Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:03 am

Veteran1965 je napisao/la:
sri mar 29, 2023 9:49 pm
Stvari nisu crno-bijele, ima malo i sive. Vrijeme koje je pred nama će sve pokazati.
Na žalost ponovo se rovovi zauzimaju. Kako se mnogo stvari i dešavanja ne komunicira javno, nije ni ovo moralo. Ili možda postoji razlog. Misimoviću hvala svakako, ali moglo je i ovo u tišini, kao i mnoge stvari.
I javno iznošenje i objavljivanje članaka oko predmeta u vezi Amarove pljačke je baš došlo u vrijeme prije licence. Nije ni to došlo "onako". Još uvijek se igre oko Željine imovine igraju, pretežno tajno, ali nekada i javno.
Bez obzira na sve, moj f-okus je ekipa i rezultat. Da je u Trebinju do bodova doći, uz sudiju Jelića, bio bi pravi podvig.
Samo hrabro!!!!
Jedno je sigurno a to je da klub nije pustio u javnost oko tuzbe jer da su to htjeli davno si to mogli a nw sad kad je najmanje odgovaralo.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:23 am

i jos jednom
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1576
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:39 am

Nadam se da će nam nešto izdvojiti i iz Kantonalnog budžeta, potajno se nadam do sada rekordnoj sumi.
 
Mulalic Edis
Postovi: 544
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 2:04 am

Senad Grande Misimovic 💪💪💪💪💪
Grande Miske 💪
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 2:15 am

Trebalo se sve reci javno, pa hocemo ikad biti u stanju da napusimo sve koji nas kolju godinama ili cemo sutiti ko p... Nije to nas mentalitet ni ideologija, hadzija ili bos pa nek sve pukne ako treba.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 9:12 am

ponosannavas je napisao/la:
čet mar 30, 2023 12:03 am
Veteran1965 je napisao/la:
sri mar 29, 2023 9:49 pm
Stvari nisu crno-bijele, ima malo i sive. Vrijeme koje je pred nama će sve pokazati.
Na žalost ponovo se rovovi zauzimaju. Kako se mnogo stvari i dešavanja ne komunicira javno, nije ni ovo moralo. Ili možda postoji razlog. Misimoviću hvala svakako, ali moglo je i ovo u tišini, kao i mnoge stvari.
I javno iznošenje i objavljivanje članaka oko predmeta u vezi Amarove pljačke je baš došlo u vrijeme prije licence. Nije ni to došlo "onako". Još uvijek se igre oko Željine imovine igraju, pretežno tajno, ali nekada i javno.
Bez obzira na sve, moj f-okus je ekipa i rezultat. Da je u Trebinju do bodova doći, uz sudiju Jelića, bio bi pravi podvig.
Samo hrabro!!!!
Jedno je sigurno a to je da klub nije pustio u javnost oko tuzbe jer da su to htjeli davno si to mogli a nw sad kad je najmanje odgovaralo.
Neko je pustio u javnost. Nije klub, nije ni Amar sigurno sam sebi pustio. Po meni neko je pustio namjerno, pred licencu, da bi se izvršio dodatni pritisak na klub, i da bi Amar postupio kako je postupio (mada mislim da bi i bez te objave kokošar napravio isto, bar takve info imam). A možda je i neka druga opcija, samo o tome ne bih javno, jer čuo sam ko je to uradio, ali nisam siguran 100% da je to istina, pa ne bih u eter....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
tm87alem
Postovi: 522
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 11:18 am

Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Klub je uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u čet mar 30, 2023 11:45 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 11:23 am

tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Sad sam sreo jednog zeljovca koji mi tvrdi da je klub uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Citaj malo forum,dao sam ja objasnjenje....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 11:24 am

Neka nas tuzi neka nas bije, volimo Taju to se ne krije 😉
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 11:38 am

tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Sad sam sreo jednog zeljovca koji mi tvrdi da je klub uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Tačno druže, nije ovo nažalost nikakvo sistemsko rješenje. Opet pozajmice,kamate dugovi i sve u krug. Šteta što nije Željo kao klub od svojih prihoda ovo uplatio i završio za sva vremena.
 
tm87alem
Postovi: 522
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:00 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:23 am
tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Sad sam sreo jednog zeljovca koji mi tvrdi da je klub uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Citaj malo forum,dao sam ja objasnjenje....
Procitao plavi brate! Vjerovatno su trazili od Senada za dug prema trebinjcu, pa u medjuvremenu uplatili zbog roka, da im se ne desi opet "uplatnica", sto znaci da su bili oprezni iako im je Senad vjerovatno rekao da ce sigurno uplatiti za voljeni klub. Bilo kako bilo, prezivjeli smo, samo je sreca dok jos ima ljudi (a malo ih je) koji hoce pomoci ovoj "rupi bez dna", i to bez kamata. Treba se sad samo na Leotar fokusirati. Strasno bitna tekma. Pobjedom samopouzdanje raste do neba, izgledamo nezaustavljivo i evropa bi bila sve blize. Ipak, Igman je opomena. Ne smije se ono ponoviti. Sretno Zeljo i donesi nam poklon iz Trebinja u vidu 3 bobe, akobogda.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 120
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:03 pm

Finale kupa se igra u Zenici
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:10 pm

Ako nakon odlaska senada do danas, oni neutralni, ili oni kojima tada nije bilo jasno, pa su izmanipulirani od strane interesne grupacije, danas nama opravdanja za nerazumjevanje situacije.

SENAD MISIMOVIC
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1576
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:26 pm

Jedan je Miske ali ovu Upravu moramo pod hitno nadograditi ljudima iz realnog sektora, ako već nema strateškog partnera. Idealno bi bilo da se vrati Miske i tako povuće još neke ljude ta sobom, mada mislim da to nije realna opcija, nažalost.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:37 pm

tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Klub je uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Vezano za Amira, sve mirise na slucaj Mersin.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1576
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 12:46 pm

Ma ja, gdje ćeš s Turcima poslovati, ciganija je to.
 
tm87alem
Postovi: 522
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 1:13 pm

storm_raider je napisao/la:
čet mar 30, 2023 12:37 pm
tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Klub je uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Vezano za Amira, sve mirise na slucaj Mersin.
Pa je li to moguce? Kakva je to drzava? Onda cemo se ponovo tuzakati s njima, nazalost! U pravu smo, ali dug je to proces dok se naplati cijeli iznos. Zaboravio sam, koliko je trajala trakavica oko Sehe? Uefina i Fifina pravila su jako stroga. Mislim da su i za Sehu zaprijetili izbacivanjem iz lige i onda su tek isplatili dug. E moj Amire! Kud ne ode u Englesku da budes gospodin, a da i mi bidemo mirni? Sto nisi Dzeku pitao za savjet? Gotovo je, tesko da ces vise imati ponuda iz Engleske, a kad zavrsis karijeru, a zelim ti da ona duuuugoooo traje, kasno ce biti za kajanje! Zeljo ce to naplatiti, al muka mi je vise od toga.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 1:14 pm

Ziva istina, supci iz Konye nece ni da se jave, ovo pod hitno predati UEFA-i
Alea iacta est!
 
Lopta
Postovi: 225
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 1:16 pm

teatrale36 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:38 am
tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Sad sam sreo jednog zeljovca koji mi tvrdi da je klub uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Tačno druže, nije ovo nažalost nikakvo sistemsko rješenje. Opet pozajmice,kamate dugovi i sve u krug. Šteta što nije Željo kao klub od svojih prihoda ovo uplatio i završio za sva vremena.
Pozajmica je bez kamata
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 30, 2023 1:22 pm

teatrale36 je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:38 am
tm87alem je napisao/la:
čet mar 30, 2023 11:18 am
Ljudi, ja sam sad zbunjen! Neka mi neko pojasni, je li ova skenirana uplatnica fotosop? Sad sam sreo jednog zeljovca koji mi tvrdi da je klub uplatio 27.03. iznos, a na ovoj uplatnici pise 29.? Nije mi jasno. Ako je stvarno pomogao, hvala mu, ali ovo nije rjesenje. Gdje su te pare? Budzet, karte, sponzori, Amir i sl.? Kako sad opet nema para u klubu? Hocemo li ikada biti u plusu? Ne mogu dalje.
Tačno druže, nije ovo nažalost nikakvo sistemsko rješenje. Opet pozajmice,kamate dugovi i sve u krug. Šteta što nije Željo kao klub od svojih prihoda ovo uplatio i završio za sva vremena.
Pa Zeljo kao klub je i uplatio Amaru dug od 130 000 km....
Senad je posudio pare za dalje funkcionisanje kluba.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: MiroslavKruzik, SIMA_SIMAU i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija