Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:26 pm

avlami97 je napisao/la:
phpBB [video]
Je li ovo tvoj snimak? Bili smo vrlo blizu:-)
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:30 pm

Ja sam veliki optimista po pitanju budućnosti Dine Hasanovića. Taj momak sa svojih 18-19 godina ne gubi duele protiv dosta starijih igrača, ali i u ostalim segmentima igre je veoma dobar, mada ima prostora za napredak naravno. Dosta očekujem od njega...Samo naprijed Dino :palacgore:
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:32 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Ja bih volio da na ovom forumu bude manje oftopica, a vise konkretne price, diskusija, prijedloga, sugestija, kritika, itd.
Konkretno pitanje. Hoće li i postoji li šansa da jug ustane ponovo do susreta sa Širokim ?
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:37 pm

Nisam involviran u trenutna desavanja, siguran sam da ce se to desiti kad tad, pa makar kad se ovi trenutni debili koji koce sve pozitivno medjusobno porokaju. Dosta je tu likova kojima je to nekakva furka, koje ne zanima Zeljo nego samo huliganstvo i ultra fazon, narkomani i sl. Bez juga Zeljo ima 10 igraca jer je 1 od ovih 11 uvijrk sjeban kad cuje pljuvaca debila sa sjevera ili zapada. Dakle, sa jugom, mi imamo 2 igraca vise na terenu.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:38 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Nisam involviran u trenutna desavanja, siguran sam da ce se to desiti kad tad, pa makar kad se ovi trenutni debili koji koce sve pozitivno medjusobno porokaju. Dosta je tu likova kojima je to nekakva furka, koje ne zanima Zeljo nego samo huliganstvo i ultra fazon, narkomani i sl. Bez juga Zeljo ima 10 igraca jer je 1 od ovih 11 uvijrk sjeban kad cuje pljuvaca debila sa sjevera ili zapada. Dakle, sa jugom, mi imamo 2 igraca vise na terenu.
Ova zadnja rečenica ti zlata vrijedi.

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:41 pm

Kapiten je napisao/la:Ja sam veliki optimista po pitanju budućnosti Dine Hasanovića. Taj momak sa svojih 18-19 godina ne gubi duele protiv dosta starijih igrača, ali i u ostalim segmentima igre je veoma dobar, mada ima prostora za napredak naravno. Dosta očekujem od njega...Samo naprijed Dino :palacgore:
Samo mala ispravka, Dino je napunio 20 prije manje od mjesec, tačnije 21. januara. Sve ostalo se slažem sa tobom. Ja sam baš obratio pažnju na njega protiv Viteza i Žepča i momak je fizički jači od svakog igrača na terenu. Odbijaju se od njega bukvalno. Ako nastavi ovako dobro da radi, pored Zole i Bekrića bi on mogao dosta napredovati.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:43 pm

super1 je napisao/la:krov i semafor ce biti gotovi do tekme sa sirokim,stolice ce biti sve postavljene do sledece domace utakmice :zeljeznicar1:
imal sta za onu dvojicu sto nas trebaju pojacat , msm dokad ce se znati :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:45 pm

mirsadmekic je napisao/la:
super1 je napisao/la:krov i semafor ce biti gotovi do tekme sa sirokim,stolice ce biti sve postavljene do sledece domace utakmice :zeljeznicar1:
imal sta za onu dvojicu sto nas trebaju pojacat , msm dokad ce se znati :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
mislim do sledeceg petka ce se sve znati,u petak je rok celiku da isplati dugovanja
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:48 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Ja bih volio da na ovom forumu bude manje oftopica, a vise konkretne price, diskusija, prijedloga, sugestija, kritika, itd.
sta fali zajebanciji buraz?? mislim prije svega ovo sto si napisao ali neka zajebancije...da nema toga ne bi valjalo Ž;)
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:51 pm

Grbavica je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Ja sam veliki optimista po pitanju budućnosti Dine Hasanovića. Taj momak sa svojih 18-19 godina ne gubi duele protiv dosta starijih igrača, ali i u ostalim segmentima igre je veoma dobar, mada ima prostora za napredak naravno. Dosta očekujem od njega...Samo naprijed Dino :palacgore:
Samo mala ispravka, Dino je napunio 20 prije manje od mjesec, tačnije 21. januara. Sve ostalo se slažem sa tobom. Ja sam baš obratio pažnju na njega protiv Viteza i Žepča i momak je fizički jači od svakog igrača na terenu. Odbijaju se od njega bukvalno. Ako nastavi ovako dobro da radi, pored Zole i Bekrića bi on mogao dosta napredovati.
Dobro si, zaboravio sam da je 96. Hvala na ispravci.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:52 pm

phpBB [video]


ooo kad se sjetim :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:54 pm

Da se ne bi krvili bezveze po temama klubova, evo vam mjesto gdje sve možete reći navijačima drugog gradskog rivala.

viewtopic.php?f=7&t=148" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi dobro da se svi pridržavate navedenog da ne bi bilo nesporazuma
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 9:57 pm

FKZ1921 je napisao/la:Pozdrav plavoj porodici...
Pozdrav i tebi :rofl1:
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:01 pm

Samo bih vas zamolio da u slucaju kiksa protiv Sirokog ne pljujete igrace i strucni stab i upravu. Jednostavno to ljudi nisu zasluzili kakav god rezultat da bude, a na kraju krajeva nije ni smak svijeta u slucaju tog kiksa. Ovo je nova ekipa, kikseva ce biti tako da na osnovu jednog takvog ne gubimo svaku nadu i pljujemo po svemu sto su ovi ljudi uradili u prethodnih nekoliko mjeseci. Također ovo vrijedi i za suprotno, da u slucaju pobjede ne padamo u neku vrstu euforije koja bi nas mogla prevariti.
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:03 pm

ž'21 je napisao/la:Samo bih vas zamolio da u slucaju kiksa protiv Sirokog ne pljujete igrace i strucni stab i upravu. Jednostavno to ljudi nisu zasluzili kakav god rezultat da bude, a na kraju krajeva nije ni smak svijeta u slucaju tog kiksa. Ovo je nova ekipa, kikseva ce biti tako da na osnovu jednog takvog ne gubimo svaku nadu i pljujemo po svemu sto su ovi ljudi uradili u prethodnih nekoliko mjeseci. Također ovo vrijedi i za suprotno, da u slucaju pobjede ne padamo u neku vrstu euforije koja bi nas mogla prevariti.
Od ove raje niko nikad nije pljuvao po ekipi niti ce ;)
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:09 pm

super1 je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ima li neko blizak ljudima u klubu ovdje ,cisto da vidi da li ce se odnos kluba promjeniti prema onom usranom portalu,i da li ce klub reagovati i mozda prekinuti skroz saradnju sa njima i spucati im bananu kao usljivi moderator svima nama ...eto moj zadnji post o anamo onima ?
To bi bilo najpametnije od naše uprave što mogu uraditi
pricalo se,bit ce svega,al ne smijem detalje da mi ne ukinu opet pp :rofl: :rofl:
hvala drug na odg cucno bi nam drama za ljevog kramii zamjenaa treba , na mjestu amiraa bi neko legoo nam haos
 
Avatar
Umjereni
Postovi: 7
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:25 pm

Opaaa što lijepo ide forum, neka neka, Haračiću proradio želudac u kamencu.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:48 pm

Fatić Nermin je napisao/la:slika
Prejaka slika :palacgore:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:54 pm

Joj sad gledam juve napoli, i zamisljam isti scenario na Grbavici, teska utakmica bez prilika i onda 88'min Bekric sa 18m za 1-0.. Valja docekat 28.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 10:57 pm

cikazubo je napisao/la:Joj sad gledam juve napoli, i zamisljam isti scenario na Grbavici, teska utakmica bez prilika i onda 88'min Bekric sa 18m za 1-0.. Valja docekat 28.
Skoro slicno je bilo 25.11.2012. kad je, doduse na zadnjoj utakmici jesenjeg dijela, Bekric zabio oz penala i donio jesenju titulu.
Scenario nek se ne mijenja, jedino datum - 3 godine, 3 mjeseca i 3 dana poslije

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija