Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 10:43 am

storm_raider je napisao/la:
ned jun 13, 2021 9:31 am
Valter je napisao/la:
ned jun 13, 2021 9:13 am
Upravo to @storm. Nikakve koristi od naknadne pameti.

Kako to da sad svi smiju pisati o jugu i njegovoj ulozi (krivici) u ovom danasnjem stanju u klubu, a nekada je to bila tabu tema od strane moderacije.
Kako to da jednom forumašu više od godinu dana u podnaslovu stoji "UPRAVA NAPOLJE" i kada kod on nešto objavi na forumu (a to je često radio) to mora iskoćiti i iritirati druge, a kada sam pisao da na to nema pravo jer je to klasično trolanje pozivalo se na slobodu mišljenja. A možeš misliti sada i njemu na onom drugom forumu došlo iz guzice u glavu, ali kao što ti reče nikakva korist od kasne pameti ...
Za pocetak mi odgovori na privatne poruke, pa onda mozemo o tome. Sto puta se pisalo da o navijackoj tribini ne trebamo pisati. Moderacija, koju prozivas, je podnijela i podnosi veliku cijenu zbog svog stava i zbog toga sto je pisala istinu, kada ju je najvise vrijedilo pisati. Ukoliko ti ili neko drugi misli da moze bolje, bujrum, niko to ne radi zbog sebe ovdje, vec zbog Zelje. Ali onda ce tek da odzvanja, kao sto si prepoznao - nikakve koristi od kasne pameti.
Star sam ja čovjek za ove nove tehnike, dobro uspijem i ovako šta iskomunicirati. Halali.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 10:47 am

Dzezvar je napisao/la:
sub jun 12, 2021 8:50 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 12, 2021 8:35 am
Dzezvar je napisao/la:
sub jun 12, 2021 7:36 am


Bez tih smajlija....hajd da sacekamo skupstinu danas.....
Ma i da se ne pita, izmuzo klub i sad kao nije on takva babaroga, sad se ne pita u klubu.
Nisam ja rekao da nije babaroga.
Nije jos izmuzao klub jer ce tek da ga izmuze.
Da je najveci krivac za ovo stanje u klubu,jeste....
Al eto da sacekamo skuostinu pa ce nam neke stvari biti jasnije.
Ono sto je izvjesno je da ce ide smjena upravnog odbora.
Ma ja, kontam. Ne govorim za tebe, onako kažem da ne bude to neka izvlakušu.

I šta bi na kraju. Kakve su ovo promjene, nisam upratio jučer ništa.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 10:52 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jun 13, 2021 10:47 am
Dzezvar je napisao/la:
sub jun 12, 2021 8:50 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 12, 2021 8:35 am

I šta bi na kraju. Kakve su ovo promjene, nisam upratio jučer ništa.
isto sran*e, drugo pakovanje...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 10:58 am

bilo kakve promjene se sprjecavaju, ovi samo dobivaju na vremenu ovim kozmetickim promjenama dok ne ispune svoje ciljeve...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 11:21 am

Valter je napisao/la:
ned jun 13, 2021 10:43 am
storm_raider je napisao/la:
ned jun 13, 2021 9:31 am
Valter je napisao/la:
ned jun 13, 2021 9:13 am
Upravo to @storm. Nikakve koristi od naknadne pameti.

Kako to da sad svi smiju pisati o jugu i njegovoj ulozi (krivici) u ovom danasnjem stanju u klubu, a nekada je to bila tabu tema od strane moderacije.
Kako to da jednom forumašu više od godinu dana u podnaslovu stoji "UPRAVA NAPOLJE" i kada kod on nešto objavi na forumu (a to je često radio) to mora iskoćiti i iritirati druge, a kada sam pisao da na to nema pravo jer je to klasično trolanje pozivalo se na slobodu mišljenja. A možeš misliti sada i njemu na onom drugom forumu došlo iz guzice u glavu, ali kao što ti reče nikakva korist od kasne pameti ...
Za pocetak mi odgovori na privatne poruke, pa onda mozemo o tome. Sto puta se pisalo da o navijackoj tribini ne trebamo pisati. Moderacija, koju prozivas, je podnijela i podnosi veliku cijenu zbog svog stava i zbog toga sto je pisala istinu, kada ju je najvise vrijedilo pisati. Ukoliko ti ili neko drugi misli da moze bolje, bujrum, niko to ne radi zbog sebe ovdje, vec zbog Zelje. Ali onda ce tek da odzvanja, kao sto si prepoznao - nikakve koristi od kasne pameti.
Star sam ja čovjek za ove nove tehnike, dobro uspijem i ovako šta iskomunicirati. Halali.
A napisao sam ti barem 10 poruka privatno u zadnje 2 godine, pretpostavio sam sta je u pitanju, ali ti iz postovanja prema godinama nisam nikada javno zelio odgovoriti... Imas tamo sve napisano... Nemam sta da halalim, halali ti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 11:29 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 13, 2021 8:52 am
U toku dana cu napisati spisak ostatka ljudi koji su glasali protiv promjene u Nadzornom Odboru.

Prvih sest je:

- Ermin Pesto
- Adnan Dzindo
- Hadis Zubanovic
- Kasim Imsirovic
- Mustafa Durakovic
- Nihad Selimovic
Mustafa Durakovic nije medju tih 16 .
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 11:34 am

Znači karina smo i dalje.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 1:02 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 13, 2021 8:52 am
U toku dana cu napisati spisak ostatka ljudi koji su glasali protiv promjene u Nadzornom Odboru.

Prvih sest je:

- Ermin Pesto
- Adnan Dzindo
- Hadis Zubanovic
- Kasim Imsirovic
- Mustafa Durakovic
- Nihad Selimovic
Idemo dalje ....

Potpuno novi NO trebali su činiti gospodin Nasuf Drinjaković, vlasnik višemilionske firme General Logistic i uspješni privrednik sa više od 30 godina iskustva, Emir Gežo, revizor i suvlasnik firme Askom d.o.o. koji je prethodno radio u firmama kao što se Deloitte i Gazprom te Amer Duvnjak kojeg svi koji pratite Klub sigurno vrlo dobro poznajete. Evo ovakvi ljudi su danas odbijeni. Valjda zato što su nam ovi iz trenutnog saziva i za čijeg mandata su napravljeni gore spomenuti rezultati, bolje rješenje od njih.
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 1:42 pm

Napokon, ide na bolje. Strpite se par dana.

Cao cao Pesto i Dzindoooo
Krivina Jug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 1:44 pm

Hajde, ako Bog da da vise sve krene na bolje...

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 2:21 pm

Senad1921 je napisao/la:
ned jun 13, 2021 1:42 pm
Napokon, ide na bolje. Strpite se par dana.

Cao cao Pesto i Dzindoooo
Kako
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 2:26 pm

Kolega Emir Muhamedagic, znam da ti je PR jača strana ali ovdje si malo preletio sa izjavama i spinovanjem.
Kao prvo na sasvim legitiman način i u skladu sa procedurama izvještaj UO nije usvojen. Da napomenem da se pojavila dilema da li je to uopšte izvještaj UO ili dijela članova UO i za koji period. Ali eto i to je sad nebitno jer je, mislim, jednoglasno oboren izvještaj i na osnovu toga smijenjen UO.
Sada dolazimo do druge stvari, kada se došlo do tačke dnevnog reda "izbor organa" tu su se stvari malo zakomplikovale. Najveću odgovornost za taj dio snosi rukovodstvo Skupštine, obzirom da sama sjednica i ta tačka dnevnog reda uopšte nisu pripremljene kako bi trebale biti i kako to pravila struke nalažu. Na navedeno sam ukazivao predsjedniku skupštine nekoliko dana prije održavanja sjednice, ali bolje da ti ne pišem kakav sam odgovor dobio na to. Ovde je bitno naglasiti da za ovu sjednicu Skupštine uopšte nije tražen izvještaj o radu NO, a da je isti 6 mjeseci ranije usvojen na sjednici Skupštine u Konjicu. Samim time ne znam šta je bio osnov za izglasavanje smjene koja, iskreno rečeno, nije tako ni prezentirana od strane predsjednika Skupštine, nego je to kasnije kroz zahtjev delegata definisano. Prvo se pokušala izvršiti popuna jednog "nedostajućeg" člana NO, mada ni to nije bilo moguće, obzirom da taj treći član NO nikada formalno nije bio razriješen dužnosti člana NO. Kada sam ukazao na to i napomenuo da se samo trebaju ispoštovati procedure, proglasiste me nekim ko opstruira rad. Naglašavam da u skladu sa Statutom, procedurama i zdravim razumom, prvo je potrebno razriješiti trenutno imenovani NO, pa tek onda imenovati novi sastav NO. Na to su na sjednici i ukazali neki delegati Skupštine. Evo ja sad tebi javno postavljam pitanje, je li se mogla izvršiti popuna već popunjenih mjesta u NO ili se trebao prvo razriješiti postojeći NO pa tek onda imenovati novi? Kako smo proveli proceduru smjene UO i imenovanja "novog", tako smo isto trebali uraditi i za NO. Nadam se da se slažemo oko ovoga.
Sada da se vratim na UO. Prozvao si javno sve ljude u Klubu da su odgovorni za dešavanja u prethodnom periodu i rekao da nemaju obraza jer niko nije podnio ostavku. Tu se apsolutno slažem sa tobom. Ali bi bilo dobro da kažeš javno da li si glasao za "novi" sastav UO. Evo ja ću ti reći da sam glasao za novog predsjednika UO, obzirom da je bio jedini koji je bio predložen od strane potpredsjednika Skupštine, ali nisam glasao za "novi" sastav UO baš iz ovih razloga koje si ti gore naveo. Bio sam suzdržan obzirom da su uveli dva nova čovjeka koji nisu bili u upravi u prethodnih 6 mjeseci.
Ako je cilj na ovoj Skupštini bio priliv novog kapitala u Klub, zašto neko od ljudi koji su predloženi za NO nisu ušli u UO i na taj način unijeli novi kapital u Klub. Ovo napominjem iz razloga što NO nije organ koji obezbjeđuje nova sredstva za poslovanje Kluba, nego nadzorni organ koji prati da se svi poslovi unutar Kluba obavljaju na pravilan način i u skladu sa procedurama.
Također moram napomenuti da si za govornicom rekao da niko od novopredloženih članova NO nikada nije imao veze sa Klubom a sada se spominju neke druge stvari, da je jedan od njih itekako bio u Klubu u nekom prethodnom periodu, pa se postavlja pitanje istinitosti i iskrenosti tvojih navoda na Skupštini, a samim time i ovdje.
Nadalje, mislim da bi trebao objaviti i ko je napustio sjednicu nakon pauze pa nismo imali kvorum za nastavak sjednice, mada eto i oko toga se nismo slagali jer je rukovodstvo Skupštine tvrdilo da imamo kvorum nakon što sam im ja dva puta naglasio da nemamo i ispalo je da ja ne znam brojati do 28, nego je potpredsjednik Skupštine morao poimenično prozvati prisutne delegate da utvrdi da ja ipak znam brojati do 28 i da nemamo kvorum za nastavak sjednice.
I za kraj ovog kratkog posta ću samo napomenuti tvojoj fb javnosti da sam ja jedan od troje ljudi koji su pripremali koncept novog modela koji je prezentovan i usvojen na Skupštini u Konjicu i kojeg si tako zdušno popljuvao, a ne znam da se iko u stogodišnjoj istoriji Kluba potrudio da napravi bilo kakav model ili bilo šta da uradi da bi se funkcionisanje Kluba dovelo na nivo kakav ovaj Klub i zaslužuje. Ako sam ja zbog svega ovoga "grobar" Kluba kako me tvoji istomišljenici nazivaju, onda svaka vama čast. Neka svako bude svjestan svoje odgovornosti za sve što se dešava u Klubu, a meni je po tom pitanju savjest čista.
Srdačan pozdrav,
Goran Rokvić
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 2:33 pm

Željezničar, Sarajevo i Zrinjski su zainteresovani za doskorašnjeg fudbalera Maribora Gregora Bajdea koji će napustiti slovenački tim nakon šest godina.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 3:31 pm

PESTO, DZINDO I SELIMOVIC su jucer minirali sjednicu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 3:56 pm

Senad1921 je napisao/la:
ned jun 13, 2021 1:42 pm
Napokon, ide na bolje. Strpite se par dana.

Cao cao Pesto i Dzindoooo
Dajte ba vise ovoga. Napisite sta znate ili nemojte nista.... Kako moze na bolje sa ovim u klubu???
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 4:31 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 13, 2021 3:31 pm
PESTO, DZINDO I SELIMOVIC su jucer minirali sjednicu.
nadam se da cemo mi navijaci nekako iznijeti svoj jasan stav. Velika sumnja u postene namjere trenitnog rukovodstva se uvukla u nas....
Država Željo
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 5:06 pm

Pesto cccc fujjjj
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 5:55 pm

U Klubu sjede piičke, koje nisu u stanju da na zvaničnoj stranici obznane koju funkciju obavlja uposlenik Amar Osim. Sve dok su u Klubu takvi, Želji nema napretka.

TRANSPARENTNOST NULA.

Piičke oglasite se. Sram da vas bude, što ste sve uradili od Kluba koji ima armiju navijača širom zemaljske kugle. Stidite se.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 7:36 pm

Meni je samo zao raje koja presla na gg.ba forum jer je mislila da je neko ovdje Misimovicem poltron i da je zato protiv Amara. Braco draga plave boje, primili ste se na lazi polu-novinara i neljudi. Zao mi je sto se raja primila na te gluposti, ali eto istina je sada jasna svima. Nema tu strana. Imas samo ove sto zele da se okoriste od prodaje pomocnog i da se stopiraju procesi i ove sto su bili za Zelju koji ce posteno raditi, pa gdje god nas to dovelo. Misimovic nikakve veze sa klubom nema, tesko da ce ikada i imati. Ta vrata su zatvorena. Mi smo i dalje tu i pisemo samo ono sto je u interesu Zelje. Niko, nikada, nicim nije mogao uticati na ovaj forum, to zapamtite. Forum je nezavisan, kao sto je uvijek i bio. I tako ce uvijek biti. Birajte sebi drustvo prijatelji...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 13, 2021 7:46 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jun 13, 2021 7:36 pm
Meni je samo zao raje koja presla na gg.ba forum jer je mislila da je neko ovdje Misimovicem poltron i da je zato protiv Amara. Braco draga plave boje, primili ste se na lazi polu-novinara i neljudi. Zao mi je sto se raja primila na te gluposti, ali eto istina je sada jasna svima. Nema tu strana. Imas samo ove sto zele da se okoriste od prodaje pomocnog i da se stopiraju procesi i ove sto su bili za Zelju koji ce posteno raditi, pa gdje god nas to dovelo. Misimovic nikakve veze sa klubom nema, tesko da ce ikada i imati. Ta vrata su zatvorena. Mi smo i dalje tu i pisemo samo ono sto je u interesu Zelje. Niko, nikada, nicim nije mogao uticati na ovaj forum, to zapamtite. Forum je nezavisan, kao sto je uvijek i bio. I tako ce uvijek biti. Birajte sebi drustvo prijatelji...
Ma nakon ovih draguljcetovih akrobacija s footballom nama ostaje samo promjena statuta i naci nekog stranca s parama i da ga ovi na kvarno kako ih je draguljce naucio privole da investira u Zelju ostalo je pucanj u prazno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija