Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:26 pm

Niko nije veći od kluba.
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:27 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:22 pm
Sto je iritantan? Jer vam je dirnuo u svetog senada???
Ma jok to vala, ako je istina ja bih volio znati što i popišati i njega ko i sve ostale koji su 1KM uzeli od Želje nezasluženo.
Ali napisati 5-6 gotovo istih postova, isto kakav bot samo jedno te isto ponavlja.
De yebem ga izgradi se malo, nemoj biti papagaj koji samo ponavlja nešto sto puta što čuje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Mulalic Edis
Postovi: 527
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:28 pm

salle86 je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:20 pm
Ti si druže toliko iritantan da je to Bogu za plakati. Mene nekad stid što navijamo za isti klub. Ako navijamo
Ti druze si pisao da su se cuke uclanjivale, ismijavao si akciju poziva, samo pises negativno i ocajno. Samim time si se iskljucivao iz bilo kakve ozbiljne rasprave o Zeljeznicaru i svemu oko njega. Tako da zao mi te , mislim da imas privatnih problema i stvarno tako i zracis, pa nikad ti nisam htio nista ruzno pisati. Nadam se da ce sve biti dobro. Ako sta treba pisi u pp.
Ja nikog nisam uvrijedio i to je bedasto na forumu rsditi. Najiritantnija je istina, a ona glasi : Senad Misimovic trazi 30 hiljada KM u situaciji kad smo duzni 7 miliona. I tu se sva prica zavrsava. Ne znam sto je to nekog toliko pogodilo. Ako moze neko objasnjenje???? Kakve veze ima iritacija, Violina, fax, Amar, Vico, Nedo????
Grande Miske 💪
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:31 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:16 pm
Diverzant je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:15 pm
Ma znam ali jedva čekam da storm ustane i pročita sve
Ja se ne salim za skupljanje. Daj da mu skupimo 30 milja i odnesemo, evo ti bijedo **** te tvoje dionicko drustvo...
Jesi se upalio. :D
Pomalo.

Ovo mu je realno autogol. Ne možeš ovo uraditi, al baš ne možeš.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:32 pm

Nemam ja tebi potrebe pisati u PM, ja se ne krijem iza lažnih nikova. Mogu ti dati javno ime prezime, broj telefona, broj obuće, adresu, matični broj ako treba... nebitno.
Ne lupam gluposti i ne prepisujeđ od drugih i copy-paste da bih bio zanimljiv.
A broj mojih utakmica je sigurno veći nego što si ti trenutno učio u školi, no opet ne govorim ti zbog toga da si smor, već što fakat jesi. Bratski
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Mulalic Edis
Postovi: 527
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:37 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:31 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:16 pm
Diverzant je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:15 pm
Ma znam ali jedva čekam da storm ustane i pročita sve
Ja se ne salim za skupljanje. Daj da mu skupimo 30 milja i odnesemo, evo ti bijedo **** te tvoje dionicko drustvo...
Jesi se upalio. :D
Pomalo.

Ovo mu je realno autogol. Ne možeš ovo uraditi, al baš ne možeš.
Znam da jesam, ali ljudi me napali i pricaju neke desete gluposti sto sam iznio cinjenicu koja je u klub dosla crno na bijelo (aktivirana tuzba). Neke gluposti spominju i okrecu cirkus od veceras.

Salle86@ dzaba ti sve te utakmice kad nisi nista naucio i valjas klasicne gluposti. Samo ove dvije gore su ti dovoljne. Uopste necu s tobom da ulazim u raspravu i prije sam izbjegavao jer fakaf talasas nepovezano. A ako treba pomoc, tu sam, bez ironije. Mi smo Zeljini , Zeljo je nas !!!
**** Misketa ba, svi na Leotar !!!!
Grande Miske 💪
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:39 pm

Kada vide da pare od Amira, svi ce jedva cekati da naplate svoje. Zavrsit cemo i sa duznicima kad tad, a i zapamtit cemo sve.

@koliko smo blazevicu duzni?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Mulalic Edis
Postovi: 527
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:41 pm

svraka je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:39 pm
Kada vide da pare od Amira, svi ce jedva cekati da naplate svoje. Zavrsit cemo i sa duznicima kad tad, a i zapamtit cemo sve.

@koliko smo blazevicu duzni?
Imao je platu 5 milja. Ne znam koliko je ostalo. Nadam se da nije preko 7 max 8 plata.
Grande Miske 💪
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:47 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:41 pm
svraka je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:39 pm
Kada vide da pare od Amira, svi ce jedva cekati da naplate svoje. Zavrsit cemo i sa duznicima kad tad, a i zapamtit cemo sve.

@koliko smo blazevicu duzni?
Imao je platu 5 milja. Ne znam koliko je ostalo. Nadam se da nije preko 7 max 8 plata.
Rascistiti sa svima. Al volio bih prvo sa PU, da zavrsimo taj dug do 2018.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:51 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:41 pm
svraka je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:39 pm
Kada vide da pare od Amira, svi ce jedva cekati da naplate svoje. Zavrsit cemo i sa duznicima kad tad, a i zapamtit cemo sve.

@koliko smo blazevicu duzni?
Imao je platu 5 milja. Ne znam koliko je ostalo. Nadam se da nije preko 7 max 8 plata.
Za Bogu plakati on 5 milja 🤮.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2023 11:55 pm

Volio bi da se iz kluba oglase da li ostaje isti raspored prijateljskih utakmica ?? Da li neko od forumaša zna s/nesto po tom pitanju?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:03 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:55 pm
Volio bi da se iz kluba oglase da li ostaje isti raspored prijateljskih utakmica ?? Da li neko od forumaša zna s/nesto po tom pitanju?
Nemaju kad oni to, imaju preča posla 😁
Čekaj dok pročitaju na forumu da to tražimo, pa će se oglasiti hhh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:10 am

A sto vas forumski @Edis Mulalic ugasi. Post niste cijeli dan napisali 😂, slicno kao trener poslije derbija prosle godine 2:0.
Po meni iskreno posteno i ocekivano. Njegove pare i ima pravo na ovo. Dok smo UG uvijek skupstina nekog moze izglasati da radi sta hoce u klubu i kasnije isti tuzi.
Od sad UO, NO vezivati ugovorom, da se klub zastiti od bespotrebnih pozajmica.. da ne dodje do ovoga. Gdje ce moci pravno odgovarati, ovo vazi za sve ostale.
Treba mu ponudiit trampu, sponzorstvo za dug. Kad mogu Zujo, Badzak i ostali biti sponzori nek i on bude na neki nacin.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:12 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
uto jan 31, 2023 5:53 pm
E sta kaze nasa vrla zvanicna....Od sutra opet u Konjicu jer su zadovoljni, izmedju ostalog, infrastrukturom?? :roll:

Nije ba problem reci isplativije nam, ustedicemo, lijepo nam bilo, domacini odlicni, ali nemojte nas praviti budalama da su uslovi u Konjicu bolji od Hercegovone u ovo doba godine i da je neka satro infrastruktura dole, a "sutra" ce snijeg pasti.Svasta.
Dobro je paa imamo tamo Badzaka. Zbog silnih tuzbi klub bi mogao trenirati jos samo na Grbavici.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:15 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto jan 31, 2023 11:55 pm
Volio bi da se iz kluba oglase da li ostaje isti raspored prijateljskih utakmica ?? Da li neko od forumaša zna s/nesto po tom pitanju?
Željezničar sutra putuje u Konjic na završni dio priprema 🔵⚪

Fudbaleri Željezničara završni dio priprema od 1. do 9. februara obavit će u Konjicu. Iako su Plavi planirali posljednji dio priprema obaviti u Međugorju, naš tim je izuzetno zadovoljan uslovima boravka i infrastrukture za trening u Konjicu, te će i ovaj dio priprema obaviti u uvijek gostoprimljivom gradu na Neretvi.

Prema rasporedu, Željo će odigrati tri pripremne utakmice u Konjicu, 3., 6. i 9. februara. Ukoliko bude tehničkih mogućnosti, a zbog radova na stadionu, sve tri utakmice bit će u direktnom video prenosu u saradnji sa www.sport1.ba.

Ovo su danas napisali. Ovi datumi se poklapaju s onim od prije. Valjda su isti.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:18 am

Dzezvar je napisao/la:
uto jan 31, 2023 9:08 am
volimtezeljo je napisao/la:
uto jan 31, 2023 8:38 am
Dzezvar je napisao/la:
uto jan 31, 2023 5:32 am


Ipak si trebao pratiti forum u to vrijeme pa bi znao da je bila jedna mala klauzula u Amirovom ugivoru od nekih 150 000 eura....
Ako hoces mogu ja i dalje...
Napisao sam to gore..
Hvala Zubanovicu i Hrapovicu, tako je postenije.
Po njihovom bi dobili 150 000 eura tako da...
Mlad si jos ,nadoci ces u voznji....
Dijete drago.
Pameti moja..
Mogli su ga prodati isto ljeto. Kao menadzeri i zastupnici igraca, mogli su nuditi igraca po toj cijeni 150.000 € klub se ne bi mogao zastiti. Pravno bi ga morao pustiti, ali eto nisu cak i te provizije menadzerske su bile presitne. Prije njega otisao je Bajic.
Mogao si i ti malo nadoci u voznji.
Nakon silnog branjenja i vozanja Amara kao brke sa druge galaksije sad je postao lopov broj jedan, to te moglo nauciti da slijepo branjenje i zastupanje necijih postupaka ne donosi nista dobro i da to nije najpametnija odluka. Odvagaj uvijek malo..
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:20 am

Klub nek se oglasi javno i transparentno kome smo sve duzni i ko je potegao tuzbe. Kad smo mogli sve, skupit cemo i za to bar kroz akciju clanskih nek im se isplate dugovanja. Mislim da bi odziv na istu akciju bio maksimalan i rekordan.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 12:25 am

Neće to uraditi, jer nisu ni na pressu rekli koliko Amaru dugujemo. Mi bi to voljeli, ali očito neće.

Jer sutra će oni biti bivši i možda krivi za nešto, pa ne bi da ih neko imenom proziva.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 5:49 am

volimtezeljo je napisao/la:
sri feb 01, 2023 12:18 am
Dzezvar je napisao/la:
uto jan 31, 2023 9:08 am
volimtezeljo je napisao/la:
uto jan 31, 2023 8:38 am


Napisao sam to gore..
Hvala Zubanovicu i Hrapovicu, tako je postenije.
Po njihovom bi dobili 150 000 eura tako da...
Mlad si jos ,nadoci ces u voznji....
Dijete drago.
Pameti moja..
Mogli su ga prodati isto ljeto. Kao menadzeri i zastupnici igraca, mogli su nuditi igraca po toj cijeni 150.000 € klub se ne bi mogao zastiti. Pravno bi ga morao pustiti, ali eto nisu cak i te provizije menadzerske su bile presitne. Prije njega otisao je Bajic.
Mogao si i ti malo nadoci u voznji.
Nakon silnog branjenja i vozanja Amara kao brke sa druge galaksije sad je postao lopov broj jedan, to te moglo nauciti da slijepo branjenje i zastupanje necijih postupaka ne donosi nista dobro i da to nije najpametnija odluka. Odvagaj uvijek malo..
Ja za razliku od tebe ne naglabam o necem sto mi je receno nego o necemu za sta postoji dokumentacija.
Dobili su provoziju koju im je klub isplatio odmah,pazi klub im je isplatio.I na tu proviziju klub je platio i porez.A pare od transfera nisu ni legle.Pokusali su aktivirati klauzulu ali jbg osoba o kojoj je bilo rijec u istoj je ipak bila dio kluba,odnosno clan skupstine.
Tako da je i to propalo.
Kazem ti,pisem sve jer za sve to postoji i dokumentacija pa i ta klauzula u Amirovom ugovoru.
E sad ti ako mislis da je to u redu u ovoj situaciji,pa da vidimo ciji je veci,moze se to i javno objaviti nikakkav problem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2023 5:52 am

Mulalic Edis je napisao/la:
uto jan 31, 2023 10:12 pm
Jel to Miske Megamix tuzio klub zbog 30 hiljada iz proslog milenija? Osjetio prodaju Amira. Sve Zeljovci, a nece kocku, secer i sok u tetrapaku da halale?
Oca mi kako ste providni malo je reci....🤣🤣🤣🤣
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: black64, Dzezvar, dzulijano_pike, Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija