Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

sri maj 11, 2016 1:02 am

Pozdrav i tebi, dobro nam došao ;) Nadam se da će još vaše fine raje preći ovamo, jbt dobijemo dva derbija a nemaš koga pošteno ni zameziti :mrgreen:

Avatar ti grmi realno :palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

ned maj 15, 2016 11:48 am

molotovljev_koktel je napisao/la:Samo da pozdravim staru ekipu sa ss.ba foruma, između ostalih; storm, bokačo, pile, goodison, elegant, sarajlija_bistrik... :palacgore:
Koristim priliku da pohvalim nekoliko vaših poteza u posljednje vrijeme... na stranu rivalstvo, ali to je nešto što se cijeni.
Dobri ste ovde, za sada, biće prilike da "zapalimo" forum kao nekada... 8-) Drago mi je zbog bokača, zaslužio je titulu moderatora...
posebno mi je drago zbog tebe storme, iako iskreno nisam očekivao da ćeš ti 'napredovati' obzirom da se nisi baš najbolje snalazio 'tamo'
u posljednje vrijeme, ali si ovde pokazao dozu ozbiljnosti i autoritet, i moram priznati da se odlično snalaziš, bravo! pile, pile... :mrgreen:
Dobrodosao druze.. a ja tamo nisam pisao sigurno 2-3 godine unazad, rodjaku dao nalog pa se on valjda svadjao. Nisam ni pratio taj forum da ti iskreno kazem. Ako se vratis unazad 3 godine, primjetices razliku. :)

Drago mi je da si ovdje i neka bude sto vise naseg, sarajevskog zezanja. Nadam se da ce biti jos vase fine raje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Aronija
Postovi: 6
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

sri maj 25, 2016 5:32 pm

FaraonTM je napisao/la:Ma Zvezda je uz Dinamo daleko najjača u ovim generacijama al' ne možeš brate dragi nikako osmicu fasovati :klanjase2: :rofl:
zvezda je treca u ligi srbije u kadetskoj generaciji zaostaje 4 boda za drugim sa utakmicom vise (partizan ) i 4 utakmice vise imaju od ofk
dakle, nikakvi vanzemaljci kako pises
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

sri maj 25, 2016 7:28 pm

Aronija je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Ma Zvezda je uz Dinamo daleko najjača u ovim generacijama al' ne možeš brate dragi nikako osmicu fasovati :klanjase2: :rofl:
zvezda je treca u ligi srbije u kadetskoj generaciji zaostaje 4 boda za drugim sa utakmicom vise (partizan ) i 4 utakmice vise imaju od ofk
dakle, nikakvi vanzemaljci kako pises
Nisam rekao da su vanzemaljci nego da su uz Dinamo najjači na ovom turniru.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

uto maj 31, 2016 5:46 pm

Prije svega veliki pozdrav za sve navijace Zelje.Ne pisem nesto cesto a ovaj put sam inspirisan vasom fantasticnom akcijom za "Evropsku Grbavicu" pa vam zelim iskreno cestitati na odlicnom odzivu i respektabilnoj cifri koju ste skupili.Takodje moram reci da nisam iznenadjen s obzirom da dugo pratim nas fudbal i znam kakve odane navijace Zeljo ima.To ste naravno ponovo potvrdili u ovim teskim vremenima i vjerujte da imate moje potpuno divljenje.
Jbg, godine polahko stizu pa se rjedje nadjem s plavom rajom ali abd kad uskoro zablista obnovljena Grbavica eto me s mojim drugarima da im se pridruzim u njihovom veselju i sreci.Jednostavno volim ovaj grad, volim ove ljude i sretan sam kad su moja raja sretna.
Zivjeli i sretno :palacgore:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

uto maj 31, 2016 6:16 pm

rodjenisa je napisao/la:Prije svega veliki pozdrav za sve navijace Zelje.Ne pisem nesto cesto a ovaj put sam inspirisan vasom fantasticnom akcijom za "Evropsku Grbavicu" pa vam zelim iskreno cestitati na odlicnom odzivu i respektabilnoj cifri koju ste skupili.Takodje moram reci da nisam iznenadjen s obzirom da dugo pratim nas fudbal i znam kakve odane navijace Zeljo ima.To ste naravno ponovo potvrdili u ovim teskim vremenima i vjerujte da imate moje potpuno divljenje.
Jbg, godine polahko stizu pa se rjedje nadjem s plavom rajom ali abd kad uskoro zablista obnovljena Grbavica eto me s mojim drugarima da im se pridruzim u njihovom veselju i sreci.Jednostavno volim ovaj grad, volim ove ljude i sretan sam kad su moja raja sretna.
Zivjeli i sretno :palacgore:
Hvala na lijepim riječima Rođeni i svako dobro i tebi i Veležu. Nadam se da će doći bolji dani za Velež ubrzo, zaslužio je to veliki klub. :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

uto jun 14, 2016 7:03 pm

E'o Eldin Adilović upravo uđe na parking u Robotu na Socijalnom... Samo kažem :ganja:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

uto jun 14, 2016 8:10 pm

Anarky je napisao/la:E'o Eldin Adilović upravo uđe na parking u Robotu na Socijalnom... Samo kažem :ganja:
Neku noc imao udes na malti :ganja:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

sri jun 15, 2016 1:29 pm

Anarky je napisao/la:E'o Eldin Adilović upravo uđe na parking u Robotu na Socijalnom... Samo kažem :ganja:
Ne može on zabijat' bez Zebe, samo kažem :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Rinuka
Postovi: 18
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:09 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

čet jul 14, 2016 3:49 pm

zbog cega je lendric nasrnuo na jahica? jel u pitanju samo lova, ili ima jos nesto sto se pokusava sakriti od navijaca? :kafa:
Neka prvo plate vodu, pa onda traze Duljevica...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

čet jul 14, 2016 3:52 pm

Rinuka je napisao/la:zbog cega je lendric nasrnuo na jahica? jel u pitanju samo lova, ili ima jos nesto sto se pokusava sakriti od navijaca? :kafa:
Da bi ti mogao ban dobiti
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

čet jul 14, 2016 11:26 pm

Rinuka je napisao/la:zbog cega je lendric nasrnuo na jahica? jel u pitanju samo lova, ili ima jos nesto sto se pokusava sakriti od navijaca? :kafa:
Navodno su oba hvatali pokemone, i odjednom iskocio onaj zuti - elektricni pokemon, pa se posvađase ko ce ga uhvatiti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar-Opće diskusije

čet jul 21, 2016 12:37 am

Rinuka je napisao/la:zbog cega je lendric nasrnuo na jahica? jel u pitanju samo lova, ili ima jos nesto sto se pokusava sakriti od navijaca? :kafa:
Zbog cega vam u timu moraji igrati 4 igraca, Dinih drugova menagera.

Samokazem#
Željeznicar za život cijeli!
 
Cezar
Postovi: 28
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 3:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

pet avg 12, 2016 12:03 am

Pozdrav plavkasti. Mislim da je za vas poraz na Tusnju krivac trener, Miloš Kostić. Radio je u Srbiji gdje se ne igra mnogo kvalitetniji fudbal od našeg. Krenuti sa onako ofanzivnim sastavom u ovoj ligi je previše riskantno protiv nešto slabijih ekipa tipa Čelik, Mladost a kamoli ovakve Slobode. Volio bih da čovjek ne ostane bez posla ali nikada mi nece biti jasno šta fali našim trenerima. Zar nisu svi naši klubovi najbolje rezultate bilježili sa domaćim trenerima.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

pet avg 12, 2016 12:30 am

Cezar je napisao/la:Pozdrav plavkasti. Mislim da je za vas poraz na Tusnju krivac trener, Miloš Kostić. Radio je u Srbiji gdje se ne igra mnogo kvalietniji fudbal od našeg. Krenuti sa onako ofanzivnim sastavom u ovoj ligi je previše riskantno protiv nešto slabijih ekipa tipa Čelik, Mladost a kamoli ovakve Slobode. Volio bih da čovjek ne ostane bez posla ali nikada mi nece biti jasno šta fali našim trenerima. Zar nisu svi naši klubovi najbolje rezultate bilježili sa domaćim trenerima.

Pozdrav,

I za pobjede i za poraze je zasluzan trener. Kako se ne igra u Srbiji mnogo kvalitetniji fudbal nego kod nas, mozes li mi pojasniti ovo?
Moje misljenje je da se u Srbiji i Hrvatskoj igra mnogo kvalitetniji fudbal nego kod nas, potvrdu ovoga sto pisem mozes vidjeti u nastupima njihovih klubova u evropskim takmicenjima.
Nije uopste stvar u taktici, mogao je poceti i sa Radinovicem npr. on i Blagojevic bi bili bas jaki na sredini ali je stvar u tome da kad ekipa igra bez hrabrosti, bez volje i zelje, svako za sebe, tu ni najbolja taktika ne pomaze. 4-4-2 je formacija koja zahtjeva mnogo trke, presinga na protivnicke igrace i to su solidno odradili protiv Sirokog, gdje su nam igraci Sirokog uz nas jak presing vracali lopte nakon par sekundi posjeda, prisljavali smo ih trkom i ganjanjem njihovih igraca na greske, i da su ponovili partiju kao protiv Sirokog uvjeren sam da bi Tuzlu napustili neporazeni. U Tuzli niko nije vrsio presing, daleko od igraca stajali, bez volje i zelje odigrali, svako za sebe i rezultat toga je poraz.

Sto se tice nasih trenera, osim Amara Osima ja ne bih nijednog zelio da vidim na klupi Zelje. Razloga je mnogo. Nasi treneri iz ove lige uglavnom su ograniceni i mogu raditi samo u ovoj ligi, kod njih nema nikakve zelje za napredovanjem, vecina njih posjeduje nas mahalski mentalitet i oni mogu donijeti u najboljem slucaju samo neki kratkorocni uspjeh..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Cezar
Postovi: 28
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 3:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

pet avg 12, 2016 11:49 am

Brkoo je napisao/la:
Cezar je napisao/la:Pozdrav plavkasti. Mislim da je za vas poraz na Tusnju krivac trener, Miloš Kostić. Radio je u Srbiji gdje se ne igra mnogo kvalietniji fudbal od našeg. Krenuti sa onako ofanzivnim sastavom u ovoj ligi je previše riskantno protiv nešto slabijih ekipa tipa Čelik, Mladost a kamoli ovakve Slobode. Volio bih da čovjek ne ostane bez posla ali nikada mi nece biti jasno šta fali našim trenerima. Zar nisu svi naši klubovi najbolje rezultate bilježili sa domaćim trenerima.

Pozdrav,

I za pobjede i za poraze je zasluzan trener. Kako se ne igra u Srbiji mnogo kvalitetniji fudbal nego kod nas, mozes li mi pojasniti ovo?
Moje misljenje je da se u Srbiji i Hrvatskoj igra mnogo kvalitetniji fudbal nego kod nas, potvrdu ovoga sto pisem mozes vidjeti u nastupima njihovih klubova u evropskim takmicenjima.
Nije uopste stvar u taktici, mogao je poceti i sa Radinovicem npr. on i Blagojevic bi bili bas jaki na sredini ali je stvar u tome da kad ekipa igra bez hrabrosti, bez volje i zelje, svako za sebe, tu ni najbolja taktika ne pomaze. 4-4-2 je formacija koja zahtjeva mnogo trke, presinga na protivnicke igrace i to su solidno odradili protiv Sirokog, gdje su nam igraci Sirokog uz nas jak presing vracali lopte nakon par sekundi posjeda, prisljavali smo ih trkom i ganjanjem njihovih igraca na greske, i da su ponovili partiju kao protiv Sirokog uvjeren sam da bi Tuzlu napustili neporazeni. U Tuzli niko nije vrsio presing, daleko od igraca stajali, bez volje i zelje odigrali, svako za sebe i rezultat toga je poraz.

Sto se tice nasih trenera, osim Amara Osima ja ne bih nijednog zelio da vidim na klupi Zelje. Razloga je mnogo. Nasi treneri iz ove lige uglavnom su ograniceni i mogu raditi samo u ovoj ligi, kod njih nema nikakve zelje za napredovanjem, vecina njih posjeduje nas mahalski mentalitet i oni mogu donijeti u najboljem slucaju samo neki kratkorocni uspjeh..
Ma nastupi u evropi meni nisu neko mjerilo. Konobari znaju dogurati do 3 pretkola. Hrvatska je korak ispred nas i Srbije, trebali bi čak imati i 2 predstavnika u LP sljedece godine. Srbija ima malo bolju infrastrukturu i to je to. Liga dosadna, dva bolje organizovana kluba se mjenjaju na vrhu iz godine u godinu(pfc i czv, mada i oni krcaju u dugovima, kriminal postao normalna stvar u i oko kluba).
Što se tiče mentaliteta, mi ga moramo promijeniti, od navijača do rukovodilaca klubova, za dugoročni uspjeh kluba trener valjda mora ostati u stručnom štabu. Poslije dva nanizana poraza, kod nas je normalno da trener dobije otkaz. Automatski se piša po svemu što je on uradio do tad. Idemo iz krajnosti u krajnost. To je taj šabanizam u svim našim klubovima. U stranim ligama trener ostaje i po 10 sezona, pa pogledaj samo Fergusona, Wengera. Ne bih reko da su stranci glupi sto ne mjenjaju trenere tako lako, a mi pametni, ljubi nas mati. Kako ce vama npr. Odovic donijeti dugoročni uspjeh kad ste ga otjerali a čovjek imo sranje od ekipe i opet bio nekako u sredini tabele. Sa onako mladim timom disao Sarajevu za vratom do zadnjeg kola i onda se on otjera jer 'ta on zna, dobio ga Radnik na Grbavici... Ja mislim da kod nasih trenera ima profesionalizma i znanja dovoljno. Uostalom Husref je nadmudrio i Ješića i Kostića, idemo dalje.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

pon avg 15, 2016 7:15 pm

Šuška se da je Musa zamjena za Kostića. Zna li neko nešto više? :)
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

pon avg 15, 2016 7:19 pm

Ja se najiskrenije nadam da nije, a isto sam cuo :(

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

sub sep 17, 2016 12:53 pm

Sretan rodjendan Zelji i cestitke mojoj plavoj raji
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar - Opšte diskusije

sub sep 17, 2016 3:16 pm

rodjenisa je napisao/la:Sretan rodjendan Zelji i cestitke mojoj plavoj raji
Hvala rođeni! :palacgore:
Sretno i vama na vašem putu prema staroj slavi. Živjeli!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija