Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 8:52 pm

Valter je napisao/la:
sub okt 01, 2022 8:22 pm
Poslije prvog kola, loše igre i remija protiv Leotara na Grbavici kada sam i ja isti mislio da je sezona već tada izgubljena ova današnja pobjeda otvara nam neku drugu perspektivu. Nekada kada i pored ne baš velikih igara imaš dobar rezultat dobijaš euforiju i određeno samopouzdanje koje za rezultat može donijeti još bolju igru na terenu.
E ova euforija će aBd narednog vikenda donijeti priliku za pravo porodično okupljanje i veliki broj navijača na Grbavici što će Zrinjskom koji je za naše uslove jako dobar tim dodatno otežati situaciju na terenu. O periodima naše igre u Trebinju bi se dalo podosta toga napisati, ali neka ove pozitive. Teren je bio iznenađujuće loš pa je teško nešto i napisati o igri pojedinaca, Danas mi je Coca bio nekako loš, moguće i zbog duže pauze, al neka bude da je ovdje ispucao kredit za nešto slabiju partiju. Očekujem pravog Cocu protiv Zrinjskog kada nam je njegovo iskusto neophodno. I još nešto za Beću, jasno mi je da igra zbog pravila U-21, al mislim da bi poslije više pruženih prilika ovom igraču trebalo pokušati sa nekim drugim.
Druže Cocalić je danas izgledao kao Nesta u najboljim danima.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 9:05 pm

Fatai dva komada za GOŠK danas. :kafa:
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 9:12 pm

Ćirso trpa u Igmanu.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 9:17 pm

Štilić zadnje 4 utakmice isto toliko asistencija.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 9:36 pm

Nama je bitno da počinjemo graditi pobjednički mentalitet dobijanjem "malih" utakmica. Sjetite se početka sezone kada smo remizirali protiv Leotara i Širokog kojeg smo izdominirali u potpunosti. Igman, Sloga, Leotar se moraju dobiti na bilo koji način. Psihološki je lakše igrati kad znaš da si dobijao teške utakmice.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 9:40 pm

blueboy je napisao/la:
sub okt 01, 2022 8:52 pm
Valter je napisao/la:
sub okt 01, 2022 8:22 pm
Poslije prvog kola, loše igre i remija protiv Leotara na Grbavici kada sam i ja isti mislio da je sezona već tada izgubljena ova današnja pobjeda otvara nam neku drugu perspektivu. Nekada kada i pored ne baš velikih igara imaš dobar rezultat dobijaš euforiju i određeno samopouzdanje koje za rezultat može donijeti još bolju igru na terenu.
E ova euforija će aBd narednog vikenda donijeti priliku za pravo porodično okupljanje i veliki broj navijača na Grbavici što će Zrinjskom koji je za naše uslove jako dobar tim dodatno otežati situaciju na terenu. O periodima naše igre u Trebinju bi se dalo podosta toga napisati, ali neka ove pozitive. Teren je bio iznenađujuće loš pa je teško nešto i napisati o igri pojedinaca, Danas mi je Coca bio nekako loš, moguće i zbog duže pauze, al neka bude da je ovdje ispucao kredit za nešto slabiju partiju. Očekujem pravog Cocu protiv Zrinjskog kada nam je njegovo iskusto neophodno. I još nešto za Beću, jasno mi je da igra zbog pravila U-21, al mislim da bi poslije više pruženih prilika ovom igraču trebalo pokušati sa nekim drugim.
Druže Cocalić je danas izgledao kao Nesta u najboljim danima.
Da je nedaj Bože Leotar iz svoje najbolje šanse u prvom poluvrememu izjednačio ne bi tako pričao. Hvala Benderu, Coca bi bio direktni krivac. Imao je još par loših reakcija ali naravno ovo nije kritika Coci i najbolji mogu ponekada biti nešto ispod svog nivoa.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 10:52 pm

Valter je napisao/la:
sub okt 01, 2022 9:40 pm
blueboy je napisao/la:
sub okt 01, 2022 8:52 pm
Valter je napisao/la:
sub okt 01, 2022 8:22 pm
Poslije prvog kola, loše igre i remija protiv Leotara na Grbavici kada sam i ja isti mislio da je sezona već tada izgubljena ova današnja pobjeda otvara nam neku drugu perspektivu. Nekada kada i pored ne baš velikih igara imaš dobar rezultat dobijaš euforiju i određeno samopouzdanje koje za rezultat može donijeti još bolju igru na terenu.
E ova euforija će aBd narednog vikenda donijeti priliku za pravo porodično okupljanje i veliki broj navijača na Grbavici što će Zrinjskom koji je za naše uslove jako dobar tim dodatno otežati situaciju na terenu. O periodima naše igre u Trebinju bi se dalo podosta toga napisati, ali neka ove pozitive. Teren je bio iznenađujuće loš pa je teško nešto i napisati o igri pojedinaca, Danas mi je Coca bio nekako loš, moguće i zbog duže pauze, al neka bude da je ovdje ispucao kredit za nešto slabiju partiju. Očekujem pravog Cocu protiv Zrinjskog kada nam je njegovo iskusto neophodno. I još nešto za Beću, jasno mi je da igra zbog pravila U-21, al mislim da bi poslije više pruženih prilika ovom igraču trebalo pokušati sa nekim drugim.
Druže Cocalić je danas izgledao kao Nesta u najboljim danima.
Da je nedaj Bože Leotar iz svoje najbolje šanse u prvom poluvrememu izjednačio ne bi tako pričao. Hvala Benderu, Coca bi bio direktni krivac. Imao je još par loših reakcija ali naravno ovo nije kritika Coci i najbolji mogu ponekada biti nešto ispod svog nivoa.
Ako misliš na šut Aćimovića iskosa s desne strane, to da je ušlo Benderu bilo bi gore od onog Musinog gola na derbiju, to ne možeš Coci nikako pripisati, ispratio je čovjeka, e sad ne može se svaki šut izblokirati, da može ne bi trebao golman na golu. Kažem, po meni je Coca bio na vrhunskom nivou danas, a još je neko to već ranije pisao, mislim @fcz.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 01, 2022 11:43 pm

Malic je danas bio solidan.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4114
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 2:20 am

Lijepo je danas bilo gledati mangupskog Zelju u,gostima. Ali to je nama normala. Idemo dalje.

Dolaze nam mozda i najveci lopovi u ligi. Bice svega. Bice kradje sudijske sigurno. Zato, probudi se Grbavice moja, ne dajmo da nas kradu. Nek na svaki lopovski zvizduk zemlja zadrhti. Nek strahuju za zivote ***** im porodice!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Diverzant
Postovi: 1775
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 3:15 am

Meni je danas najviše smetalo sto se opet posle gola zatvaramo, narocito drugo poluvrijeme. Tek nekad 75 min i dalje kad smo izašli i opet napali prebacili loptu na njihovu polovinu, koliko je teren i jelic dopuštao, manje sam strahovao da cemo primiti.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 7:57 am

Diverzant je napisao/la:
ned okt 02, 2022 3:15 am
Meni je danas najviše smetalo sto se opet posle gola zatvaramo, narocito drugo poluvrijeme. Tek nekad 75 min i dalje kad smo izašli i opet napali prebacili loptu na njihovu polovinu, koliko je teren i jelic dopuštao, manje sam strahovao da cemo primiti.
Da ne bi bilo da branim Edisa, ali je li fakat misliš da im je trener na poluvremenu rekao da se povućemo, i da od 75 minute ponovo krenemo jako? Nisam siguran, mislim da se i protivnik, ma kakav bio takođe nešto pita. Izašli su visoko u drugom poluvremenu, vjerovatno sa idejom da što prije pokušaju izjednačiti, i onda ne možeš napraviti ono što si planirao, pogotovo ne sa Bećom ili Dženisom. Mi smo cijelu tekmu igrali hrabro, i uprkos sudijskim lakrdijama, udaranju bez kartona, nismo podlegli tom pritisku, znali smo po šta smo došli.
Izuzetno značajna pobjeda sa psihološke strane, diže samopouzdanje cijeloj ekipi,a da ne govorim koliko nam finansijski znači obzirom na popunjenost stadiona protiv zrinjskog.
I još jedna stvar sa Štilom i vrhunskim zadnjim pasom, mi moramo forsirati igru na brze krilne igrače, što opet znači da pokušavamo igrati na kontre, jer u utakmicama gdje imamo posjed izgledamo dosta bezidejno.
Još jednom čestitke i ekipi i struci. Vidimo se u subotu u 17.00. Ima da gori sve!!!
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 11:54 am

Nisam o politici nikada ovdje pisao, pa nesto ni danas ne planiram, ali zelim da nam svima pozelim srecu i da savjetujem da glasate razumno. Izadjite na izbore u sto vecem broju.
Sretno nam svima, sretno Bosno i Hercegovino. Zivi bili!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 11:58 am

Kadeti dobili Leotar sa čak 14:2!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 12:16 pm

Moja stranka je
Spoiler:
ŽELJEZNIČAR!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 1:15 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 02, 2022 11:54 am
Nisam o politici nikada ovdje pisao, pa nesto ni danas ne planiram, ali zelim da nam svima pozelim srecu i da savjetujem da glasate razumno. Izadjite na izbore u sto vecem broju.
Sretno nam svima, sretno Bosno i Hercegovino. Zivi bili!
Nisam ni ja, ali nemoj da ko ne dodje u subotu na tekmu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 1:43 pm

gavran je napisao/la:
ned okt 02, 2022 1:15 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 02, 2022 11:54 am
Nisam o politici nikada ovdje pisao, pa nesto ni danas ne planiram, ali zelim da nam svima pozelim srecu i da savjetujem da glasate razumno. Izadjite na izbore u sto vecem broju.
Sretno nam svima, sretno Bosno i Hercegovino. Zivi bili!
Nisam ni ja, ali nemoj da ko ne dodje u subotu na tekmu
Dok god dobijamo samo 1:0 mene vidjeti neće
Spoiler:
zajebancija 🤣🤣🤣
Al koje sam ja kurate sreće da odoh 7 dana van grada baš sad ccc
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 2:08 pm

Iako sam Edisa stvarno dosta kritikovao, velike pohvale za njega za trenutno mjesto na tabeli, rezultate i generalno igru. Samo naprijed Edise. Vjerovatno nekada i nije bilo osnove za kritiku, pa cu se svakako u buducnosti vise suzdrzavati. Volio bih da nas sve demantujes izlaskom u Europu, a sve mimo toga je bingo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 3:40 pm

Kako bi na ovakvu ekipu legao Riad Bajić da gura lopte na krila, uhhh
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 4:30 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned okt 02, 2022 3:40 pm
Kako bi na ovakvu ekipu legao Riad Bajić da gura lopte na krila, uhhh
Ipak Ara, dodati jos veznjaka dva i bombona od ekipe.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2022 4:49 pm

bogi je napisao/la:
ned okt 02, 2022 12:16 pm
Moja stranka je
Spoiler:
ŽELJEZNIČAR!
I moja, naravno! To sam im danas i rekao na birackom mjestu, izasavsi na glasanje u zeljinoj polo majici.
Svi protiv svinjskog u subotu!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Google [Bot], igla, Occasionally, SIMA_SIMAU, svabo, vinston.cercil i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija