Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Aleksandar Kosorić (5)

pet jun 24, 2016 11:13 pm

Ovaj poziv je nešto najveće u mojoj karijeri

slika

Kapiten FK Željezničar Aleksandar Kosorić (29) jedan je od igrača koje je selektor Mehmed Baždarević pozvao na današnje okupljanje najboljih igrača Premijer lige BiH.

– Ovo je sjajan gest selektora i Fudbalskog saveza prema igračima iz domaćeg prvenstva. – smatra Kosorić.

slika

Nakon što je Marijan Antolović potpisao za Hapoel iz Haife, čelnici tima sa Grbavice odlučili su traku dodijeliti defanzivcu Aleksandru Kosoriću koji je svojim zalaganjem i požrtvovanošću postao ljubimac navijača FK Željezničar.
"Nadam se da ću opravdati povjerenje stručnog štaba, uprave i navijača koji u meni vide vođu ekipe. Čast mi je biti kapiten jednog od najvećih klubova u Bosni i Hercegovine", izjavio je Aleksandar Kosorić.

Kosorić je u Željezničar dospio u julu 2014. godine iz Radničkog iz Niša, a tokom svoje karijere još je nosio dresove Partizana, Slavije, Rada i Erbila. Za mladu reprezentaciju naše zemlje uknjižio je tri nastupa.

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 107
Ukupno golova za Željezničar: 3
Debitovao za Željezničar: 17.7.2014. Metalurg - ŽELJEZNIČAR 0-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 149
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 2
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 2.8.2005. Budućnost - SLAVIJA 1-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 86
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 1
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 2.8.2014. Olimpic - ŽELJEZNIČAR 0-1

edit by JM
イビチャ・オシム
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Aleksandar Kosorić

ned avg 07, 2016 1:24 am

Pravi kapiten. Danas protiv Sirokog veoma, veoma dobar. Sa Boccaccinijem cini stabilan stoperski tandem. Danas Bekric izlazi s terena, prilazi mu, grli ga, i ohrabruje rijecima, cestita mu na dobroj igri. Odmah prilazi i par igraca poslije toga. Na derbiju se vidjelo kako ohrabruje igrace u odbrani u par navrata, onda se vidi njegovo iskustvo i kako na lagan nacin neke situacije rijesi i izbori prekrsaj. Ima gresaka, ali vraca se polako. Zato valjda nije dzaba dosla ona ponuda u klubu za njega. Ako ode, bit ce mi zao, jer je covjek ljudina, ali sigurno je ovo i njemu mozda zadnja prilika za veliki transfer.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Aleksandar Kosorić

ned avg 07, 2016 1:42 am

Sto kazes, i meni bi bilo zao, ali nije mala para 500 milja KM (ako je vec istina za tu ponudu), a odlicne alternative imamo sa Jahicem i Toskasom + naša Trafika. Aco je zaista pravi kapiten na terenu, ali i zbog njega bi mi drago bilo da uzme finih para pa nek se vrati da bude trener u nasem klubu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija