Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 9:48 am

kvalitet je napisao/la:
čet jul 22, 2021 11:58 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet jul 22, 2021 9:57 pm
Al vjecito ista mantra...ako bilo sta kazes na Misimovica, odmah si za "sampanjac ekipu". Shvatite vec jednom da je sve to jedna obicna talasika bez stalnog i stabilnog izvora prihoda, EKIPE jakih ljudi u klubu, EKIPE jakih lobista okolo u raznim segmentima drustva. Na kraju i dobre konekcije prema Europi. Bez toga cemo talasika biti jos 100 godina...
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Imam neki osjećaj da ste vas dvojica ustvari jedan lik. Stvarno mi nije jasno kako možete, evo hajde, jbo nas ostale umobolnike Senadove, ali kako možete pisati ovakve gluposti i sebi pričati neku bajkicu, popločanu lažima i ublehama!? Ne može se sjediti na dvije stolice odjednom, nikako, a vas dvojica ili Ti kako god, pokušavate to radite non stop i to kako vjetar puše. Tu vam se može dodati još likova...

Nemoguće je, znači nemoguće je staviti u isti kontekst gospodina Senada Misimovića ili ako je lakše CARA TROJANA i onog kriminalca iz Tarčina. Ovo što smo mi dozvolili da se desi 23.12.2018. ravno je pucanju sebi u koljena i to malokalibarskom puškom. Mi smo dozvolili da nam našeg Stogodišnjaka sjebe čovjek od kojeg je napravljen mit. Najjači stručnjak na ovim prostorima, najtrofejniji, ima viziju samo takvu, njegovi lucidni potezi. Taj isti Lutvin gazda ništa nije promijenio od svog prvog mandata na klupi našeg Stogodišnjaka, samo je postao kurče.vitiji, valjda ima nekakva zajebana leđa šta li... Trebao je sinoć pregledati prvo utakmicu Veleža, pa onda i reprizu te iste utakmice, da vidi kako trener s mud.ima natjera igrače da pokažu mu.da, a ne da izađe u Izrael i parkira bus, kao što je to ustvari radio svaki izlet u evropskim takmičenjima. Neko će reći, pa vidi Plzen kako smo odigrali, a mi do 23 minute trebali primiti 5 (pet) golova, (golman Hadžić poludio bio) i da ne nabrajam dalje...

Gospodin Senad nije savršen, nije niko. Nije Klub samoodrživ da posluje sa pozajmicama i to je svima jasno, ALI takav način funkcionisanja je bio samo privremen/prelazan, kako god želiš nazovi ga, sve dok se ne uspostavi sistem koji je gospodin Senad htio, a za taj SISTEM je trebalo minimalno 5 godina. Tih 5 godina mi nismo mogli sačekati, biti strpljivi, jer smo imali ovog Kerovođu koji je huškao, napadao, na kraju krajeva i otjerao jedinu ekipu ljudi koja je VOLONTERSKI vodila Klub. VOLONTERI su svojim radom, zalaganjem, odricanjem svog slobodnog vremena uz navijače uspjeli npr. dograditi stadion i danas, nakon 3 godine od njihovog odlaska, Klub ubire prihode po osnovu rentanja stadiona. Fuj, fakat fuj. Pominjete miješanje gospodina Senada u FOOTBALL, ja to iskreno nisam vidio da je radio, ali to je spinovanje Kerovođinih podanika.

Da sumiramo, do kraja života ćemo se dijeliti na Kerovođine podanike i na Megamix podanike. Ko misli drugačije, laže sebe i druge, a to će trajati sve dok se ne privatizujemo i ne dođu nam bolja vremena.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 10:28 am

Zna li se kad bi mogli riješiti ovo oko stranaca?
Otići će nam i trener. Nije budala da samo trenira ekipu, a da na utakmici sjedi na tribinama.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 10:46 am

Lijepo je bilo gledati ovaj Velez.. Relativno mlada ekipa, spremna, hrabra. Trka, trka, trka... A mi svrsavamo na nase legende, 33+. Pola ovih igraca do prije par god trcali po pasnjacima federalke, od Gabele, preko Zivinica, do Gracanice. Danas ravnopravni ili cak i bolji od jednog AEKa.. Svaka cast
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 11:01 am

blueheart je napisao/la:
čet jul 22, 2021 11:04 pm
Ma ja kad se ponadam da ce krenuti na bolje, sjetim se da je pitarcina predsjednik i to malo nade nestane....
Možda malo pretjerano poređenje, ali isto da očekujemo bolje u BiH a na čelu Dodo... Ne ide jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 11:02 am

Mala digresija cijenjenom kolegi Ludvigu,on samo izvodi Lutvu u setnju i na pisanje.
Lutvina gazdarica je pitarka,pa tako mozemo naci lutvine slike sa salom anamo njih gore...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 11:11 am

Dzezvar je napisao/la:
pet jul 23, 2021 11:02 am
Mala digresija cijenjenom kolegi Ludvigu,on samo izvodi Lutvu u setnju i na pisanje.
Lutvina gazdarica je pitarka,pa tako mozemo naci lutvine slike sa salom anamo njih gore...
I fakat, ali fakat nedo Allah nikome to da doživi.
Ja ne vjerujem da bih mogao, naravno imam prijatelja i rodbine pitara, ali ono najuže ma nema teorije da SMIJE !
Mislim, ništa sad aman zaman, ali deklarirati se kao neko bitan u historiji Želje a "pasti" tako...to mislim i dovoljno govori o karakteru
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 11:33 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pet jul 23, 2021 9:48 am
kvalitet je napisao/la:
čet jul 22, 2021 11:58 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet jul 22, 2021 9:57 pm
Al vjecito ista mantra...ako bilo sta kazes na Misimovica, odmah si za "sampanjac ekipu". Shvatite vec jednom da je sve to jedna obicna talasika bez stalnog i stabilnog izvora prihoda, EKIPE jakih ljudi u klubu, EKIPE jakih lobista okolo u raznim segmentima drustva. Na kraju i dobre konekcije prema Europi. Bez toga cemo talasika biti jos 100 godina...
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Imam neki osjećaj da ste vas dvojica ustvari jedan lik. Stvarno mi nije jasno kako možete, evo hajde, jbo nas ostale umobolnike Senadove, ali kako možete pisati ovakve gluposti i sebi pričati neku bajkicu, popločanu lažima i ublehama!? Ne može se sjediti na dvije stolice odjednom, nikako, a vas dvojica ili Ti kako god, pokušavate to radite non stop i to kako vjetar puše. Tu vam se može dodati još likova...

Nemoguće je, znači nemoguće je staviti u isti kontekst gospodina Senada Misimovića ili ako je lakše CARA TROJANA i onog kriminalca iz Tarčina. Ovo što smo mi dozvolili da se desi 23.12.2018. ravno je pucanju sebi u koljena i to malokalibarskom puškom. Mi smo dozvolili da nam našeg Stogodišnjaka sjebe čovjek od kojeg je napravljen mit. Najjači stručnjak na ovim prostorima, najtrofejniji, ima viziju samo takvu, njegovi lucidni potezi. Taj isti Lutvin gazda ništa nije promijenio od svog prvog mandata na klupi našeg Stogodišnjaka, samo je postao kurče.vitiji, valjda ima nekakva zajebana leđa šta li... Trebao je sinoć pregledati prvo utakmicu Veleža, pa onda i reprizu te iste utakmice, da vidi kako trener s mud.ima natjera igrače da pokažu mu.da, a ne da izađe u Izrael i parkira bus, kao što je to ustvari radio svaki izlet u evropskim takmičenjima. Neko će reći, pa vidi Plzen kako smo odigrali, a mi do 23 minute trebali primiti 5 (pet) golova, (golman Hadžić poludio bio) i da ne nabrajam dalje...

Gospodin Senad nije savršen, nije niko. Nije Klub samoodrživ da posluje sa pozajmicama i to je svima jasno, ALI takav način funkcionisanja je bio samo privremen/prelazan, kako god želiš nazovi ga, sve dok se ne uspostavi sistem koji je gospodin Senad htio, a za taj SISTEM je trebalo minimalno 5 godina. Tih 5 godina mi nismo mogli sačekati, biti strpljivi, jer smo imali ovog Kerovođu koji je huškao, napadao, na kraju krajeva i otjerao jedinu ekipu ljudi koja je VOLONTERSKI vodila Klub. VOLONTERI su svojim radom, zalaganjem, odricanjem svog slobodnog vremena uz navijače uspjeli npr. dograditi stadion i danas, nakon 3 godine od njihovog odlaska, Klub ubire prihode po osnovu rentanja stadiona. Fuj, fakat fuj. Pominjete miješanje gospodina Senada u FOOTBALL, ja to iskreno nisam vidio da je radio, ali to je spinovanje Kerovođinih podanika.

Da sumiramo, do kraja života ćemo se dijeliti na Kerovođine podanike i na Megamix podanike. Ko misli drugačije, laže sebe i druge, a to će trajati sve dok se ne privatizujemo i ne dođu nam bolja vremena.
Čitajući tvoj post, uopće ne mogu da vidim vezu između citiranih postova i tvog posta - ne govorimo o istim stvarima, odosno ti tumačiš na pogrešan način izneseno. Kakve dvije stolice, kakve laži, ublehe???

Mislim da niko ne spori Senadovo umijeće i niko ne stavlja u isti koš njega i Amara. Ali ne postoji osoba koja se ne smije kritizirati. Senada možemo itekako kritikovati za neke odluke u sportskom segmentu. Jednom smo napravili mit od Amara i evo šta se desilo. To nam ne treba i ne smijemo opet upasti u istu zamku. NIKO NIJE VEĆI OD ŽELJEZNIČARA!!!

Kolega je ispravno rekao da čim nešto kažeš za Senada, odmah si Amarovac. Evo ja nisam, nabijem Amara, ali neću i ne mogu hvaliti nešto što nije valjalo kod Senada. I otvoreno ću to reći, i u lice kad bih imao priliku, nikakav problem.

Kolega je, također, dobro rekao da nama treba TIM ljudi, a ne pojedinci, ako hoćemo da imamo jak, snažan, utjecajan, moderan, evropski fudbalski klub. Ponavljam, sad je prilika, sad ili nikad, svi dobronamjerni Željovci bi morali sad reagovati.

A ovo da je riječ o jednoj osobi neću ni da komentarišem, osim što ću reći da trebaš i ti i mnogi drugi malo šire gledati i prihvatiti da ima ljudi koji malo drugačije gledaju na stvari.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Studenti1921
Postovi: 22
Pridružen/a: sub maj 15, 2021 12:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 12:23 pm

Nakon dobrog starta sezone za obje ekipe, sada nas očekuje novi zanimljiv duel između Tuzle City i našeg Želje. Nakon duže pauze ponovo smo sa vama te vam donosimo par informacija pred sutrašnji duel.

💰 Vrijednost ekipa
🤝 Međusobni dueli
⚽ Gol razlika na Tušnju
👉 Posljednjih 5 duela na Tušnju (Sloboda i Tuzla City)
💵🧍 Navrijedniji igrači oba tima

slika


slika


slika


slika


slika


slika
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 1:04 pm

Idemo se potući sa Tuzlom..Srce ostaviti pa šta bude..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 1:27 pm

Jedva cekam utakmicu, kao da je finale lige sampiona.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 1:51 pm

Studenti1921 je napisao/la:
pet jul 23, 2021 12:23 pm
Nakon dobrog starta sezone za obje ekipe, sada nas očekuje novi zanimljiv duel između Tuzle City i našeg Želje. Nakon duže pauze ponovo smo sa vama te vam donosimo par informacija pred sutrašnji duel.

💰 Vrijednost ekipa
🤝 Međusobni dueli
⚽ Gol razlika na Tušnju
👉 Posljednjih 5 duela na Tušnju (Sloboda i Tuzla City)
💵🧍 Navrijedniji igrači oba tima

slika


slika


slika


slika


slika


slika
Ja ne kontam kako je dobar start sezone remi na Grbavici.

Stvarno ne mogu da vjerujem kako smo nisko pali.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 1:56 pm

Stupčanica ode na pripreme u Tursku, a brkata prevara se sprdao s njima.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 2:17 pm

Stranci još uvijek nisu uneseni u comet, valjda se riješi do kraja dana...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 2:33 pm

Do sredine augusta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 3:04 pm

Pa ovaj kvalitet je do neki dan kao avatar drzao sliku kretena i grobara Želje iz Tarčina.Ne vjerujem da njegove postove dozivljavate kao relevantne.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 3:16 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 23, 2021 2:33 pm
Do sredine augusta.
Mnogo loše. Skoro cijeli mjesec.
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 3:55 pm

Racional87 je napisao/la:
pet jul 23, 2021 3:04 pm
Pa ovaj kvalitet je do neki dan kao avatar drzao sliku kretena i grobara Želje iz Tarčina.Ne vjerujem da njegove postove dozivljavate kao relevantne.
Eto zato si nam ti relevantan pravo
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 4:39 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pet jul 23, 2021 9:48 am
kvalitet je napisao/la:
čet jul 22, 2021 11:58 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet jul 22, 2021 9:57 pm
Al vjecito ista mantra...ako bilo sta kazes na Misimovica, odmah si za "sampanjac ekipu". Shvatite vec jednom da je sve to jedna obicna talasika bez stalnog i stabilnog izvora prihoda, EKIPE jakih ljudi u klubu, EKIPE jakih lobista okolo u raznim segmentima drustva. Na kraju i dobre konekcije prema Europi. Bez toga cemo talasika biti jos 100 godina...
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Imam neki osjećaj da ste vas dvojica ustvari jedan lik. Stvarno mi nije jasno kako možete, evo hajde, jbo nas ostale umobolnike Senadove, ali kako možete pisati ovakve gluposti i sebi pričati neku bajkicu, popločanu lažima i ublehama!? Ne može se sjediti na dvije stolice odjednom, nikako, a vas dvojica ili Ti kako god, pokušavate to radite non stop i to kako vjetar puše. Tu vam se može dodati još likova...

Nemoguće je, znači nemoguće je staviti u isti kontekst gospodina Senada Misimovića ili ako je lakše CARA TROJANA i onog kriminalca iz Tarčina. Ovo što smo mi dozvolili da se desi 23.12.2018. ravno je pucanju sebi u koljena i to malokalibarskom puškom. Mi smo dozvolili da nam našeg Stogodišnjaka sjebe čovjek od kojeg je napravljen mit. Najjači stručnjak na ovim prostorima, najtrofejniji, ima viziju samo takvu, njegovi lucidni potezi. Taj isti Lutvin gazda ništa nije promijenio od svog prvog mandata na klupi našeg Stogodišnjaka, samo je postao kurče.vitiji, valjda ima nekakva zajebana leđa šta li... Trebao je sinoć pregledati prvo utakmicu Veleža, pa onda i reprizu te iste utakmice, da vidi kako trener s mud.ima natjera igrače da pokažu mu.da, a ne da izađe u Izrael i parkira bus, kao što je to ustvari radio svaki izlet u evropskim takmičenjima. Neko će reći, pa vidi Plzen kako smo odigrali, a mi do 23 minute trebali primiti 5 (pet) golova, (golman Hadžić poludio bio) i da ne nabrajam dalje...

Gospodin Senad nije savršen, nije niko. Nije Klub samoodrživ da posluje sa pozajmicama i to je svima jasno, ALI takav način funkcionisanja je bio samo privremen/prelazan, kako god želiš nazovi ga, sve dok se ne uspostavi sistem koji je gospodin Senad htio, a za taj SISTEM je trebalo minimalno 5 godina. Tih 5 godina mi nismo mogli sačekati, biti strpljivi, jer smo imali ovog Kerovođu koji je huškao, napadao, na kraju krajeva i otjerao jedinu ekipu ljudi koja je VOLONTERSKI vodila Klub. VOLONTERI su svojim radom, zalaganjem, odricanjem svog slobodnog vremena uz navijače uspjeli npr. dograditi stadion i danas, nakon 3 godine od njihovog odlaska, Klub ubire prihode po osnovu rentanja stadiona. Fuj, fakat fuj. Pominjete miješanje gospodina Senada u FOOTBALL, ja to iskreno nisam vidio da je radio, ali to je spinovanje Kerovođinih podanika.

Da sumiramo, do kraja života ćemo se dijeliti na Kerovođine podanike i na Megamix podanike. Ko misli drugačije, laže sebe i druge, a to će trajati sve dok se ne privatizujemo i ne dođu nam bolja vremena.
Pusti te se vise te suplje sa Misimovicem. I ne poredite nista sa ovim sljamom, jer je to tolika talasika i improvizacija da se ne moze ni sa cim porediti. Za razliku od ovih zgubidana, Misimovic po mom skromnom misljenju je prosjecan poslovan covjek, cak i u nasim sarajevskim okvirima. Mnoge stvari su pokrenute i prije njega, i bar meni ga niko ne moze predstavljati necim aman posebnim. Iskreno vise bi volio da je Vedran ostao na celu kluba, i siguran sam da bi vise napravili nego sto jesmo, ali veliko je pitanje i zasto se povukao. Ne bih sada o tome.
Mnogi me ovdje znaju licno, i nemoj me niti porediti niti vezivati ni za koga drugog na forumu. Imam svoj stav, svoje misljenje i iskreno boli me rinaka i za jedne i za druge. Eto da se zna onako najiskrenije.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 4:47 pm

😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 23, 2021 4:50 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet jul 23, 2021 4:47 pm
😂😂😂😂😂
Nesto sega?
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija