Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 08, 2021 4:28 pm

Svraku povrede nisu unistile, vec njegova iskrena ljubav prema čaši, noćnom životu i speedu.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 08, 2021 9:30 pm

tm87alem je napisao/la:
pon dec 06, 2021 11:02 am
Iskrene čestitke svima na pobjedi juče! Ono juče je bio moj i naš voljeni Željo! Izginuli su za svaku loptu, za sveti grb i dres i rezultat nije mogao izostati. Podsjetilo je i mene na tekmu s Radnikom i ono blato, ali tada nismo imali novi teren i travu. Sad na zimu akobogda stabilizacija, jedno tri igrača da pojačaju roster i da ovu gol razliku plusiramo malo, slabo dajemo golove, i da napadnemo Evropu. Tomo ostaje, pred kraj godine idu lijepe vijesti za sve u i oko kluba. Neko spominje dugove prema A.O., neka mu se sve isplati za dio za koji ima čiste papire, a ostalo uzeti dobre advokate i pobijati na sudu, tako da kad investitor dođe, dati mu samo dio za koji smo sigurni da dugujemo, da ne bi neko u klubu krivično odgovarao za isplatu bez pokrića. Iznos od oko 250.000 KM ide na teren (popravljanje busenja, drenaže i hibrida gdje nedostaje, da se primi, pa da na proljeće imamo ponovo ljepoticu od terena). Pričao sam sa ljudima nakon tekme koji se razumiju u fudbal više od mene i rekli su mi da je logično da ova naša ekipa bolje igra na lošem terenu, jer je spora za isti, a na onakvom terenu ti brzina ništa ne znači, već spretnost i borbenost, čega nam juče nije nedostajalo, hvala Bogu, pa smo nagrađeni. Ermin puno znači za ekipu, to se i juče vidjelo. Teško su mi pale psovke njemu poslije penala promašenog, ali igrao je na onakvom terenu sasvim solidno, skakao sa onim njihovim stoperima jako dobro, po zemlji mu nisu ništa mogli, mislim da je asistirao za gol i da je sebe nesebično davao za tim. Nije to još ono što mi očekujemo od njega, ali neka ga zdravlje posluži i biće strah i trepet svim protivnicima.

Može li nam ocassionally malo obrazložiti stanje terena i šta treba napraviti da bude kvalitetom onakav kakvog ga svi mi priželjkujemo da vidimo (kao kad je Francuska gostovala). Ako sam dobro upratio, naš cijenjeni forumaš se dobro razumije u te građevinske stvari, ako ne, oprosti mi plavi brate, ali ako neko zna, molio bih da nam objasni.

Ove neke informacije koje sam iznio ne moraju biti tačne, ali 100 posto su direktno iz vrha kluba, i to nakon sinoćnje tekme. Više pojedinosti bi trebao znati koncem ove sedmice iz istog izvora, koji tvrdi da postoje dva investitora zainteresovana, jedan je već poznat i oglasio se (traži kao garanciju pomoćni teren) i drugi koji ne traži takvu garanciju, već vraćanje uloženog novca na rate kroz 10 godina (oba su biznismeni iz SAD-a).

Sretno Željo i da te ubuduće akobogda gledamo kako se boriš za trofeje i grupne faze evropskih takmičenja, a ne za goli opstanak.

:zeljeznicar1:
Građevine i građevinci
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 08, 2021 9:43 pm

slika
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 08, 2021 10:02 pm

storm_raider je napisao/la:
pon dec 06, 2021 9:13 am
Bosanac1993 je napisao/la:
pon dec 06, 2021 1:35 am
storm_raider je napisao/la:
ned dec 05, 2021 11:58 pm
Teren koji je bio jako skup, ukoliko se ne bude odrzavao na proljece, ce nepovratno propasti.
Ne održavaju teren godinama, i onda botovi lagano optuze onoga ko je stvorio uslove da se on izgradi..kunem se, ljudi poput ovog su najgora sorta!

Je.bo li vam Amar Nosina klicu zatrtu, što ne pišete o neodržavanju osim zamjene teza, lešinari lihvarski...fuuuuj
Eh pa ovakvi su razlog sto smo u slobodnom padu 3 godine.
Medariću !
Javi seeeee! Jaaaaaaavi se!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 08, 2021 11:03 pm

Evo Baždarević dao izjavu za avaz.
Fear of the Maniacs!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 9:44 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri dec 08, 2021 4:28 pm
Svraku povrede nisu unistile, vec njegova iskrena ljubav prema čaši, noćnom životu i speedu.
Nisam ja rekao da si ikog povrede unistile pa ni njega ali isti je sluvaj bio da nakon dovre sezone i ponuda bude neka povreda pa pad forme i nema nista od prodaje. Benjo se digao, Stana se jedva vratio zbog tezine povrede, a Svraka je mozda cugao ali htio sam reci da smo zatezali bezveze i ostali bez prodaje bez love a i bez igraca jer je neminovno nakon dobre sezone da u nasoj ligi igrac to ne tesko moze ponoviti odmah sljedecu. Ako se ne povrijedi dodje do razocarenja, manjka motiva i sl
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 10:07 am

slika

:zeljeznicar1:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 10:18 am

ponosannavas je napisao/la:
sri dec 08, 2021 3:41 pm
Sad ce krenuti price ko ide ko ostaje. Nadam se da smo naucili da ne treba zaliti ko god da ode. Dobro bi bilo da nekog prodamo. I treba prodati cim neko ponudi. Dizali smo cifre ranije i unistili momcima karijere. Benjo se trebao prodati povrijedi se, Kvesa isto, Stana, Svraka. Prosle sezone Lendricu ne damo da ode popusimo. I onda se ispostavi Juricic kvalitetniji.
Samo treba navi dobrog sportskog direktora. Evo Mekic je najbolji primjer. Dosao iz zadnje ekipe. Malic iz druge lige itd itd. Graditi ekipu lagano. Ne treba odudtajati od guranja mladjih i ako dodje investitor. Nama trebaju bolji stariji igraci. Vidim raja hvali Blazevica. Jest on imao bljeskova zadnjih par tekmi ali generalno mnogo puse nazad. U napadu cesce pogrijesi nego sto doda loptu ili nadje neko rjesenje. Mujezinovic isto. Crncevic je ok, ali mislkm da treba Becu gurati npr. pa i Kocevica jer smo tu najbolje pokriveni. Po meni Music, Kocevic, Jaganjac moraju imati vise prilike. Ja da se pitam dva krila bih doveo, lijevog i desnog beka i zahvalio se Blazevicu, Mujezonovicu i Vistici, pa cak i Bekriji. Stilu ne vrqcati. Ovo nesto poslao na posdbu sto se spominje i ostalo doveo samo ako neko ode, a nek ide ko god insistira ili za koga dodje ponuda.
Prvo moraju poraditi na ponasanju, kulturi i kulturi dijaloga da bi bili iole ravnopravni za prvi tim.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7550
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 10:31 am

Minjore je napisao/la:
čet dec 09, 2021 10:18 am
ponosannavas je napisao/la:
sri dec 08, 2021 3:41 pm
Sad ce krenuti price ko ide ko ostaje. Nadam se da smo naucili da ne treba zaliti ko god da ode. Dobro bi bilo da nekog prodamo. I treba prodati cim neko ponudi. Dizali smo cifre ranije i unistili momcima karijere. Benjo se trebao prodati povrijedi se, Kvesa isto, Stana, Svraka. Prosle sezone Lendricu ne damo da ode popusimo. I onda se ispostavi Juricic kvalitetniji.
Samo treba navi dobrog sportskog direktora. Evo Mekic je najbolji primjer. Dosao iz zadnje ekipe. Malic iz druge lige itd itd. Graditi ekipu lagano. Ne treba odudtajati od guranja mladjih i ako dodje investitor. Nama trebaju bolji stariji igraci. Vidim raja hvali Blazevica. Jest on imao bljeskova zadnjih par tekmi ali generalno mnogo puse nazad. U napadu cesce pogrijesi nego sto doda loptu ili nadje neko rjesenje. Mujezinovic isto. Crncevic je ok, ali mislkm da treba Becu gurati npr. pa i Kocevica jer smo tu najbolje pokriveni. Po meni Music, Kocevic, Jaganjac moraju imati vise prilike. Ja da se pitam dva krila bih doveo, lijevog i desnog beka i zahvalio se Blazevicu, Mujezonovicu i Vistici, pa cak i Bekriji. Stilu ne vrqcati. Ovo nesto poslao na posdbu sto se spominje i ostalo doveo samo ako neko ode, a nek ide ko god insistira ili za koga dodje ponuda.
Prvo moraju poraditi na ponasanju, kulturi i kulturi dijaloga da bi bili iole ravnopravni za prvi tim.
jel istina da je zec povrijedio maramu protiv sirokog?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 11:11 am

Minjore je napisao/la:
čet dec 09, 2021 10:18 am
ponosannavas je napisao/la:
sri dec 08, 2021 3:41 pm
Sad ce krenuti price ko ide ko ostaje. Nadam se da smo naucili da ne treba zaliti ko god da ode. Dobro bi bilo da nekog prodamo. I treba prodati cim neko ponudi. Dizali smo cifre ranije i unistili momcima karijere. Benjo se trebao prodati povrijedi se, Kvesa isto, Stana, Svraka. Prosle sezone Lendricu ne damo da ode popusimo. I onda se ispostavi Juricic kvalitetniji.
Samo treba navi dobrog sportskog direktora. Evo Mekic je najbolji primjer. Dosao iz zadnje ekipe. Malic iz druge lige itd itd. Graditi ekipu lagano. Ne treba odudtajati od guranja mladjih i ako dodje investitor. Nama trebaju bolji stariji igraci. Vidim raja hvali Blazevica. Jest on imao bljeskova zadnjih par tekmi ali generalno mnogo puse nazad. U napadu cesce pogrijesi nego sto doda loptu ili nadje neko rjesenje. Mujezinovic isto. Crncevic je ok, ali mislkm da treba Becu gurati npr. pa i Kocevica jer smo tu najbolje pokriveni. Po meni Music, Kocevic, Jaganjac moraju imati vise prilike. Ja da se pitam dva krila bih doveo, lijevog i desnog beka i zahvalio se Blazevicu, Mujezonovicu i Vistici, pa cak i Bekriji. Stilu ne vrqcati. Ovo nesto poslao na posdbu sto se spominje i ostalo doveo samo ako neko ode, a nek ide ko god insistira ili za koga dodje ponuda.
Prvo moraju poraditi na ponasanju, kulturi i kulturi dijaloga da bi bili iole ravnopravni za prvi tim.
Te detalje ne znam. Ja pricam o ovim fudbalskim stvarima. Mi moramo i raditi na ponasanju te djece. Moras ih pratiti, korigovati i sl. Ne moze Zerici kad ih treniraju da ocekujemo da budu intelektualci. Naravno osnovne stvari moraju znati, ali mi recimo ovdje pricamo tri godine kako Osmanovic cuveni cuga sa Zecom i sl i niko da proprica sa njim, sa Zecom itd. Ako si popricao i on se godinu ne popravlja bwzobrazan je otjeras ga odmah a ne tri godone ga nesto saljes na posudbu pa nazad. Samo primjer navodim. A Music djeluje i na terenu bezobrazno, ali Jagankac ne djeluje npr ali moramo se i potruditi oko te djece.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 12:41 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet dec 09, 2021 11:11 am
Minjore je napisao/la:
čet dec 09, 2021 10:18 am
ponosannavas je napisao/la:
sri dec 08, 2021 3:41 pm
Sad ce krenuti price ko ide ko ostaje. Nadam se da smo naucili da ne treba zaliti ko god da ode. Dobro bi bilo da nekog prodamo. I treba prodati cim neko ponudi. Dizali smo cifre ranije i unistili momcima karijere. Benjo se trebao prodati povrijedi se, Kvesa isto, Stana, Svraka. Prosle sezone Lendricu ne damo da ode popusimo. I onda se ispostavi Juricic kvalitetniji.
Samo treba navi dobrog sportskog direktora. Evo Mekic je najbolji primjer. Dosao iz zadnje ekipe. Malic iz druge lige itd itd. Graditi ekipu lagano. Ne treba odudtajati od guranja mladjih i ako dodje investitor. Nama trebaju bolji stariji igraci. Vidim raja hvali Blazevica. Jest on imao bljeskova zadnjih par tekmi ali generalno mnogo puse nazad. U napadu cesce pogrijesi nego sto doda loptu ili nadje neko rjesenje. Mujezinovic isto. Crncevic je ok, ali mislkm da treba Becu gurati npr. pa i Kocevica jer smo tu najbolje pokriveni. Po meni Music, Kocevic, Jaganjac moraju imati vise prilike. Ja da se pitam dva krila bih doveo, lijevog i desnog beka i zahvalio se Blazevicu, Mujezonovicu i Vistici, pa cak i Bekriji. Stilu ne vrqcati. Ovo nesto poslao na posdbu sto se spominje i ostalo doveo samo ako neko ode, a nek ide ko god insistira ili za koga dodje ponuda.
Prvo moraju poraditi na ponasanju, kulturi i kulturi dijaloga da bi bili iole ravnopravni za prvi tim.
Te detalje ne znam. Ja pricam o ovim fudbalskim stvarima. Mi moramo i raditi na ponasanju te djece. Moras ih pratiti, korigovati i sl. Ne moze Zerici kad ih treniraju da ocekujemo da budu intelektualci. Naravno osnovne stvari moraju znati, ali mi recimo ovdje pricamo tri godine kako Osmanovic cuveni cuga sa Zecom i sl i niko da proprica sa njim, sa Zecom itd. Ako si popricao i on se godinu ne popravlja bwzobrazan je otjeras ga odmah a ne tri godone ga nesto saljes na posudbu pa nazad. Samo primjer navodim. A Music djeluje i na terenu bezobrazno, ali Jagankac ne djeluje npr ali moramo se i potruditi oko te djece.
Normalno da se moras potruditi oko djece, ispraviti im greske, popricati. Vracanjem u juniore mu neces puno pomoci. Ocekujem ih obojicu na prozivci, svakako se u medijima pisalo da Zdunic ide i Juricic trazio ispisnicu. Ostajemo na jednom napadacu Zecu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 458
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 2:14 pm

pa za Jaganjca stručni stab kaze da je sporiji u odnosu na početak sezone. valjda ih ubiše dodatni treninzi koji uzimaju na svoju ruku
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 2:33 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet dec 09, 2021 9:44 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri dec 08, 2021 4:28 pm
Svraku povrede nisu unistile, vec njegova iskrena ljubav prema čaši, noćnom životu i speedu.
Nisam ja rekao da si ikog povrede unistile pa ni njega ali isti je sluvaj bio da nakon dovre sezone i ponuda bude neka povreda pa pad forme i nema nista od prodaje. Benjo se digao, Stana se jedva vratio zbog tezine povrede, a Svraka je mozda cugao ali htio sam reci da smo zatezali bezveze i ostali bez prodaje bez love a i bez igraca jer je neminovno nakon dobre sezone da u nasoj ligi igrac to ne tesko moze ponoviti odmah sljedecu. Ako se ne povrijedi dodje do razocarenja, manjka motiva i sl
Kad je trebao u Škotsku, došli ljudi da ga gledaju. Mislim da smo s Travnikom igrali tad.nisu njega povrede sjebale. On noć ranije bio do 4 ujutro u Cheersu. Amar kad ga je tad vidio nije htio da ga stavi uopste u ekipu, jer nije mogao da stoji na nogama. Nešto ga kamuflirali, on meda nije mogao i ljudi odustali kad su vidjeli na djelu. On je sam sebe sjebo, imaju neke stvari koje nisu za javnost, ali imao je previše prilika da uspije ali je više volio popiti nego bilo šta drugo.
 
milanribar
Postovi: 685
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 2:36 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet dec 09, 2021 2:14 pm
pa za Jaganjca stručni stab kaze da je sporiji u odnosu na početak sezone. valjda ih ubiše dodatni treninzi koji uzimaju na svoju ruku
Ne usklade im s onim sto rade na treninzima u klubu i onda kontra efekat naprave. Svi misle da su pametni i uzimaju nedovoljno edukovane personalne trenere...
 
Avatar
gavran
Postovi: 7550
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 2:53 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet dec 09, 2021 2:14 pm
pa za Jaganjca stručni stab kaze da je sporiji u odnosu na početak sezone. valjda ih ubiše dodatni treninzi koji uzimaju na svoju ruku
ubi njih nesto drugo sto uzimaju na svoju ruku
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 7:12 pm

slika

Da se prisjetimo terena iz ljeta 2020..

Šta uradi šetač lutve od svjetske stvari....
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 8:25 pm

Irfan Jašarević napustio Dalkurd. Kad se samo sjetim kako smo ga prizivali na poziciju lijevog beka, Subića i njega.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 9:39 pm

Fićo je napisao/la:
čet dec 09, 2021 8:25 pm
Irfan Jašarević napustio Dalkurd. Kad se samo sjetim kako smo ga prizivali na poziciju lijevog beka, Subića i njega.
On je bio pred kontaktiran, ali futebol.

A i sa Lalatovicem se pricalo, medjutim futebol.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 9:45 pm

storm_raider je napisao/la:
čet dec 09, 2021 9:39 pm
Fićo je napisao/la:
čet dec 09, 2021 8:25 pm
Irfan Jašarević napustio Dalkurd. Kad se samo sjetim kako smo ga prizivali na poziciju lijevog beka, Subića i njega.
On je bio pred kontaktiran, ali futebol.

A i sa Lalatovicem se pricalo, medjutim futebol.
I da je došao Lalatović ne bi on dugo izdržao kod nas, ne zbog rezultata već zbog izjava i svađi koje bi imao što sa navijačima i sudijama. Čovjek je pred očima Terzića pocijepao naručeni spisak igrača koji su morali igrati jedno kolo i sve koji su bili na tom spisku je odstranio iz ekipe za to kolo.

https://youtu.be/ylfFyA3bv7E

Kokain kokain to je prava stvar, živeo Lalatović i Pablo Eskobar.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 09, 2021 9:48 pm

Fićo je napisao/la:
čet dec 09, 2021 9:45 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 09, 2021 9:39 pm
Fićo je napisao/la:
čet dec 09, 2021 8:25 pm
Irfan Jašarević napustio Dalkurd. Kad se samo sjetim kako smo ga prizivali na poziciju lijevog beka, Subića i njega.
On je bio pred kontaktiran, ali futebol.

A i sa Lalatovicem se pricalo, medjutim futebol.
I da je došao Lalatović ne bi on dugo izdržao kod nas, ne zbog rezultata već zbog izjava i svađi koje bi imao što sa navijačima i sudijama. Čovjek je pred očima Terzića pocijepao naručeni spisak igrača koji su morali igrati jedno kolo i sve koji su bili na tom spisku je odstranio iz ekipe za to kolo.

https://youtu.be/ylfFyA3bv7E

Kokain kokain to je prava stvar, živeo Lalatović i Pablo Eskobar.
Bolje bi on prosao nego recimo Adzem ili Oda...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija