Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 10:29 pm

positive je napisao/la:
čet sep 23, 2021 7:55 pm
Šta je bilo sa Leotarovim dresovima kad smo ih uzeli 8:0, pa su igrali u našim? :D
Ponijeli dresove koji su bili previše slični našima, pa smo im morali dati svoju drugu garnituru, koliko se ja sjećam...
Sad im ne bi imali šta dati, jedva ovu bijelu garnituru imamo :D
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 10:35 pm

BHDragons je napisao/la:
čet sep 23, 2021 10:29 pm
positive je napisao/la:
čet sep 23, 2021 7:55 pm
Šta je bilo sa Leotarovim dresovima kad smo ih uzeli 8:0, pa su igrali u našim? :D
Ponijeli dresove koji su bili previše slični našima, pa smo im morali dati svoju drugu garnituru, koliko se ja sjećam...
Sad im ne bi imali šta dati, jedva ovu bijelu garnituru imamo :D
Nedo Bog da igrač da svoj dres nekome :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 11:35 pm

Onaj komentar Adilovica lajkovao mali Gasal. Pa je li ova djeca razmisljaju ista...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 11:42 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 23, 2021 11:35 pm
Onaj komentar Adilovica lajkovao mali Gasal. Pa je li ova djeca razmisljaju ista...
Sta očekivati sutra od njega ? Samo spletke i podvale, bojkot i ostalo... Ma treba biti instant reakcija, mrs i vozdra pa budi soson nedje drugo.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 11:55 pm

U'se na'se i podase generacije..normalno da ce lajkati Adila ili nasu dragu Amilicu ..nece Jergovica, Dezulovica..nesto konkretno procitati..ne boj se ...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3192
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 1:37 am

storm_raider je napisao/la:
čet sep 23, 2021 11:35 pm
Onaj komentar Adilovica lajkovao mali Gasal. Pa je li ova djeca razmisljaju ista...
Kad im može idol Tuce razglasavat da smo kupili tekmu kod sudija protiv Veleza, sto ne bi mogli mlade nade da prate uzora i legende poput Adilovica i sličnih.

Željo neće biti miran od šetača Lutve dok se ne ugasi, zapamtite, niti će se njegovi istomišljenici okaniti idolopokloništva
 
Masta87
Postovi: 9
Pridružen/a: ned sep 19, 2021 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 3:12 am

Naprjed naprjed ZELJO Volim Tee Ludo Jaa Ko Nikogaa !!

Pozitive dajte raja pozitive, jer mozda zvuci glupo ali sve osim toga.
U mraku smo trazimo trunku svijetlosti, mozda je nadjemo ako skupa dakle samo skupa budemo trazili opcije za izlaz iz ove gadne nocne more.
Pozitivno razmisljanje isto kao i negativno je efektivnije od ovog virusa, sto se prenosa tice.
Kritika oke stoji, ali uz neki adekvatan argument i ponudjenu opciju za boljitak.
Trebamo se fokusirati prvo na pozitivu da to prenesemo na jos sire mase, mozda dopre to i do nekog bitnog ko ima rijesenje.
Nase je da podrzimo ZELJU kako najbolje mozemo.

FORZA ZELJO !!
Vjecna Ljubav 1921
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 8:34 am

Dzezvar je napisao/la:
čet sep 23, 2021 7:24 pm
blueboy je napisao/la:
čet sep 23, 2021 5:17 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet sep 23, 2021 5:01 pm


Mozda da ti probas umjesto njega....
E i ti sa prejakim argumentima nastupaš uvijek. Sad da sam ja Lutvin fan, na kritike njegovog rada s tvoje strane, isto bih ti mogao reći, "možda da ti probaš umjesto njega...". Misliš da je to pravi odgovor?
Tjeranje nekoga samo da bi se mjenjalo nije nam.nikada dobro donijelo.
Argumneti da se kao prodrma ekipa sa novim trenerom ne vazi za ovu ekipu.
Oni su fudbalske neznalice i igraju za nas samo zato sto nemamo para da dovedemo.bolje.
Neko rece ovima Kloppa da dovedes nebi bolji rezultat napravio.
Ivkovic se prihvatio posla kada niko nije htio da se prihvati posla.
Da bi se moglo suditi o treneru kao prvo mu trebas obezbjediti uslove za rad a mi to nismo trenutno u stanju.
Na zalost tako nam je kako nam i ne preostaje nam nista drugo do podrske Ivkovicu i ekipi da nekako izguramo ovu sezonu i spasimo se ispadanja...
Sve sto napravimo vise od toga je ogroman uspjeh.
Podrška je ok, i od mene ima podršku, neka ga da radi bez prevelikog pritiska dok god je ovakva finansijska situacija, sve mi je to ok, i da je došao kad niko drugi nije htio, ali mora biti spreman na kritike i ukazivanje na greške, jer ih pravi i on kao i svi drugi. Ovdje se na svaku kritiku i ukazivanje na grešku prema njemu skače kao da ga neko linčuje. Ne kažem da nema i zlonamjernih ovdje, koji pozivaju na tjeranje, ali nisu u većini.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 8:36 am

Ma i on zna da Leotar mora dobit inace ce dobit udare sa svih strana.

Ajmooo Zeljoooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:08 am

blueboy je napisao/la:
pet sep 24, 2021 8:34 am
Dzezvar je napisao/la:
čet sep 23, 2021 7:24 pm
blueboy je napisao/la:
čet sep 23, 2021 5:17 pm


E i ti sa prejakim argumentima nastupaš uvijek. Sad da sam ja Lutvin fan, na kritike njegovog rada s tvoje strane, isto bih ti mogao reći, "možda da ti probaš umjesto njega...". Misliš da je to pravi odgovor?
Tjeranje nekoga samo da bi se mjenjalo nije nam.nikada dobro donijelo.
Argumneti da se kao prodrma ekipa sa novim trenerom ne vazi za ovu ekipu.
Oni su fudbalske neznalice i igraju za nas samo zato sto nemamo para da dovedemo.bolje.
Neko rece ovima Kloppa da dovedes nebi bolji rezultat napravio.
Ivkovic se prihvatio posla kada niko nije htio da se prihvati posla.
Da bi se moglo suditi o treneru kao prvo mu trebas obezbjediti uslove za rad a mi to nismo trenutno u stanju.
Na zalost tako nam je kako nam i ne preostaje nam nista drugo do podrske Ivkovicu i ekipi da nekako izguramo ovu sezonu i spasimo se ispadanja...
Sve sto napravimo vise od toga je ogroman uspjeh.
Podrška je ok, i od mene ima podršku, neka ga da radi bez prevelikog pritiska dok god je ovakva finansijska situacija, sve mi je to ok, i da je došao kad niko drugi nije htio, ali mora biti spreman na kritike i ukazivanje na greške, jer ih pravi i on kao i svi drugi. Ovdje se na svaku kritiku i ukazivanje na grešku prema njemu skače kao da ga neko linčuje. Ne kažem da nema i zlonamjernih ovdje, koji pozivaju na tjeranje, ali nisu u većini.
Pisao sam o time neki dan,nas je problem sto se na osnovu komentara na drustvenim mrezama formita javno misljenje.To je generalno problem drustva u cjelini.
Samim tim imas i taj neki otpor kod ljudi koji malo razmisljaju svojom glavom.
Otuda su reakcije na svaku kritiku ovdje.
Kritika je svakako neophodna ali ona dobronamjerna.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 10:44 am

gavran je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:27 pm
gavran je napisao/la:
čet sep 23, 2021 11:35 am
ciko mogul s tobom ? :kafa:
Moze ako ces platiti cevape u travniku :D
:palacgore:
Imal mene dje tu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 11:40 am

"Prije nego sto pocnete psovati, prozivati i tjerati, nemojte zaboraviti gdje smo i sta smo. Od skupstine koja je izabrana od novih momaka koji zele raditi, UO koji je kakav je, takav je, ali su tu i nisu digli ruke od Zeljeznicara, NO koji se zele uhvatiti u kostac sa problemom ko je i kako doveo Zeljeznicara u tesku finansijisku situaciju, do igraca koji su tu, koji igraju za minimalan novac, a neke i placaju maticni klubovi, do sefa strucnog staba.

Ko je zapravo Tomislav Ivkovic?
Da, upravu ste, to je svakako trener koji nije najbolji trener na svijetu, nije najbolji trener ni u premijer ligi, ali je covjek koji je dosao u nas klub kad su svi digli ruke od njega. Covjek koji trenira rezervni sastav tima iz prosleg godine koji je postavio najgori niz u historiji Zeljeznicara(da dobro ste culi), i par igraca koje je uz svoje veze uspio dovesti u Zeljeznicar da igraju za dzaba i da ih placaju maticni klubovi. Covjek kojem je preminula majka, ali je osto uz Zeljeznicar da ga vodi na utakmici. Covjek koji trenira igrace za mizernu platu kakve su imale ostale "legende" najveceg kluba u drzavi. Covjek koji trenira ekipu gdje polovina budzeta odlazi na ljude koji nemaju nikakve veze sa ekipom (poznati trojac), i na kraju covjek koji vodi vecu borbu sa ljudima koji "navijaju" za Zeljeznicar, umjesto da vodi najvecu borbu na terenu.

Mahala, mahala, mahala, mahala..."


Jedan od statusa na FB...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 12:27 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet sep 24, 2021 11:40 am
"Prije nego sto pocnete psovati, prozivati i tjerati, nemojte zaboraviti gdje smo i sta smo. Od skupstine koja je izabrana od novih momaka koji zele raditi, UO koji je kakav je, takav je, ali su tu i nisu digli ruke od Zeljeznicara, NO koji se zele uhvatiti u kostac sa problemom ko je i kako doveo Zeljeznicara u tesku finansijisku situaciju, do igraca koji su tu, koji igraju za minimalan novac, a neke i placaju maticni klubovi, do sefa strucnog staba.

Ko je zapravo Tomislav Ivkovic?
Da, upravu ste, to je svakako trener koji nije najbolji trener na svijetu, nije najbolji trener ni u premijer ligi, ali je covjek koji je dosao u nas klub kad su svi digli ruke od njega. Covjek koji trenira rezervni sastav tima iz prosleg godine koji je postavio najgori niz u historiji Zeljeznicara(da dobro ste culi), i par igraca koje je uz svoje veze uspio dovesti u Zeljeznicar da igraju za dzaba i da ih placaju maticni klubovi. Covjek kojem je preminula majka, ali je osto uz Zeljeznicar da ga vodi na utakmici. Covjek koji trenira igrace za mizernu platu kakve su imale ostale "legende" najveceg kluba u drzavi. Covjek koji trenira ekipu gdje polovina budzeta odlazi na ljude koji nemaju nikakve veze sa ekipom (poznati trojac), i na kraju covjek koji vodi vecu borbu sa ljudima koji "navijaju" za Zeljeznicar, umjesto da vodi najvecu borbu na terenu.

Mahala, mahala, mahala, mahala..."
Svaka cast :palacgore:
Nista ne treba na ovo dodati niti oduzeti :pljesak:


Jedan od statusa na FB...
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 12:37 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet sep 24, 2021 11:40 am
"Prije nego sto pocnete psovati, prozivati i tjerati, nemojte zaboraviti gdje smo i sta smo. Od skupstine koja je izabrana od novih momaka koji zele raditi, UO koji je kakav je, takav je, ali su tu i nisu digli ruke od Zeljeznicara, NO koji se zele uhvatiti u kostac sa problemom ko je i kako doveo Zeljeznicara u tesku finansijisku situaciju, do igraca koji su tu, koji igraju za minimalan novac, a neke i placaju maticni klubovi, do sefa strucnog staba.

Ko je zapravo Tomislav Ivkovic?
Da, upravu ste, to je svakako trener koji nije najbolji trener na svijetu, nije najbolji trener ni u premijer ligi, ali je covjek koji je dosao u nas klub kad su svi digli ruke od njega. Covjek koji trenira rezervni sastav tima iz prosleg godine koji je postavio najgori niz u historiji Zeljeznicara(da dobro ste culi), i par igraca koje je uz svoje veze uspio dovesti u Zeljeznicar da igraju za dzaba i da ih placaju maticni klubovi. Covjek kojem je preminula majka, ali je osto uz Zeljeznicar da ga vodi na utakmici. Covjek koji trenira igrace za mizernu platu kakve su imale ostale "legende" najveceg kluba u drzavi. Covjek koji trenira ekipu gdje polovina budzeta odlazi na ljude koji nemaju nikakve veze sa ekipom (poznati trojac), i na kraju covjek koji vodi vecu borbu sa ljudima koji "navijaju" za Zeljeznicar, umjesto da vodi najvecu borbu na terenu.

Mahala, mahala, mahala, mahala..."


Jedan od statusa na FB...
Manje-više većinu je u pravu, ovo boldirano je malo pretjerivanje, ali hajde. U dosta utakmica prošle sezone iz trenutnog sastava su igrali Blažević, Kosorić, Bojo, Juričić, Mujezinović, Subašić, Bekrić, Vrhovac, Gasal, Beća-pomalo ulazio, Duraković-pomalo ulazio, Bender-branio neke utakmice...ovo je po sjećanju. Nije ovo baš rezervni sastav tog tima, nema ovih staraca Alispahića, Štilića, Zeca...zatim Ikića, Miletića, Stevanovića, Erića, ali većina je i dalje tu, s tim da se nekim mladim igračima daje više prilike (Drina-početak sezone, Vrhovac, Beća), a nekim manje (Gasal).
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 12:51 pm

Ja bih Drinu opet stavio da igra par utakmica, tu zamjeram Ivkoviću što mu poslije Zrinjskog ne daje šanse. Mora se vidjeti od čega je momak, može li se na njega računati, da znamo na čemu smo sa njim.
Beća mora igrati od početka jer ima velikog potencijala. Lošiji od Boje neće biti, može biti samo bolji.

Gasala bih stavio protiv Leotara umjesto Mujezinovića. Nek odigra bar sat vremena i reći mu da mu je to posljednja prilika da pokaže znake života. Ako pokaže kurcobolju i nezainteresovanost ne davati mu više priliku i to je to.
Zdunića umjesto Subašića. Gori ne može biti, može biti samo bolji. I njemu dati da odigra 70 minuta, nema od onih uvođenja po 10-15 minuta ništa. Ko još može pokazati nešto za toliko vremena...

Trebaju nam u nedjelju momci koji mogu trčati, koji mogu brzinski spucati neku kontru i prenijeti loptu.
Ne treba nam sigurno Mujezinović zvani potez viška i usporeni i tromi Subašić.

Bender
Vrhovac Drina Kosorić Malić
Crnčević Beća
Zdunić Mekić Gasal
Juričić

Hoću ovo da vidim. Dajem glavu ako ne bismo pobjedili 2:0 bez problema. Mekić ofanzivniji da dijeli i razigrava jer je pokazao da to fino radi. Brza krila bi to valjda mogla iskoristiti i probiti koji put. Mora se probati, malo promijeniti. Nema od onih 11 standardnih ništa, do sutra gola zabiti ne mogu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 12:54 pm

I nek im neko kaže da se ne moraju ušetati u gol. Ima li iko muda da opuca sa 16 metara kad vidi da ima prostora?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 12:55 pm

Tryg je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:44 am
gavran je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:27 pm


Moze ako ces platiti cevape u travniku :D
:palacgore:
Imal mene dje tu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
moglo bi biti kroz neki sponzorski ugovor
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 1:51 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet sep 24, 2021 12:54 pm
I nek im neko kaže da se ne moraju ušetati u gol. Ima li iko muda da opuca sa 16 metara kad vidi da ima prostora?
Kad god su opucali, iznad tribine je otišla.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 1:59 pm

Majkel je napisao/la:
pet sep 24, 2021 1:51 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet sep 24, 2021 12:54 pm
I nek im neko kaže da se ne moraju ušetati u gol. Ima li iko muda da opuca sa 16 metara kad vidi da ima prostora?
Kad god su opucali, iznad tribine je otišla.
Pa zato postoji trening. Ne mogu da vjerujem da ne porade na tome i na kornerima.
Ne zna se u čemu smo gori od ta dva segmenta. Da izvedemo 50 kornera ja mislim da ne bismo dali go.

Eto ako neko ima od ovih što se bave tim statistikama, ako može da mi kaže kad smo posljednji put dali gol nakon ubačaja iz kornera?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 2:02 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet sep 24, 2021 1:59 pm
Majkel je napisao/la:
pet sep 24, 2021 1:51 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet sep 24, 2021 12:54 pm
I nek im neko kaže da se ne moraju ušetati u gol. Ima li iko muda da opuca sa 16 metara kad vidi da ima prostora?
Kad god su opucali, iznad tribine je otišla.
Pa zato postoji trening. Ne mogu da vjerujem da ne porade na tome i na kornerima.
Ne zna se u čemu smo gori od ta dva segmenta. Da izvedemo 50 kornera ja mislim da ne bismo dali go.

Eto ako neko ima od ovih što se bave tim statistikama, ako može da mi kaže kad smo posljednji put dali gol nakon ubačaja iz kornera?
Kad vidim da radimo korner sa nekim dodavanjima odmah znam da je u najavi velika šansa za protivnika u kontranapadu.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija