niste sposobni za vece stvari i da bi trebali podnijeti ostavke?
8.Da li je istina da ste vi u upravi marionete jednog covjeka?
9.Da li mislite da imate dovoljno kredita i da ce vas navijaci trpiti ukoliko ne nastavite sa gradnjom stadiona a ujedno i sa dobrim rezultatima u sportskom segmenutu i na koji nacin mislite to postici?
10.Ukoliko ne budete ostvarili zadane ciljeve da li ce biti ikakve odgovornosti ili ce te na "kolektivni godisnji odmor"?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2718
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 11:21 pm

bogi je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:36 pm
Gdje se nalazi ušteđeni novac i za koje projekte je planiran da se utroši? (Ušteđeni novac odnosi se na rezanje plata, koje se desilo u prethodnom prelaznom roku, gdje smo javno išli sa nastupom da nemamo skupu ekipu.)
Zbog čega su podignuta dva kredita oba u iznosu od 800 000 KM i koja je bila njihova namjena? (Da li demantujete da su ti krediti dignuti radi isplate već 'srezanih plata')
Da li je stručni štab pripremljen za predstojeći prelazni rok sa izvještajem scouting službe koja je zaposlena u klubu?
Da li je moguća saradnja sa određenim prvoligašem ili premijerligašem na stalnoj osnovi (Pr. Dinamo - Lokomotiva) gdje bi naši juniori ili igrači koji nemaju dovoljnu minutažu mogli igrati na posudbi sa ciljem da imaju minutažu?
Koji je plan FK Željezničar po pitanju sportskog dijela u narednih pet godina?
Koju funkciju u klubu obnaša gospodin Zubanović?
Da li smo otvoreni za vid saradnje sa jačom ekipom, koja bi slala četiri stranca nama svake godine iz liga petica, dok bi ostatak rostera bio popunjen domaćim igračima i naravno produktima našeg omladinskog pogona?
Koji je plan rada omladinskog pogona za narednih pet godina?
Zbog čega je u omladinskom pogonu ukinuta stipendija za ponajbolje đake i fudbalere koji se nalaze u FK Željezničar?
Da li postoji validan razlog zašto se kasnilo sa uplatom na račun Slavka Petrovića, ukoliko je gospodin Ustamujić na press konferenciji javno rekao da smo imali novca na računu u datom periodu i ako postoji koji je to razlog?
Da li je moguće da skupština kluba zasjeda četiri puta godišnje, gdje bi UO i NO imali stalni nadzor od najvećeg organa kluba?
Da li će gospodin Šiljak biti uklonjen sa pozicije predsjednika kluba nakon greške koja bi mogla klub koštati milione KM?
U kojem segmentu kluba dozvoljavate navijačima da sudjeluju i daju svoj doprinos?
+ i ja ovo isto
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 11:23 pm

Moje prvo i osnovno pitanje bi bilo za status tužbe protiv NN lica a za nesavjesno poslovanje na štetu FK Željezničara ali znam da na to nećete htjeti odgovoriti.
Zadržaću se na ovome;
slika

Pitanja:
1. Od strane koga je angažovana projektantska kuća ? NS BiH ili Željo ?
I skladno tome, ko je dao specifikacije za projekat krova Istočne tribine a tiče se
samog dizajna ( istovjetan Sjeveru ? ) i kvalitete tj. jačine planiranog čelika
konstrukcije?

2. Zaključci sa sastanka;
- NS BiH spominje samo građevinsku dozvolu a gosp.Džubur na Pressu od 13.05. nam saopštava da je tek 08.05. dobijen dopis-saglasnost zavoda za planiranje na idejni projekat stadiona Grbavica koji je usklađen sa regulacionim planog tog područja općine, i da je to u stvari i bio preduslov za sve ostale radnje i dozvole!
- Da li je u međuvremenu bilo nekih drugih zahtjeva ili uslova a znamo da je izuzeće od gradnje (klizište) sa strane Kantona ishodovano davno nekad?

3. NS BiH smatra da je mart-april realan rok za raspisivanje javnog poziva prema potencijalnim izvođačima radova! Tada se nije znalo za uslovnost Saglasnosti zavoda za planiranje? S druge strane NS BiH obavezuje sebe da uputi inicijativu prema općini Novo Sarajevo za „ubrzanje“ procesa! I da li će javni poziv biti međunarodni (znatno duži rokovi objave i rezultata tako da ni Oktobar nije realan rok) ?

4. Ns BiH predlaže Upravi Želje da dio novca koji je planiran za krov ( 1,4 mil. KM) od UEFA se „preusmjeri“ za njihove ( Savez) obaveze isplate hibrida terena !
- Da li to znači da se samo Željo pita oko planiranja utroška cjelog iznosa novca?
- Znači li to da bi Glavni projekat krova trebao biti „lakši“ u konstruktivnom i kvalitenom pogledu i samim tim sva eventualna odgovornost na buduće događaje izazvane klimatskim faktorima idu na teret Želje?

5. Glavni projekat sa svim detaljima je trebao biti spreman 15. Decembra 2018. godine !
- Zašto se nije napravila video prezentacija i objavljena baš kao i ona za planirani Jug?

6. NS BiH snosi troškove projektanata i nadzora ? Da li je to odgovor na 1. pitanje da su oni izabrali projektantsku kuću ili samo snose troškove?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

pon maj 20, 2019 11:48 pm

Zaka je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:17 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:03 pm
Kolika je plata gospodinu Amaru Osimu i da li je velika duzina ugovora ustvari pokusaj vracanja duga gospodinu Osimu za kojeg on tvrdi da postoji a za to nema dokaze?

Koliko je predsjednik Selimovic fokusiran na Zeljeznicar i da li mu ostale obaveze ( fakultet, Sparsi, privatni biznisi ) omogucavaju da se posveti Zeljeznicaru onoliko koliko bi trebao jedan predsjednik uraditi?

Dolaskom u klub niste iznijeli nikakve zvanicne planove, nego se jedino kroz razne intervijue moglo zakljucivati sta imate u planu. Pa da li sada mozete reci koji su vasi ciljevi i planovi sljedece sezone, za dvije godine, za 5 godina?

Imate li plan B u slucaju da ne dobijemo licencu posto je poznato da BH klubovi mnogo zavise od novca iz Uefinih takmicenja ( cetvrtnika godisnjeg budjeta je igranje dva pretkola )? Ako ne dobijemo na koji nacin mislite obezbijediti izgubljeni novac i napraviti ekipu za sljedecu sezonu?
Treće pitanje odlično.
Ima odlicnih pitanja ovdje, nadam se da ce izabrati prava. Da ne bude od kluba diktirano sta smijemo sta ne smijemo pitati.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 12:20 am

ŠTA DA OČEKUJEMO SLJEDEĆE SEZONE PO PITANJU SPORTSKIH REZULTATA? ŠTA JE CILJ???
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 1:13 am

Srdjan Stanic je prije povratka na Grbavicu bio igrac Zrinjskog. Tamo je proslavio njihovu titulu i pjevao bice Zeljo krac sampion. U Zrinjskom nije igrao, totalno van forme, nespreman, redovno pusi, vidjam ga na Bjelavama redovno i ako klub ne vjeruje uslikat cu ga. Ko, zasto i kako je aminovao njegov povratak na Grbavicu ? Cime je on to zasluzio povratak i mjesto u startnoj postavi ? Igrackim sposobnostima nije, a ni ljudskim sigurno. Zasto moramo gledati takve igrace u Zelji (Bogicevic, Stanic, Asim Zec) ? Svi su oni na neki nacin donijeli stetu svetinji, sto preko tuzbi, sto preko ismijavanja Zeljinih velikih ljudi.
Kada ce se u nasem klubu provjeriti svaki igrac prilikom dovodjenja ? Sve vam je dostupno danas, svaka budala koristi svaku drustvenu mrezu, a vi niste u stanju znati da Curjuric moze popiti za pohvalu, da Asim Zec voli nargilu vise nego mater i da svaki vikend iz kina izlazi poslije ponoci, a obavezno pojede velike kokice i popije litar kole, da Pavic redovno dudla snjuru na Otoci po dva sata. Znate li kad nam je Asim Zec proveo noc u pritvoru zbog voznje u pijanom stanju ? Kad cemo poceti dovoditi sportiste u nas klub, a ne razne jebivjetre kojima je Zeljo bankomat i raj za odmor ? Hocu sportiste, fudbalere sto bi rekao Amar.
Da li mi u klubu imamo ljude koji su fokusirani iskljucivo na marketing i promociju naseg kluba ? Pri tom ne mislim na plakate i pravljenje eventa na facebooku jer to znam i ja. Postoji li makar jedna osoba strucna koja ce znati kako animirati razne skupine drustva i kako ih privuci ? Radi li iko na promociji naseg fan shopa ? Pri tom opet ne mislim na facebook i instagram jer to znam i ja. Postoji li jedna osoba u klubu koja razmislja o uvodjenju porodicnih karata, cijeni karata za iducu sezonu, cijeni godisnjih ? Ko i na koji nacin smislja strategiju za privlacenje novih clanova u nas klub ? Da li iko u nasem klubu, od cistacice do predsjednika kluba, smatra kako je sramota sto fudbalski klub Zeljeznicar nema niti hiljadu aktivnih clanova ? Koji su benefiti aktivnih clanova ?
Postoji li tim ljudi koji rwde na privlacenju novih sponzora ? Sta to mi, kao najveci klub u drzavi, nudimo nasim sponzorima, a sta dobijamo zauzvrat od njih ? Tzb nam nije vise generalni kako sam skontao, a ako sam dobro skontao, kako i na koji nacin cete dovesti novog generalnog u klub ?
Koja je funkcija Harisa Alihodzica u nasem klubu ? Znamo svi da je sef omladinskog pogona, ali me zanima opis njegovog radnog mjesta. Sta on to radi ponedjeljkom od osam do cetiri ?
Kako je moguce da par forumasa ima puno vise informacija o potencijalnim pojacanjima iz nase lige nego klub ? Da li se klub planira pojacavati igracima iz nase lige ili cemo nastabiti praksu dovodjenja stranaca ? Da li ce nasi omladinci dobijati sansu kao Hajdarevic i Sabanadzovicn? Sta se desava sa Dzenanom Osmanovicem ? Ko mu pusta da se druzi sa bracom Zec ? Da li u klubu postoji pravilnik o ponasanju i zasto ne postoji ?
Koji je opis posla Elvisa Karica ? **** li vam skaut sluzba tetke redom, Celik i GOSK nas na Grbavici dobiju.
Ko to uopste razmislja o dovodjenju Radovca u nas klub ? Treba li nam jos jedan Stanic ? Ja ga ne zelim gledati da je licno Iniesta u najboljim danima. Filozofija Zeljeznicar, necu licemjere, pitare, nacionaliste i ostala govna. Sportiste cista obraza zeljne dokazivanja i napredka. Ljude koji ce biti svjesni gdje dolaze i sta predstavljaju. Nas grb nosi puno vise nego sto pojedini misle i puno vise nego sto ga trenutni igraci cijene.
I kad cete poceti djeliti lexiliume uz karte ?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 2:30 am

Gospodin Dzubur je na press konferenciji 13.5 odredjene radove na izgradnji stadiona okarakterisao kao "megalomanske" i da se klub nece njima baviti jer su nerealni.

Da li se pod megalomanskim radovima smatra izgradnja juzne tribine i da li je onda logicno zakljuciti kako trenutna uprava nema vizije ni kapaciteta kako ostvariti ovo u bilo kojem roku a kamo li do stogodisnjice kluba?
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 9:36 am

1. Mozemo li dobiti tacan datum kada se postavlja krov na istoku? I da li mozete 100% garantovati da ce se to zaista desiti?

2. Da li mozete reci tacne datume kada ce praviti poslovni prostori na istocnoj tribini?

3. Mozete li nam reci imena odgovornih, zbog kojih cekamo gradjevinsku dozvolu ovako dugo? Koldzo? Neko iz opcine?

4. Da li ste u potrazi za Generalni Sponzorom?

5. Da li u vidu imate nove investitore?

6. Kako mi navijaci mozemo pomoci? Da li postoji ijedna akcija koju mozemo podrzati i realizovati?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 1:57 pm

Ja imam par pitanja za direktora Omladinske škole Fk Željezničar gospodina Hariza Alihodžića na osnovu njegovih izjava datih krajem 2018.godine:

1. Naime,gosp. Alihodžić je u svom intervjuu 12.10.2018.god za portal klix.ba dao par zanimljivih izjava, najava i obecanja a ticu se sljedeceg:

- U uvodu intervjua Alihodžić je govorio i nedavnom infrastrukturnom projektu u kojem je teren sa prirodnom travom prilagođen kako bi juniori mogli igrati prvenstvene utakmice na njemu, te je tada rekao: "Mi smo iz Omladinske škole pokrenuli inicijativu da nam juniori igraju na terenu sa prirodnom travom. Sve iz razloga zbog toga što se oni približavaju prvom timu i od ogromnog značaja je da nam izlazna godišta igraju na terenu sa prirodnom travom. To smo uspjeli zahvaljujući rukovodstvu kluba i nakon što je postavljen nov glavni travnjak na Stadionu Grbavica, već smo odigrali prvu utakmicu na pomoćnom terenu i savladali Radnik sa 7:0. To što sada juniori igraju utakmice a imat će priliku i trenirati na prirodnoj travi je od ogromnog značaja i to je sigurno značajan pomak za rad. Sljedeći korak je ugradnja reflektora na pomoćnom terenu kako bi juniorski tim mogao imati i večernje treninge na terenu sa travnatom podlogom"

- "Planovi su da nastavimo trend stalnog napredovanja, da rezultate koje imamo zadržimo i da uradimo pripremne aktivnosti kako bi u što skorije vrijeme formirali akademiju u punom smisli te riječi. Želimo poboljšati skauting i dovesti još dobrih igrača a paralelno s tim nadamo se poboljšanju infrastrukture. Svjesni smo da će biti teško jer za sve to treba dosta finsnijskih sredstava ali dat ćemo sve od sebe kako bi u dogledno vrijeme napravili i taj trening centar po uzoru na evropske ekipe. To je svakako plan za budućnost kako bi omogućili što bolje uslove za sve omladinske selekcije", kazao je za kraj Haris Alihodžić, direktor Omladinske škole FK Željezničar.

PITAMO gospodina Alihodžića šta je i dokle smo sa najavljenom nfrastrukturom,prelaznom rokovima u svim selekcijama, trenerskom kadru i planovima Omladinske škole?

Dokle su stigli najavljeni radovi na ugradnji reflektora na pomoćnom terenu kako bi juniorski tim mogao imati i večernje treninge na terenu sa travnatom podlogom?

Šta je sa najavljenim trening centrom po uzoru na evropske ekipe kako bi formirali akademiju u punom smislu te riječi?

I zadnje pitanje za gosp. Alihodžića, zašto ni na jednu iznesenu izjavu u navedenom intervjuu ne vidimo barem znacajne korake u realizaciji najavljenih ciljeva i projekata? Zasto je i ovog puta sve ostalo mrtvo slovo na papiru ( novinarskog članka), pogotovo kada znate da klub nikada neće od strane navijača doći u situaciju da nismo svjesni šta se realno dešava u njemu jer klub nije sam, ima barem nas navijače!?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 3:50 pm

Da li se planira obezbijediti stream utakmica omladinskih kategorija, kao i da se radi malo više na obavještavanju navijača u vezi utakmica svih mladih kategorija, a ne samo da bude jedna vijest sedmično, a i to nekada ne bude ?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 5:46 pm

Neka se kvazi novinari ugledaju na ove dvije stranice, njima je posao da se spreme za pres konferencije ovakvim pitanjima, za dva dana dosta interesantnih pitanja.

Podrzavam prvije svega pitanja od kolege Occasionally, nadam se da idu u eter.

Moje nakon svih ovih ce biti kratko.

Pregovara li se sa potencijalnim “pojacanjima” u upravnom odboru i administraciji kluba ?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 6:17 pm

BHDragons je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:11 pm
Da li će Jug biti gotov do stogodišnjice kluba?
Neki dan na press konferenciji su iznijeli da im je plan da ZAPOCNU izgradnju u okviru stogodišnjice kluba, sto znaci izaci ce par clanaka na portalima kako krece izgradnja sa slikom bagera na jugu i to ce biti to. Ovi da izgrade vanjski wc je previse a ne jug,tako da dzaba trositi pitanje na ovo.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 8:12 pm

Da li su svjesni da je jako puno navijaca na ivici povjerenja i u upravu i u trenera. Na koji nacin ce povratiti to povjerenje?
Država Željo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Željezničar - Pitanja #1

uto maj 21, 2019 8:39 pm

1. Dokle je dosla tuzba koju su prethodni podnjeli protiv lica odgovornih za nastanak silnih dugovanja?
2. Ukoliko je te price istinite, koliko vam je sponzora otkazalo saradnju, odnosno koliko njih ne zeli da je produzi?
3. Zasto niste napisali punomoc advokatu kako bi se sprijecila naplata kamate od strane Amara Osima?
4. Zasto je Adzem dobio otkaz na mjestu za direktora omladinske skole?
5. Zasto se nije izaslo sa informacijama koje je g. Selimovic najavio da ce iznijeti krajem aprila?
6. Sta je sa finansijskim izvjestajem?
7. Mozemo li dobiti tacan datum (ili okviran datum) kada se postavlja krov na istoku i vasu garanciju da ce se to desiti?
8. Je li tacno da je prije 31.03. izvrseno placanje ostatka duga prema Petrovicu, ali, zbog pogresnog broja racuna, uplata nije prosla?
9. Zašto je suspendovan Mirsad Šiljak ako tvrdite da je sve u vezi sa uplatom duga regularno?
10. Dolaskom u klub niste iznijeli nikakve zvanicne planove, nego se jedino kroz razne intervjue moglo zakljucivati sta imate u planu. Pa da li sada mozete reci koji su vasi ciljevi i planovi sljedece sezone, za dvije godine, za 5 godina?
11. Koji je status i struktura priliva i odliva na racun i sa racuna kluba u periodu 01.01.2019-30.04.2019. (Izuzimajuci prilive od transfera i drzavnih organa)?
12. Da li se neko iz bivse uprave ponudio kako bi pomogao u daljem radu kluba i sta navijaci mogu uraditi da pomognu klubu?
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija