Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:02 pm

mamba21 je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:37 pm
HajrA je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:31 pm
mamba21 je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:20 pm

Sta je pogrijesio? Samo na novo sve.
Nema to stida, a ni karaktera!
Prizivali su ove, a sad se od njih peru daj NOVE.
Nema NOVIH! Nece niko sa takvim!!! Gusite se u sopstvenim govnima AO Vam na san dolazio!
Ko je prizivao?
Vidimo da nece. Ti ne pripadas clanovima ovog kluba, pa te boli briga za situaciju kako pises? Spomenuli smo skupinu luzera, sta je problem, je li pogresno nesto momak napisao?
Mozemo barem ovdje voditi normalnu konverzaciju bez vrijedjanja i laganja, kao sto si gore napisao. Ne sjecam se da smo ja i @blueboy prizivali ove.
Normalnu konverzaciju ne mozes voditi sa nekim ko laze, izmislja, pametuje!
Tebi i takvim sta sam imao reci rekao sam u postu iznad. vozdra .ba
TM87
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:03 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:14 pm

Ljudi,dok se mi glođemo džukela Amar Osim naplatice jos jednu mjesecnu platu od 8.500 KM,a niko pojma nema sta i dalje radi u nasem klubu.

Shvacate li vi apsurd nase situacije.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:15 pm

HajrA je napisao/la:
ned maj 16, 2021 11:02 pm
mamba21 je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:37 pm
HajrA je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:31 pm


Nema to stida, a ni karaktera!
Prizivali su ove, a sad se od njih peru daj NOVE.
Nema NOVIH! Nece niko sa takvim!!! Gusite se u sopstvenim govnima AO Vam na san dolazio!
Ko je prizivao?
Vidimo da nece. Ti ne pripadas clanovima ovog kluba, pa te boli briga za situaciju kako pises? Spomenuli smo skupinu luzera, sta je problem, je li pogresno nesto momak napisao?
Mozemo barem ovdje voditi normalnu konverzaciju bez vrijedjanja i laganja, kao sto si gore napisao. Ne sjecam se da smo ja i @blueboy prizivali ove.
Normalnu konverzaciju ne mozes voditi sa nekim ko laze, izmislja, pametuje!
Tebi i takvim sta sam imao reci rekao sam u postu iznad. vozdra .ba
Pa ti si slagao u svom postu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:16 pm

@bosanac mislio sam na igrace skupinu luzera.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:18 pm

Nećemo građevince, nećemo footballere, nećemo legende, nećemo stare, nećemo nove, nećemo mlade, nećemo đuturume. Dok skontamo šta hoćemo Željo će nam ostati samo uspomena na neka ljepša vremena. Znam ja nas...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:23 pm

ma nemamo mi nista, sve se nekako srusilo ko kula od karata.... meni je najzalivije sto je prvu kartu izvukao neko ko je bio moj,nas... jbg ta linija od ljubavi do mrznje je fakat tanka. To ubuduce treba biti skola da niko i nikad nema vise taj status.
Sigurno se ovi neformalni osjecaju lijepo i ponosno sa ova 4 boda, mogu biti i ponosni na ovaj nevjerovatan niz, trude se mora se priznati. Mogu biti i ponosni na to da su veliki broj navijaca doveli do toga da nam je bilo svejedno hocemol izgubiti protiv Borca...
Brku treba prvog najuriti iz kluba, pa upravni i nadzorni odbor, pa te skupstinare precesljati, pa tek vidjeti od igraca s cim raspolazemo....
Država Željo
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:37 pm

Ja ne znam navijaci kojeg kluba bi ovako nijemo posmatrali ovakvo ponizavanje kluba od strane morza i njegovih par onih djilkosa i to ma stotu godisnjicu.Znaci par likova ti je srozalo klub i dalje ga terorise radi svog licnog interesa a niko ni rijeci.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:43 pm

Opet pregledao snimak utaknmice..najgori bek u zadnjih 10 godina u klubu je Blazevic a najgori vezni Celikovic..za 5-7 minuta provedenih na terenu svaki laik moze vidjeti da je Durakovic izmislio fudbal za Celikovica..samo primjetite kretanje momka,trazi loptu ide naprijed paf puta je gurnu na stranu krilima a Celikovic svaki kontakt sa loptom mu je vracanje stoperima.Kazu zna trener bolje od nas ,mislim da je ugovor da se mora igrati prije nego znanje trenera.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:45 pm

opet se pominje gospodin Misimovic ljudi jeste li vi u dubokom snu i mislite da ce neko tog tipa poslovanja koji sve radi kroz transparentnost i kroz zakon i red.on nije toliki ludak koji ce bacati svoje pare u zvalje draguljceta i sampanj ekipe i tako krpiti i pokrivati njihove greske i rashode hoce sigurno ali malo morgen.valjda ovi skupstinari odrze rijec i urade skrining svih u klubu i ko kako i moze lil hoce pomoci.prioritet je nogiranje draguljceta i sampanj mu ekipe.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 16, 2021 11:52 pm

Ja samo znam da nikad manje utakmica Želje u jednoj sezoni nisam pogledao u životu. Jednostavno nemam srca više ovo da gledam, ne može pod kožu.

Znalo nas je biti 150-200 na stadionu u sezoni 2003./2004., znali smo biti u očajnom stanju kao u vrijeme Demira Hotića, znalo je biti raznih ubleha u klubu, ali uvijek je bilo nešto pozitivno, barem neka nada.

Ovakvo rasulo i ovakvu skupinu likova u i oko kluba ja ne pamtim da sam vidio u svom životu. Totalni restart ili gašenje. Kako početi ispočetka kad je situacija sve gora? Kad sam vidio da smo na plate ovim poluinvalidima dali 3 miliona, došlo mi je da povratim. I ja koji sam se školovao 21 godinu svog života da imam normalan život da se sekiram zbog Veselinovića koji je preplaćen jedno 1000% u odnosu na ono što pokazuje? Probajte na svojim poslovima pružati 10% onoga što možete i ne donositi profit firmi za koju radite pa ćemo vidjeti dokle možete tako.

Mnogo je trenutaka koje mi je Željo priredio ovih godina u kojim mi se zgadio život, jedan od njih je i Nihad Selimović u loži na prvoj ovosezonskoj utakmici. Čovjek koji je klub zavalio za 2 miliona KM zbog licence, sjedi u loži i s osmijehom gleda Želju, tada sam shvatio koliko je sati i da se ciljano ide na raspad kluba i rasprodaju imovine. A da, i istomišljenik je, neistomišljenici prate Želju za laptopom, ne mogu prići Grbavici.

Reinkarnacija Amara Osima, Nihad Selimović, Mirsad Šiljak, Samir Cerić, famozna Skupština, UO i NO, šampanjac ekipa, svi igrači u zadnje tri godine, bit će crnim slovima upisani u historiju FK Željezničara, jer upravo su oni ti koji su zakucali zadnji ekser u tabut Želje.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 12:05 am

Jebaji ga, sad niko nije bio da Amar dođe...

Što prije krenemo od 0, prije ćemo se i vratiti. Sljedeća sezona je mrtvo životarenje i borba za opstanak. **** i to.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 12:11 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 17, 2021 12:05 am
Jebaji ga, sad niko nije bio da Amar dođe...

Što prije krenemo od 0, prije ćemo se i vratiti. Sljedeća sezona je mrtvo životarenje i borba za opstanak. **** i to.
Pa šta predlažeš onda, šta je po tebi kretanje od nule ako ne djeca i borba za opstanak radi smanjenja troškova?

Ako se ovo gore odnosi na mene, vrati malo postove, čak sam i predvidio većinu ovih stvari.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:46 am

Možda jedini čovjek koji nas je zadužio u zadnjih 20 godina uz Dzeku i kaze "nek ne dolazi ni on..." moralno dno smo dotakli. Uz to je možda trenutno jedini koji ima dozu ljubavi da eventualno uzme konce u svoje ruke i da oporavak počne. Ali kako dovesti nove bez da stare otjeras/das im otkaz/otkazes saradnju ili sta vec jer izgleda da je to borba protiv vjetrenjača.

Bezveze priča, stavljanje u istu ravan ljudi sa kojima smo sve negativne rekorde poobarali, dotakli sva dna koja se mogu dotaći, došli do kraja nema vise gdje dalje i ljudi koji su od nas napravili za naše uslove GIGANTA.

Zao mi je samo sto u onom naletu i zaletu jamak stanic bekric nije i nedo turkovic dosao kao 1 na 10ku.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 1:48 am

Na sta si nas sveo pedercino brkata. Ja znam da ti je od mene majgeri u vugla kad god te vidim, nadam se da ce i ostali slijediti moj primjer. **** TI VIOLINA SAMRU, IZRODE!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 2:48 am

Joj dečaka što snivaju snove... Kakac bolan restart? S kim? Ko da to vodi?
Storme, sjećaš li se kad ti poslije dana ppbjede rekoh da je gotovo sa Željom? Bukvalno sam predvidio sve ovo.
I glavna stvar, SVE OVO SU NAPRAVILI NAVIJAČI ŽELJEZNIČARA. Ili bar oni koji sebe smatraju navijačima Želje.
Dabogda da imadnu za koga navijati za godinu dana.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 6:39 am

blueboy je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:06 pm
Durgo je napisao/la:
ned maj 16, 2021 9:17 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 16, 2021 8:24 pm


Zbog raznih povratnika mi smo sad ovdje gdje jesmo. Ne treba se niko vraćati, dok se klub ne očisti od luzera nikad nećemo na zelenu granu. Znači, reset od čistačice do igrača na terenu, sve nanovo.
Ne ne. Mi smo ovdje zbog brkatog manipulatora, koji je sve uradio da ovo gledamo sada...
Da da. Mi smo ovdje zbog raznih Amara, Bekrića, Stanića, Ramovića, Fejzića, Kosorića, Lendrića, Zečeva, Stevanovića i mnogih drugih povratnika, da nekog ne zaboravim. Svi ovi igrači su igrali u vrijeme svemogućeg Misketa i uspjeli su prosuti nekoliko puta ono što ne bi prosuli mi da smo se skupili na ulici. Luzera i luzerskog mentaliteta se nikad nećemo riješiti sa povratnicima, ko god to bio. Samo novi ljudi, od čistačice do Uprave i igrača. Ako ih nema, onda ok, nek nastave ovako slobodnim padom sa povratnicima.
2 druga mjesta i osvojen kup.....
Hocemo li dalje...ako zelis nikakav problem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 7:18 am

neroazzuro je napisao/la:
pon maj 17, 2021 2:48 am
Storme, sjećaš li se kad ti poslije dana ppbjede rekoh da je gotovo sa Željom? Bukvalno sam predvidio sve ovo.
Sjecas li se sta sam ti odgovorio na to?

Sa koronom ili bez nje, nas je ovo isto cekalo. Korona je to samo ubrzala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 7:27 am

kokoška je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:09 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:06 pm
Durgo je napisao/la:
ned maj 16, 2021 9:17 pm

Ne ne. Mi smo ovdje zbog brkatog manipulatora, koji je sve uradio da ovo gledamo sada...
Da da. Mi smo ovdje zbog raznih Amara, Bekrića, Stanića, Ramovića, Fejzića, Kosorića, Lendrića, Zečeva, Stevanovića i mnogih drugih povratnika, da nekog ne zaboravim. Svi ovi igrači su igrali u vrijeme svemogućeg Misketa i uspjeli su prosuti nekoliko puta ono što ne bi prosuli mi da smo se skupili na ulici. Luzera i luzerskog mentaliteta se nikad nećemo riješiti sa povratnicima, ko god to bio. Samo novi ljudi, od čistačice do Uprave i igrača. Ako ih nema, onda ok, nek nastave ovako slobodnim padom sa povratnicima.
Jel te stid?
Nikad u životu.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 17, 2021 7:30 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon maj 17, 2021 6:39 am
blueboy je napisao/la:
ned maj 16, 2021 10:06 pm
Durgo je napisao/la:
ned maj 16, 2021 9:17 pm

Ne ne. Mi smo ovdje zbog brkatog manipulatora, koji je sve uradio da ovo gledamo sada...
Da da. Mi smo ovdje zbog raznih Amara, Bekrića, Stanića, Ramovića, Fejzića, Kosorića, Lendrića, Zečeva, Stevanovića i mnogih drugih povratnika, da nekog ne zaboravim. Svi ovi igrači su igrali u vrijeme svemogućeg Misketa i uspjeli su prosuti nekoliko puta ono što ne bi prosuli mi da smo se skupili na ulici. Luzera i luzerskog mentaliteta se nikad nećemo riješiti sa povratnicima, ko god to bio. Samo novi ljudi, od čistačice do Uprave i igrača. Ako ih nema, onda ok, nek nastave ovako slobodnim padom sa povratnicima.
2 druga mjesta i osvojen kup.....
Hocemo li dalje...ako zelis nikakav problem.
Hoćemo dokle hoćeš. Ja sam prvi koji ih je podržavao maksimalno za sve što rade, ali nema od toga više ništa. Kad to shvatite biće vam lakše. Samo reset.

P.S. Za mene drugo mjesto nije osvojeno mi prošle sezone a ni prethodnih, nego je izgubljeno prvo. Za kup i gradnju stadiona svaka čast.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, Ujko i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija