Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 12:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet avg 19, 2022 10:22 am
Durgo je napisao/la:
pet avg 19, 2022 8:42 am
To je to. Dobiju govnari stadion na 100 godina, a nisu u stanju stolice postaviti.

To je ti je drzava i k....
Ma mi imamo naš pa je babuki i kompaniji bilo teško održavati što su naslijedili, a kamoli šta drugo.

Šta se uigravalo na treningu, imal Amoaha tu gdje ili će ih mamba s klupe zakucati.
Hrpa betona.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 1:44 pm

Je li tacna informacija koju sam procitao na org-u da su pitari dobili 1500 karti, ako je tako ko je ovo odobrio iz nase uprave odmah treba da odstupi.

Je li vam prece 1500 huligana nego 2000 nasih navijaca koje ste izgubili zbog tampon zona na sjeveru i istoku
Alea iacta est!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 2:01 pm

Tacna je nazalost ta informacija. Ocito nemamo trenutno hrabrosti da presijecemo jednom za sva vremena. Ako nekog zanima sastav za sutra neka mi posalje pp, nemam obicaj stavljati isti na forum jer ipak moguce je da to neko prati.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 2:13 pm

Ako ih strpamo u cosak i damo 800 karata vratiće nam ćoškom na jugu idući derbi i cijenom od 20 KM, mislim da nam ne treba ni to.

Stolice će se skinut sa dijela gdje će biti i staviće se neprobojna mreža tako da će biti sigurnost povećana.

Stim da konačna odluka još nije donesena, u fazi je dogovora oko svega toga.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 2:38 pm

Nahvali nas ceto.
Samo hrabro ući i konacno da damo gol do 20 minute jer ubijamo protivnike do pomenute minute.
Gazi Željo!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 2:39 pm

Drugi derbi ce se SIGURNO igrati u Zenici i zbog pravila Saveza nama ce biti zabranjeno da idemo i bodrimo svoj klub, zbog toga treba iskoristiti pravilo 5% ko ih ba j.ebe vise.
Boli me neka stvar sto se skidaju stolice i sto se stavlja druga mreza, samo 5 % za 5 % i karta 15 KM, dokle vise da mi budemo donji u SVOJOJ KUCI
Alea iacta est!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 2:42 pm

Meleg i Mrkaić propuštaju sutrašnju utakmicu.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 3:01 pm

Ma daj im karinu a ne 1.500 ulaznica, samo 5% tj. Ako uprava ima muda.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 3:17 pm

cipiripi je napisao/la:
pet avg 19, 2022 2:39 pm
Drugi derbi ce se SIGURNO igrati u Zenici i zbog pravila Saveza nama ce biti zabranjeno da idemo i bodrimo svoj klub, zbog toga treba iskoristiti pravilo 5% ko ih ba j.ebe vise.
Boli me neka stvar sto se skidaju stolice i sto se stavlja druga mreza, samo 5 % za 5 % i karta 15 KM, dokle vise da mi budemo donji u SVOJOJ KUCI
Ma ne yebe nas niko ni 5%, ko da nam pitari sjede u upravi a ne Željovci.
Gurbeti gledaju kako da nam što više napakoste, a mi ih još pripazimo sa 1500 karti po pristupačnim cijenama, fuj...
Samo im 5% dati po cijeni od 15-20 KM i sprcati ih u zdenku na sjevero-zapadu (pusti snovi), pa ko voli nek izvoli, šta nas briga, dosta smo se povijali.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 3:17 pm

Karta ne smije im biti ispod 20 km!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 3:28 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
pet avg 19, 2022 3:17 pm
Karta ne smije im biti ispod 20 km!
Par derbija sam placao 20 km kartu ko da igramo na alians areni a ne na lavoru, oni nikad nisu toliko para imali na Grbavici! Dosta je vise!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 4:01 pm

phpBB [video]
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 4:07 pm

E čuj 1500 karti...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 4:10 pm

Kako Bogi to elokventno slozi klub je mnogo vise od onih 11 na terenu.
Zrinjski nije imao nekih strmoglavih padova poput nas. uvijek je to bila neka nadgradnja, ljudi koji vole klub i rade u interesu.
Gledam eno oni jevreji im sponzori, svaka im cast. neko je to ugradio, iskomunicirao izdejstvovao na ovaj ili onaj nacin.
A kod nas pun qrac biznismena i legendi koji ne mogu dovesti sponzora za naljepnice na karti. sva ta prica kod nas je lazna... puna oportunista i prodavaca magle.
Samo predan rad sposobnih i pametnih ljudi moze dovesti do rezultata... mora...

Ovo sto se desilo nama od Senadovog dolaska je paradigma cijelog drustva i okruzenja u kojem zivimo. Drustvo koje ne prepoznaje prave vrijednosti, u kojem se vise vrednuje demagogija, laskanje i suplja, od strpljivog,kvalitetnog i dugorocnog rada.

a tako smo blizu bili..
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 5:45 pm

Zdule je napisao/la:
pet avg 19, 2022 2:38 pm
Nahvali nas ceto.
Samo hrabro ući i konacno da damo gol do 20 minute jer ubijamo protivnike do pomenute minute.
Gazi Željo!
On će se izgleda fokusirati na Štilića. Garant će ići jako na njega.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 6:00 pm

Nije ovo politički forum.
@fcz razumijem za usporedbu i informaciju o Čovićevon učestvovanju, ali drugi dio malo bespotreban.
@bosanac trojke/sda/snsd/hdz koja god je stranka u pitanju nisu dobrodosle za forum.
Forum radi u korist Željezničara, a ne političkih stranki.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 6:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet avg 19, 2022 5:45 pm
Zdule je napisao/la:
pet avg 19, 2022 2:38 pm
Nahvali nas ceto.
Samo hrabro ući i konacno da damo gol do 20 minute jer ubijamo protivnike do pomenute minute.
Gazi Željo!
On će se izgleda fokusirati na Štilića. Garant će ići jako na njega.
Sutra su najavili kisu i lose vrijeme. Tako da lijepu igru necemo gledati. Stilic neka ga iz slobodnog zabije.

Manijaci :klanjase2: igracima ne bi trebalo faliti motiva.

Bodove donesi :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 6:19 pm

bogi je napisao/la:
pet avg 19, 2022 6:00 pm
Nije ovo politički forum.
@fcz razumijem za usporedbu i informaciju o Čovićevon učestvovanju, ali drugi dio malo bespotreban.
@bosanac trojke/sda/snsd/hdz koja god je stranka u pitanju nisu dobrodosle za forum.
Forum radi u korist Željezničara, a ne političkih stranki.
Ne znam sta je konkretno bespotrebno u tome sto sam rekao da nikad ne bih zelio da Zeljo bude politicka igracka i da ovaj grad i klub nisu etnicki "jednosmjerni" i uniformni.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 6:41 pm

fcz je napisao/la:
pet avg 19, 2022 6:19 pm
bogi je napisao/la:
pet avg 19, 2022 6:00 pm
Nije ovo politički forum.
@fcz razumijem za usporedbu i informaciju o Čovićevon učestvovanju, ali drugi dio malo bespotreban.
@bosanac trojke/sda/snsd/hdz koja god je stranka u pitanju nisu dobrodosle za forum.
Forum radi u korist Željezničara, a ne političkih stranki.
Ne znam sta je konkretno bespotrebno u tome sto sam rekao da nikad ne bih zelio da Zeljo bude politicka igracka i da ovaj grad i klub nisu etnicki "jednosmjerni" i uniformni.
@fcz apsolutno je usporedba na mjestu i slazem se ja s onim sto si ti htio iznijeti kao tezu, sve ok, ali radi se o nečemu drugom tj administraciji kojoj bi ovo sasvim normalno proslo na forumu ako se ne reaguje, za razliku od postova kada se prozove Tanovic i pohvali druga vlast i nasi ljudi koji su pomogli za teren. Ne bih ni ja da Zeljo pripada bilo kojem politickom opredjeljenju, niti da bude sredstvo prepucavanja politickim faktorima.
@bogi ma slazem se apsolutno, i potpisujem da svako ko spomene politiku vezano za Zelju da se posalje kako admin kaze u Banovice, ali bojim se da su ta pravila nejednaka i da vaze samo u slucaju kada hvalis jedne a kritikujed druge. Licno sam banovan na 10 dana jer sam kritikovao Tanovica i time navodno spamao temu, rekavsi hvala Vladi Federacije i nasim ljudima koji su pomogli da se iznađu sredstva za pomocni teren za treniranje omladinske. I vidim administracija kada joj se ukaze na dvostruke aršine, to rjesava brisanjem postova i uskraćivanjem prava mišljenja.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2022 6:42 pm

fcz je napisao/la:
pet avg 19, 2022 6:19 pm
bogi je napisao/la:
pet avg 19, 2022 6:00 pm
Nije ovo politički forum.
@fcz razumijem za usporedbu i informaciju o Čovićevon učestvovanju, ali drugi dio malo bespotreban.
@bosanac trojke/sda/snsd/hdz koja god je stranka u pitanju nisu dobrodosle za forum.
Forum radi u korist Željezničara, a ne političkih stranki.
Ne znam sta je konkretno bespotrebno u tome sto sam rekao da nikad ne bih zelio da Zeljo bude politicka igracka i da ovaj grad i klub nisu etnicki "jednosmjerni" i uniformni.
Ma usporedba sa Bakirom, jer se odmah nakače stranački ljudi što bi se reklo i ode u nedogled, pa sam je sasjekao u startu.
U poenti slažem se s tobom. Željo je zasebna institucija i ne treba da bude politička igračka, a Sarajevo je poseban grad koji nikad nije bio jednosmjeran u bilo kojem pogledu, pa tako ni klub koji je nastao tu. To što drugim ljudima se to ne može dokazati je drugi par cipela.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Google [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija