Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 4:29 pm

gavran je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:25 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:24 pm
Zec jos nije spreman...
Steta,mlad,moje godiste
Mogao si i ti zaigrati moj hadzija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 4:53 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:24 pm
Zec jos nije spreman...
2035. godina.

Zec još nije spreman...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 4:58 pm

AsharaK je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:29 pm
Covjeka napadnu sto ne ubaci Bekrica, on ga ubaci pola sata, kasnije mu jebu sto ga je ubacio. Jucer izvrsio pet izmjena, jebu mu sve sto ne mjenja. ***** te drzavo, hahahahahaha.
Samo cizma Bosnji glupom treba. Zeljezna, na vrat da mu stane. Tad je jedino normalan. Cim mu das slobodu on sjedi i pametuje a gluplji je od kurca.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 5:01 pm

tm87alem je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:22 pm
Ne mogu da vjerujem da neko može biti zadovoljan sa 11 boba iz 10 kola! Da smo radnik, leotar, posušje, pa hajd, ali Željo, ne, nema šanse, pa kakvi god da smo! Nisam za smjenu, ali samo pod jednim uslovom: Da svoje inaćenje i tvrdoglavost kad vodi Želju, ostavi kod kuće! Kažu emotivci, pa vodio je Želju kad mu je majka umrla, svaka čast, ali ako nemaš rezultata, zna se šta slijedi! Već su pisali ovdje da pravi iste greške iz kola u kolo! Pa zar to sam ne vidi! Ograničen je poprilično, svima nam je jasno ko je krivac za ovakvo stanje, ali daj malo razdrmaj ekipu, probaj neke druge varijante, a on krenuo ko Amar, stavlja igrače kakvi god da su na pogrešne pozicije! Može ovo bolje, bar za 10-20 posto i nije tačno da nema naše djece koja mogu bar pola sata odigrati i promijeniti stanje na terenu! Otpisao si neke bez ikakvog razloga! Imam osjećaj, a pojedini su to ovdje lijepo naglasili da bi Zec kad bi samo stajao na terenu bio naša prevaga! On je velemajstor i vezao bi dva igrača za sebe, pa bi se otvorio prostor i za Luku, koji se puno troši, s razlogom. Ima ko će trčati za njega (Zeca)! Ove muhe bez glave, poput Boje (doduše pogrešna pozicija). Moram još nešto dodati što mi vrijeđa inteligenciju. Bolje mu je da gleda kako da unaprijedi igru, nego što govori da trebamo biti ponizni?! Molim!? Da , dobro ste čuli! Naš trener to govori! Ja ne želim biti ponizan, jer nije ovo Rudeš, nego Željo, klub sa 100 godišnjom tradicijom! Optimista sam, ali ne vjerujem da će biti bolje dok nas taj investitor ne preuzme! Nisu ovi lavoraši baš toliko bolji od nas, naprotiv! Samo je do nas i neznanja u završnici, a nije da nam nisu dali šansi. I Mujezin mu najbolji igrač!? Ima li on oči!? Pa čovjek nam uze bodove svojim peljanjem protiv Veleža! Dok se on malo okrene oko svoje ose, umjesto da u 16 odmah reaguje, doda loptu ili da opuca! Subaša, nemam komentar! Zadnja linija, pa i golman nisu loši, ušli su u formu, ali gore ne možeš meda! Sve ove ekipe ispod nas imaju bolju navalu, pa do koga je!? Ne vadi se da ne znaju i da su zeleni, to kod mene ne prolazi! Jednog sam golmana jedva preživio - debelog, ovog ne znam kako ću! Braćo, na hajr i na dobro, i da nas sunce napokon ogrije, akobogda. Sabur, ništa drugo i nada da nećemo ispasti!

:zeljeznicar1:
Mozda da ti probas umjesto njega....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 5:03 pm

Zašto se ne isključe komentari na zvaničnoj stranici fb? Zabraniti, jer svakakvi kreteni iznose svoje mišljenje, vrijeđaju inteligenciju. Ono je bruka šta se sve tamo može pročitati. Ljudi koji i ne idu na utakmice pametuju, samo se stvara negativna atmosfera.

ISKLJUČITE KOMENTARE NA FB PROFILU!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 5:17 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet sep 23, 2021 5:01 pm
tm87alem je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:22 pm
Ne mogu da vjerujem da neko može biti zadovoljan sa 11 boba iz 10 kola! Da smo radnik, leotar, posušje, pa hajd, ali Željo, ne, nema šanse, pa kakvi god da smo! Nisam za smjenu, ali samo pod jednim uslovom: Da svoje inaćenje i tvrdoglavost kad vodi Želju, ostavi kod kuće! Kažu emotivci, pa vodio je Želju kad mu je majka umrla, svaka čast, ali ako nemaš rezultata, zna se šta slijedi! Već su pisali ovdje da pravi iste greške iz kola u kolo! Pa zar to sam ne vidi! Ograničen je poprilično, svima nam je jasno ko je krivac za ovakvo stanje, ali daj malo razdrmaj ekipu, probaj neke druge varijante, a on krenuo ko Amar, stavlja igrače kakvi god da su na pogrešne pozicije! Može ovo bolje, bar za 10-20 posto i nije tačno da nema naše djece koja mogu bar pola sata odigrati i promijeniti stanje na terenu! Otpisao si neke bez ikakvog razloga! Imam osjećaj, a pojedini su to ovdje lijepo naglasili da bi Zec kad bi samo stajao na terenu bio naša prevaga! On je velemajstor i vezao bi dva igrača za sebe, pa bi se otvorio prostor i za Luku, koji se puno troši, s razlogom. Ima ko će trčati za njega (Zeca)! Ove muhe bez glave, poput Boje (doduše pogrešna pozicija). Moram još nešto dodati što mi vrijeđa inteligenciju. Bolje mu je da gleda kako da unaprijedi igru, nego što govori da trebamo biti ponizni?! Molim!? Da , dobro ste čuli! Naš trener to govori! Ja ne želim biti ponizan, jer nije ovo Rudeš, nego Željo, klub sa 100 godišnjom tradicijom! Optimista sam, ali ne vjerujem da će biti bolje dok nas taj investitor ne preuzme! Nisu ovi lavoraši baš toliko bolji od nas, naprotiv! Samo je do nas i neznanja u završnici, a nije da nam nisu dali šansi. I Mujezin mu najbolji igrač!? Ima li on oči!? Pa čovjek nam uze bodove svojim peljanjem protiv Veleža! Dok se on malo okrene oko svoje ose, umjesto da u 16 odmah reaguje, doda loptu ili da opuca! Subaša, nemam komentar! Zadnja linija, pa i golman nisu loši, ušli su u formu, ali gore ne možeš meda! Sve ove ekipe ispod nas imaju bolju navalu, pa do koga je!? Ne vadi se da ne znaju i da su zeleni, to kod mene ne prolazi! Jednog sam golmana jedva preživio - debelog, ovog ne znam kako ću! Braćo, na hajr i na dobro, i da nas sunce napokon ogrije, akobogda. Sabur, ništa drugo i nada da nećemo ispasti!

:zeljeznicar1:
Mozda da ti probas umjesto njega....
E i ti sa prejakim argumentima nastupaš uvijek. Sad da sam ja Lutvin fan, na kritike njegovog rada s tvoje strane, isto bih ti mogao reći, "možda da ti probaš umjesto njega...". Misliš da je to pravi odgovor?
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 5:47 pm

salle86 je napisao/la:
čet sep 23, 2021 2:44 pm
blueboy je napisao/la:
sri sep 22, 2021 10:47 pm
slika
Dali smo 6 golova u 10 utakmica, još dvije ekipe su dale isto, svi ostali više. Imam 35 godina, Želju pratim barem 25 godina, ovo još nisam zapamtio.
Prilike ne kreiramo. TRI vezna igrača (Mekić, Boji, Crnčević) nemaju ambiciju da prenesu loptu preko centra, da krenu naprijed. Krila Subašić i Mujezinović više vremena provode u sredini nago na svojoj poziciji, a o prolasku/pretčavanju ili nedo Bog driblanju nekoga da ne govorimo. Centaršut...šta je to ?
Da bi dali koji gol, moraš imati igrače koji žele to, a ne one koji dodaju prvom do sebe jer je tako najlakše
Mujezinovic nikom i ne dodaje, on je nas Mesi, svakim njegovim potezom jedno dijete se ispise iz omladinskog pogona.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 6:37 pm

Amar927 je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:21 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 23, 2021 3:26 pm
Amar927 je napisao/la:
čet sep 23, 2021 1:29 pm
Uz povratak Ramovica i oporavak Zeca bit cemo dosta bolji prema naprijed!podrska ekipi pa na zimu aBd dovesti 3,4 igraca .
Zar ima još neko ko očekuje Zeca. Poslije svega.
Ocekujem drug kad nemas drugih opcija😉isto sto ocekujem u slucaju kiksa protiv Leotara povlacenje Ivkovica.Nisam za to da se treneri konstantno mijenjaju i ispao je gospodin u nekim situacijama,kadar jest limitiran ali iz istog treba izvlaciti maksimum sto do sada nije uradjeno.Ukoliko bi doslo do toga Toni Karacic idealna opcija za uslove u kojima smo i sa Sirokim je dosta izvukao iako je imao slicnih problema sa finansijama i igrackim kadrom.
Ma nea od njeg ništa. Nažalost.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 6:51 pm

samo_plavo je napisao/la:
čet sep 23, 2021 2:05 pm
Ako ikako može bez Mujezinovića i Subašića u nedjelju.

Bender
Vrhovac Drina Kosorić Malić
Crnčević Beća
Zdunić Mekić Gasal
Juričić

Ja bih ovako volio vidjeti.
odlicno
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 6:56 pm

Ovi sto slijepo brane i skacu sta god se kaze nisu nista bolji od ovih pljuvaca sa fb. Isto ovako se skakalo cim se nesto na Amara kaze, pa nas je to daleko dovelo. SVAKO mora biti podlozan kritici, ako za to ima osnova. Ivkovic je na pocetku dosao i dao izjavu u stilu “ja doso nako, ne ocekujte da napravim nista” i to ga amnestira za sve, jer eto, reko nam je na startu. Kod mene ne amnestira, ali ga ne kritikujem jer vidim da se covjek trudi, da nemamo kadar, da ovi koji su na klupi ne mogu da se dokazu ni protiv Ilijasa, i ono glavno sto ne mozemo dozivotno mjenjati trenere svako 3-4 mjeseca. Ja mu jedino zamjeram te luzerske izjave koje ne pristaju Zeljinom treneru kakav god da je Zeljo, i to mjerenje ciji je veci sa Stilicem, jer smo sinoc imali priliku vidjeti sta znaci kad imas jednog igraca u moru poluigraca i neznalica.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:08 pm

Na trening utakmicama Hrelja je za Gasala Miro Stevanović, da li je neka kočnica u glavi kad je pred navijačima, mladost, neiskstvo ko će ga znati. Ako to u glavi rješi moglo bi biti nešto od njega.
Gasal na treningu potpuno bezvoljan a i na utakmici, ima znanje ali uključi se samo kad je lopta kod njega, ko da je teniser
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:16 pm

Svi na Leotar. Dolaskom na utakmicu pomazemo Želji u isplati ogromnih dugovanja. Moramo biti podrska nasem timu kao i sto smo do sada.

Ivkovic mora razdrmati ekipu, jer mu dolaze dvije utakmice, liga i kup, gdje se ocekuje pobjeda, mozemo reci da je pod moranjem.

Naprijed Željo :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:21 pm

Minjore je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:27 pm
gavran je napisao/la:
čet sep 23, 2021 11:35 am
Minjore je napisao/la:
čet sep 23, 2021 8:44 am


Ako Bog da u Nedjelju na Grbavici, u srijedu u Han Bili.
ciko mogul s tobom ? :kafa:
Moze ako ces platiti cevape u travniku :D
:palacgore:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:22 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:29 pm
gavran je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:25 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:24 pm
Zec jos nije spreman...
Steta,mlad,moje godiste
Mogao si i ti zaigrati moj hadzija.
Samo protezu nastimat i juris
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:24 pm

blueboy je napisao/la:
čet sep 23, 2021 5:17 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet sep 23, 2021 5:01 pm
tm87alem je napisao/la:
čet sep 23, 2021 4:22 pm
Ne mogu da vjerujem da neko može biti zadovoljan sa 11 boba iz 10 kola! Da smo radnik, leotar, posušje, pa hajd, ali Željo, ne, nema šanse, pa kakvi god da smo! Nisam za smjenu, ali samo pod jednim uslovom: Da svoje inaćenje i tvrdoglavost kad vodi Želju, ostavi kod kuće! Kažu emotivci, pa vodio je Želju kad mu je majka umrla, svaka čast, ali ako nemaš rezultata, zna se šta slijedi! Već su pisali ovdje da pravi iste greške iz kola u kolo! Pa zar to sam ne vidi! Ograničen je poprilično, svima nam je jasno ko je krivac za ovakvo stanje, ali daj malo razdrmaj ekipu, probaj neke druge varijante, a on krenuo ko Amar, stavlja igrače kakvi god da su na pogrešne pozicije! Može ovo bolje, bar za 10-20 posto i nije tačno da nema naše djece koja mogu bar pola sata odigrati i promijeniti stanje na terenu! Otpisao si neke bez ikakvog razloga! Imam osjećaj, a pojedini su to ovdje lijepo naglasili da bi Zec kad bi samo stajao na terenu bio naša prevaga! On je velemajstor i vezao bi dva igrača za sebe, pa bi se otvorio prostor i za Luku, koji se puno troši, s razlogom. Ima ko će trčati za njega (Zeca)! Ove muhe bez glave, poput Boje (doduše pogrešna pozicija). Moram još nešto dodati što mi vrijeđa inteligenciju. Bolje mu je da gleda kako da unaprijedi igru, nego što govori da trebamo biti ponizni?! Molim!? Da , dobro ste čuli! Naš trener to govori! Ja ne želim biti ponizan, jer nije ovo Rudeš, nego Željo, klub sa 100 godišnjom tradicijom! Optimista sam, ali ne vjerujem da će biti bolje dok nas taj investitor ne preuzme! Nisu ovi lavoraši baš toliko bolji od nas, naprotiv! Samo je do nas i neznanja u završnici, a nije da nam nisu dali šansi. I Mujezin mu najbolji igrač!? Ima li on oči!? Pa čovjek nam uze bodove svojim peljanjem protiv Veleža! Dok se on malo okrene oko svoje ose, umjesto da u 16 odmah reaguje, doda loptu ili da opuca! Subaša, nemam komentar! Zadnja linija, pa i golman nisu loši, ušli su u formu, ali gore ne možeš meda! Sve ove ekipe ispod nas imaju bolju navalu, pa do koga je!? Ne vadi se da ne znaju i da su zeleni, to kod mene ne prolazi! Jednog sam golmana jedva preživio - debelog, ovog ne znam kako ću! Braćo, na hajr i na dobro, i da nas sunce napokon ogrije, akobogda. Sabur, ništa drugo i nada da nećemo ispasti!

:zeljeznicar1:
Mozda da ti probas umjesto njega....
E i ti sa prejakim argumentima nastupaš uvijek. Sad da sam ja Lutvin fan, na kritike njegovog rada s tvoje strane, isto bih ti mogao reći, "možda da ti probaš umjesto njega...". Misliš da je to pravi odgovor?
Tjeranje nekoga samo da bi se mjenjalo nije nam.nikada dobro donijelo.
Argumneti da se kao prodrma ekipa sa novim trenerom ne vazi za ovu ekipu.
Oni su fudbalske neznalice i igraju za nas samo zato sto nemamo para da dovedemo.bolje.
Neko rece ovima Kloppa da dovedes nebi bolji rezultat napravio.
Ivkovic se prihvatio posla kada niko nije htio da se prihvati posla.
Da bi se moglo suditi o treneru kao prvo mu trebas obezbjediti uslove za rad a mi to nismo trenutno u stanju.
Na zalost tako nam je kako nam i ne preostaje nam nista drugo do podrske Ivkovicu i ekipi da nekako izguramo ovu sezonu i spasimo se ispadanja...
Sve sto napravimo vise od toga je ogroman uspjeh.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:24 pm

Evo admin počeo hajcanje na zvaničnoj 👏👏
5000 najmanje da nas ima u dolini!
Nrka klub zaradi da se dugovanja mogu nastavit vraćati.
Podržati Tomu i ekipu!
Leotar i Rudar TREBAJU PASTI
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:36 pm

Samo je juce Peljto mangupski odradio posao, sve sto je zuti bio za nas za njih nije,da ne pricam o cistom crvenom za onog repatog debila pa situacija poslije... Samo nama moze se onako suditi da nema ni rijeci o tome.
Peljto ***** ti sve zene u familiji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:43 pm

Idemo na Leotar!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
positive
Postovi: 130
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 7:55 pm

Šta je bilo sa Leotarovim dresovima kad smo ih uzeli 8:0, pa su igrali u našim? :D
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 23, 2021 8:18 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
čet sep 23, 2021 7:36 pm
Samo je juce Peljto mangupski odradio posao, sve sto je zuti bio za nas za njih nije,da ne pricam o cistom crvenom za onog repatog debila pa situacija poslije... Samo nama moze se onako suditi da nema ni rijeci o tome.
Peljto ***** ti sve zene u familiji
Realno, Mekic je crveni trebao dobiti zbog onog faula na sredini terena, ali elem

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Bing [Bot], Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija