Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 12:54 pm

Bravo #leone, eto sad love za transfere. Aferim.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 1:03 pm

ma možeš nać jeftino fm17 na piku
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 1:07 pm

ma možeš i dalje naći po toj cijeni, kakvih 60 ba :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 1:08 pm

evo gledam imaš po 5km na piku
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 1:27 pm

arelinho je napisao/la:
pet mar 10, 2017 1:08 pm
AsharaK je napisao/la:
pet mar 10, 2017 1:08 pm
evo gledam imaš po 5km na piku
daj linkove na pp :DD:
Ja platio 8 KM.. Et vidi opet taj od 5, ako bude trebalo javi se dat cu ti ja broj ovog lika i PP je od njeg uzeo i jos 2 moja druga.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 4:54 pm

@Leone eto ti na zimu oko 10 miliona eura za transfere. Cestitam :)

@arelinho yebo 8 KM frajer ti to za 20 minuta zavrsi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 9:37 pm

Raja ba ovo nije realno :D
Jedna teska prepreka i ponovit cu najveci Zeljin uspjeh u historiji. A s obzirom da sam i Bilbao izbacio sto ne bi i Liverpool :ganja:

E bogumi ne mogu da vjerujem :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 10:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet mar 10, 2017 9:37 pm
Raja ba ovo nije realno :D
Jedna teska prepreka i ponovit cu najveci Zeljin uspjeh u historiji. A s obzirom da sam i Bilbao izbacio sto ne bi i Liverpool :ganja:

E bogumi ne mogu da vjerujem :D
Izlizalo mu se Alt + F4 :ganja:

Salim se.. samo gazi
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 12, 2017 6:05 pm

Evo, nemam više volje da pišem one "fine" reoporte nakon onog problemčića, pa ću ovaj malo da "smlatim." Završena prva sezona, osvojena dupla kruna sa pola muke. Nisam uspio zadržati Lendrića i Žerića, ali smatram da je veliki uspjeh što sam i u ovom ljetnom prelaznom roku druge sezone uspio da "spasim" Kjosevskog, Šabanadžovića, Bećirovića, Stevanovića, Sadikovića... Lendrića sam na početku zamijenio Adilovićem i ovaj se pokazao fantastičnim.
slika

Nažalost nema više mjesta za njega. Vjerovatno će da napusti klub vrlo brzo, a saznat ćete i zašto, ubrzo. Prvo mjesto vodi nas u kvalifikacije za Ligu Prvaka, tamo sam pobijedio Partizan i Celje, sada igram sa Celticom i nadam se da ću ih proći, mada sam skeptik. Helem, zadovoljan sam svakako. Sad ću vam pokazati neke značajnije transfere koje sam "obavio" do sada.

slika
Edson, dobro mi poznato lice od ranije, odličan igrač koji će da predvodi odbranu Želje. Doveden je besplatno

slika
Mateas Delić, pristojan igrač, došao da zamijeni Zakarića na polusezoni koji igra katastrofalno. Može odigrati i lijevog beka. Biće fin igrač sada za rotaciju, a došao je bez odštete.

slika
Baggio Husidić, meni vrlo drag igrač. Došao je besplatno, a biće vjerovatno standardan prvotimac ove sezone.

slika
Thuram... Ne moram puno govoriti o njemu, prilično dobre ocjene. Pojačat će vjerovatno konkurenciju naprijed žestoko. Došao je badava.

slika
Elvir Koljić... Pristojan napadač, biće nešto od njega. Došao je za £250k.

slika

Kjosevski je bio drugi golman lige, ali je primao katastrofalne golove. Standardno :rofl1: Morao sam dovesti i Pirića na golu, pa ću da ih rotiram. £350k

slika
"Nažalost" nije igrao za Sarajevo prošle sezone, tačnije vrlo malo je prilike dobijao, pa nije produžio ugovor. Ostatak nije bio težak, samo je trebalo ponuditi ugovor. Nije se dečko bunio, zna šta valja.


slika
Mladi Đetić nije se baš snaš'o u Zenitu, pa su ga dali za male pare. Luka Đorđević je prešao u Želju za £450k.

Posljednja dva su povratnici u Želju, pa sam ih zato i ostavio za kraj.

slika
Slično kao i Đetić, Haris Hajradinović je lutao po posudbama, pa je stavljen na transfer listu godinu pred istek ugovora, pa se vratio u Želju za £275k. Dobro došao nazad Hare!

Eh sad, jedan poseban igrač. Ja mislim da još ni stan nije kupio tamo gdje je otišao, ali ja sam ga uspio vratiti...

slika
Kerim Memija aka Meminjo ponovo se vratio na Grbavicu. Bilo mu je hladno gore u Skandinaviji, pa je za £250k došao na Grbavicu. :zeljeznicar1:

Eto, toliko za sada. Nadam se da ću da iznenadim Celtic i da se "ušunjam" u LP.
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 12, 2017 7:50 pm

:pljesak: :pljesak: :pljesak: :palacgore:
Cestitke na trofejima. Dupla nije mala stvar :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Transferi kako sam primjetio dosta si naprijed pojacao i mjenjao, jedino Edson i Memija nazad. Vjerovatno si zadovoljan odbranom.
Napad ce biti atomski s ovim igracima sigurno.
Kako svi mogu Dulju dovest samo ja ne mogu :prst:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

ned mar 12, 2017 8:05 pm

Leon_Professional je napisao/la::pljesak: :pljesak: :pljesak: :palacgore:
Cestitke na trofejima. Dupla nije mala stvar :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Transferi kako sam primjetio dosta si naprijed pojacao i mjenjao, jedino Edson i Memija nazad. Vjerovatno si zadovoljan odbranom.
Napad ce biti atomski s ovim igracima sigurno.
Kako svi mogu Dulju dovest samo ja ne mogu :prst:
Hvala, hvala.

Dulja k'o slobodan dos'o, inace ne bi. A sto se tice odbrane... Dosao je Kostic, tu je i Kerla, Osmankovic, Stevanovic, Besirevic, doveo sam i Marina Galica...

Fali mi jos jedan kvalitetan igrac u vezi, tipa Burnic, kao i prosli put sto sam ga doveo. Mada sad za sad tesko.

Vodio 0:2 protiv Celtica i zabise mi 5 komada, a ubio sam ih statisticki. Ne da se sirotinji. Sad se nadati da cu cudo napraviti na Grbavici. Bice tesko.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto mar 21, 2017 1:00 am

Gulim s Unitedom nakon 3 godine s Hajdukom evo ide četvrta s Unitedom dolazi novi gazda,rekoh gledaj sad kad mi sreže sve...imao budzet oko 300 miliona evra,dolazi obavijest povećan budžet na 800 miliona evra,nije zajebancija :kafa:
U ekipi sve klasa do klase,De Gea,Stones,Zouma,Laporte,Dele Alli,Pogba,Martial,Dybala(137 miliona plaćen :D ),Shaw,Rashford,Talisca...par strašnih regena koji su već sada veliki igrači,par strašnih talenata koji se probijaju u prvu ekipu i preko 20 igrača posuđenih širom svijeta...sve go talent od talenta... :D Nekako gubim volju jer nema izazova a žao mi napustiti skockanu ekipu koju sam ja napravio... Najradije bi se vratio u Hajduk :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto mar 21, 2017 1:04 am

Jaozinho22 je napisao/la:
uto mar 21, 2017 1:00 am
Gulim s Unitedom nakon 3 godine s Hajdukom evo ide četvrta s Unitedom dolazi novi gazda,rekoh gledaj sad kad mi sreže sve...imao budzet oko 300 miliona evra,dolazi obavijest povećan budžet na 800 miliona evra,nije zajebancija :kafa:
U ekipi sve klasa do klase,De Gea,Stones,Zouma,Laporte,Dele Alli,Pogba,Martial,Dybala(137 miliona plaćen :D ),Shaw,Rashford,Talisca...par strašnih regena koji su već sada veliki igrači,par strašnih talenata koji se probijaju u prvu ekipu i preko 20 igrača posuđenih širom svijeta...sve go talent od talenta... :D Nekako gubim volju jer nema izazova a žao mi napustiti skockanu ekipu koju sam ja napravio... Najradije bi se vratio u Hajduk :D
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

E ovo izlazi vec iz okruga realnosti al bas bas .. :D
Ja bi poceo novo, previse si jak jbt
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto apr 04, 2017 10:23 pm

Teško sumorno oktobarsko jutro u Manchesteru,kraj je oktobra,uskoro ide i novembar samim tim i hladnije vrijeme...Ekipa Uniteda podmlađena,prosjek godina 23,7 s prekaljenim internacionalcima poput Pogbe,De Gee,Laportea,Shawa Stonesa i Dybale,ostalo su golobradi mladići koji još nisu dokazani materijal u svijetu fudbala ali imaju ono nešto zbog čega su završili u najvećem klubu današnjice,pri tom nisu otišli na posudbu. Derbi kao derbi,nema tu puno kalkulacija,smjena generacija lomi United,dok je City s Mauriciom Pochettinom dobio neku novu dimenziju i osvojio prošlogodišnju ligu prvaka. Odbrana s Rullijem,Mustafijem,sredina s De Bruyneom i par regena koji su već veliki igrači i ubitačni napad s jednim od najboljih špiceva svijeta trenutno Gabrielom Jesusom davali su im malu prednost ispred mlade ekipe Uniteda....Derbi dosadan,oba trenera kalkulišu,0-0, 75 minut,trener Uniteda zove 1,90 visokog štopera jer želi zatvorit utakmicu,odjednom mu puca suluda ideja da ga gurne u špic na TARGET MANA i da počne bunarit zadnjih petnaest minuta umjesto da se zatvori,suludo zar ne ? Vjerovatno predpostavljate šta je uslijedilo. Igrao se osamdeset drugi minut Pogba ubacuje s desne strane Dybala loše zahvaća loptu Mustafi otklanja opasnost međutim lopta ide direktno na nogu štopera Coddiea Enwestiea,epilog je hladnokrvna završnica kao u horor filmovima,za plavi dio Manchestera naravno,rašlje Rullia se tresu,United vodi 1:0....
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto apr 04, 2017 11:20 pm

Oh selam alejk ljudino. Vidim vodis najbolji klub na svijetu. Kako si dozvolio laznim arapima da klepe ligu sampiona? :oops1:
Ja sa Zeljom u petoj sezoni, malo mi fali da dignem kantu zvana liga sampiona :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Crespo1921
Postovi: 36
Pridružen/a: ned jul 17, 2016 1:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet apr 06, 2017 4:21 pm

Braco je li izasao FM17 piratska verzija, al da radi :D i ako je izasao moze li link neki da zaigram :D uzivam citajuci ovo, samo nastavite :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet apr 06, 2017 11:58 pm

Crespo1921 je napisao/la:
čet apr 06, 2017 4:21 pm
Braco je li izasao FM17 piratska verzija, al da radi :D i ako je izasao moze li link neki da zaigram :D uzivam citajuci ovo, samo nastavite :zeljeznicar1:
Ja sam uzeo menadjer, tako da nisam ni gledao te piratske verzije.
Menadjer nisam igrao mjesecima, a kamoli da znam za piratsku verziju. :D
Valjda ti neko odg. ako ima :)
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sub apr 08, 2017 3:52 pm

Interesuje me da li je i po vama ''desetka'' igrač manje na terenu u bilo kojoj formaciji ? Po meni da. Kad igram 4-5-1 napadač mi bude odsječen veznjaci mrljaju nešto oko centra krila pokušavaju a desetke koja bi to sve trebala povezat nigdje...ne postoji... Nakon 11 utakmica učinak 2 asistencije i 1 gol,po meni premalo i nedovoljno,čak bi rekao i sramotno ! Kad igram 4-4-2 s dva špica dosta djelujem kompaktniji s tim da krila igraju ''wide midfieldere'' sve mi je to nekako povezano i imam dobru tranziciju a gore oba špica trpaju i asistiraju kao ludi.
Interesuje me šta vi mislite o tome i u kakvoj roli vam se pokazala ta desetka jer vidim da pretežno svi gazite 4-5-1...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sub apr 08, 2017 4:43 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
sub apr 08, 2017 3:52 pm
Interesuje me da li je i po vama ''desetka'' igrač manje na terenu u bilo kojoj formaciji ? Po meni da. Kad igram 4-5-1 napadač mi bude odsječen veznjaci mrljaju nešto oko centra krila pokušavaju a desetke koja bi to sve trebala povezat nigdje...ne postoji... Nakon 11 utakmica učinak 2 asistencije i 1 gol,po meni premalo i nedovoljno,čak bi rekao i sramotno ! Kad igram 4-4-2 s dva špica dosta djelujem kompaktniji s tim da krila igraju ''wide midfieldere'' sve mi je to nekako povezano i imam dobru tranziciju a gore oba špica trpaju i asistiraju kao ludi.
Interesuje me šta vi mislite o tome i u kakvoj roli vam se pokazala ta desetka jer vidim da pretežno svi gazite 4-5-1...
Pisao sam i onda tokom igranja. Zeba mi je to igrao i prvu polusezonu los, nikakav. Drugu polusezonu je proradio, al to su bili dosta i prekidi i neki njegovi golovi iz vana. Gledano timski nije to to.
Onda doveo Babunskog. Kao 10 slab ucinak, jest da daje precizne lopte i siguran je, ali koje koristi kad nista od tog nemam konkretno. Pa onda Babunskog prebacim na centralnog i igra strasno.
Imao sam jak tim, pa se nisam mnogo zamarao i trazio u cemu je problem, jer gazio sam ostale.
Kad prodju ispiti trebao bih igrati malo, pa i taj problem probat rjesiti i analizirati dublje.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sub apr 08, 2017 6:33 pm

Desetka je meni sve u ekipi. Uzimam vrhunske desetke iz brazila dok imaju po 16-17 godina i brusim ih. Igram zato redovno osminu finala LP, cetvrtfinala EL :kafa:
Desetka mi minimum po sezoni ima 12-13 golova, 20+ asistencija. Dovedes jos poachera u napad koji zabije preko 50 golova u sezoni.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija