Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:26 pm

Kad neko kaze da ne mozemo nize pasti, ovo je najgore, dotakli smo dno... Jeste, ali malo sutra. Samo gledajte...Nije ovo ni unistavanje kluba, nego odvaljivanje iz temelja.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:26 pm

Joj šta nam rade od kluba
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:35 pm

Ima do dna jos dosta...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:42 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:44 am
Inace, psiholog Fudbalskog Kluba Zeljeznicar:

slika
😂😂😂
Oj Alija j€b€m ti sve redom 5 koljena
Pa nije ni čudo da smo rinake
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:45 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 08, 2021 1:50 pm
E da, prvo je objavila ovu vijest prava zvanicna - gg.ba, a nasa jos nije objavila. Za sve ti hvala Amare.
Treba vidjeti da nemaju negdje kamere, ovo isto nadrealisti oca mi.
Sve skeč do skeča
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:45 pm

Nek uzmu Erića, Miletića, Kosorića, Šehića, Milićevića, Blaževića, Čelikovića, Alispahića, Veselinovića i saradnja će biti uspješna.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:48 pm

salle86 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 2:42 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 08, 2021 10:44 am
Inace, psiholog Fudbalskog Kluba Zeljeznicar:

slika
😂😂😂
Oj Alija j€b€m ti sve redom 5 koljena
Pa nije ni čudo da smo rinake
Da dusu ne grijesim, covjek je bio i kod njih psiholog, tada je i objavio ovaj post. To sam tek kasnije saznao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:50 pm

...Međunarodna strategija kluba temeljni je stub naših planova rasta i uspjeha, a ovo partnerstvo otvara FK Željezničar upliv u fudbalske zajednice, izdiže dodatno imidž našeg kluba u Gani i Africi i među Afričkom i Ganskom dijasporom u regiji Balkana, kao i u Evropi i Londonu, koje su ekonomski i finansijski veoma utjecajni. Ovakvi potezi također dižu globalni rejting Želje i višestruko povećavaju šanse pronalaženja globalnih sponzora koji u nama počinju da prepoznaju globalni brend, a ne lokalni fudbalski klub.
Eto sta kaze Ceric. Sirenje istine o Zeljeznicaru po Africi se nastavlja. Hvala ti Cericu sto zahvaljujuci tebi postajemo globalni brend, a ne lokalni fudbalski klub. Hvala i Badzaku sto je doveo Cerica koji ce od nas napraviti globalni brend, a ne kao prije kada smo bili samo lokalni fudbalski klub. A mi se sekiramo, mirno spavajte, nece biti rata.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 2:57 pm

E ovo uposte nije lose preko ovoga mozemo dovesti nekog mladica koji moze trcati za loptom a ne ove nase balerine koje samo pogledom prate loptu.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 3:08 pm

Jedno je sabotirati trenera pa izgubiti par mečeva, ali sve ovo mi sve više izgleda na svjesno
p o n i ž a v a nj e Kluba ...
Ovakvo ponašanje od igrača do menadžmenta ne pamtim da sam ikada vidio ...
 
BlueMagic
Postovi: 47
Pridružen/a: pon dec 24, 2018 12:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 3:11 pm

Koja smo mi smijurija od kluba postali pa to je nevjerovatno. Mi pred gasenjem, ne smijemo izut cipele jer nam poderane carape palci nam izasli, a Ceric tu prica nake ublehe ko da smo mi psg a gana ko da je svicarska. Strasno...
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 3:12 pm

Šta znaš, možda kod nas stasaju novi braća Ayew, Asamoah Gyan, Thomas Partey, Sulley Muntari, Abedi Pele...ih, gdje bi nam kraj bio
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 3:31 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
sub maj 08, 2021 11:17 am
Meni je nevjerovatno kako sve ovo blago prolazi i kod ljudi i kod medija, jednostavno kao da je sve ovo normalno. Trebalo bi ga gori na sve strane, svi alarmi da urlaju, a sve je tako mirno i spokojno. To je ono sto treba najvise da zabrine
Nije nevjerovatno, ovo je urnek po kojem nam razvaljuju i ogađuju državu već 30 godina, od YUTEL-a do dana današnjeg. To je konzistentno, mediji formiraju javno mišljenje, terorišu, truju, izmišljaju afere, crtaju mete na čelo. Za stvari koje su prije radili uz genocide sada im je dovoljno samo nekoliko "nezavisnih analitičara", "regionalnih televizija", printanih medija i rezultat je tu, ali ovaj narod je kratkovid na najmax, ne vidi dalje od svoje nosine.

Identična stvar je urađena FK Željezničaru. Kad se samo sjetim silnih članaka, pričama o diktaturi, bukvalno rafaljnom paljbom svih medija po jednom čovjeku, priloga po televizijskim emisijama, posebno od strane šugave FTV i još milion drugih. Tada su nam "razvukli pamet našu", relativizirali dvije strane i obična raja koja nije imala dovoljno informacija je ipak birala da šuti i da ne pametuje previše, jer "šta ako je istina sve ono što nam govore mediji zadnjih nekoliko godina o Želji?"
Kao što više ne trebaju puške da se uništi jedan narod, tako više ne trebaju ni dekreti šugavih komunista o prisilnom odlasku u Torpedo da bi se ugasio i srušio jedan klub, iz temelja.
Ali eto, raduje me činjenica da makar na osnovu Kluba neko preispita "nezavisne medije" i njihove ciljeve, možda nam se skida koprena sa očiju.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 4:45 pm

Dje sampanjac?
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 4:56 pm

posro ga sampanjac jel mudrost svima sad vako podbadat nisam mogo spavat do pola 7 zbog zelje
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 6:09 pm

Žestoka poruka predsjedniku Željezničara: Podnesi ostavku, ti ne znaš šta je klub



Bivši predsjednik Željezničara Kemal Kozarić oglasio se nakon što su FK Željezničar i Medeama iz Gane potpisali trogodišnji ugovor o partnerstvu.

Kozarić je razočaran tim dešavanjima:

– Poštovana redakcijo, ovo što sam pročitao na portalu Faktor, kojeg izuzetno cijenim i redovno čitam, je za rubriku “Vjerovali ili ne” i ne mogu da vjerujem. Da nisam ljut i razočaran, slatko bih se nasmijao, zato želim da javno dam svoj komentar kao bivši predsjednik FK Željezničara.

Mislio sam da je neka šala, jer mnogi navijači drugih timova, posebno FK Sarajeva prave viceve na račun trenutnog stanja u FK Željezničaru s pravom i može im se. U doba najveće poslijeratne krize, gdje tim ne zna za pobjedu 12 kola, gdje smo u ovoj polusezoni posljednji na tabeli, gdje sve strukture kluba i svi prijatelji kluba bi trebali da traže rješenje za izlazak iz krize, gdje navijači doživljavaju razočarenje za razočarenjem, predsjednik kluba online (prvi put u historiji), niko ne zna ni čime se bavi, javlja nam uzbuđeno da je uspostavio neku virtuelnu vezu sa klubom iz Gane – kaže ogorčeni Kozarić.

Bivši predsjednik Želje dalje izražava nevjericu u ono što je Samir Cerić objavio.

– Svaka čast tom klubu, ali, živ bio, gdje ti živiš (znam u Londonu). Umjesto da ponudiš ostavku ili narediš da igramo sa juniorskom ekipom do kraja prvenstva da se više ne brukamo, predsjednik priča o tokenima, digitalizaciji, možda ćemo igrati i virtuelno prvenstvo ili PES i to nakon još jedne izgubljene utakmice odigrane na Grbavici. FK Željezničar je klub sa bogatom historijom i bilo je i uspjeha i padova, ali ovakvu krizu nismo vidjeli poslije rata.

Klub je u velikoj krizi igračkoj, finansijskoj, ljudi koji vode očito da nemaju viziju i da ne razumiju šta navijačima znači svaki poraz u godini gdje klub obilježava 100 godina postojanja. Može biti loša sezona, bilo ih je, pravi navijači vole klub i kada klubu ne ide, ali rukovodstvo kluba, Skupština, Upravni odbor mora da preuzme odgovornost i da ponudi plan i program kako izaći iz ove situacije. Sa klubom iz Gane sigurno nećemo. Zato gospodine Ceriću, dođite na Grbavicu, pogledajte navijače u oči i recite šta nas čeka u narednoj sezoni ili se zahvalite jer FK Željezničar je svetinja. Za Želju se ne navija, Željo se voli. Ne igrajte se sa strpljenjem navijača, oni su sigurno najbolji i najvjerniji navijači, ali i oni znaju gdje je granica tolerancije. Mi smo Željini, Željo je naš – poručio je nakraju Kozarić.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 6:18 pm

Amar927 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 6:09 pm
Žestoka poruka predsjedniku Željezničara: Podnesi ostavku, ti ne znaš šta je klub



Bivši predsjednik Željezničara Kemal Kozarić oglasio se nakon što su FK Željezničar i Medeama iz Gane potpisali trogodišnji ugovor o partnerstvu.

Kozarić je razočaran tim dešavanjima:

– Poštovana redakcijo, ovo što sam pročitao na portalu Faktor, kojeg izuzetno cijenim i redovno čitam, je za rubriku “Vjerovali ili ne” i ne mogu da vjerujem. Da nisam ljut i razočaran, slatko bih se nasmijao, zato želim da javno dam svoj komentar kao bivši predsjednik FK Željezničara.

Mislio sam da je neka šala, jer mnogi navijači drugih timova, posebno FK Sarajeva prave viceve na račun trenutnog stanja u FK Željezničaru s pravom i može im se. U doba najveće poslijeratne krize, gdje tim ne zna za pobjedu 12 kola, gdje smo u ovoj polusezoni posljednji na tabeli, gdje sve strukture kluba i svi prijatelji kluba bi trebali da traže rješenje za izlazak iz krize, gdje navijači doživljavaju razočarenje za razočarenjem, predsjednik kluba online (prvi put u historiji), niko ne zna ni čime se bavi, javlja nam uzbuđeno da je uspostavio neku virtuelnu vezu sa klubom iz Gane – kaže ogorčeni Kozarić.

Bivši predsjednik Želje dalje izražava nevjericu u ono što je Samir Cerić objavio.

– Svaka čast tom klubu, ali, živ bio, gdje ti živiš (znam u Londonu). Umjesto da ponudiš ostavku ili narediš da igramo sa juniorskom ekipom do kraja prvenstva da se više ne brukamo, predsjednik priča o tokenima, digitalizaciji, možda ćemo igrati i virtuelno prvenstvo ili PES i to nakon još jedne izgubljene utakmice odigrane na Grbavici. FK Željezničar je klub sa bogatom historijom i bilo je i uspjeha i padova, ali ovakvu krizu nismo vidjeli poslije rata.

Klub je u velikoj krizi igračkoj, finansijskoj, ljudi koji vode očito da nemaju viziju i da ne razumiju šta navijačima znači svaki poraz u godini gdje klub obilježava 100 godina postojanja. Može biti loša sezona, bilo ih je, pravi navijači vole klub i kada klubu ne ide, ali rukovodstvo kluba, Skupština, Upravni odbor mora da preuzme odgovornost i da ponudi plan i program kako izaći iz ove situacije. Sa klubom iz Gane sigurno nećemo. Zato gospodine Ceriću, dođite na Grbavicu, pogledajte navijače u oči i recite šta nas čeka u narednoj sezoni ili se zahvalite jer FK Željezničar je svetinja. Za Želju se ne navija, Željo se voli. Ne igrajte se sa strpljenjem navijača, oni su sigurno najbolji i najvjerniji navijači, ali i oni znaju gdje je granica tolerancije. Mi smo Željini, Željo je naš – poručio je nakraju Kozarić.
Što se ova ubleha nije javila da komentarise prosla dva predsjednika Želje, koji su direktni kumovi ove danasnje situacije i posljedica koje Zeljo trpi. Ceric je tu par mjeseci i dosao na sahranu kluba, moze samo uputit koju dovu pa ako se primi umrlom dobro i jest. Otprilike je tako.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 6:40 pm

Joj sad se javljaju prijatelji kluba, kao žao im kluba.
**** vas babuka sve.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 6:44 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 2:13 pm
Treba im dole u Ganu poslati Babuku gospodara familije da im pokaze sta je Futbol :lol: :lol:
:rofl:

Da im kaže kojeg su porijekla riječi fotbal i klab.
Dobit će aplauz sigurno kao i ovdje.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 08, 2021 6:54 pm

Amar927 je napisao/la:
sub maj 08, 2021 6:09 pm
Žestoka poruka predsjedniku Željezničara: Podnesi ostavku, ti ne znaš šta je klub



Bivši predsjednik Željezničara Kemal Kozarić oglasio se nakon što su FK Željezničar i Medeama iz Gane potpisali trogodišnji ugovor o partnerstvu.

Kozarić je razočaran tim dešavanjima:

– Poštovana redakcijo, ovo što sam pročitao na portalu Faktor, kojeg izuzetno cijenim i redovno čitam, je za rubriku “Vjerovali ili ne” i ne mogu da vjerujem. Da nisam ljut i razočaran, slatko bih se nasmijao, zato želim da javno dam svoj komentar kao bivši predsjednik FK Željezničara.

Mislio sam da je neka šala, jer mnogi navijači drugih timova, posebno FK Sarajeva prave viceve na račun trenutnog stanja u FK Željezničaru s pravom i može im se. U doba najveće poslijeratne krize, gdje tim ne zna za pobjedu 12 kola, gdje smo u ovoj polusezoni posljednji na tabeli, gdje sve strukture kluba i svi prijatelji kluba bi trebali da traže rješenje za izlazak iz krize, gdje navijači doživljavaju razočarenje za razočarenjem, predsjednik kluba online (prvi put u historiji), niko ne zna ni čime se bavi, javlja nam uzbuđeno da je uspostavio neku virtuelnu vezu sa klubom iz Gane – kaže ogorčeni Kozarić.

Bivši predsjednik Želje dalje izražava nevjericu u ono što je Samir Cerić objavio.

– Svaka čast tom klubu, ali, živ bio, gdje ti živiš (znam u Londonu). Umjesto da ponudiš ostavku ili narediš da igramo sa juniorskom ekipom do kraja prvenstva da se više ne brukamo, predsjednik priča o tokenima, digitalizaciji, možda ćemo igrati i virtuelno prvenstvo ili PES i to nakon još jedne izgubljene utakmice odigrane na Grbavici. FK Željezničar je klub sa bogatom historijom i bilo je i uspjeha i padova, ali ovakvu krizu nismo vidjeli poslije rata.

Klub je u velikoj krizi igračkoj, finansijskoj, ljudi koji vode očito da nemaju viziju i da ne razumiju šta navijačima znači svaki poraz u godini gdje klub obilježava 100 godina postojanja. Može biti loša sezona, bilo ih je, pravi navijači vole klub i kada klubu ne ide, ali rukovodstvo kluba, Skupština, Upravni odbor mora da preuzme odgovornost i da ponudi plan i program kako izaći iz ove situacije. Sa klubom iz Gane sigurno nećemo. Zato gospodine Ceriću, dođite na Grbavicu, pogledajte navijače u oči i recite šta nas čeka u narednoj sezoni ili se zahvalite jer FK Željezničar je svetinja. Za Želju se ne navija, Željo se voli. Ne igrajte se sa strpljenjem navijača, oni su sigurno najbolji i najvjerniji navijači, ali i oni znaju gdje je granica tolerancije. Mi smo Željini, Željo je naš – poručio je nakraju Kozarić.
Jel to ovaj, sto je govorio da smo drustvo jednog lica, i da su otjerani svi koji misle svojom glavom? Dok su ustvari otjerani kriminalci i lopovi...

Saucesnik ovog stanja, kao i mnogi drugi...


https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/36 ... _lica.html
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija