Moderator/ica: storm_raider

 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:06 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto sep 21, 2021 10:54 am
Realno je da ne igramo nešto dobro. Ima tu i do trenera i do igrača.
Ali kako sam već prije rekao, nije mi ovo za tjeranje ali jest za kritiku.

Vidim i po ovim podkastima ga kritikuju. Sumnjam da tu ima neke namjere, dok kod pojedinih novinara ima i to je vidljivo iz aviona.
Samo mi nije jasna namjera. Zašto tjerati Tomu, jer ne igramo nešto top i nismo u borbi za trofej da bi se sabotirao zbog tog.

Stvarno ne znam, ali derbi će vjerovatno biti preloman za nekog od trenera dal njihovog, dal našeg.
Mada generalno kako igramo i oni i mi, jedino gol može pasti slučajno. Još će i teren težak biti :D
Otprilike se slažem sa ovim rečenim. Ne zna se ko je gori, mi ili oni! S tim da oni imaju malo širi roster. Tješi me naša zadnja linija koja je beton u posljednjih 5 tekmi! Nula derbi i to bez golova, to je moja prognoza! Ko izgubi, vjerovatno trener kupi prnje, što ne želim Tomi, upravo radi šampanj ekipe i onih što su nas doveli do ovog stanja u kojem smo da više ne znamo kome i koliko dugujemo! Čovjek pošteno radi zajedno sa Marencijem i preuzeo je ekipu kad niko nije htio. Treba to cijeniti. Smetaju mi neke stvari u taktici kod njega, al kakav roster ima, dobro je i ovo sad stanje na tabeli! Idemo! J..i malo sarajvo!
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:10 am

Ivkovic nit smrdi nit mirise, jedino mu zamjeram sto nije doveo nekog napadaca da zamjeni celu, sa jednim spicem je bas neozbiljno krenuti u sezonu.
Mi ok djelujemo do 16 metara protivnicmog gola i tu nam je belaj, nema kreativnosti nema neko da predribla igraca, zbog toga se nadam da ce se dogovoriti sa stilicem ( mrzak mi je, ali ce nam vise koristiti na terenu nego van njega a uzima kes svakako).
Jos nesto sto nam je boljka godinmaa jeste da smo mi kod prekida bas bezopasni, kod nas nema ko da izvede niti faul niti korner.
Ono sto mu ne moze niko osporiti jeste borba i zelja kod igraca ono sto nma je u proslim sezonama falilo Ivkovic nam je donio.
Misljenja sam da ga treba istrpiti kada svakkao nemamo imperativ rezultata, nadam se da ova skupstina nece pasti pod pritisak kvazi navijaca ( interesdzije, taldzije) jednom su nas isti zavili u crno ovaj put treba pmaetnije.
Gazi pitare
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:24 am

Majkel je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:04 am
AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:00 am
kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:00 am


Ima li live negdje slučajno?
Evo trazim al mislim da nema
Klix
Ne stigoh ćuti, tek sam se uključio kad se o Štiliću pričalo i to pred kraj.

https://www.facebook.com/Klix.ba/videos/417126616453280

Sad idu pitanja za tekmu.
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:28 am

Svaka čast kako je gospodin Ivkovic odbrusio novinaru na kraju pitanja za Stilića,samo zalim sto nije javno rekao da prestanu objavojivati lazne i placene tekstove o njemu
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:31 am

O rezultatima kluba?

"Mi se moramo boriti. Imamo svoju čast. Ne smijemo nikada više dozvoliti pitanje da li ćemo kasniti sa pripremama, početi. Mi redovno sve isplaćujemo, uključujući igrače, to je prvi korak prema stabilizaciji."


Ovo mi je drago za čuti da se reprogram i plate uredno isplaćuju
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:32 am

Znaci Zec za stilica ispao gospodin! Mi ko da cekamo messija da nam odgovori a ne ovog debila!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:32 am

Ugasi ih Tomo za Stilica sve ko cigaru :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
flux
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:35 am

Ivkovicu mangupe! Nijedan igrac ne treba biti veci od trenera, a pogotovo ne od kluba. Ako se Stila vrati, nadam se da ces ga dobro imaltretirati na treninzima prije nego zaigra. Koliko god pljuvali Zeca i dalje je tu, trenira, pokusava, dogovara.

Sretno Tomo, pamet u glavu i neka te jos sa nama
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:38 am

Ugasi ih bogami i za hrvatske polovnjake jednom recenicom, klub ne kostaju nista, sve placaju maticni klubovi, a covjek je to omogucio svojim poznanstvima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:39 am

Objasnio Tomo za Štilu koji je pokazao koliko ne poštuje klub. Dobro je rekao, mogao si trenirati, biti u trenažnom procesu, pa ako se dogovoriš dobro je, ako ne - ništa, idem dalje. Ovako, i ako potpiše ugovor, njega nema do naredne polusezone, jer ga Tomo neće sigurno ubaciti odmah (ako se bude držao onoga koliko pauze, toliko treninga prije nego se spremiš i vratiš u ekipu). Da sam ja Nazif, to bih s noge na nogu. I nije mi jasna jedna stvar, ko zna neka odgovori. Ima li sad Štilić važeći ugovor s nama ili je slobodan igrač? Ako ima, plaćamo li ga? Ako plaćamo, zašto plaćamo kada ne ispunjava obaveze?

Za Amara mi je jasno, ako prestanemo plaćati, ide tužba i blokira nas opet. Je li takva situacija sa Semirom?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:42 am

kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:39 am
Objasnio Tomo za Štilu koji je pokazao koliko ne poštuje klub. Dobro je rekao, mogao si trenirati, biti u trenažnom procesu, pa ako se dogovoriš dobro je, ako ne - ništa, idem dalje. Ovako, i ako potpiše ugovor, njega nema do naredne polusezone, jer ga Tomo neće sigurno ubaciti odmah (ako se bude držao onoga koliko pauze, toliko treninga prije nego se spremiš i vratiš u ekipu). Da sam ja Nazif, to bih s noge na nogu. I nije mi jasna jedna stvar, ko zna neka odgovori. Ima li sad Štilić važeći ugovor s nama ili je slobodan igrač? Ako ima, plaćamo li ga? Ako plaćamo, zašto plaćamo kada ne ispunjava obaveze?

Za Amara mi je jasno, ako prestanemo plaćati, ide tužba i blokira nas opet. Je li takva situacija sa Semirom?
Ne ispunjava ni Amar, isto kao i Stila, isti princip. Proci ce i ovo...

Sa Nazifom sa pozitivno iznenadjen.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 11:57 am

storm_raider je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:42 am
kvalitet je napisao/la:
uto sep 21, 2021 11:39 am
Objasnio Tomo za Štilu koji je pokazao koliko ne poštuje klub. Dobro je rekao, mogao si trenirati, biti u trenažnom procesu, pa ako se dogovoriš dobro je, ako ne - ništa, idem dalje. Ovako, i ako potpiše ugovor, njega nema do naredne polusezone, jer ga Tomo neće sigurno ubaciti odmah (ako se bude držao onoga koliko pauze, toliko treninga prije nego se spremiš i vratiš u ekipu). Da sam ja Nazif, to bih s noge na nogu. I nije mi jasna jedna stvar, ko zna neka odgovori. Ima li sad Štilić važeći ugovor s nama ili je slobodan igrač? Ako ima, plaćamo li ga? Ako plaćamo, zašto plaćamo kada ne ispunjava obaveze?

Za Amara mi je jasno, ako prestanemo plaćati, ide tužba i blokira nas opet. Je li takva situacija sa Semirom?
Ne ispunjava ni Amar, isto kao i Stila, isti princip. Proci ce i ovo...

Sa Nazifom sa pozitivno iznenadjen.
Nas “Željovci” najviše unazadiše. Zbog toga bih volio da dođe strateški partner i da poreda stvari onako kako on misli da treba, kako bi i klub i on profitirali. Od ove ljubavi “Željovaca” mi se povraća
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:04 pm

Trpimo jer imamo dugove prema njima.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:15 pm

Bravo Tomo!
Čovjek bez dlake na jeziku, od dolaska pa sve do danas, surovo realan, bez ikakve mrlje radi svoj posao i uzdignute glave može hodati ovim gradom i Grbavicom. A dušmana će uvijek biti, psi laju uvijek.

Šta je sa kartama, ne mogu da vjerujem da se ne prodaje danas...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1730
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:17 pm

Kad bi mogao investitor jel rekao ista
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:18 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:17 pm
Kad bi mogao investitor jel rekao ista
Kaze da ocekuje do kraja januara, haman su pregovori bas u punoj fazi
Željezničar ante portas !
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:20 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:04 pm
Trpimo jer imamo dugove prema njima.
Dje je sad ona jajara - stampac diploma iz Travnika...koji je prije davanja FARAONSKOG ugovora svom pajdasu u lopovluku izjavljivao:
....Pokusat cemo Amara ubijediti da preuzme vodjenje prvog tima...j.ebote...ne mogu vjerovati...
Kakav je to sistem koji omogucuje da sa 20-30.000 km, kupis tuce kvazi novinarcica, navijackih huligana....i preuzmes u klubu SVE...namjestis sebi milionski ugovor - radio ne radio..
Pa to nema u Tunguziji.
Ljudi "u pamet" - takav sistem se MORA mijenjati!!!
Ili ce nam ovakve ili bilo koje druge jajare ponovo doci i.. . UGASITI KLUB!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:27 pm

Sada hajcaj za derbi!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:33 pm

Prodaja ulaznica za susret 10. kola m:tel Premijer lige BiH između FK Sarajevo i FK Željezničar, počinje u 14 sati i danas će se vršiti do 18 sati u Shopu FK Željezničar.

Prodaja će se vršiti u Shopu FK Željezničar i u srijedu od 10 do 18 sati. Cijena ulaznice iznosit će 10 KM za tribinu Jug, a FK Sarajevo obezbijedio je 1.500 ulaznica za navijače FK Željezničar.

Utakmica između FK Sarajevo i FK Željezničar igra se u srijedu s početkom od 20:30 sati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 21, 2021 12:34 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:18 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 21, 2021 12:17 pm
Kad bi mogao investitor jel rekao ista
Kaze da ocekuje do kraja januara, haman su pregovori bas u punoj fazi
Da li se zna ko su i odakle su investitori??jesu li jos u opticaju oni austrijanci??

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija