Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Anel Hajrić (37)

uto jun 23, 2020 12:57 pm

Anel Hajrić novi fudbaler Željezničara


Anel Hajrić, bivši igrač Radomlja, Maribora i Lokerena, novi je fudbaler Željezničara. Dvadesetčetverogodišnji napadač potpisao je ugovor na dvije godine uz opciju produženja na još jednu sezonu.


Anel Hajrić rođen je 4. marta 1996. godine u Sloveniji. Prošao je omladinske selekcije Maribora, a po isteku juniorskog staža boravio je na posudbama u Kranju i Radomlju. U augustu 2018. godine potpisao je za NK Radomlje, te je u toj sezoni odigrao 29 utakmica i postigao 35 golova. Nakon sjajne sezone stigao je poziv belgijskog Lokerena za koji je igrao posljednjih godinu dana.


– Nedavno je došlo do kontakta s trenerom Amarom Osimom, vodili smo duge razgovore. Imao sam još nekoliko ponuda, ali je preovladala moja želja da zaigram za ovaj klub. Želju pratim, mnogi moji drugari i članovi familije su vatreni navijači Željezničara i to je mnogo doprinijelo da dođem na Grbavicu. Navijačima želim poručiti da nas bodre, da budemo jedna cjelina, a mi ćemo na terenu dati svoj maksimum, kazao je bivši kadetski i juniorski reprezentativac Bosne i Hercegovine.

Hajrić je potpisao dvogodišnji ugovor uz opciju produženja na još jednu sezonu, a prvi trening sa ekipom će obaviti danas od 18 sati u Konjicu.


LINKOVIslika slika slika slika slikaslikaslika
STATISTIKA

Ukupno utakmica za Željezničar: 8
Ukupno golova za Željezničar: 0
Debitovao za Željezničar: 1.8.2020. ŽELJEZNIČAR - Velež 3-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 6
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 1.8.2020. ŽELJEZNIČAR - Velež 3-0

edit by JM


edit by JM[/quote]
GALERIJA
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija