Moderator/ica: storm_raider

 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 24, 2021 11:45 pm

Durgo je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:37 pm
Podrska TOMI, ne zato sto je vrhunski trener, vec sto ZLOCINCI trebaju da se napuse Austrijskog kancelara....

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :baklja: :pljesak:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 1:28 am

Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:48 pm
Qooler je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:22 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:15 pm
Veoma je jednostavno, dozvolite da vam deda koji pedesetak godina prati Zeljeznicar da savjet. Otidjite kod gospodina Misimovica i molite, kumite da pomogne i da se vrati u klub. Siguran sam da nece odbiti iskrene navijace. To je jedini nacin i jedina osoba koja se moze izboriti sa ovim probisvjetom. Dovoljno je nezavisan, oraha u dzepu uopste nema, voli Zeljeznicar i zivi istinske, univerzalne vrijednosti. Idite mu na vrata organizovano i molite ga.
Uz dužno poštovanje, ja sam neko ko bi najviše volio da se vrati Misimović, a ti si neko ko je po meni uvjek u pravu, ipak ne možemo postavljati tako stvari. Ako Željo zavisi od jednog čovjeka, neka se sutra ugasimo. Pokazali smo da ne zavisimo. On jeste najbolje rješenje, al mi moramo dalje i nikad ne smijemo ovisiti o jednom čovjeku.
Zeljeznicar zavisi od jednog covjeka zato sto su tako Zeljeznicarevi navijaci htjeli, svjesno ili nesvjesno, apsolutno je nebitno postalo. Gospodin Misimovic moze spasiti Zeljeznicar, kamatara otjerati na sud i sve njegove jatake, izgraditi jak Zeljeznicar sa jakim sponzorima, pa ce i rezultati doci sa igracima kao sto su Miroslav Stevanovic, Goran Zakaric, Sulejman Krpic i ostali. Sve ostalo je prezivljavanje do konacnog gasenja kluba. Na navijacima je da napokon izaberu ono sto je ispravno. Sto je veceras idite kod gospodina Misimovica i molite ga da se vrati. Molite, kumite, on je lud za Zeljeznicarem vise od svih nas, ali ste ga povrijedili i uvrijedili zestoko.
Jesi ti svjestan da bi ga sutra otjerali isti ovi što tjeraju Tomu, Marenzija i svakog živog ko nije odgovarajući babuki??!!

Zapitaj se da li je gospodin Misimovic više naivan da 2x nasjedne na istu priču, bez obzira koliko taj čovjek Želju volio, ne može zbog svog ugleda i imena dopustiti da ga neki narkoman i konobar za cvaju tjera. Gospoda nađe način da pomogne klubi i na drugi način, organizuje i ugosti legende kluba, jasno se distancira od bilo kakvog uticaja na klub dok nije tu, za razliku od šetača pujde po sarajevskim mahalama sa čačkalicom u ustima dok čeka porciju graha i vino, pa da krene priču kako je on Željo i da objasni raji šta je Željo.

Uvijek se gospoda razlikovala od klošara, gospodin Misimovic je veći mangup od sarajevskih šatro varalica, samo prava raja konta štos. Ni nakon toliko godina podmetanja i laži, nikad nisu uspjeli naći nijednu nelegalnu radnju niti kriminal u poslovanju, i to je njegov lični a itekako i Željin obraz.

A ovo što navodiš da mu se ode i da će pristati, razumijem te da si očajan i da očekuješ, i ja bih iskreno ponovo našeg Želju od prije par godina, istog onog Želju koji se krupnim koracima krenuo sam boriti protiv svega, postavljati standarde u ovoj ligi, ali realnost je drugacija. Realnost je i gospodinu Misimovicu udarila u glavu u tim danima kada je uvidio da istinski navijači nisu pronašli način da zaštite klub, nisu stali uz klub, nego je prepušten krezuboj rulji potpomognutoj sa skupinom navijača sa Južne tribine,pa i ne čudi što se gospodski povukao da napokon skontamo šta smo izgubili a to je sistem.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 6:47 am

Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 25, 2021 1:28 am
Glas Razuma je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:48 pm
Qooler je napisao/la:
pet sep 24, 2021 10:22 pm


Uz dužno poštovanje, ja sam neko ko bi najviše volio da se vrati Misimović, a ti si neko ko je po meni uvjek u pravu, ipak ne možemo postavljati tako stvari. Ako Željo zavisi od jednog čovjeka, neka se sutra ugasimo. Pokazali smo da ne zavisimo. On jeste najbolje rješenje, al mi moramo dalje i nikad ne smijemo ovisiti o jednom čovjeku.
Zeljeznicar zavisi od jednog covjeka zato sto su tako Zeljeznicarevi navijaci htjeli, svjesno ili nesvjesno, apsolutno je nebitno postalo. Gospodin Misimovic moze spasiti Zeljeznicar, kamatara otjerati na sud i sve njegove jatake, izgraditi jak Zeljeznicar sa jakim sponzorima, pa ce i rezultati doci sa igracima kao sto su Miroslav Stevanovic, Goran Zakaric, Sulejman Krpic i ostali. Sve ostalo je prezivljavanje do konacnog gasenja kluba. Na navijacima je da napokon izaberu ono sto je ispravno. Sto je veceras idite kod gospodina Misimovica i molite ga da se vrati. Molite, kumite, on je lud za Zeljeznicarem vise od svih nas, ali ste ga povrijedili i uvrijedili zestoko.
Jesi ti svjestan da bi ga sutra otjerali isti ovi što tjeraju Tomu, Marenzija i svakog živog ko nije odgovarajući babuki??!!

Zapitaj se da li je gospodin Misimovic više naivan da 2x nasjedne na istu priču, bez obzira koliko taj čovjek Želju volio, ne može zbog svog ugleda i imena dopustiti da ga neki narkoman i konobar za cvaju tjera. Gospoda nađe način da pomogne klubi i na drugi način, organizuje i ugosti legende kluba, jasno se distancira od bilo kakvog uticaja na klub dok nije tu, za razliku od šetača pujde po sarajevskim mahalama sa čačkalicom u ustima dok čeka porciju graha i vino, pa da krene priču kako je on Željo i da objasni raji šta je Željo.

Uvijek se gospoda razlikovala od klošara, gospodin Misimovic je veći mangup od sarajevskih šatro varalica, samo prava raja konta štos. Ni nakon toliko godina podmetanja i laži, nikad nisu uspjeli naći nijednu nelegalnu radnju niti kriminal u poslovanju, i to je njegov lični a itekako i Željin obraz.

A ovo što navodiš da mu se ode i da će pristati, razumijem te da si očajan i da očekuješ, i ja bih iskreno ponovo našeg Želju od prije par godina, istog onog Želju koji se krupnim koracima krenuo sam boriti protiv svega, postavljati standarde u ovoj ligi, ali realnost je drugacija. Realnost je i gospodinu Misimovicu udarila u glavu u tim danima kada je uvidio da istinski navijači nisu pronašli način da zaštite klub, nisu stali uz klub, nego je prepušten krezuboj rulji potpomognutoj sa skupinom navijača sa Južne tribine,pa i ne čudi što se gospodski povukao da napokon skontamo šta smo izgubili a to je sistem.
Itekako sam svjestan, zbog toga sam napisao tekst iznad. Ovdje pricas sa covjekom koji zivi u Parizu, bio je sponzor Zeljeznicara dok su ti ljudi bili tu, te ih poznajem. Nista tu nije insinuacija, niti spekulacija.

Idite, molite, kumite, placite, ako nista pitajte kako je covjek. Druge sanse nece biti.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 9:02 am

Prepale se seronje cim su vidjele Misimovica sa legendama.

Ovi sto spominju Mulalica, nemojte zaboraviti da je njegov pomocnik u Mladost DK bio Serbo, a znamo u cijem mandatu je jos bio pomocnik.

Sve je ovo ista kuhinja.

Pamet u glavu.

Namirisala se stabilizacija, najvili se investitori (nova godina se blizi), a bagra je namirisala svoju sansu da se namire. Nije ovo sve bez razloga.

Podrska Tomi pa makar do zimske pauze bili zadnji na tabeli. Covjeka treba istrpiti i omogucit mu u zimskom prelaznom roku minimalno 4-5 igraca i onda vidjeti gdje smo sta smo.
Ispast necemo to je sigurno, al bagri ne treba dati da prismrde klubu, pogotovo sada u periodu tranzicije i stabilizacije
Alea iacta est!
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 9:24 am

Hmm pa ne znam bas na osnovu cega je sigurno da necemo ispasti? Tesko da se sa sigurnoscu moze reci da smo mi igrackim kadrom, a ni po onome sto smo prikazali na terenu, ispred ikoga u ligi, i jedina smo ekipa kojoj je gol i pobjeda nad nekom ekipom iz gornjeg dijela tabele misaona imenica.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 10:20 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 10:47 am

ubaceni element je napisao/la:
sub sep 25, 2021 9:24 am
Hmm pa ne znam bas na osnovu cega je sigurno da necemo ispasti? Tesko da se sa sigurnoscu moze reci da smo mi igrackim kadrom, a ni po onome sto smo prikazali na terenu, ispred ikoga u ligi, i jedina smo ekipa kojoj je gol i pobjeda nad nekom ekipom iz gornjeg dijela tabele misaona imenica.
Mi kad bi bili zadnji na zimskoj pauzi, da imamo Štilića, Zeca, Miru Stevanovića, Krpića u ekipi mi bi ispali ne zato jer bi bili loši, već jer bi morali ispasti zamislite samo šta su nam radili sve penal u Bijeljini, prekid sezone, niz od prošle sezone Olimpik, TC pa opet Olimpik, i još xy situacija gdje smo bili oštećeni a mi samo ma uredu je desi se svakome i to je to, zato dokle god se ne budemo borili protiv bagre oni će nas klati zato ni pod koju cijenu ne smijemo ni blizu ispadanja!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 11:09 am

ZASTO su se nasi usutili na ocigledan ofsajd na derbiju.

Ni jedan portal ni medij nije napisao ni rijec o ne regularnom golu pitara. ZASTO?
Alea iacta est!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 11:30 am

Bender

Vrhovac Drina Kosoric Malic

Crncevic Mekic

Zdunic Bekric Mujezinovic

Juricic

Vakat je da odmore Subasic i Bojo,trebao bi i Mujezinovic ali nemamo siroku klupu.Zna li neko sta je sa Edinom Mujicem?inao je finu polusezonu u Gorazdu.Ps.Ermin Zec se vraca na teren u srijedu u kupu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 12:14 pm

cipiripi je napisao/la:
sub sep 25, 2021 11:09 am
ZASTO su se nasi usutili na ocigledan ofsajd na derbiju.

Ni jedan portal ni medij nije napisao ni rijec o ne regularnom golu pitara. ZASTO?
Bordo prijatelji bi tražili kaznu sudije.
Ali eto, Željo loš pa ko jebe ofsajd.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 12:27 pm

Grbavica skola fudbala....negdje usput se to izgubilo. Mi nismo u zadnjih 7-8 godina izbacili fudbalera dostojna prvog tima a kamo li da ga negdje prodamo.

uzimajuci u obzir klanovske borbe, dusmane vanjske i unutrasnje, najveca nesreca nam je to... sunovrat omladinskog pogona.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 12:37 pm

Pa pogledajte na kojem su mjestu nasi juniori danas sve ce vam jasno biti.
Srozali su sve sto se srozati moze.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 1:49 pm

cipiripi je napisao/la:
sub sep 25, 2021 9:02 am
Prepale se seronje cim su vidjele Misimovica sa legendama.

Ovi sto spominju Mulalica, nemojte zaboraviti da je njegov pomocnik u Mladost DK bio Serbo, a znamo u cijem mandatu je jos bio pomocnik.

Sve je ovo ista kuhinja.

Pamet u glavu.

Namirisala se stabilizacija, najvili se investitori (nova godina se blizi), a bagra je namirisala svoju sansu da se namire. Nije ovo sve bez razloga.

Podrska Tomi pa makar do zimske pauze bili zadnji na tabeli. Covjeka treba istrpiti i omogucit mu u zimskom prelaznom roku minimalno 4-5 igraca i onda vidjeti gdje smo sta smo.
Ispast necemo to je sigurno, al bagri ne treba dati da prismrde klubu, pogotovo sada u periodu tranzicije i stabilizacije

Suština, Bravo!!!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 2:27 pm

...................Bender..........................
..Bojo......Vrhovac....Kosorić....Malić..
.................Crncevic.....................
.....Beća..................Mekić..........
..............Mujezinović.................
................(Bekrić).....................
..........Zdunić.........Luka...........

Boju na beku mi je odavno zelja da vidim, jer mislim da bi tu proigrao, za sredine nije...
Krila nemamo zato ne trebamo ni forsirati igru s krilima.
Luki treba igraca u zavrsnici ovom formacijom ce ih dobiti.
Onako ne ide, ja bi pokusao..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 5:17 pm

"Jedino da prebacim cijeli juniorski tim u prvi tim. Volio bih čuti koji bi juniori koji zaslužuju. Igraju Beća, Malić, Vrhovac, Subašić jer su mladi i imaju kvalitet. Šta nam znači staviti juniora koji nema kvalitet. Ne možemo gubiti vrijeme na igrače koji nemaju kvalitet. Rekli smo da treba razviti igrače koji imaju kvalitet i onda napraviti selekciju i ići dalje. Uz mogućnosti i zdravo poslovanje kluba. Ukoliko nema zdravo poslovanje i finansije, klub ne može biti na nivou. Drago mi je da pitate za Beću, jer ga nije bilo na karti. On i Crnčević nisu isti igrači i mogu igrati zajedno. On je igrao sve utakmice do sada, jedan od najtalentovanijih. Nešto smo tu i napravili, a od njega ovisi gdje će doći", zaključio je hrvatski stručnjak.
Sve je covjek rekao...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 7:08 pm

storm_raider je napisao/la:
sub sep 25, 2021 5:17 pm
"Jedino da prebacim cijeli juniorski tim u prvi tim. Volio bih čuti koji bi juniori koji zaslužuju. Igraju Beća, Malić, Vrhovac, Subašić jer su mladi i imaju kvalitet. Šta nam znači staviti juniora koji nema kvalitet. Ne možemo gubiti vrijeme na igrače koji nemaju kvalitet. Rekli smo da treba razviti igrače koji imaju kvalitet i onda napraviti selekciju i ići dalje. Uz mogućnosti i zdravo poslovanje kluba. Ukoliko nema zdravo poslovanje i finansije, klub ne može biti na nivou. Drago mi je da pitate za Beću, jer ga nije bilo na karti. On i Crnčević nisu isti igrači i mogu igrati zajedno. On je igrao sve utakmice do sada, jedan od najtalentovanijih. Nešto smo tu i napravili, a od njega ovisi gdje će doći", zaključio je hrvatski stručnjak.
Sve je covjek rekao...
Nije on Beću baš "izmislio" kako kaže, igrao je Beća nekoliko utakmica na kraju prošle sezone, samo što je bila takva sumorna sezona pa je to možda nekom prošlo "ispod radara". Ostalo što priča je ok, naravno da ne treba nekog forsirati samo što je mlad.
 
Ludvig Leple
Postovi: 283
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 7:44 pm

Da li je sada jasno nekome čiji je čovjek Predsjednik kluba, koji dozvoljava da se ponovo unosi nemir?

Mrš u Trebinje propali menadzer marketinga!
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 7:56 pm

Kako to da Gasal nema kvalitet? A sve smo vidjeli prosle sezone...Za Subasica bez noge je korisniji.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 8:06 pm

storm_raider je napisao/la:
sub sep 25, 2021 5:17 pm
"Jedino da prebacim cijeli juniorski tim u prvi tim. Volio bih čuti koji bi juniori koji zaslužuju. Igraju Beća, Malić, Vrhovac, Subašić jer su mladi i imaju kvalitet. Šta nam znači staviti juniora koji nema kvalitet. Ne možemo gubiti vrijeme na igrače koji nemaju kvalitet. Rekli smo da treba razviti igrače koji imaju kvalitet i onda napraviti selekciju i ići dalje. Uz mogućnosti i zdravo poslovanje kluba. Ukoliko nema zdravo poslovanje i finansije, klub ne može biti na nivou. Drago mi je da pitate za Beću, jer ga nije bilo na karti. On i Crnčević nisu isti igrači i mogu igrati zajedno. On je igrao sve utakmice do sada, jedan od najtalentovanijih. Nešto smo tu i napravili, a od njega ovisi gdje će doći", zaključio je hrvatski stručnjak.
Sve je covjek rekao...
Fino je i Drina igrao pa ga je sklonio zbog Ace.

Ja ne vidim kako smo to više bodova dobili zbog Ace a mladom štoperu su potrebne minute i bio je skroz Ok ono što je igrao.

Voli i Tomo srat, ja razumijem da je to stvar ponosa i da je teško biti samokritičan ali nemoj da se pravimo grbavi i sve opravdavamo.

Doduše. Nikad neće svima ugoditi ali dobro :D
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 25, 2021 8:13 pm

Zao mi je sto to moram reci jer radi se o mladom igracu ali Gasal ovo sto je do sad pokazao je jedno veliko nista!

U nedelju po pobjedu!

Ps. Sto se tice Drine momak zna igrati i nadam se da ce dobijati vise prostora za igru, bar u utakmicama koje su rezultatski "rjesene".
TM87

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Meha87, TheBlue i 186 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija