Avatar
FaraonTM
Tema Autor/ica
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Potencijalni reprezentativci

sri feb 17, 2016 8:23 pm

Tema na kojoj će se pisati o reprezentativcima koji bi u budućnosti mogli zaigrati za repku ili su u nekom periodu igrali za reprezentaciju a danas ne igraju iz raznih razloga.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
FaraonTM
Tema Autor/ica
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

sri feb 17, 2016 8:24 pm

Danijel Miličević u prvih 11 Genta večeras protiv Wolfsburga.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 5:42 pm

Presusilo je. Ne vidim ni jedno ozbiljno ime koje bi nas moglo pojacat. Ima tu nekih prosjecnih igraca, ali takvih nam je valjda dosta.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 8:41 pm

Pavelić u prvih 11 protiv Valencije.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 8:44 pm

S tim prezimenom neće daleko. :mrgreen:
 
Avatar
FaraonTM
Tema Autor/ica
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 8:45 pm

Cartmo je napisao/la:Presusilo je. Ne vidim ni jedno ozbiljno ime koje bi nas moglo pojacat. Ima tu nekih prosjecnih igraca, ali takvih nam je valjda dosta.
Ima ovaj mali Pavelić na desnom beku, to nam je jedna od kritičnijih pozicija.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 9:24 pm

FaraonTM je napisao/la:
Cartmo je napisao/la:Presusilo je. Ne vidim ni jedno ozbiljno ime koje bi nas moglo pojacat. Ima tu nekih prosjecnih igraca, ali takvih nam je valjda dosta.
Ima ovaj mali Pavelić na desnom beku, to nam je jedna od kritičnijih pozicija.
Iskreno sumnjam da je bolji od Vranjesa.
 
Avatar
FaraonTM
Tema Autor/ica
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 9:31 pm

Cartmo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:
Cartmo je napisao/la:Presusilo je. Ne vidim ni jedno ozbiljno ime koje bi nas moglo pojacat. Ima tu nekih prosjecnih igraca, ali takvih nam je valjda dosta.
Ima ovaj mali Pavelić na desnom beku, to nam je jedna od kritičnijih pozicija.
Iskreno sumnjam da je bolji od Vranjesa.
Ne znam baš, vrlo je mlad i sigurno može napredovati. Dok Vranješ mislim da ne može bolje, pogotovo na poziciji beka, mislim da je jednostavno ofanzivno limitiran za tu poziciju.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 18, 2016 10:08 pm

Grahovac ušao u igru pred kraj poluvremena pri rezultatu 5:0 za Valenciju. :mrgreen:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

sub feb 20, 2016 3:09 pm

Mario Vrančić u prvih 11 protiv Bayerna. :cry:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

sub feb 20, 2016 9:10 pm

Aćimović zvanično dobio poziv Srbije, i prihvatio.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

sub feb 20, 2016 9:30 pm

Odlazak igrača koji ima čitavih 5 (PET) minuta profesionalnog fudbala ove sezone, sa naznakama da će ta minutaža ostati takva, pod tuđu zastavu i nije neka pljačka. A mali zaboravlja ko je bio uz njega kad mu je bilo najteže.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

sub feb 20, 2016 10:58 pm

Mnogi zaborave ko je bio tu kada je bilo najteže, ništa čudno.
Nije velika šteta i neka mu je sa srećom.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

sub feb 20, 2016 11:29 pm

Pappy je napisao/la:Aćimović zvanično dobio poziv Srbije, i prihvatio.
Jao stvarno velika šteta. :oops:
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

ned feb 21, 2016 12:16 am

Odreći se bilo kog igrača po meni je velika šteta, pa kakav god on bio. Nikada ne znaš šta karijera donosi, nikad ne znaš da li neko sa 21 ili 22 može eksplodirati, ili neki super talenat sa 19 da se u 21 ili 22 potpuno izgubi. Držiš ga lagano na oku, pozivaš ga, staviš mu do znanja da motriš na njega, pa onda kasnije ako ne valja zahvališ mu se i nađeš nove. I tako u krug.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

ned feb 21, 2016 12:35 pm

ovog se ne potvrdujue prica, da su pravi prijatelji kad ti je najteze.

ali eto ima vazda izroda
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Cartmo
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

pon feb 22, 2016 3:47 pm

Špekac1921 je napisao/la:Mario Vrančić u prvih 11 protiv Bayerna. :cry:
Strasno spor igrac. Ima tu nesto, neke fine dodire i finte ima, ali tesko da moze protiv ozbiljnih protivnika. Moze bit koristan kada se probija bunker protiv Estonije ili Kipra.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

pon feb 22, 2016 9:11 pm

Jako dobar tehničar, ali nedostatak brzine je teško nadoknadiv.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 25, 2016 6:04 pm

Ne znam, bit će Meši teško jer je stvarno mala baza kvalitetnih igrača i ne vidim niti jednog koji bi mogao donijeti neku novinu i napraviti neku razliku od trenutnih reprezentativaca.
Ivica Osim, kao i obično, bio je upravu kada je rekao da je ekipa doživjela svoj zenit i da sada teško možemo nešto očekivati jer nemamo adekvatne zamjene za njih.
Napravit ću jedan spisak onih koji bi mogli u narednom periodu biti dio reprezentacije..

Riad Bajić - igra dobro u Konyasporu i vjerovatno je u planovima Meše za budućnost.
Meša vjerovatno motri na Daria Dumića iz NEC-a koji je ostvario solidan transfer u jednu solidnu ligu i standardan je, uvijek može zatrebati neki stoper viška.
Mario Pavelić - očito da prema prikazanom u određenim utakmicama ne bi mogao ništa bolje donijeti od Ogija i Mujdže, iako sam za to da bude neka zamjena za njih dvojicu, jer je Mujdža sklon povredama i slabo igra u posljednje vrijeme.
Deni Milošević - može igrati na pozicijama krila, kao ofanzivni vezni i iza napadača, napravio je dobar potez sa prelaskom u Beveren (posudba) i nadam se da će nastaviti pružati dobre partije, poslije ko zna (iako je u posljednje vrijeme znao ostati na klupi)..
Rade Krunić - činilo se da smo dobili jednog vrlo dobrog igrača, ali trenutno je zabetoniran na klupi, ali sa razlogom jer konkurencija su mu mnogo bolji igračima.
Ako se izbori za mjesto, bujrum.
Mario Vrančić - poneka prilika sa klupe i prošlu utakmicu start protiv prvaka, ali očito je da mu trener ne vjeruje.
Vršajević se ustalio u Osmanlisporu, ali nadam se da ga neće pozvati.
Sanjin Prcić počeo igrati za Perugia-u, ali pitanje je da li bismo sa njim imali ikakav napredak.
Eldin Hadžić - klupa u Elcheu.
Mogu još spomenuti Duljevića i Miloševića, ali Milošević se dvoumi, a njegovo vrijeme polahko prolazi, nije to neko dugotrajno rješenje, čovjeku je 30 godina.

Eh sad kad se ovo sagleda, jako je malo mogućnosti za neku veliku promjenu i novinu u reprezentaciji, Meši će biti jako teško jer nema previše izbora i vjerovatno će biti samo par novih imena u idućem ciklusu, ako koji momak ne bljesne.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Potencijalni reprezentativci

čet feb 25, 2016 8:44 pm

Špekac1921 je napisao/la:Ne znam, bit će Meši teško jer je stvarno mala baza kvalitetnih igrača i ne vidim niti jednog koji bi mogao donijeti neku novinu i napraviti neku razliku od trenutnih reprezentativaca.
Ivica Osim, kao i obično, bio je upravu kada je rekao da je ekipa doživjela svoj zenit i da sada teško možemo nešto očekivati jer nemamo adekvatne zamjene za njih.
Napravit ću jedan spisak onih koji bi mogli u narednom periodu biti dio reprezentacije..

Riad Bajić - igra dobro u Konyasporu i vjerovatno je u planovima Meše za budućnost.
Meša vjerovatno motri na Daria Dumića iz NEC-a koji je ostvario solidan transfer u jednu solidnu ligu i standardan je, uvijek može zatrebati neki stoper viška.
Mario Pavelić - očito da prema prikazanom u određenim utakmicama ne bi mogao ništa bolje donijeti od Ogija i Mujdže, iako sam za to da bude neka zamjena za njih dvojicu, jer je Mujdža sklon povredama i slabo igra u posljednje vrijeme.
Deni Milošević - može igrati na pozicijama krila, kao ofanzivni vezni i iza napadača, napravio je dobar potez sa prelaskom u Beveren (posudba) i nadam se da će nastaviti pružati dobre partije, poslije ko zna (iako je u posljednje vrijeme znao ostati na klupi)..
Rade Krunić - činilo se da smo dobili jednog vrlo dobrog igrača, ali trenutno je zabetoniran na klupi, ali sa razlogom jer konkurencija su mu mnogo bolji igračima.
Ako se izbori za mjesto, bujrum.
Mario Vrančić - poneka prilika sa klupe i prošlu utakmicu start protiv prvaka, ali očito je da mu trener ne vjeruje.
Vršajević se ustalio u Osmanlisporu, ali nadam se da ga neće pozvati.
Sanjin Prcić počeo igrati za Perugia-u, ali pitanje je da li bismo sa njim imali ikakav napredak.
Eldin Hadžić - klupa u Elcheu.
Mogu još spomenuti Duljevića i Miloševića, ali Milošević se dvoumi, a njegovo vrijeme polahko prolazi, nije to neko dugotrajno rješenje, čovjeku je 30 godina.

Eh sad kad se ovo sagleda, jako je malo mogućnosti za neku veliku promjenu i novinu u reprezentaciji, Meši će biti jako teško jer nema previše izbora i vjerovatno će biti samo par novih imena u idućem ciklusu, ako koji momak ne bljesne.
Da je prethodni selektor bio pametan sad bi ova reprezentacija imala jake temelje za budućnost ovako je sve palo na Mešina leđa.
Što se tice Bajića, on je igrac koji svaku utakmicu puno pretrci, dosta ucestvuje u igri ekipe, ima ubojitu ljevicu a desnu nogu kao i da nema.
Dario Dumic je nevjerovatno spor igrac., za razliku od Arslanagica nije bas toliko sklon kiksevima.
Pavelić je dobar u ovom momentu jer nemamo boljih.
Milošević i Krunić su budućnost ove reprezentacije.
Mario Vrancic nema sta da trazi u reprezentaciji, džaba ti i tehnika i sve kad si spor ko puž.
Vrsajevica ne bih uopste komentarisao.
Prcic i Hadzic(Eldin) nisu konstantni i nadam se da nece dobiti priliku u reprezentaciji, sve dok ne naprave nesto znacajnije u svojim karijerama.
Milicevic je strasan igrac i bio bi pojacanje za reprezentaciju a sto se tice Duljevica kad u kontinuitetu odigra sezonu, dvije onda zasluzuje poziv, on igra stalno toplo-hladno.
Ocekujem da Mesa iz reprezentacije napokon odstrani Hadzica i Susica, pored njih i Medunjanina, Salihovica itd. Veza mora biti Cimirot, Besic, Pjanic. Pun mi je qrac vise tehnicara sto ne mogu da trce i koji zive u nekim 70-tim, 80-tim godinama kad se nije puno trcalo, kad je tehnika bila majka. Ivica Osim je rekao: "Ko ne moze da trci, taj ne moze ni da igra"..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija