Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 12:49 pm

santakuruz je napisao/la:
uto jun 15, 2021 12:19 pm
Amarova plata je sadrzavala dio koji se odnosio na prethodni dug, koji mu se vracao dijelom kroz tu platu. Sad je pitanje kako je to ugovorom definisano al kao da gledam ako se Amaru raskine ugovor da ce ostati cijeli onaj dug od ranije neisplacen i da ce on ponovo potrazivati cijeli iznos. Plus nova dugovanja.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Amar je tuzio klub za zaj dug.Selimovici kompanija nisu ulozili prigovor ispred kluba tako da ta sudski proces i dalje traje.
To o dugu koji je uracunat u platu je cisti spin.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 1:22 pm

Na kraju cemo vise njemu dugovati nego poreznoj...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 1:57 pm

Ma ovo je nama posljednja sezona u premijer ligi, nažalost. Bolje da smo se ugasili odmah i počeli sad iz treće kantonalne nego da ovako razvlačimo kao što je Čelik
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 2:02 pm

A sve što je trebao jeste da posluša oca svog...Koji je inače jako pametan, mudar i najveća legenda kluba...
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 3:21 pm

Fanzi je napisao/la:Možda možete Amara etiketirati raznim pogrdnim epitetima. Ali za Hadisa Zubanovića bih život dao.
Stoga, ko god ima negativno mišljenje o Hadisu, LJUDSKI ga molim da me kontaktira putem privatne poruke. Svakako, ne mogu spriječiti raznorazne ljude iza raznoraznih usernameova da nastavlju prejudicirati. Trudim se u životu govoriti o činjenicama, a činjenice su samo ono što sam doživio. Već prva govorancija iz pouzdanog izvora može biti mahinacija.

Ja ću sa svoje strane pokušati organizovati neki sastanak, iako Hadisa nisam vidio od 2017. godine. Pa svi koji imaju loše mišljenje, mogu doći da zajednički porazgovaramo. Ljudski.

Meni kućni odgoj ne dozvoljava da ljude, koji su mi donijeli toliko radosti u prošlosti, vrijeđam kao da su mi najveći dušmani.
Zbog Hadisa sam u finalu playoffa zaplakao. Prvi i jedini put u životu bez imalo stida, od sreće. Nije me sramota priznati da sam se tresao kad sam mu pružio ruku da se upoznamo. Jasmin Hurić i on su bili idoli mog djetinjstva.
Što se mene tiče, ne samo zbog gola, nego svih humanitarnih akcija koje smo radili zajedno, čovjek zaslužuje puno više nego mu je Dragi Bog dao.
Dao Bog da mi imamo još 50 menadžera, da naša djeca u valovima postaju džeke vani, kada u našoj državi nema uslova. Dao Bog da imamo 50 Zubana, Hadisa za Tursku, i po jednog za svaku razvijenu zemlju fudbala.
Da nije Hadis, neko bi drugi bio menadžer našim fudbalerima. To je neizbježno. Želji je uvijek trebalo više njegovih menadžera, skauta, fizioterapeuta, kondicionih, psihologa... Klub nikada nije uložio u razvoj nekog trenera nakon rata. Nijedan naš trener nije otišao vani na edukaciju.
Hadis se u svom poslu probio svojom inicijativom.

Istinski želim promijeniti ljudima percepciju o njemu. Možda baratate paušalnim informacijama? Možda imate nešto lično protiv njega? Dajte da to riješimo, dok smo svi živi. Možda i ja griješim nešto, pa slobodno adresirajte sve što znate. Stat ću iza tih riječi lično, i riješiti ih s Hadisom.

Nemojte me pogrešno razumijeti, da nakon što moja molba bude izgubljena iza kamare postova, jednostavno odustanem od ovog vida komunikacija. Sve gubi smisao. Pretvorili ste se u isto ono što su radili ljudi koji su tjerali Senada i ekipu: amorfnu masu koja vrijeđa, ponižava i mrzi ljude. Možda jedan Amar zaslužuje kritike, ali sigurno ne zaslužuje uvrede. Niko nije zaslužio uvrede, dok mu se krivica ne dokaže.

Bujrum.

EDIT: Potakao me je post Profesora. I onaj post o 6 ljudi koji su glasali. Hadis ne zaslužuje epitet grobara.
Mislim da niko nema nista protiv Hadisa kao njega samog, vec ljudi koji dolazi s njim u paketu. Evo ja nemam nista protiv da Hadis ima neku ulogu u klubu, na kojoj moze pomoci i sebi i klubu. Medjutim, ako je njegov ulazak uvjetovan Amarom i Nihad Selimovicem onda nam ne treba. To je moje misljenje, a mislim i da vecino to predstavlja problem jer se zna da je dobar sa ovom dvojicom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 3:27 pm

@Fanzi
....sve dto si rekao za Hadisa tj kovao ga u zvijezde....NECE promijeniti cinjenicu da je doticni gospodin ZAJEDNO sa babukom tjerao i pazi sad OTJERAO najuspjesniju poslijeratnu upravu FKZ.
Tacka.
I jos jedna porazna cinjenica....babukina ekipa u kojoj je bio a i i danas je tvoj idol napravila vise stete klubu od Karadzica.
Ne prebacuj kritike nikome na LICNI animozitet prema nekome, slaba ti je to izvlakusa!
Ja govorim o cinjenicama a ti o idolima.
Necemo tako!
I necu nikakvih privatnih poruka, sve sto nije tacno od navedenog demantuj argimentovano ovdje!
Nikoga ne vrijedjam ali dva lika o kojima sam pisao
u ovom postu ne zasluzuju NISTA!
Cak ni uvrede.
Samo prezir!
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 3:57 pm

Znaci plata je bila samo plata a cijeli iznos duga i dalje stoji Zelji pod vratom. Zanimljivo....

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 5:16 pm

Ovo je kriminal, pravi dokaz protiv Zubanovica, a pogotovo pritiv najtrofejnijeg kamatara u historiji kluba.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 5:30 pm

Ovim pada jos jedan mit o zatecenim milionima od transfera amira i rijada....
Po ovome bi dobili cunu u pola somuna....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 6:12 pm

OSTAVKE SVI !!!

DASAM GG.BA POSEBNO BIH SE ZABRINO
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 6:45 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub avg 18, 2018 12:11 pm
?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 6:52 pm

Moze li se kupit privjesak a da ne ide postotak nasoj legendi kluba...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
alombardo
Postovi: 986
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 7:26 pm

Navijacinsu doveli lihvara, krivi su ko i on
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 8:00 pm

Fkt ovo je pocelo biti neozbiljno i zabrinjavajuce do krajnje granice..sve ekipe su pocele pripreme i imaju neki plan priprema osim nas i Radnika...ako nisu odlucili za trenera postavi Joldica privremeno dok ne dodje novi uo i ne postave nekoga.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 8:16 pm

Amar927 je napisao/la:Fkt ovo je pocelo biti neozbiljno i zabrinjavajuce do krajnje granice..sve ekipe su pocele pripreme i imaju neki plan priprema osim nas i Radnika...ako nisu odlucili za trenera postavi Joldica privremeno dok ne dodje novi uo i ne postave nekoga.
Joldic je jos prije odbio da bude u prvom timu. Svakako taj dio sad nije bitan. Treba spasiti klub od gasenja. Lako cemo za pripreme i za ligu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 8:25 pm

Fudbal nam je sada najnebitnija stvar u klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 8:50 pm

X
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u sub jun 11, 2022 1:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 9:42 pm

Fanzi,
ovdje tj za ovu raspravu godine nisu vazne...
Sta je vazno?
Sigurno nije vazno s' kim si ti pricao, nego cinjenice koje sam naveo.
Ti ih NISI argumentovano "pobio"!
Da si pratio sta sam ranije pisao nebi ti sigurno NIKAD pala na pamet glupost da navijam za anamone.
Da ti bude lakse jedna osoba iz moje porodice je trenutno clan skupstine FKZ i da ti jos malo olaksam radi sa dobronamjernim (po klub) ljudima na promjenama koje ce valjda donijeti necega dobroga za klub - ne za idole...ZA KLUB!
Nesto sto mi je najmrze u zivotu je kad mi neko
"prodaje M....za bubrege".
A to ova tvoja dvojica rade duuuuugo!
....evo u jednom postu ima dokument koji to dokazuje, ali samo u JEDNOM slucaju.
Sta ce jos izroniti samo Bog zna!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 9:49 pm

Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 15, 2021 5:16 pm
Ovo je kriminal, pravi dokaz protiv Zubanovica, a pogotovo pritiv najtrofejnijeg kamatara u historiji kluba.
Gdje je Hako Duljevic "sponzoru"?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 10:11 pm

Postovi su obrisani, na javnom forumu nemojte objavljivat nikakve dokumente.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Hole1982 i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija