Moderator/ica: storm_raider

 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 24, 2021 11:28 pm

Do 72 minute sve ok od cijele ekipe - Hvala im, a onda pad iz raznoraznih razloga.
Nezaboravimo da nismo imali nikakve pripreme, neuigrana ekipa i nemamo kondicije, trenera i dalje nemamo na klupi, novi igrači nemaju pravo igati itd, itd................(a svi znamo iz kojih razloga) a ovi momci nisu skinuli gaće i odigrali su više nego što smo očekivali.
Da je bilo moguće da mi damo podršku ko protiv Borca siguran sam da bi ovo uzeli
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 24, 2021 11:29 pm

Nije mi jasno zasto je Gasal izasao, nije valjda neka povreda....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 24, 2021 11:36 pm

Ovo je i za očekivati. Puna podrška momcima, nema nam druge.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 24, 2021 11:48 pm

A Drina i Vrhovac strpali u dzep Krpica
Željezničar ante portas !
 
Studenti1921
Postovi: 22
Pridružen/a: sub maj 15, 2021 12:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 24, 2021 11:53 pm

📊 Statistika večerašnjeg duela !

🔵⚪ Glavu gore, idemo dalje !

slika

slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 12:00 am

Da smo mogli ubacit večeras Crnčevića i Zdunića, bilo bi ovo potpuno drugačije na kraju.
Nadam se da će se što prije riješiti ova papirologija sa strancima..
Željezničar ante portas !
 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 12:00 am

Kad se ekipa unervozi zbog primljenog , gola ili nedostatka snage i koncertracije a pogotovo ovakvi djecaci moras na klupi imati sefa koji moze intervenisati i savjetima pokosati smiriti ekipu.Mi nazalost sefa na klupi jos uvijek nemamo.Igracima cestitke na fajtu i borbenosti.Bekricu i Mujezinovicu hvala na svemu i dovidjenja.Beca, Durakovic , Mekic , Bojo i Subasic su nas zid u sredini.Plus ovaj novi.Za sest mjeseci uz vrhunsko.pojacanje na lijevom boku garantujemo da ce gaziri sve redom.Na kraju kerovodji filozofu da skrenem paznju da sve dodje na naplatu pa i tvoje unistavanje kluba.Znas ti to dobro .
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 12:02 am

blueboy je napisao/la:
sub jul 24, 2021 11:04 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 24, 2021 10:54 pm
Šta reći.
Prvo poluvrijeme mrljavo.
U drugom smo ih nadigrali i zasluženo poveli. Ali ona izmjena nas je koštala.
Vezni red je naš prvi red odbrane i dok oni mogu i dok su skupa mi protvnika držimo daleko. I protiv Tuzle i protiv Borca. Jesmo mi zabili gol poslije izmjene ali na defanzivi smo izgubili.

Svaka čast OPET na 60 minuta. Poslije mnogo loše. Da smo uspjeli izdržati 10 minuta poslije gola, možda smo i mogli nešto ostvariti, ali jok. Naivan gol. Promiješana lijeva strana. Poslije 1-1 nas nije bilo i mogli smo primiti 5.

Ne znam čemu pripisati, da li nedostatku iskustva ili nedostatku spreme ili ponovna greška stručnog štaba.

Teška sezona nas čeka.
Teška sezona će biti definitivno, to smo znali. Poraz je kombinacija više razloga, kratkog rostera, lošije fizičke spreme, neiskustva pa i nedostatka kvaliteta. Ali uvijek ću radije gledati na terenu jednog Beću ili Drinu nego nekog bezvoljnog polovnjaka iz Srbije, a krajni ishod bi bio isti vjerovatno.

Ništa, idemo dalje, samo da ne padnu i psihički sad, jer fizičkih padova će biti.
Sigurno da je ljepše gledati. Ali jednostavno i zbog momaka bi valjalo nešto i dobiti. Protiv Borca im je baš bilo krivo, danas mogu misliti.

Realno u onih 60 minuta si bio bolji i od Tuzle i od Borca. Na kraju nisi naplatio. Svaki pad smo kažnjeni. Uticat će to na njih, još mladi.

Ali generalno moramo što prije registrovati strance. Fali nam vezni. Fali lijevi bek. Zbog rotacije. Vidimo kako smo dobri defanzivno dok vezni red radi ko singerica. Prva izmjena i odmah pad jer nema s klupe niko da nastavi i zadrži taj nivo.

Bojo, vježbaj na treningu završnicu i šut, ako to popraviš nadavat ćeš se golova.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 12:04 am

Ujko je napisao/la:
sub jul 24, 2021 11:29 pm
Nije mi jasno zasto je Gasal izasao, nije valjda neka povreda....
Ma loše smo stojali kad je on ušao. Mislim da je čisto taktička izmjena.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 12:05 am

Majkel je napisao/la:
sub jul 24, 2021 11:19 pm
A realno ova Tuzla je ekipa za titulu, mislim ljudi u napadu imaju Krpića i Ubiparipa.
Vojo već drugu godinu uopće ne igra. Ni blizu onog igrača kakav je bio kod nas. Rasuo se čovjek, ne može se sastaviti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 12:08 am

Studenti1921 je napisao/la:
sub jul 24, 2021 11:53 pm
📊 Statistika večerašnjeg duela !

🔵⚪ Glavu gore, idemo dalje !

slika

slika
:zeljeznicar1: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 1:00 am

A realno **** ga i Amar vise, goni ga u qurac, moram li stalno o njemu slusati. Daj da se fokusiramo na ovo sta imamo i kako to uciniti boljim. Amar nas je yebo, znamo svi, ali garant nece ovdje doci da cita sta o njemu mislimo. U subotu na stadion pa tamo mozda i cuje ako naleti sa Lutvom.

Sto se tice ovog danas, dovoljno je vidjeti ko je njima sjedio na klupi i usao, a ko nama i cudjenje o zadnjih 20 minuta ce nestati. Svi koji su kod njih usli (a i oni koji nisu, izuzev, eventualno, golmana) kod nas bi bili starteri i najbolji igraci na svojoj poziciji. Prema tome…
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 1:19 am

Nije nasa klupa repa bez korijena, Alihodzic je i Ribara mijenjao kad zatreba :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 3:05 am

I, eto tako...gledas ovu djecu, ginu, bore se, daju sve od sebe, svaka im cast. Mogu koliko mogu,
bice to sve jos mnogo, mnogo bolje, treba jos par utakmica, da steknu rutinu, da se uigraju, da se
rasterete pritiska, da sa iskustvom i prvim pobjedama steknu i onu finu dozu bezobrazluka i da sa
svojih ramena skinu taj neki epitet autsajdera. Ovo sto smo vidjeli u prve dvije utakmice, a zrijeb
nam nije bio na ruku, jer Borac i Tuzla, uz Velez, su trenutno najozbiljniji timovi lige, je vise nego
ohrabrujuce. Bili smo, u najmanju ruku ravnopravni, nikako nadigrani, a kamoli osramoceni. Ovo
je nas stari Zeljo, ratnici, a ne svileni akademci, momci koji igraju srcem , a ne starlete kojima su
lajkovi na drustvenim mrezama vazniji od onoga sto je svakom pravom navijacu na srcu. Samo tako,
djeco moja draga...

S druge strane, Tuce, dragi, ne zelim da se pravim neki veliki strucnjak, ali, mislim ,da je to - to...
Hvala na svemu...

S trece strane, zna li iko koliko nas trenutno mjesecno kostaju Amar , Stilic i Zec ? Kakvi su to ugovori
pa ih mi moramo jednostrano ispostovati, a druga strane ne ? Ako su pod ugovorima, a nekvalitetni
zbog cega Amar trenutno ne trenira nase cicibane, a Stilic i Zec ne treniraju svakodnevno sa nasim juniorima ?
Zbog cega ih placamo ?
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 3:43 am

Izvinjavam se, ako sam dosadan, ali zaboravih....Nije bitno ako ih ne placamo trenutno jer nemamo para,
bitno je da dug raste... Primjera radi, tadasnji sef strucnog staba, izvjesni AO, je samovoljno i neovlasteno napustio
svoje radno mjesto ( trening sa prvim timom ), da bi prisustvovao sjednici UO-a FK Zeljeznicar. I, nikome nista ...
Zar to nije bila povreda ugovora ? Koliko mu se puta desilo da se ne pojavi na svom radnom mjestu, a da za to
nikome ne odgovara ? Zar to nije povreda ugovora ? Pa, ljudi moji, profesionalizam ne znaci zavrtanje ruke, nego
postivanje ugovora...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 4:05 am

Spavaj Ujko.Bice bolje......
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 4:24 am

gavran je napisao/la:
ned jul 25, 2021 4:05 am
Spavaj Ujko.Bice bolje......
Sto ti ne spavas?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 4:30 am

Ujko je napisao/la:
ned jul 25, 2021 3:43 am
Izvinjavam se, ako sam dosadan, ali zaboravih....Nije bitno ako ih ne placamo trenutno jer nemamo para,
bitno je da dug raste... Primjera radi, tadasnji sef strucnog staba, izvjesni AO, je samovoljno i neovlasteno napustio
svoje radno mjesto ( trening sa prvim timom ), da bi prisustvovao sjednici UO-a FK Zeljeznicar. I, nikome nista ...
Zar to nije bila povreda ugovora ? Koliko mu se puta desilo da se ne pojavi na svom radnom mjestu, a da za to
nikome ne odgovara ? Zar to nije povreda ugovora ? Pa, ljudi moji, profesionalizam ne znaci zavrtanje ruke, nego
postivanje ugovora...
Sve to sto si spomenuo ce biti adresirano ma pravi nacin u buducnosti, ali moramo prvo ici redom. Nazalost, toliko smo unazadjeni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 4:39 am

gavran je napisao/la:
ned jul 25, 2021 4:05 am
Spavaj Ujko.Bice bolje......
Lako je tebi sada sa podnim grijanjem da spavas...Ja se smrzoh na ovoj vrucini. :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 25, 2021 8:57 am

Steta, ali sto kazu nagledat cemo se ovoga u sezoni. Iznenadjen sam nasom igrom, pozitivno

I da gubis 10:0 mi te volimo!

Grbavicu moramo napuniti kao i protiv Borca i pokusati ponoviti istu ili slicnu atmosferu. Da ih nosimo do bodova.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija