Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 7:05 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 17, 2022 1:06 am
Pomalo s tim epitetima "igračina".
Lik solidan zadnje 3 tekme, prije tog bio očaj žestoki, nije se mogao sastaviti, nije mogao duel uzeti.

Igračina je Miro, Graovac, mladi Štila,...
Daleko je on od ovih igrača. Još uvijek.
Tako je, nema ovdje igrača u trenutnom igračkom kadru. Što se samog Subašića tiče, ok je bio zadnjih nekoliko utakmica, danas osim gola ništa posebno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 7:39 am

Fanzi je napisao/la:
uto maj 17, 2022 6:50 am
storm_raider je napisao/la:
pon maj 16, 2022 10:42 pm
Kako je samo Svabo lijepo u jednom intervju-u rekao da nemamo mjere ni u cemu, ni u radovanju, ni u tugovanju. Neki dan spomenuh KK Bosnu, a oni koji me znaju, znaju i da sam na razne nacine vezan za nju. Zasto ovo spominjem sada?

Sjecam se posljednje "velike" sezone KK Bosne, u ABA//NLB/Goodyear ligi smo se borili sa Final 8, a u domacoj Ligi smo sve pobjedjivali sa 40+ razlike. I dolazi nam KK Sloboda sa tada super talentovanim Zlatkom Jovanovicem u Malu Skenderiju. Vodili smo 30 razlike na poluvremenu, razbili ih u svim segmentima igre. Vratise se oni kos po kos i dovedose utakmicu u egal. Navijaci psuju, gadjaju svim i svacim igrace. Tacno si osjetio nekako u zraku koliko smo zeljeli da izgubimo tu utakmicu, da sve frustracije istresemo na taj klub koji eto volimo. Za 10 KM platis ekskluzivno pravo da kazes toj ljubavi ono sto ne smijes reci nikome. I, hajde, kako to obicno biva u takvoj negativnoj energiji gdje privlacis onako kako zracis, pogodi Zlaja sa zvukom sirene tricu za pobjedu i nakloni se publici. Mangupski, nema sta. Nikada do tada, a ni poslije toga sarajevska objektivna publika nije nekog tudjeg igraca nagradila takvim aplauzom i skandiranjem, a nikada vise uvreda nije uputila "svojim" igracima. Ja stojim na parteru i ne vjerujem sta slusam. Do tada smo imali 14 pobjeda za redom. Ta utakmica je bila prekretnica i plasio sam se sta ce nam ta srdzba, to neko nakupljeno zlo u nama donijeti. Taj momenat je takodjer bio prekretnica za sarajevsku kosarku i od tada je u strmoglavom padu. Nakon toga smo izgubili i KK Bosnu i sarajevsku kosarku sa njom.

Isti osjecaj sam imao na onoj utakmici kada smo osvojili Kup koji nismo slavili, doslovno isti osjecaj. Eto takvi smo ljudi. Osvojili smo Kup, ali smo izgubili mnogo vise. Plasim se toga sta smo izgubiil tog trenutka i od tada smo u strmoglavom padu. Ovo kasnije je sve samo prezivljavanje.

Mozda analogija nije bas ispravna, ali mislim da poenta jeste. Neka nam je Bog na pomoci, najvise nama sa nama ovakvima koji pretjeruju u svemu, jedino ne smiju da se previse smiju, jer ce oplakati.

Ivice, hvala ti. Bolji si bio od svih nas.
Hvala ti na ovom postu.
Mi smo sve mijenjali kako bismo dosli do rezultata. Osim publike.
Jos ce Miljacke ispod mosta na Socijalnom proteci dok ne stavimo prst na vrh nosa. Divovi koji su postavljali temelje Zeljinoj filozofiji su ovo znali. Takva nekakva vremena, sve bismo i odmah. A Zeljo trpi sve.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 7:42 am

Edis je dostigao svoj limit sto se tice Zelje.
U jednoj od najvaznijih utakmica on nesto filozofira
Sinoc je pokazao i dokazao da je njegov vrh Decici i slicni klubovi.
Sinoc je MORAO pobjediti, utakmica protiv Borca je totalno nebitna, pa makar izvep pjetlice niko mu ne bi zamjerio.
Mali Hodzic jos ni jednom nije odigrao cijelu utakmicu, igraci poput Gasala i Vucenovica nisu za Zelje.
Kaze nema napadaca, a ima Jaganjca, Zeca, Fataia.
Gdje je mali Sehic do sada bio, al jok daj da mi gledamo Resica mega pojacanje iz Sim Bau.
Gdje Durakovic, Kocevic, Cerimagic, jok niko od njih ne moze igrati ispred Vucenovica.
Edise hvala ti, ali si sinoc usro sve zivo i nema opravdanja
Alea iacta est!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 8:13 am

Tragedija je da Šehić pokaže više od Resića za jedno poluvrijeme a da dosad nije ni minute dobio. Ne smeta mi ni poraz ni gubitak bodova ali to licemjerje kao naša djeca, Željina škola ovo ono a ne daš mu šansu e to je grozno. Da Edis nije neko naš i da nije prošo tu istu školu pa bi shvatio ali ovako...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 8:27 am

blueboy je napisao/la:
uto maj 17, 2022 7:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 17, 2022 1:06 am
Pomalo s tim epitetima "igračina".
Lik solidan zadnje 3 tekme, prije tog bio očaj žestoki, nije se mogao sastaviti, nije mogao duel uzeti.

Igračina je Miro, Graovac, mladi Štila,...
Daleko je on od ovih igrača. Još uvijek.
Tako je, nema ovdje igrača u trenutnom igračkom kadru. Što se samog Subašića tiče, ok je bio zadnjih nekoliko utakmica, danas osim gola ništa posebno.
Bas. Evo pokusavam da se sjetim sinoc nekog dobrog poteza, driblinga i majstorstva.
Mislim dao je gol, sve jasno, to je dobro. Ali nije za takve epitete.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 9:01 am

cipiripi je napisao/la:
uto maj 17, 2022 7:42 am
Edis je dostigao svoj limit sto se tice Zelje.
U jednoj od najvaznijih utakmica on nesto filozofira
Sinoc je pokazao i dokazao da je njegov vrh Decici i slicni klubovi.
Sinoc je MORAO pobjediti, utakmica protiv Borca je totalno nebitna, pa makar izvep pjetlice niko mu ne bi zamjerio.
Mali Hodzic jos ni jednom nije odigrao cijelu utakmicu, igraci poput Gasala i Vucenovica nisu za Zelje.
Kaze nema napadaca, a ima Jaganjca, Zeca, Fataia.
Gdje je mali Sehic do sada bio, al jok daj da mi gledamo Resica mega pojacanje iz Sim Bau.
Gdje Durakovic, Kocevic, Cerimagic, jok niko od njih ne moze igrati ispred Vucenovica.
Edise hvala ti, ali si sinoc usro sve zivo i nema opravdanja
I zasto Muftic?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 9:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 17, 2022 8:27 am
blueboy je napisao/la:
uto maj 17, 2022 7:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 17, 2022 1:06 am
Pomalo s tim epitetima "igračina".
Lik solidan zadnje 3 tekme, prije tog bio očaj žestoki, nije se mogao sastaviti, nije mogao duel uzeti.

Igračina je Miro, Graovac, mladi Štila,...
Daleko je on od ovih igrača. Još uvijek.
Tako je, nema ovdje igrača u trenutnom igračkom kadru. Što se samog Subašića tiče, ok je bio zadnjih nekoliko utakmica, danas osim gola ništa posebno.
Bas. Evo pokusavam da se sjetim sinoc nekog dobrog poteza, driblinga i majstorstva.
Mislim dao je gol, sve jasno, to je dobro. Ali nije za takve epitete.
Naš daleko najbolji igrač trenutno i jedini možda kojeg trenutno možemo prodat. Problem je što ste ga od početka uzeli na zub jer je spor i bio je jako slab u duelu, sad mu se čeka loš potez samo jer se ne može preći preko toga da se možda pogriješilo u procjeni i prerano ga potpisalo.
Realnost je i da asistira i zabija jako lijepo, kad ne igra totalno smo bezidejni. Nije trkač i nikad neće bit al da je tehnički sličan Štiliću itekako jeste.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 9:37 am

cipiripi je napisao/la:
uto maj 17, 2022 7:42 am
Edis je dostigao svoj limit sto se tice Zelje.
U jednoj od najvaznijih utakmica on nesto filozofira
Sinoc je pokazao i dokazao da je njegov vrh Decici i slicni klubovi.
Sinoc je MORAO pobjediti, utakmica protiv Borca je totalno nebitna, pa makar izvep pjetlice niko mu ne bi zamjerio.
Mali Hodzic jos ni jednom nije odigrao cijelu utakmicu, igraci poput Gasala i Vucenovica nisu za Zelje.
Kaze nema napadaca, a ima Jaganjca, Zeca, Fataia.
Gdje je mali Sehic do sada bio, al jok daj da mi gledamo Resica mega pojacanje iz Sim Bau.
Gdje Durakovic, Kocevic, Cerimagic, jok niko od njih ne moze igrati ispred Vucenovica.
Edise hvala ti, ali si sinoc usro sve zivo i nema opravdanja
To je to, druže! Naljutio me je, al ono pravo! Još u izjavi hladno (indirektno) prizna da je pogriješio i da je morao čuvati igrače za bojac?! Ne mogu da vjerujem šta izlazi iz usta trenera Zelje! Meni je sinoć bila važnija pobjeda od svih prethodnih tekmi koje smo igrali i koje ćemo igrati! Da nam bojac peticu uvali, ne interesuje me, samo da se pobijedilo sinoć! Ne može on voditi Želju i tačka! Nije mu izvlaka ni situacija u klubu, ni igrački kadar. Jednostavno sve je fulio sinoć.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 9:43 am

Za Edisa sam bio da dodje i imao je ogromnu podršku...ali izgleda da jos nije dovoljno sazrio kao trener jer pravi iste greske...Ivković kakav god da je bio opet je gurao mlade,dao priliku Kocevicu,u kupu Jaganjcu ...Edis ide na sigurno sa istrošenim igračima...zadnjih par kola mi nemamo sta izgubiti a mozemo dobiti mladog igrača za slijedecu sezonu ali ne on gura Bekrica(majstor si,Zeljovac ali vrijeme je za penzije),Kosorica,Vucenovica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 9:49 am

Subasic igra veoma dobro cijelu ovu polusezonu poslije zimske pauze. Jedini ekipu vuce naprijed konstantno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 9:58 am

milanribar je napisao/la:
uto maj 17, 2022 9:08 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 17, 2022 8:27 am
blueboy je napisao/la:
uto maj 17, 2022 7:05 am


Tako je, nema ovdje igrača u trenutnom igračkom kadru. Što se samog Subašića tiče, ok je bio zadnjih nekoliko utakmica, danas osim gola ništa posebno.
Bas. Evo pokusavam da se sjetim sinoc nekog dobrog poteza, driblinga i majstorstva.
Mislim dao je gol, sve jasno, to je dobro. Ali nije za takve epitete.
Naš daleko najbolji igrač trenutno i jedini možda kojeg trenutno možemo prodat. Problem je što ste ga od početka uzeli na zub jer je spor i bio je jako slab u duelu, sad mu se čeka loš potez samo jer se ne može preći preko toga da se možda pogriješilo u procjeni i prerano ga potpisalo.
Realnost je i da asistira i zabija jako lijepo, kad ne igra totalno smo bezidejni. Nije trkač i nikad neće bit al da je tehnički sličan Štiliću itekako jeste.
Subasic ima nesto sto Zakaric ima, ali daleko je jos od toga. Neka nastavi trenirati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 10:03 am

Izvinjavam se, jer sam zaboravio pohvaliti naš Jug! Svaka čast momci i samo tako nastavite! Preponosan sam na vas sve i naravno na svakog pojedinca koji je bio prisutan sinoć da uveliča sjećanje na najvećeg ikad u Želji! Legende nikad ne umiru! Živio nam Osim dragi, gospodaru familije! Nadam se nekim boljim vremenima...; valjda će i to nekad doći, pa da s mirom gledamo našeg Želju i uživamo u majstorima s Grbavice.

Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 10:54 am

Cerimagic, gdje je i sta radi :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 11:44 am

Moram pohvaliti i Stilica,sinoc je odigrao dobru utakmicu i hranio je loptama Hodzica...da je bio klasični golgeter tipa Krpic jedna bi zavrsila u golu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 12:08 pm

milanribar je napisao/la:
uto maj 17, 2022 9:08 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 17, 2022 8:27 am
blueboy je napisao/la:
uto maj 17, 2022 7:05 am


Tako je, nema ovdje igrača u trenutnom igračkom kadru. Što se samog Subašića tiče, ok je bio zadnjih nekoliko utakmica, danas osim gola ništa posebno.
Bas. Evo pokusavam da se sjetim sinoc nekog dobrog poteza, driblinga i majstorstva.
Mislim dao je gol, sve jasno, to je dobro. Ali nije za takve epitete.
Naš daleko najbolji igrač trenutno i jedini možda kojeg trenutno možemo prodat. Problem je što ste ga od početka uzeli na zub jer je spor i bio je jako slab u duelu, sad mu se čeka loš potez samo jer se ne može preći preko toga da se možda pogriješilo u procjeni i prerano ga potpisalo.
Realnost je i da asistira i zabija jako lijepo, kad ne igra totalno smo bezidejni. Nije trkač i nikad neće bit al da je tehnički sličan Štiliću itekako jeste.
U 26 tekmi 4 gola i 3 asistencije. Mnogo skromno za takve epitete.

Od Leotara se popravio, ali i ovo njegovo najbolje izdanje nije nesto spektakularno.
O onim prije igrama nema potrebe ni govoriti.

Niko ga nije uzeo na zub i niko ga ne mrzi samo jer je eto Sedad.
Sve nas nervira sto ima talent i sto mislimo da bi mogao nesto uraditi. A ruku na srce do sad nije pokazao to, a dobio je mnogo sansi.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 12:58 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 17, 2022 10:54 am
Cerimagic, gdje je i sta radi :)
Sredjuje Yosidi papire
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 1:03 pm

gavran je napisao/la:
uto maj 17, 2022 12:58 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 17, 2022 10:54 am
Cerimagic, gdje je i sta radi :)
Sredjuje Yosidi papire
Kakva sprdacina, momka dovedes kao neko extra pojacanje i nigdje ga.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 1:20 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 17, 2022 1:03 pm
gavran je napisao/la:
uto maj 17, 2022 12:58 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 17, 2022 10:54 am
Cerimagic, gdje je i sta radi :)
Sredjuje Yosidi papire
Kakva sprdacina, momka dovedes kao neko extra pojacanje i nigdje ga.
Ocito ga povrede zezaju.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 1:57 pm

-teren se preporodi svaki put kad ga sunce okupa, baš je dobro jučer izgledao još kad se uzme u obzir da je noć prije igrana utakmica od dva sata.
-Sedad pokazuje da bi mogao biti dobar igrač, nadam se da ćemo ga zadržati još sezonu, dvije.
-trener nam nema pojma.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 17, 2022 2:11 pm

Koliko je zvanično bilo publike sinoc? Sehic sinoc po meni najbolji, Bekric me razocarao sa svojim peljanjem lopte, svaka čast svakom Zeljovcu koji je dosao sinoc..
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 296 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija