Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 5:21 pm

Diverzant je napisao/la:
sri nov 30, 2022 4:32 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri nov 30, 2022 1:43 pm
slika

:ganja:

slika
A daj bježi ba 😂😂😂 :placeodsmijeha:
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 5:26 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sri nov 30, 2022 5:21 pm
Diverzant je napisao/la:
sri nov 30, 2022 4:32 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri nov 30, 2022 1:43 pm
slika

:ganja:

slika
A daj bježi ba 😂😂😂 :placeodsmijeha:
phpBB [video]
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Lopta
Postovi: 223
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 6:05 pm

Ima li kakvih novosti oko skupstine, zna li se kada bi okvirno trebala biti?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 6:29 pm

Samo pogledaš na pauzi na poluvremenu šta rade njihovi a šta naši igrači. Njihovi igraju fudbal, podijele im se markeri, 3-4 trenera tu s njima. Ovi što su igrali prvo a neće igrati drugo poluvrijeme cijelu pauzu istrčavaju po 70 metara sa kondicionim trenerom. Našima pauza na poluvremenu služi da dva igrača uzmu jednu loptu i 15 minuta se dodaju na udaljenosti 30-40 metara.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1944
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 7:29 pm

CRVENI ALARM NA GRBAVICI !!!

Dragi Željovci, sigurno znate da imamo omču oko vrata radi lošeg poslovanja u prošlosti, pa smo dužni platiti 2.400.000,00 KM Poreznoj upravi do 31.12.2022. godine, inače nam OTIMAJU pomoćni teren iza zapadne tribine (koji vrijedi oko 20.000.00,00 KM), tako da ulazimo u odlučujućih 30 dana za budućnost našeg Kluba.

Živimo u državi koja sve više postaje anarhija, gdje bi vodeći funkcioneri, od Općine, Kantona, Federacije i Države, SAMI trebali ponuditi pomoć i rješavanje problema.
Donekle razumijem opstrukcije sa dva najviša nivoa vlasti, gdje se i drugi pitaju nešto, tačnije opstrujišu al bojim se da ni ovaj naš dio se ne bori za nas, pa kako očekivati da će i ovi drugi ili na državnom nivou treći..



Mnogo je neprijatelja, čak i onih koji “navijaju” za Želju, radi toga smo u ovoj situaciji u kojoj jesmo sad.
Obzirom da je došlo 5 do 12, od investirora ni traga ni glasa, prepušteni smo sami sebi da se borimo na sve načine.

Ovdje više obična raja teško šta može pomoći, pomogla je više nego što je bilo za očekivati.
Treba okupiti što više bivših igrača koji su zaradili ogroman novac u prošlosti, Džeko, Bešlija, Višća.. da ne nabrajam dalje jer ću sigurno izostaviti nekog, pa onda i bivših funkcionera, predsjednika, članova Upravnog i slično.

Organizovati plavu donatorsku veče.. itd
Pokušati sa Općinom ili Kantonom da nam daju sada novac, onda ne moraju naredne dvije godine i slično.. milion je nekih opcija, koje su realne / nerealne ali se nije smjelo dovesti baš do ovog trenutka.


Ponuditi opciju povrata pozajmice, javno, transparetno, izaći u javnost sa problemom, javit će se istinski Željovci sigurno i riješiti problem sa porezom.



ŽELJEZNIČAR ŽIVI VJEČNO !
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:17 pm

Interesantno kad god je belaj daj navijace ali zato kad treba da se navijaci obavijeste nigdje ni slova.

Gdje je taj veliki zeljovac i amer? Zasto on ne bi dao posudbu? Zasto se niko iz kluba ne oglasi po pitanju roka za porez?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:29 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:17 pm
Interesantno kad god je belaj daj navijace ali zato kad treba da se navijaci obavijeste nigdje ni slova.

Gdje je taj veliki zeljovac i amer? Zasto on ne bi dao posudbu? Zasto se niko iz kluba ne oglasi po pitanju roka za porez?
Uskoro će biti saopštenje. Zaboravi Amerikanca, nema od njega ništa. Rok je 31.12 i to se zna već duže vrijeme.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:32 pm

Opšta mobilizacija Željovci!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:52 pm

Fićo je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:29 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:17 pm
Interesantno kad god je belaj daj navijace ali zato kad treba da se navijaci obavijeste nigdje ni slova.

Gdje je taj veliki zeljovac i amer? Zasto on ne bi dao posudbu? Zasto se niko iz kluba ne oglasi po pitanju roka za porez?
Uskoro će biti saopštenje. Zaboravi Amerikanca, nema od njega ništa. Rok je 31.12 i to se zna već duže vrijeme.
Ma pun qurac više i saopštenja i svega. Čekalo se 5 do 12 pa da na vrat na nos, u panici sad sve radimo. Toliko uspješnih željovaca, navijača, igrača, trenera, sa vezama sa uspješnim i velikim klubovima, kompanijama, ljudima, biznismenima. Mogla se fino organozovati donatorska večera ili nešto. Sjećam se Hasića i Veleža i onih donatorskih večera po Švicarskoj i dijaspori prije nekih pet godina, sa navijačima, legendama. Pisao sam ovo već, čak i prije par dana, Džeko, Šeha, Višća, Amir, Meša, svi naši vani, mogu ovo za dan skupiti. Da ne govorim o tome da Džeko može sam, ali bi to možda bilo i previše, kao i bezobrazno za tražiti. Šturm, pa i japanci bi nas pogurali zbog pokojnog Ivice, Džekin Wolfsburg, City, možda i Roma i Inter da nas pomognu, to je njima dio plate za jednog igrača. Sigurno bi se i drugi uključili, poput Pjanića, koji je ogromne pare halalio Barci, ovo mu je ko kafu platiti. Pojedini su se ovih dana smijali Adžemu, a čovjek je jedini konkretno rekao, da je čak spreman i kredit dići zbog Želje, samo da se isplati ovo.. Naopaki smo da te Bog sačuva.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:54 pm

Je li danas zasjedao UO, ima li neko konkretnih informacija.
Jedino na sta se ljutim, jeste sto zaista uvijek cekamo 5 do 12
Alea iacta est!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:55 pm

cipiripi je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:54 pm
Je li danas zasjedao UO, ima li neko konkretnih informacija.
Ništa posebno nije bilo.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 8:58 pm

Fićo je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:32 pm
Opšta mobilizacija Željovci!
Kasno je već.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:02 pm

Kad je voda dosla do grla onda hajmo navijaci, sve se ovo moglo ranije zavrsiti i to uz jednu dobru veceru.

Kad se sjetim samo hajcanja ide investitor, vraca sve dugove ccc
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:03 pm

Ma realno i treba nam ovako.Ovi iz kluba ako je to istina nisu normalni. Za hitne hospitalizacije, prica se o nekakvim pojacanjima, pm-a, a zavaljeni milione..
Samo se pitam ko ce biti spasioc.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:09 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:52 pm
Ma pun qurac više i saopštenja i svega. Čekalo se 5 do 12 pa da na vrat na nos, u panici sad sve radimo. Toliko uspješnih željovaca, navijača, igrača, trenera, sa vezama sa uspješnim i velikim klubovima, kompanijama, ljudima, biznismenima. Mogla se fino organozovati donatorska večera ili nešto. Sjećam se Hasića i Veleža i onih donatorskih večera po Švicarskoj i dijaspori prije nekih pet godina, sa navijačima, legendama. Pisao sam ovo već, čak i prije par dana, Džeko, Šeha, Višća, Amir, Meša, svi naši vani, mogu ovo za dan skupiti. Da ne govorim o tome da Džeko može sam, ali bi to možda bilo i previše, kao i bezobrazno za tražiti. Šturm, pa i japanci bi nas pogurali zbog pokojnog Ivice, Džekin Wolfsburg, City, možda i Roma i Inter da nas pomognu, to je njima dio plate za jednog igrača. Sigurno bi se i drugi uključili, poput Pjanića, koji je ogromne pare halalio Barci, ovo mu je ko kafu platiti. Pojedini su se ovih dana smijali Adžemu, a čovjek je jedini konkretno rekao, da je čak spreman i kredit dići zbog Želje, samo da se isplati ovo.. Naopaki smo da te Bog sačuva.
Ne maštaj puno, ti da tako dijele nikada ne bi imali to što danas imaju. Uostalom pojedincima koje si naveo klub i nije toliko zanimljiv, normalno dok pričaju o Želji to su superlativi, a kad dođe vrijeme da se pokažu konkretni potezi, puf nigdje ih.

Ne vidim koji interes imaju Wolfsburg, City, Roma i Inter da nama pomognu? To što je Pjanić došao par puta sa šalom na stadion ne znači da je lud za Željom pa da halali par miliona tek' tako.
Fear of the Maniacs!
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:15 pm

Sto se tice para, mogu navijaci dati i halaliti pare.. ostalo talasika.
Onaj iz UO u sinocnjem intervjuu ne izgleda zabrinut.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:20 pm

volimtezeljo je napisao/la:
sri nov 30, 2022 9:15 pm
Sto se tice para, mogu navijaci dati i halaliti pare.. ostalo talasika.
Onaj iz UO u sinocnjem intervjuu ne izgleda zabrinut.
Neka onda i nas prosvijetle pa da i mi odmorimo malo :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:58 pm
Kasno je već.
Nije kasno, računica je jasna. Navijači, sponzori, prijatelji, ljudi koji su uvijek tu za klub i pojedini stari igrači i eto ti rješenja. Ja ti znam par ljudi za koje garantujem da će obezbijediti cifru 250 - 300k za par dana samo ako im se klub obrati. To su oni za koje ja znam sigurno da će dati. Vjerujem da će biti poziv na akciju, pa ćemo imati priliku da pokažemo svoje lice, ne samo ja, ovaj, onaj, nego i oni koji se kunu u Želju a ispod stola rade protiv Želje.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:26 pm

Pa mi smo akciju učlanjenja gurali duži period i na kraju skupili koliko smo već skupili. A to nije ni 10% od onog što nam treba.

Kasno je za neku mobilizaciju i takav vid pomoći. Stoposto.
Pa ne treba nam 200, 300k. Treba nam 2,4 miliona. Treba mi pola mjeseca samo da izbrojim do 2,4 miliona. :D
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:32 pm

Fićo je napisao/la:
sri nov 30, 2022 9:09 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
sri nov 30, 2022 8:52 pm
Ma pun qurac više i saopštenja i svega. Čekalo se 5 do 12 pa da na vrat na nos, u panici sad sve radimo. Toliko uspješnih željovaca, navijača, igrača, trenera, sa vezama sa uspješnim i velikim klubovima, kompanijama, ljudima, biznismenima. Mogla se fino organozovati donatorska večera ili nešto. Sjećam se Hasića i Veleža i onih donatorskih večera po Švicarskoj i dijaspori prije nekih pet godina, sa navijačima, legendama. Pisao sam ovo već, čak i prije par dana, Džeko, Šeha, Višća, Amir, Meša, svi naši vani, mogu ovo za dan skupiti. Da ne govorim o tome da Džeko može sam, ali bi to možda bilo i previše, kao i bezobrazno za tražiti. Šturm, pa i japanci bi nas pogurali zbog pokojnog Ivice, Džekin Wolfsburg, City, možda i Roma i Inter da nas pomognu, to je njima dio plate za jednog igrača. Sigurno bi se i drugi uključili, poput Pjanića, koji je ogromne pare halalio Barci, ovo mu je ko kafu platiti. Pojedini su se ovih dana smijali Adžemu, a čovjek je jedini konkretno rekao, da je čak spreman i kredit dići zbog Želje, samo da se isplati ovo.. Naopaki smo da te Bog sačuva.
Ne maštaj puno, ti da tako dijele nikada ne bi imali to što danas imaju. Uostalom pojedincima koje si naveo klub i nije toliko zanimljiv, normalno dok pričaju o Želji to su superlativi, a kad dođe vrijeme da se pokažu konkretni potezi, puf nigdje ih.

Ne vidim koji interes imaju Wolfsburg, City, Roma i Inter da nama pomognu? To što je Pjanić došao par puta sa šalom na stadion ne znači da je lud za Željom pa da halali par miliona tek' tako.
Znam, znam, svjestan sam ja svega toga, ne maštam. Govorim hipotetički, nije neizvodljivo, može se to izgurati. To za navedene klubove sam mislio čisto pod pretpostavkom da se Džeko angažuje, pa da proba nešto, da se založi, ne kažem da imaju neki interes, naravno da nemaju. Ali eto zbog njega, koji je kao igrač ipak ostavio trag u tim klubovima, mislim da bi učestvovali sa nekom donacijom. A ne kažem da bi Pjanić dao par miliona sam, nego da bi sigurno zajedno sa ostalima učestvovao i pomogao, određenim iznosom. Naravno, znamo da je ovo malo vjerovatno da se desi, svima su puna usta Želje, a kad treba nigdje ih, izgube se, nestanu...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija