Moderator/ica: storm_raider

 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2022 9:09 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet maj 20, 2022 8:34 pm
Valter je napisao/la:
pet maj 20, 2022 5:04 pm
ponosannavas je napisao/la:
pet maj 20, 2022 11:39 am
Sve se moze. Pitanje je samo zna li neko i zeli li. Miske je zelio. Znanja mu je falilo u smislu odnosa sa javnoscu. Malo bolja komunikacoja, drugacija i mozda neki odnos sa navijacima doveli bi do toga da mozda dobije vecu podrsku. Vidim sad smo malo nadosli. Valjalo nam je ovo sa Amarom da vidimo neke stvari pa sad opreznije kritikujemo i upravu.
Zavisi na koje navijače se ovo odnosi. Koliko mene sječanje služi on nije imao večih problema sa tri od četiri tribine.
Mislim na sve one koji su bili protiv starih i sve one koji su mozda bili za ali su presutali jer nisu bili sigurni. Ne dijelim raju po tribinama. Mozda ih je na jednoj tribini bilo vise ali na svim tribinama je bilo raje koja su mislila da ce Amar dovesti ljude koji ce nastaviti gdje su ovi stali i jednostavno su presutili tj nisu dali podrsku da stari ostanu

Ni na jednoj tribini nije bilo ljudi koji su mislili da ce Amar dovesti nove ljude i uspjeti. Bilo je par pojedinaca iz cistog interesa koji su bili za. Da, isti oni koji se znaju imenom i prezimenom koji su u to vrijeme dizali hajke po raznim forumima. Glavni glas se digao i bio za nakon jedne kafe sa fotboll majatorom, ostali su bili nijemi posmatraci i klimaci glavom. I dan danas imas veliki broj navijaca koji ne znaju 2 fudbalera a vijek trajanja im je 2 godine na utakmicama... Ne zaboravi kako je tada odjekivalo stadionom je... mater u p... istim tim svojim navijacima koji su imali zdrav razum.

Da je sve krenulo od bezmozgasa govori i cinjenica da i dan danas imas ljude koji su protiv Misimovica a ni sami ne znaju sto, neko im reko da tako treba...
Krivina Jug
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:20 am

Evo da se slozim da su samo ovi bez ciste u glavi mislili tako poenta mog posta jentotalno drug. Na svim tribinama bilo raje koja je sutila. To sto je mozda sjever dva puta zagrmio Senad Misimovic i sl nije znacilo nista. Na kraju krajeva u skupstin isu sjedili ljudi koji ipak imaju nekog mozga pa su izglasali sve. Poenta je da je imao losu komunikaciju sta god to znacilo tj da je Amar uspio uvjeriti dio navijaca da je on spasilac i da treba football. Bez obzira sto mozda Senad nije ni htio da komunicira na odrdjene nacine ne amnestira da taj dio organizacije nije bio dovoljno dobro vodjen da dovede do nezadovljasva pa bili ti ljudi glupi ili ne. Nadam se da sam pojasnio
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 12:02 pm

ponosannavas je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:20 am
Evo da se slozim da su samo ovi bez ciste u glavi mislili tako poenta mog posta jentotalno drug. Na svim tribinama bilo raje koja je sutila. To sto je mozda sjever dva puta zagrmio Senad Misimovic i sl nije znacilo nista. Na kraju krajeva u skupstin isu sjedili ljudi koji ipak imaju nekog mozga pa su izglasali sve. Poenta je da je imao losu komunikaciju sta god to znacilo tj da je Amar uspio uvjeriti dio navijaca da je on spasilac i da treba football. Bez obzira sto mozda Senad nije ni htio da komunicira na odrdjene nacine ne amnestira da taj dio organizacije nije bio dovoljno dobro vodjen da dovede do nezadovljasva pa bili ti ljudi glupi ili ne. Nadam se da sam pojasnio
Na koji nacin mislis da je trebao da komunicira dodatno? Bolje da ne otvaramo ovu temu, ne slazem se. Ne mozes svima ugoditi i opozicija je uvijek dobra, problem je kada ta opozicija gleda svoj interes, a ne Zeljin. I to treba jasno identificirati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 1:34 pm

Ima li prenos za ovu tekmu omladinaca danas?
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 1:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 21, 2022 1:34 pm
Ima li prenos za ovu tekmu omladinaca danas?
Ne znam, i ja sam trazio, mislim da nema ili nije bilo obzirom da se do sad i zavrsila. Zna li neko kako zavrsi, sta bi ?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 2:27 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 21, 2022 12:02 pm
ponosannavas je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:20 am
Evo da se slozim da su samo ovi bez ciste u glavi mislili tako poenta mog posta jentotalno drug. Na svim tribinama bilo raje koja je sutila. To sto je mozda sjever dva puta zagrmio Senad Misimovic i sl nije znacilo nista. Na kraju krajeva u skupstin isu sjedili ljudi koji ipak imaju nekog mozga pa su izglasali sve. Poenta je da je imao losu komunikaciju sta god to znacilo tj da je Amar uspio uvjeriti dio navijaca da je on spasilac i da treba football. Bez obzira sto mozda Senad nije ni htio da komunicira na odrdjene nacine ne amnestira da taj dio organizacije nije bio dovoljno dobro vodjen da dovede do nezadovljasva pa bili ti ljudi glupi ili ne. Nadam se da sam pojasnio
Na koji nacin mislis da je trebao da komunicira dodatno? Bolje da ne otvaramo ovu temu, ne slazem se. Ne mozes svima ugoditi i opozicija je uvijek dobra, problem je kada ta opozicija gleda svoj interes, a ne Zeljin. I to treba jasno identificirati.
Ne moramo se slagati. Necemo otvarati i ne mislim previse detaljno ici. Ja sam neko ko nema insajderskih ili ih imam na kasicicu. Mozda ti znas vise pa znas da se sve pokusalo ali npr smanjis ocekivanja ljudi na terenu. Bili smo u losoj situaciji finansijskoj kad je dosao i komotno se moglo reci reorganizujemo klub i da ne ocekujemo titule. Evo sad raja ne ocekuje titule ni Evropu. Isli smo na opstanak. Nema ni potrebe da detaljisem. Uci cemo u detalje a ji ja ni ti ne znamo sve. Mozda bi da sam bio kraj njega rekao sve je pokusao ali kazem ooet cinjenica je da je jedan dio navijaca, evo najglupljih, najkorumprijanijih, uzmi kako hoces (mada ja ne smatram da su svi glupi ili korumpirani iako je bilo i tkavih ali vecina nije takva) uspio Amar (ili neko njegov) ubijediti u kontra. Ubijedio ih je jer nisu imali dovoljno info. Evo ti si kazes u kosarci pa znas Sleimovica kakva je ubleha ali 95 ljudi u gradu misli da je neki privrednik jer znaju povrsno. Culi da je Spars dobar i da on finansira a veze nemaju da duguje na sve strane. Nisam ni ja znao sve o njemu. Eto ne znam kako da objasnim sta sam htio reci. Moje misljenje o Senadu je predobro i toliko postujem tog covjeka da je glupo raspravljati ali jbg. Nismo se digli, a digla bi se raja da je imala vise info.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 2:29 pm

Maestro je napisao/la:
sub maj 21, 2022 1:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 21, 2022 1:34 pm
Ima li prenos za ovu tekmu omladinaca danas?
Ne znam, i ja sam trazio, mislim da nema ili nije bilo obzirom da se do sad i zavrsila. Zna li neko kako zavrsi, sta bi ?
3:3 valjda vodio Zrinjski do pred kraj onda mi dali dva gola i okrenuli a onda u bukvalno zadnjoj sekundi tekme ovi izjebdacili
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 3:58 pm

Za nepovjerovati kakvih pacijenata na nekadašnjem forumu, da se čovjek zapita, zašto kako, šta je motiv...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 4:09 pm

ponosannavas je napisao/la:
sub maj 21, 2022 2:29 pm
Maestro je napisao/la:
sub maj 21, 2022 1:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 21, 2022 1:34 pm
Ima li prenos za ovu tekmu omladinaca danas?
Ne znam, i ja sam trazio, mislim da nema ili nije bilo obzirom da se do sad i zavrsila. Zna li neko kako zavrsi, sta bi ?
3:3 valjda vodio Zrinjski do pred kraj onda mi dali dva gola i okrenuli a onda u bukvalno zadnjoj sekundi tekme ovi izjebdacili
A jbt, tacno se ne da usranom do potoka. Ove godine podbacili na svim frontovima, u svim rangovima zijanili ..Valjda nam ova sljedeca sezona donese nekih lijepih stvari, da nas sreca pogleda, da i nas malo sunce ogrije.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 5:27 pm

Senad1921 je napisao/la:
ponosannavas je napisao/la:
pet maj 20, 2022 8:34 pm
Valter je napisao/la:
pet maj 20, 2022 5:04 pm
Zavisi na koje navijače se ovo odnosi. Koliko mene sječanje služi on nije imao večih problema sa tri od četiri tribine.
Mislim na sve one koji su bili protiv starih i sve one koji su mozda bili za ali su presutali jer nisu bili sigurni. Ne dijelim raju po tribinama. Mozda ih je na jednoj tribini bilo vise ali na svim tribinama je bilo raje koja su mislila da ce Amar dovesti ljude koji ce nastaviti gdje su ovi stali i jednostavno su presutili tj nisu dali podrsku da stari ostanu

Ni na jednoj tribini nije bilo ljudi koji su mislili da ce Amar dovesti nove ljude i uspjeti. Bilo je par pojedinaca iz cistog interesa koji su bili za. Da, isti oni koji se znaju imenom i prezimenom koji su u to vrijeme dizali hajke po raznim forumima. Glavni glas se digao i bio za nakon jedne kafe sa fotboll majatorom, ostali su bili nijemi posmatraci i klimaci glavom. I dan danas imas veliki broj navijaca koji ne znaju 2 fudbalera a vijek trajanja im je 2 godine na utakmicama... Ne zaboravi kako je tada odjekivalo stadionom je... mater u p... istim tim svojim navijacima koji su imali zdrav razum.

Da je sve krenulo od bezmozgasa govori i cinjenica da i dan danas imas ljude koji su protiv Misimovica a ni sami ne znaju sto, neko im reko da tako treba...
Bilo je dovoljno prosiriti vijest kako je Misimovic uzeo kamatu od 7% od Zelje, kako klanja i kako tjera ljude da pisu mailove navece u 2 sata da ga bezmozgasi zamrze. Nema to veze ni sa Zeljom, ni sa fudbalom, to je jednostavmo nas mentalitet. I onda nema nacina da se ti protiv toga boris. Ja sam tad imao zestoke svadje sa hrpom Zeljinih "navijaca" koje poznajem. Oni su bukvalno mrzili Misimovica. I ne zelim da me se pogresno shvati, ali mogao si razlikovati jasno ljude koji su bilo za i protiv Senada. Oni nizeg obrazovanja, teoreticari zavjera, anti vakseri, niza radna mjesta po firmama su profil koji su bili protiv Senada, tjera ljude da klanjaju, uzima kamatu od Zelje, pravi dzamahiriju od kluba, sta ce on od legendi Zelje traziti da pisu izvjestaje. Takvi ljudi kad sebi nesto utuve u glavu, mozes se samo potuci s njim jer je nakon tvog svakog argumenta on sve glasniji i glasniji.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 5:48 pm

santakuruz je napisao/la:
sub maj 21, 2022 5:27 pm
Oni nizeg obrazovanja, teoreticari zavjera, anti vakseri, niza radna mjesta po firmama su profil koji su bili protiv Senada
ne znam zasto ti je ovo trebalo
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 6:24 pm

Ima li Eldina?,pitam za jarana....
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1576
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 6:26 pm

santakuruz je napisao/la:
sub maj 21, 2022 5:27 pm
Senad1921 je napisao/la:
ponosannavas je napisao/la:
pet maj 20, 2022 8:34 pm


Mislim na sve one koji su bili protiv starih i sve one koji su mozda bili za ali su presutali jer nisu bili sigurni. Ne dijelim raju po tribinama. Mozda ih je na jednoj tribini bilo vise ali na svim tribinama je bilo raje koja su mislila da ce Amar dovesti ljude koji ce nastaviti gdje su ovi stali i jednostavno su presutili tj nisu dali podrsku da stari ostanu

Ni na jednoj tribini nije bilo ljudi koji su mislili da ce Amar dovesti nove ljude i uspjeti. Bilo je par pojedinaca iz cistog interesa koji su bili za. Da, isti oni koji se znaju imenom i prezimenom koji su u to vrijeme dizali hajke po raznim forumima. Glavni glas se digao i bio za nakon jedne kafe sa fotboll majatorom, ostali su bili nijemi posmatraci i klimaci glavom. I dan danas imas veliki broj navijaca koji ne znaju 2 fudbalera a vijek trajanja im je 2 godine na utakmicama... Ne zaboravi kako je tada odjekivalo stadionom je... mater u p... istim tim svojim navijacima koji su imali zdrav razum.

Da je sve krenulo od bezmozgasa govori i cinjenica da i dan danas imas ljude koji su protiv Misimovica a ni sami ne znaju sto, neko im reko da tako treba...
Bilo je dovoljno prosiriti vijest kako je Misimovic uzeo kamatu od 7% od Zelje, kako klanja i kako tjera ljude da pisu mailove navece u 2 sata da ga bezmozgasi zamrze. Nema to veze ni sa Zeljom, ni sa fudbalom, to je jednostavmo nas mentalitet. I onda nema nacina da se ti protiv toga boris. Ja sam tad imao zestoke svadje sa hrpom Zeljinih "navijaca" koje poznajem. Oni su bukvalno mrzili Misimovica. I ne zelim da me se pogresno shvati, ali mogao si razlikovati jasno ljude koji su bilo za i protiv Senada. Oni nizeg obrazovanja, teoreticari zavjera, anti vakseri, niza radna mjesta po firmama su profil koji su bili protiv Senada, tjera ljude da klanjaju, uzima kamatu od Zelje, pravi dzamahiriju od kluba, sta ce on od legendi Zelje traziti da pisu izvjestaje. Takvi ljudi kad sebi nesto utuve u glavu, mozes se samo potuci s njim jer je nakon tvog svakog argumenta on sve glasniji i glasniji.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
+1
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 7:23 pm

gavran je napisao/la:
sub maj 21, 2022 6:24 pm
Ima li Eldina?,pitam za jarana....

Cire jaranu, da trazi novog Eldina...
Krivina Jug
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 8:14 pm

gavran je napisao/la:Ima li Eldina?,pitam za jarana....
Imam ja jednog, ne znam moze li mu pomoci...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 8:18 pm

Grbavica je napisao/la:
sub maj 21, 2022 8:14 pm
gavran je napisao/la:Ima li Eldina?,pitam za jarana....
Imam ja jednog, ne znam moze li mu pomoci...
phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 8:55 pm

gavran je napisao/la:
sub maj 21, 2022 6:24 pm
Ima li Eldina?,pitam za jarana....
Selam ces jaranu
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 9:34 pm

Stole Anđelović, čuveni fudbalski navijač iz Bora, koji je ceo život pratio reprezentaciju i Željezničar iz Sarajeva preminuo je samo nekoliko dana posle smrti legendarnog Ivice Osima.

Stole iz Bora je decenijama pratio sve utakmice Željezničara, ali i reprezentacije Jugoslavije, a kasnije Srbije. Uvek je uz sebe imao transparent "Stole iz Bora" i na svim velikim takmičenjima i utakimicama bodrio je državni tim, ali i svoj Željezničar.

Iako popularni "Željo" već 27 godina igra ligu BiH, a Stole je živeo u rodnom Boru, to ga nije sprečavalo da ostane ljubimac Sarajlija i svog kluba kojeg je uvek čuvao u srcu.
Napustio nas je još jedan čovjek koji je živio Željezničar, počivaj u miru Stole!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 9:38 pm

Niko kao Stole iz Bora!

Pocivaj u miru legendo. :cry:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 9:54 pm

Pocivaj u miru Stole
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 220 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija