Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:51 pm

Zna li neko ko je Bender s onog tamo foruma? Ime, broj, nesto?!??
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:51 pm

Ne znam stvarno sta je Tomo ovdje mogao jos uraditi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:55 pm

Uh....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:56 pm

Anketa za igraca utakmice

viewtopic.php?f=103&t=1013
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:57 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:51 pm
Zna li neko ko je Bender s onog tamo foruma? Ime, broj, nesto?!??
Emir Haracic, vlasnik tog portala. Privatnu poruku sam poslao.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:57 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:51 pm
Ne znam stvarno sta je Tomo ovdje mogao jos uraditi.
Ne može se Storme svaka tekma isto postaviti i igrati.

Ali dobro, malo su i igrači ispuhali.
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 2:59 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:51 pm
Ne znam stvarno sta je Tomo ovdje mogao jos uraditi.
Ma kod nas niko nista nije mogao, niko nije odgovoran za bilo sta. Mogao je pripremiti utakmicu kako treba a ne da udju ko pickurine najvece gdje jednom Mileticu dozvolis da ti ne dopusti da prismrdis golu. OK, ne moramo dobijati u Mostaru ili sta ja znam, ali ovako se brukati protiv Posusja kojem fali pola ekipe, e jbga, mora nekad biti i do trenera jer ovi bolje igrace nemaju.

I evo jos kaze nije iznenadjen, ovekivao covjek. Iskreno podrzavao sam ga do sad i nisam ni dalje za neke promjene radikalne, ali brate mora ovo bolje barem protiv ovakvih ekipa.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:01 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:57 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:51 pm
Ne znam stvarno sta je Tomo ovdje mogao jos uraditi.
Ne može se Storme svaka tekma isto postaviti i igrati.

Ali dobro, malo su i igrači ispuhali.
Ma niko to ne ocekuje, ja ovim nasim limitiranim igracima mogu jedino zamjeriti nedostatak energije, zelje i borbe danas. Nema tu nekog kvaliteta i mora se time kompenzirati. Tomo izvlaci vise nego sto smo svi ocekivali na pocetku sezone. Mijenjao je covjek, nema sta nije pokusao. Naravno, kao trener on je najodgovorniji.

Da budemo realni, ovo Posusje nije bas ekipa za napucavanje, ima ovdje dosta solidnih igraca.

"Zakazali smo svi, pocevsi od mene, pa do zadnjeg igraca". Dovoljno, idemo dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:03 pm

ubaceni element je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:59 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:51 pm
Ne znam stvarno sta je Tomo ovdje mogao jos uraditi.
Ma kod nas niko nista nije mogao, niko nije odgovoran za bilo sta. Mogao je pripremiti utakmicu kako treba a ne da udju ko pickurine najvece gdje jednom Mileticu dozvolis da ti ne dopusti da prismrdis golu. OK, ne moramo dobijati u Mostaru ili sta ja znam, ali ovako se brukati protiv Posusja kojem fali pola ekipe, e jbga, mora nekad biti i do trenera jer ovi bolje igrace nemaju.

I evo jos kaze nije iznenadjen, ovekivao covjek. Iskreno podrzavao sam ga do sad i nisam ni dalje za neke promjene radikalne, ali brate mora ovo bolje barem protiv ovakvih ekipa.
Eto i za tebe isti komentar kao za Leona. To "kod nas niko nista nije mogao, niko nije odgovoran za bilo sta", nije istina. Ako ista, pokusavam biti realan. Za cjelokupnu situaciju treba traziti krivca na drugom mjestu, a po meni - Tomo izvlaci vise nego sam ocekivao. Ja ne vidim konkretno na terenu sta je mogao covjek promjeniti, osim da vise energije pokazu, a to im zamjeram.

Naravno da ne ocekujem da protiv Posusja gubimo 2:0, ali trebamo spustiti ocekivanja sveukupno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:07 pm

Jebiga, idemo proci i kupu, i onda nema vise kupa do proljeca.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:13 pm

Ivković: "Nismo se bacali na glavu"
Trener Posušja: "Bacali smo se na glavu za svaku loptu"

To je danas bila razlika između nas i njih. U ovoj ligi svako svakog može pobjediti, ovdje se ne smije desiti da kažeš lahko ćemo, ovi su slabi. Niko nije slab, samo što neko pogine na terenu, a neko odigra pičkasto.
U ovoj ligi ne smiješ odigrati ni jednu utakmicu ovako kako smo mi odigrali ovu danas. Ne smiješ! Jer ćeš ga popušiti ovako kako smo mi popušili danas.
Ovo je liga u kojoj trka i borbenost pobjeđuju utakmice. Mi danas nismo imali ni jedno ni drugo. Posušje jeste.

Sramotan pristup, sramotna igra, nezadovoljavajući rezultat. Idemo dalje, svjesni smo svog neznanja i nekvaliteta, bar mi koji realno sagledavamo stvari. Ovako nešto se ne smije ponoviti. Nije smak svijeta da sad pravimo neku dramu, ali ako ne nauče iz ove današnje greške onda treba praviti dramu i izvući im uši i polupati šamare. IDEMO DALJE! Srijeda - svi na Grbavicu!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:15 pm

Kakvih utakmica ima u najavi danas u Evropi, ovi su mi toliko zgadili fudbal da neću pogledati više nijednu utakmicu do daljnjeg.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:20 pm

Ljudi moji, nama fali igrača. Ovo je sve navrat nanos. OK, treba strpljenja, ali isto tako od pojedinaca treba da se dobije taj signal da hoće, da mogu. Mi nemamo plejmejkera koji iznosi loptu i koji vuče ekipu prema protivničkom golu. Kod nas sve tromo, sporo, konstantno igramo na postavljenu protivničku odbranu. Da me neko ne shvati pogrešno, nama fali igrač ala Jovan Blagojević što je bio, da krene sa loptom čim je dobije preko centra, a ne da dodaju prvom do sebe u krugu 3-5 metara i tako dok se njih par izdodaje, protivnik se već vrati. Ne ide tako.
Nemamo ambiciju napadati a braniti se ne znamo, pa i ne čudi ovako s vremena na vrijeme, a pogotovo protiv na papiru od sebe lošijih, što nema ni igre ni rezultata. Kad igraš protiv jačih oni se ne bunkerišu već napadaju pa ostavljaju nazad šupljine, ali ovakvi kao Posušje i te ekipe iz donjeg doma su za nas teži protivnici gdje ti moraš da napadaš, a ne znaš / nemaš čim.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:22 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 24, 2021 3:03 pm
ubaceni element je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:59 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 24, 2021 2:51 pm
Ne znam stvarno sta je Tomo ovdje mogao jos uraditi.
Ma kod nas niko nista nije mogao, niko nije odgovoran za bilo sta. Mogao je pripremiti utakmicu kako treba a ne da udju ko pickurine najvece gdje jednom Mileticu dozvolis da ti ne dopusti da prismrdis golu. OK, ne moramo dobijati u Mostaru ili sta ja znam, ali ovako se brukati protiv Posusja kojem fali pola ekipe, e jbga, mora nekad biti i do trenera jer ovi bolje igrace nemaju.

I evo jos kaze nije iznenadjen, ovekivao covjek. Iskreno podrzavao sam ga do sad i nisam ni dalje za neke promjene radikalne, ali brate mora ovo bolje barem protiv ovakvih ekipa.
Eto i za tebe isti komentar kao za Leona. To "kod nas niko nista nije mogao, niko nije odgovoran za bilo sta", nije istina. Ako ista, pokusavam biti realan. Za cjelokupnu situaciju treba traziti krivca na drugom mjestu, a po meni - Tomo izvlaci vise nego sam ocekivao. Ja ne vidim konkretno na terenu sta je mogao covjek promjeniti, osim da vise energije pokazu, a to im zamjeram.

Naravno da ne ocekujem da protiv Posusja gubimo 2:0, ali trebamo spustiti ocekivanja sveukupno.
Prvo, jako loše pripremljena utakmica od strane stručnog štaba, da ne kažem amaterski. Evo vidim da je izjavio da prihvata odgovornost, što pokazuje da sam u pravu.

Drugo, očekivanja kod nekih su porasla toliko da se najavljuje borba za Evropu, a ustvari je realnost borba za opstanak.

Treće, najbolji dokaz u kakvom stanju je klub generalno, kad ti trener kaže da je ovo očekivao ovako, a igraš protiv Posušja.

Znači, podhitno spustiti očekivanja na minimum minimuma. Ne očekujem ništa, a prognoziram ispadanje u kupu i poraz od Zrinjskog u naredne dvije utakmice, to je realnost. Sve bolje od toga, puna šaka brade.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:26 pm

Posusje jednostavno imalo vecu zelju za pobjedom. Nasi su izgledali pogubljeno i nepovezano. Steta sto se nije bar bod uzeo. I sudija nas je remetio, ali daleko od toga da je kriv za nas poraz.

Sljedece dvije na Grbavici sa dvije najbolje ekipe do sada. Prolaz u kupu na penale i bod protiv Zrinje dosta 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3031
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:36 pm

Protiv Zrinjskog nema Malica na lijevoj strani.
Tomo je danas pokusao sa Mujezinovicem kojem je danas to bila treca pozicija.
Sama pomisao da ce Blazevic igrati desno a Mujezinovic lijevo ne ulijeva optimizam.
Ovaj nam poraz pred Tuzlu i Zrinjski nije trebao
Alea iacta est!
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:37 pm

Sa dobrim rezultatima kod raje se podižu ambicije iako je to nerealno. Početak priprema sa 20 igrača od kojih je 15 - 17 igrača koji su zadnje dvije sezone bili rezerve, igrali u juniorima i igrali u nižim ligama/klubovima do borbe za Evropu ne ide to tako.

Uostalom više bi nas bolilo da izborimo Evropu a da ne dobijemo licencu, ovako u dugovima, sa blokiranim računima, bez prevelikih primanja - znači ni 1% šanse nemamo za licencu a upitna će biti i za ligu naredne sezone jer će uskoro pokucati veliki ŽELJOVCI da naplate svoje a čupat će i rukama i nogama.

Utakmica katastrofalno odrađena, a toga sam se i najviše bojao nakon kraćeg pozitivnog niza smo zajebali. Ovako će ne daj Bože nakon ispadanja iz kupa i poraza protiv Zrinjskog opet početi huškanje, psovanje i tjeranje Tome.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:43 pm

cipiripi je napisao/la:
ned okt 24, 2021 3:36 pm
Protiv Zrinjskog nema Malica na lijevoj strani.
Tomo je danas pokusao sa Mujezinovicem kojem je danas to bila treca pozicija.
Sama pomisao da ce Blazevic igrati desno a Mujezinovic lijevo ne ulijeva optimizam.
Ovaj nam poraz pred Tuzlu i Zrinjski nije trebao
A šta je s onim Kovačevićem, kako već se zove?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 3:48 pm

cipiripi je napisao/la:
ned okt 24, 2021 3:36 pm
Protiv Zrinjskog nema Malica na lijevoj strani.
Tomo je danas pokusao sa Mujezinovicem kojem je danas to bila treca pozicija.
Sama pomisao da ce Blazevic igrati desno a Mujezinovic lijevo ne ulijeva optimizam.
Ovaj nam poraz pred Tuzlu i Zrinjski nije trebao
Kako je moglo dobro je. Ja sam upisao poraz u Bl i maksimalno remi sa Tuzlom, vidio si kako je proslo. Od nase ekipe mozes ocekivati sve. Bekovi ce nam biti problem sigurno, znao je Ante odigrati i dobre utakmice. Vidjet cemo u sljedecim utakmicama sta ce biti.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 24, 2021 4:24 pm

kod drugog gola Posusja igrac (mislim da je Mujezinovic bio najblizi) se mora baciti, poginuti da izblokira sut a on se okrece ko kava zenica, gotovo da se sklanja da ga ne pogodi... ne shvatam, gledaju li kad utakmice na TV-u ili nemaju kad od duvanja kablova
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija