Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:31 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 14, 2022 3:13 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:31 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:21 pm

Tako je, i u "zdenku" na sjevero-zapadu ih sprcat! Treba ovo prenijeti nekome u klubu, ili da ih bombardujemo mailovima..
Živim za dan kada ćemo napraviti (po pravilima bezbjednosti UEFE, pa i lokalnih saveza) izolovanu tribinu za gostujuće navijače, sa 5% kapaciteta stadiona. Bez mogućnosti da mogu ubacivati baklje i predmete i na naše tribine i na teren. I uz to im zavaliti cijenu karte da se ukenjaju. Pa neka ne dolaze nikako.
Od 10 000 KM koliko su trebali platiti za proslo kidanje stolica, isplatili su znatno manje navodno. Nekada je taj komsijski odnos bio znatno drugaciji, izgleda da je to vrijeme nepovratno izgubljeno nakon paljenja na sjevernoj tribini Grbavice kada smo obnovili stolice.
Nije realno da ćemo ikada više (na žalost) imati utakmice kao nekada, bez tampon zona, sa izmješanom rajom na svim tribinama, osim navijačkih. Pretežno je to do torpedera. Cijelu priču oko ovih prepucavanja su počeli oni, i to koliko se sjećam kada smo ih bojkotovali na Koševu (Kajtaz 1-0) jer su zavalili cijenu karata na JUG-u. Činjenica je da oni igraju na previkom stadionu za naše uslove, da imaju fizički odvojene tribine, i da imaju tribinu na koju nikada niti jedan torpeder nije otišao (JUG). I ne vidim ekonomski rezon da nam ograničavaju broj karata, znači klasično kurchenje. Da napomenem da je po propisima NS Bosne i Hercegoine obaveza da se na jednakom tribinama formiraju identične cijene karata. (cjebep i JUG) što nikada gore nije bio slučaj.
Kod nas je sve drukčije, mi možemo sami napuniti svoj stadion, i kada njima damo više od 5% kroz tampon zone gubimo čisti profit. Još kada uzmemo štetu koju naprave, (materijalnu, ali i moralnu svima nama kad nam ruše našu Grbavicu) nema nikakve dileme da im treba dati isključivo i jedino 5%.
Znam da su pred svaku tekmu pritisci, politički posebno sa kantonalnog nivoa, i mi se sagnemo zbog nekih para koje nam kanton baci. ZAto kažem formiraj bezbjednu zonu za gostujuće navijače. Zbog sigurnosti navijača Zrinjkog, Slobode, Veleža, pa i torpeda. i Onda si im izbio sve argumente jbg...to je to za goste, tako propisi i zakon nalažu. Mi zadovoljni, policija i osiguranje definitivno, a njih ko yebe nek se ćundare napuše...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:35 pm

Svaka cast za sinoc i strucnim stabu i igracima. Moram se izviniti Gasalu. Demantovao me je. Pripremio se decko vrhunski. Brzi dosta. I da nije dao golove ove sve isto bih rekao.
Aco ako jos jednom dobije sansu prije Drine osim ako su kartoni ili sl nek se Edis rokne odmah. Evo i da je Aco bolji trenutno ovaj je budicnost. Sta imamo od Ace. Nista za pola godine godinu. Aco nam treba da popuni mjesto ao zateeba. I hvala mu na tome. Moj veliki respect. Fakat. Ali nemoj da bide prva opcija.
Amoah kad dodje nikako ga ne vidim kao naoadaca. Pa ljudi dravi mi nemamo rezervno krilo. Ne kazem da on bude rezerva nego na krilu imamo Sehica mimo ove dvojice i to je to. Suba nije krilo tj moze fs odigrati kad zafali ili u nekim taktickim varijantama kad treba probit bunker npr jer je kreativan. Treba nam krilo koje ce uci i donijeti svjezinu. Moze i Gasal ulaziti ne mislim da Amoah bude rezerva ali sto ds ne i to nekad. Sto nekad i Santosa ne zamijeniti. Takticki. Bilo kako. Nama treba jos jedan napadac. Beganovic je uzas. Haracicu treba gol i da se malo oslobodi. Meni se svidja ali moramo jos jednog dobiti. Jaganjac mali npr je mogao ainoc dobiti Beganove minute.
Koliko mi je lose toliko mi je i drago sro amo primili golove sinoc. Digli bi se nenormalno.
Ne znam sta je problem kritikovati Mulalica. Pa razmkenjujemo misljenja. Ali kad vidim neku psovku za bilo koga i to mije uzas. Za Mulalica nisam nikad bio i tesko da ce me razuvjeriti a volio bih. To sto je Zeljin vojnik sto neki kazu to me uopste ne zanima.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:43 pm

Ti vojnici i nekakva DNK je fakat više isfurana priča...izađi ba na teren, daj svoj maksimum, primi platu i bonuse za to, navijači to prepoznaju nagrade te aplauzom i skandiranjem. i to je to. Samo kvalitet, znanje i ostvarenje, yebo šupljake više.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:45 pm

Sheldon je napisao/la:
ned avg 14, 2022 3:30 pm
Hvala ti Storme. Pratim forum evo 6.5 godina nisam bas neupucen u stanje. Dosta mojih prijatelja aktivno pise ovdje. Registrovao sam se jer sam imao osjecaj da ce biti potrebno braniti klub svim sredstvima nakon sto su se neke informacije pocele otkrivati. Sad sam malo mirniji otkako je Misimovic ukljucen u pricu ali i dalje opreza ne treba manjkati.
Blueboy ja nemam taj dojam. Nisu imali zicer sem ona bespotrebna bravura Muftica kad je Aco spasio. Drugo poluvrijeme se nisu sastavili. Ali eto nek bude 13/15 opet smo debelo ispod onog sto smo trebali imati.
Grbavice raspitaj se ako imas nekog blizu kluba.
Sale konstruktivna kritika ok, neko ga je nazvao orangutanom prije par stranica. Ne znam sta se time zeli postici.
Zrinjski bio mnogo bolji prvo poluvrijeme i da je vodio koliko je trebao, mi se vjerovatno ne bi vratili, ali to je nebitno sad. Također, kad pogledamo cijelu utakmicu, nismo bili bolji od Veleža, ali nismo bili mi lošiji, tako da je i 13/15 nerealno. Ali morali smo dobiti Leotar i Široki.

I mene zanima gdje je pogriješio Drina? Osim možda kod prvog gola, gdje je mogao možda brže reagovati na odbijenu loptu, ali se više može prigovoriti Cocaliću koji nije bio dobro postavljen i čovjek iza njega šutira glavom.

I priča o vojnicima kluba mi diže kosu na glavi. Evo npr. Hodžić nije naše dijete, neće biti ni vojnik, ali mu ja kapu skidam za trud, zalaganje i sve ono što radi na terenu, i sinoć i otkad je došao.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:51 pm

gavran je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:42 pm
nookey je napisao/la:
ned avg 14, 2022 11:53 am
Igracemo s tri krila sta je problem 😀
trazicemo od uefe da nam dozvole da imamo desno lijevo i centralno krilo
Lazno krilo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 4:01 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 3:31 pm
storm_raider je napisao/la:
ned avg 14, 2022 3:13 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:31 pm


Živim za dan kada ćemo napraviti (po pravilima bezbjednosti UEFE, pa i lokalnih saveza) izolovanu tribinu za gostujuće navijače, sa 5% kapaciteta stadiona. Bez mogućnosti da mogu ubacivati baklje i predmete i na naše tribine i na teren. I uz to im zavaliti cijenu karte da se ukenjaju. Pa neka ne dolaze nikako.
Od 10 000 KM koliko su trebali platiti za proslo kidanje stolica, isplatili su znatno manje navodno. Nekada je taj komsijski odnos bio znatno drugaciji, izgleda da je to vrijeme nepovratno izgubljeno nakon paljenja na sjevernoj tribini Grbavice kada smo obnovili stolice.
Nije realno da ćemo ikada više (na žalost) imati utakmice kao nekada, bez tampon zona, sa izmješanom rajom na svim tribinama, osim navijačkih. Pretežno je to do torpedera. Cijelu priču oko ovih prepucavanja su počeli oni, i to koliko se sjećam kada smo ih bojkotovali na Koševu (Kajtaz 1-0) jer su zavalili cijenu karata na JUG-u. Činjenica je da oni igraju na previkom stadionu za naše uslove, da imaju fizički odvojene tribine, i da imaju tribinu na koju nikada niti jedan torpeder nije otišao (JUG). I ne vidim ekonomski rezon da nam ograničavaju broj karata, znači klasično kurchenje. Da napomenem da je po propisima NS Bosne i Hercegoine obaveza da se na jednakom tribinama formiraju identične cijene karata. (cjebep i JUG) što nikada gore nije bio slučaj.
Kod nas je sve drukčije, mi možemo sami napuniti svoj stadion, i kada njima damo više od 5% kroz tampon zone gubimo čisti profit. Još kada uzmemo štetu koju naprave, (materijalnu, ali i moralnu svima nama kad nam ruše našu Grbavicu) nema nikakve dileme da im treba dati isključivo i jedino 5%.
Znam da su pred svaku tekmu pritisci, politički posebno sa kantonalnog nivoa, i mi se sagnemo zbog nekih para koje nam kanton baci. ZAto kažem formiraj bezbjednu zonu za gostujuće navijače. Zbog sigurnosti navijača Zrinjkog, Slobode, Veleža, pa i torpeda. i Onda si im izbio sve argumente jbg...to je to za goste, tako propisi i zakon nalažu. Mi zadovoljni, policija i osiguranje definitivno, a njih ko yebe nek se ćundare napuše...
Sve znam, slazem se. Pogledas slike sa onog derbija nakon reintegracije Grbavice, raja zajedno sjedi, sretna sto je tu, zajedno bila na braniku grada. Pogledaj danas ludila.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 4:08 pm

Dobijemol Borca i Petare nas niko ne zaustavi do kraja!
Sa 3 boda bi bio zadovoljan, 4 boda su evropa, 6 titula! :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 4:13 pm

Vala što se mene tiče, lavor se može uzorati i posijati krompir. Ne sjećam se kad sam zadnji put otišao gore, a ne vjerujem ni da će me vidjeti dugo dugo... A naša Grbavica, tu bih isti fazon 5% pa ko voli nek izvoli. Ali obavezno zidovi, ništa ograda već betonski zid pa nek se bikovi bodu između sebe 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 4:18 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 14, 2022 4:01 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 3:31 pm
storm_raider je napisao/la:
ned avg 14, 2022 3:13 pm


Od 10 000 KM koliko su trebali platiti za proslo kidanje stolica, isplatili su znatno manje navodno. Nekada je taj komsijski odnos bio znatno drugaciji, izgleda da je to vrijeme nepovratno izgubljeno nakon paljenja na sjevernoj tribini Grbavice kada smo obnovili stolice.
Nije realno da ćemo ikada više (na žalost) imati utakmice kao nekada, bez tampon zona, sa izmješanom rajom na svim tribinama, osim navijačkih. Pretežno je to do torpedera. Cijelu priču oko ovih prepucavanja su počeli oni, i to koliko se sjećam kada smo ih bojkotovali na Koševu (Kajtaz 1-0) jer su zavalili cijenu karata na JUG-u. Činjenica je da oni igraju na previkom stadionu za naše uslove, da imaju fizički odvojene tribine, i da imaju tribinu na koju nikada niti jedan torpeder nije otišao (JUG). I ne vidim ekonomski rezon da nam ograničavaju broj karata, znači klasično kurchenje. Da napomenem da je po propisima NS Bosne i Hercegoine obaveza da se na jednakom tribinama formiraju identične cijene karata. (cjebep i JUG) što nikada gore nije bio slučaj.
Kod nas je sve drukčije, mi možemo sami napuniti svoj stadion, i kada njima damo više od 5% kroz tampon zone gubimo čisti profit. Još kada uzmemo štetu koju naprave, (materijalnu, ali i moralnu svima nama kad nam ruše našu Grbavicu) nema nikakve dileme da im treba dati isključivo i jedino 5%.
Znam da su pred svaku tekmu pritisci, politički posebno sa kantonalnog nivoa, i mi se sagnemo zbog nekih para koje nam kanton baci. ZAto kažem formiraj bezbjednu zonu za gostujuće navijače. Zbog sigurnosti navijača Zrinjkog, Slobode, Veleža, pa i torpeda. i Onda si im izbio sve argumente jbg...to je to za goste, tako propisi i zakon nalažu. Mi zadovoljni, policija i osiguranje definitivno, a njih ko yebe nek se ćundare napuše...
Sve znam, slazem se. Pogledas slike sa onog derbija nakon reintegracije Grbavice, raja zajedno sjedi, sretna sto je tu, zajedno bila na braniku grada. Pogledaj danas ludila.
Imam u raji primjere gdje burazeri navijaju jedan za nas, a drugi za torpedo. Oni se izbjegavaju na dan utakmice jbt. Dotle je došlo. Ja sa nekim torpederima koje znam uopšte ne razgovaram na temu Željo-torpedo, pa čak ni na temu PL BiH, a da ne pričam o nekim zayebancijama i podyebavanjima. Čuvamo mir u raji...To je strašno.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 4:28 pm

salle86 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 4:13 pm
Vala što se mene tiče, lavor se može uzorati i posijati krompir. Ne sjećam se kad sam zadnji put otišao gore, a ne vjerujem ni da će me vidjeti dugo dugo... A naša Grbavica, tu bih isti fazon 5% pa ko voli nek izvoli. Ali obavezno zidovi, ništa ograda već betonski zid pa nek se bikovi bodu između sebe 🤣
Sto brate, nisam nikad propustio utakmicu na lavoru osim ako bojkotujemo. Nema nista ljepse nego se potpisat po njima usred lavora.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 4:36 pm

ja tekme sa lavora ne mogu ni na TV gledat. Ne mogu koncert sa lavora gledat. Dok je igrala reprezentacija ni to nisam mogao gledat. Ni uživo, ni na TV-u.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:00 pm

Uvali ga Hrelja konama, vodi Igman 😂
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:00 pm

Kako Hrelja ovakav nezgrapan može pucati penal prije Bodula, puka sreća pa mu se odbi lopta na nogu
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:10 pm

blueboy je napisao/la:
ned avg 14, 2022 6:00 pm
Kako Hrelja ovakav nezgrapan može pucati penal prije Bodula, puka sreća pa mu se odbi lopta na nogu
I mene je čudilo što nije Bodul pucao, valjda Hrelja htio da ga zabije pitarima. Može bit da nije htio Bodul da šuta, od pitara je prešao u Igman, haj ga znaj..
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:14 pm

Ja neznam sta su raja vidjeli u ovoj ekipi sarajeva. Gledao sam ih svaku, mene nisu nicim odusevili od prvog dana
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:17 pm

salle86 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 4:13 pm
Vala što se mene tiče, lavor se može uzorati i posijati krompir. Ne sjećam se kad sam zadnji put otišao gore, a ne vjerujem ni da će me vidjeti dugo dugo... A naša Grbavica, tu bih isti fazon 5% pa ko voli nek izvoli. Ali obavezno zidovi, ništa ograda već betonski zid pa nek se bikovi bodu između sebe 🤣
Na lavor nikada. Bolje pare potrošiti u fan shopu. Još oni naši uzmu karte za dio zapada a oni stave cijenu 15 KM. A sve krenulo od Dine Selimovića. Maksimalno treba otići 1000 naših i to isključivo na jug.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:32 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 4:18 pm
Imam u raji primjere gdje burazeri navijaju jedan za nas, a drugi za torpedo. Oni se izbjegavaju na dan utakmice jbt. Dotle je došlo. Ja sa nekim torpederima koje znam uopšte ne razgovaram na temu Željo-torpedo, pa čak ni na temu PL BiH, a da ne pričam o nekim zayebancijama i podyebavanjima. Čuvamo mir u raji...To je strašno.
mislis kao ja i moj burazer :)
gledam igmana i prvo sto sam uradio nakon gola je da sam potrcao poslat poruku burazeru :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:33 pm

Velić i bivši junior Duraković igraju za Igman u ovoj tekmi.

***** te ligo. :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:34 pm

BrUDA je napisao/la:
ned avg 14, 2022 6:32 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 4:18 pm
Imam u raji primjere gdje burazeri navijaju jedan za nas, a drugi za torpedo. Oni se izbjegavaju na dan utakmice jbt. Dotle je došlo. Ja sa nekim torpederima koje znam uopšte ne razgovaram na temu Željo-torpedo, pa čak ni na temu PL BiH, a da ne pričam o nekim zayebancijama i podyebavanjima. Čuvamo mir u raji...To je strašno.
mislis kao ja i moj burazer :)
gledam igmana i prvo sto sam uradio nakon gola je da sam potrcao poslat poruku burazeru :D
Nemoj tako, dirlija je dobar momak...ne bi niko nikad rekao da je pitar 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 6:34 pm

Kolikoo su samo loši ovi gurbeti, pa da nije smiješno, bilo bi žalosno.. 😂😂

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija