• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 63
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:40 pm

Ajzea je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la: Ovaj iz Pazara,Bogicevic isto itd al nije ni bitno boli me briga iz Zimbabvea da dovodite,nismo mi prozivali u vezi ovog ucenja sto je nisko nit smo furali pricu o djeci da se sakriju drugi problemi a istu tu djecu dzaba dajete il najveceg talenta prodate kao mi Stojceva,a sto se bana tice mene kad onako bez razloga banuju ja imam ibraz nikad se vise nebi registrovao
Nije ih baš toliko koliko si gore spomenuo, u jednom trenutku sam pomislio da se radi o cifri većoj nego što je ona u srpskim klubovima. Inače, po čemu je to izdanak Partizanove škole i jedan od najkonstantnijih igrača Novog Pazara, u zahtjevnijoj ligi, polovnjak? Mislim, na osnovu čega si ti to zaključio jer ja nemam, bar za sada, formirano mišljenje o bilo kojem igraču Zeljezničara koji je doveden za ovaj prelazni rok. Mogu prejudicirati, mogu imati osjećaj da će biti pojačanje ili promašaj ali da donosim neke zaključke prije no što ga vidim na terenu, tj. na prvenstvenoj utakmici, niti zelim niti to mogu raditi, neukusno je.

Znači prema tebi, 2.000.000 za dva igrača je dzaba, a ne ubrajam novac koji su nam ta djeca donijela nastupima na europskoj sceni. Dao Allah da mi nastavimo dzaba prodavati igrače, bar u ovom tempu. Uostalom, odakle ti ideja da se ne guraju djeca i dan-danas? Na osnovu čega si to zaključio? Koga smo to prodali kao što ste vi Stojčeva, molim lijepo?

edit:
Ja koliko vidim, baš si ti provocirao oko "učenja", nema potrebe da iznosiš neistine.
Na osnovu onog sto ste govorili za Protica koji je bio najbolji igrac istog tog Pazara i na osnovu onog sto govorite za Krajisnika koji je bio medju 5 najboljih igraca Partizana iz te generacije a pogledaj ko je sa Krajisnikom u mladjim kategorijama igrao sve ce ti se samo ukazati!
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:45 pm

hardwell je napisao/la:Mi smo prodali Kvesića za 115 000 € il' što bi uprava i navijači Sarajeva rekli za 500 000 €
Pa to vi bas radite a ne mi :rofl: pa vi ste tvrdili da smo Cimija prodali za 200 milja kad ono PAOK na svojoj stranici objavio 1.5 mil i to zamisli eura a i dalje tvrdite kontra? Dobro ste Kvesica unovcili i ovog najveceg talenta nema sta
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 4:25 pm

Ovdje ćemo prestati priče o crkvama, džamijama, učenju i vjeri!

O fudbalu da tema je Premijer liga BiH, o svemu ostalom gore pomenutom nema potrebe i može imati samo posljedice

Nastavite
 
Avatar
rajvosa
Postovi: 42
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 4:32 pm

Iskreno se nadam da ce Zeljeznicar uspjeti da otkine barem bod Sirokom jer s 3 boda Sirokog s Grbavice ljudi imaju otvoren put ka tituli.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 4:39 pm

rajvosa je napisao/la:Iskreno se nadam da ce Zeljeznicar uspjeti da otkine barem bod Sirokom jer s 3 boda Sirokog s Grbavice ljudi imaju otvoren put ka tituli.
Što to vas tangira, pa vi im niste konkurenti uopšte. Mi to odavno nismo..


@nebitan_lik ili kako već..
Znači ako se Protić vama nije dokazao pojačanjem, Stevanović nama mora biti promašaj? Tom se bar logikom vodiš.
Nemoj da o Krajišniku raspravljamo, vi ste zaključili da je on novi Cimirot nakon što se lik nasmijao dva puta, jednom dodao loptu i dva puta izveo mahnuo kameri. Kako ti znaš da je on među najtalentovanijim igračima Partizana? Misliš da bi ga Partizan pustio da je jedan od najtalentovanijih, ili si pak povjerovao, kao većina tvojih, da je brat odbio potpisati ugovor sa Partizanom kako bi mu kod vas bila pruzena šansa za audiciju.
 
Avatar
rajvosa
Postovi: 42
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 4:58 pm

Ljudi izjave da smo im mi konkurenti, i to redom izjave iz Sirokog, Zrinjskog, Slobode al vi pisete da mi nismo konkurenti za titulu. :rofl: :klanjase2:
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 5:00 pm

rajvosa je napisao/la:Ljudi izjave da smo im mi konkurenti, i to redom izjave iz Sirokog, Zrinjskog, Slobode al vi pisete da mi nismo konkurenti za titulu. :rofl: :klanjase2:
Pa sto se cudis, na anketi su masovno izglasali svom zeljkanu da ima sanse za titulu, a racunica za to skoro nemoguca :skoljka:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 5:16 pm

Puse losu travu.I nikakvu. :ganja:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 5:43 pm

Široki nama bježi 2 boda al Ajzea izjavi kako im nismo konkurenti. Sumnjam da je ovo onaj Ajzea neko mu je ukrao profil.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 5:53 pm

Jurisicduska je napisao/la:Široki nama bježi 2 boda al Ajzea izjavi kako im nismo konkurenti. Sumnjam da je ovo onaj Ajzea neko mu je ukrao profil.
Vjerovatno sam se pogrešno izrazio i ovim putem se izvinjavam, međutim, mišljenja sam da će te vi ispasti iz borbe za titulu te da će se ista voditi između pseudoplemića, najnetrofejnijeg sportskog kolektiva iz BiH te ovih, meni najmanje dragih. Nadao sam se da potajno da oni neće izboriti plasman na europsku scenu uopšte, a koliko vidim, niti sekunde se ne šale i iskreno govoreći zabrinuo sam se obzirom da nam je prva utakmica upravo protiv njih.
Kako mislim, tako i kazem. Vi bar budite sretni što uopšte mozete ispast iz borbe za titulu :lol:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 5:55 pm

Znači mi 4? Ni u Europu preko lige. Mislim da si nerealan ali hajde imaš pravo da misliš.

A kako već mislite da ćete osvojiti kup, kao petoplasirani, onda mi nikako u Europu.

Zanimljivo.
Zadnja izmjena: Jurisicduska, dana/u ned feb 14, 2016 5:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 5:56 pm

Normalno da cemo biti, pogotovo kad to dolazi s tvoje tastature. :shisha:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:05 pm

Jurisicduska je napisao/la:Znači mi 4? Ni u Europu preko lige. Mislim da si nerealan ali hajde imaš pravo da misliš.

A kako već mislite da ćete osvojiti kup, kao petoplasirani, onda mi nikako u Europu.

Zanimljivo.
Gdje sam ja rekao da ćemo osvojiti kup? Ja sam rekao da kup moze osvojiti i Radnički, što automatski znači da ga i vi mozete osvojiti. Griješim li?
Ja se samo NADAM da ćemo osvojiti kup, inače će ova sezona za nas biti čista katastrofa.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:10 pm

hardwell je napisao/la:Mi smo prodali Kvesića za 115 000 € il' što bi uprava i navijači Sarajeva rekli za 500 000 €
Nismo nikad slagali oko obeštećenja.

Ne valja lagati, ne valja. ;)
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:10 pm

Bogami neki sigurni u titule i Evropu ko da su dva kola do kraja, još igraju kući sa Veležom i Rudarom...
Pitanje za komšije. Ko može biti siguran da protiv slijedećih ekipa možete osvojiti i jedan bod? Zrinjski, Željo, Sloboda u TZ, u borbi za vrh ili Borac u BL, Vitez u VI, Olimpik, Mladost DK u borbi za opstanak? Biće zeznuto proljeće. Ne samo za Vas nego i za ostale naravno. Biće klizavica u to sam siguran. Na primjer Borac - Sloboda? ja bi se kladio da Borac uzima, jer ako zijane odoše...a ne ide im se i oni grcaju a doveli svašta nešta...uvalili se dodatno, sigurno ne spremaju ekipu za prvu ligu PC. Pisao sam več i prije, treba preživiti tekme (posebno na strani ko ih ima) sa Borcem, Mladosti, Vitezom i Olimpikom. Svi očekuju da ostanu a nema mjesta dovoljno. Prepun bus :DD: :DD: :DD:


:zeljeznicar1:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:21 pm

Pa i ja sam Ajzea napisao da mislite da ćete osvojiti kup. Nadate se. Nisam ni ja napisao da ćete osvojiti ili da neko tvrdi da ćete osvojiti. Nego govorim u tom scenariju Sarajevo ostade bez europe, ako se vaša nadanja poklope i mišljenja da se ne možemo borit za titulu (samo ove tri mogu) . Pa mi malo to ispod pojasa djelova i podcjenjivački a niste baš u poziciji da se tako ponašate prema aktuelnim šampionima . Ja mislim da ćete vi u europu iako ste u goroj poziciji od svih ovih ekipa, a mogu prognozirati gore scenarije jer ste ekipa sa najmanje šansi da preko lige dođe do Europe a i u kupu imaju 4 ekipe bolje plasirane od vas koje ga hoće osvojiti. Mi smo izbacili jednog od favorita. Ždrijeb će biti interesantno pogledat. Ja priželjkujem Radnički.

A ovaj iznad post sam prestao čitati kad je napisao ko garantuje u borbi za vrh da možemo uzeti bod protiv Željezničara, na Koševu gdje nismo ispod boda išli ne znam ni koliko godina. I u kakvoj borbi za vrh. To je gurava utakmica samo iz razloga što je gradski derbi, nikakva to borba za vrh nije, to je naša borba za vrh, onda je i sa Čelikom utakmica borba za vrh i oni imaju ko vi bodova.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:26 pm

Jurisicduska je napisao/la:Pa i ja sam Ajzea napisao da mislite da ćete osvojiti kup. Nadate se. Nisam ni ja napisao da ćete osvojiti ili da neko tvrdi da ćete osvojiti. Nego govorim u tom scenariju Sarajevo ostade bez europe, ako se vaša nadanja poklope i mišljenja da se ne možemo borit za titulu (samo ove tri mogu) . Pa mi malo to ispod pojasa djelova i podcjenjivački a niste baš u poziciji da se tako ponašate prema aktuelnim šampionima . Ja mislim da ćete vi u europu iako ste u goroj poziciji od svih ovih ekipa, a mogu prognozirati gore scenarije jer ste ekipa sa najmanje šansi da preko lige dođe do Europe a i u kupu imaju 4 ekipe bolje plasirane od vas koje ga hoće osvojiti. Mi smo izbacili jednog od favorita. Ždrijeb će biti interesantno pogledat. Ja priželjkujem Radnički.

A ovaj iznad post sam prestao čitati kad je napisao ko garantuje u borbi za vrh da možemo uzeti bod protiv Željezničara, na Koševu gdje nismo ispod boda išli ne znam ni koliko godina. I u kakvoj borbi za vrh. To je gurava utakmica samo iz razloga što je gradski derbi, nikakva to borba za vrh nije, to je naša borba za vrh, onda je i sa Čelikom utakmica borba za vrh i oni imaju ko vi bodova.
Klinac, nama Radnici vama Borac 8-)
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:29 pm

Nemoj Borac, najopasniji su kad se raspadaju a još me drži kako nas prođoše bez grča na licu. Mladost il/i Radnički najbolje a tamo nek se pokolju Sloboda i Široki.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:31 pm

Jurisicduska je napisao/la:Nemoj Borac, najopasniji su kad se raspadaju a još me drži kako nas prođoše bez grča na licu. Mladost il/i Radnički najbolje a tamo nek se pokolju Sloboda i Široki.
Ja ko da gledam nas ce Siroki potrefiti al eto...
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:33 pm

Široki ili Sarajevo 100%
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 63

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija