Moderator/ica: storm_raider

 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 5:57 pm

Amoah mora igrati ispred Drlje. Bolji je u odbrani a i u napadu je konkretniji. Za 20 minuta je 3-4 loptre presjekao iz jedne je dao i gol. Drljo neodgovoran pozada a sebičan u napadu. Jedan go dao iz onog šuta i sad stalno pokušava. On je pripomogao tome da Galić koji je svakako katastrofa izgleda još gore.
Santos :klanjase2: :klanjase2:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 5:59 pm

Prvo poluvrijeme loše, drugo magija. Brao Edise, brao ekipo. Što napisa gore neko, kako se ponašati 🤣
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:02 pm

gavran je napisao/la:
ned mar 19, 2023 5:34 pm
Realno i treci put dobijamo slogu na curguzove
Ahahahahah
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:03 pm

Kaze Edis da ako ti se igraci stalno povrijeđuju znaci da imas neki problem u trenažnom procesu. Slažem se s tim i pohvalio bih onog momka sto je kondicioni trener, hvala Bogu minimalno povreda imamo gdje sigurno ima i do njega tu i koliko mogu primjetiti, neka me neko ispravi ako grijesim, igrači su na dobrom nivou sto se tiče kondicije
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:15 pm

Ko prenosi Široki, ne mogu da nađem ni na jednoj areni.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:17 pm

Fićo je napisao/la:
ned mar 19, 2023 4:52 pm
Izmjene su prelomile (ne osporavam odličan pristup stručnog štaba danas) ali po meni je prelomni trenutak ipak bio dolazak igrača ispod juga.

Idemo dalje, pauza, pa Leotar.
Ključan momenat je izlazak Ronalda. Niko ne spori njegov kvalitet ali on i Suljo ne mogu u istu rečenicu kad je odnos prema dresu, klubu, navijačima. Pa je onda to još i žalosnije da sav taj kvalitet više, sam poništava.
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned mar 19, 2023 6:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:18 pm

Bravo ekipa, bravo Štila, Santose, Edise!
Sad je izgleda počelo sve da dolazi na svoje mjesto, naleglo je malo. Mislim da ćemo poslije reprezentativne pauze puno bolje izgledati, kao što sam već govorio. Eto bilo je svega, i kratkih pasova, atraktivnih poteza, kombinatorike, akcija, šuteva, golova, dobre, pravovremene izmjene. Igra dobra, još bolja pobjeda i tri boda. Bilo je i grešaka i nesigurnosti na trenutke ali nećemo sad o tome. VTŽ! 💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:21 pm

Refa1987 je napisao/la:
ned mar 19, 2023 5:57 pm
Amoah mora igrati ispred Drlje. Bolji je u odbrani a i u napadu je konkretniji. Za 20 minuta je 3-4 loptre presjekao iz jedne je dao i gol. Drljo neodgovoran pozada a sebičan u napadu. Jedan go dao iz onog šuta i sad stalno pokušava. On je pripomogao tome da Galić koji je svakako katastrofa izgleda još gore.
Santos :klanjase2: :klanjase2:
Amoa na žalost ne može igrati ispred Drlje jer je on "zaštićeno godište".
Muftić, Beća, Drina i Drljo...dvojica moraju igrati, realno prva dvojica kvalitetom debelo iza druge dvojice tako da šta je tu je. A i Drljo koliko god imao svojih mušica, sa 20 godina itekako igra solidno. E sad jbg šteta što imamo boljeg igrača od njega na klupi koji zbog pravila mora tako, ili Muftića na gol pa šta Bog da
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:22 pm

E cuj bravo Edise, za sta? Sto je ubacio Bekrica, zamisli ti pisanja po navijavicima, pa stvarno nam je sreca sto imamo dobrih igraca pa nas vade iz utakmice u utakmicu, odraz Edisovog trenerskog znanja je prvo poluvrijeme.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:29 pm

kokoška je napisao/la:
ned mar 19, 2023 6:22 pm
E cuj bravo Edise, za sta? Sto je ubacio Bekrica, zamisli ti pisanja po navijavicima, pa stvarno nam je sreca sto imamo dobrih igraca pa nas vade iz utakmice u utakmicu, odraz Edisovog trenerskog znanja je prvo poluvrijeme.
Ubacio ga je pri rezultatu 4:1, dao mu je 4 minute. Šta imamo tu zamjerati života ti ?? :r
Čovjeku je zadnja sezona, nek je malo ušao, nema veze.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:30 pm

Nadam se da će Tuzlanski timovi danas triumfovati. Velež da ostane na -6, a Široki na 4. mjestu.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:35 pm

kokoška je napisao/la:
ned mar 19, 2023 6:22 pm
E cuj bravo Edise, za sta? Sto je ubacio Bekrica, zamisli ti pisanja po navijavicima, pa stvarno nam je sreca sto imamo dobrih igraca pa nas vade iz utakmice u utakmicu, odraz Edisovog trenerskog znanja je prvo poluvrijeme.
Meni je za bravo što je izveo Hodžića na poluvremenu i uveo Krpića, to da nije uradio ništa od utakmice ne bi imali.

Treba znat i ispravit greške a to nije ni znao ranije, nego je zapinjo ko budala.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:39 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
ned mar 19, 2023 6:30 pm
Nadam se da će Tuzlanski timovi danas triumfovati. Velež da ostane na -6, a Široki na 4. mjestu.
Nema Sloboda šta tražiti u Mostaru, a samo da Tuzla ne primi još jedan do kraja, i ovo je dobro.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:40 pm

Lijepa nedelja, povedem starog na utakmicu nakon dugo vremena. Čovjek kaže poslije za dva igrača (Amoah i Santos) od kud ovi da zalutaju kod nas 😂.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:45 pm

Amoah je mnogo kvalitetan.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:45 pm

Refa1987 je napisao/la:
ned mar 19, 2023 6:15 pm
Ko prenosi Široki, ne mogu da nađem ni na jednoj areni.
Nije bilo prenosa.
Fear of the Maniacs!
 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:47 pm

Ako Santos produzi ugovor neka preuzme pucanje penala kako igra mogao bi biti rekordan transfer za nasu ligu
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:53 pm

kokoška je napisao/la:
ned mar 19, 2023 6:22 pm
E cuj bravo Edise, za sta? Sto je ubacio Bekrica, zamisli ti pisanja po navijavicima, pa stvarno nam je sreca sto imamo dobrih igraca pa nas vade iz utakmice u utakmicu, odraz Edisovog trenerskog znanja je prvo poluvrijeme.
8 utakmica, 6 pobjeda, x na derbiju. Pripreme obavljene u Konjicu na umjetnoj travi. Pokloni se velikom Edisu Mulalicu i provjeri dokad ti vazi pasos, imam osjecaj da ce nam trebati.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:55 pm

Šta kažete za Drinu danas, kakav je bio
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 19, 2023 6:58 pm

Bravo ekipa, bravo JUG! Iako Sloga i nije uspijevala praviti neke sanse, nas onako mlitav ulazak u utakmicu nam se morao obiti o glavu. Ni trke, ni agresivnosti ni pretjerane zelje za napadom. Kad smo dali go, igraci su samo mislili na kraj. Drugo poluvrijeme, potpuno drugo lice. To je Zeljin borbeni duh, konstantan pritisak na protivnickoj polovini i uz malo srece smo ih mogli zesce natrpati. Ali dobro je, dugo, predugo nikog nismo glat uzeli.

Bender - ne mogu ga bas kriviti za gol, mimo toga je bio prilicno siguran iako nekog narocitog posla nije ni imao.
Galic - zona sumraka danas, nadam se da ovo ne moze ponoviti.
Sehic - agresivan, koncentrisan 100%, pravi bocni univerzalac. K'o nekad Stana. :D
Cocalic - vraca se lagano u pravu formu, samopouzdanje mu je u nekim trenucima i preveliko ali sve u svemu jako dobar.
Drina - siguran, ne pegla loptu i volim sto ima hrabrosti (a i znanja) da povuce i prenese loptu umjesto da salje neke besmislene duge pasove.
Hodzic (18) - ne vidim sto ga ljudi kude, po meni je i dalje stamen kao stijena i presiguran na lopti. S onim njegovim korakom od 8 metara tesko mu sta moze proci na sredini.
Dzenis - jos jedan koji je po meni danas previse kritikovan. Moze on na ovoj poziciji dosta toga dati.
Stilic - malo ga je stigao umor ali opet jako dobar.
Santos - eh, to je to. To se cekalo, rutina i koncentracija u zavrsnici. Produzuj kralju, ne zalijeci se odmah u drugu belgijsku, vrijeme radi za tebe.
Drljo - odlicna asistencija za 1:0, nakon toga dosta dobrih prodora ali uzasna zavrsnica. Mozda je tome kumovala i ona povreda, bas je ruzno izgledalo u prvi mah.
Hodzic (99) - zacudjujuce velik broj nesebicnih pasova ali i nekoliko vrhunskih gluposti. Ne znam sta bih rekao... Pauza ce mu u svakom slucaju dobro doci.

Krpic - i bez pravog suta po golu i s tek par ulazaka u peterac je uspio ponijeti (za mene) epitet jednog od igraca utakmice. Ona akcija sa Santosom za 2:1 je za tv spice.
Amoah - brat pravi, kako popisa Poparu. :D Morao bi se naci nacin da vise igra, jebena je on zvjerka da bi igrao samo po poluvrijeme.
Kosoric i Hajdarevic - usli u momentu kad je utakmica prakticno zavrsila, nisu imali kad sta pokazati.

Opet su nam poceli lagano otkidati od posjete, danas je bilo sigurno 6.000, atmosfera i ambijent prekrasni. Zao mi je sto cesce ne igramo u dnevnom terminu.

Sudija je moron, imao je nekoliko neshvatljivih, bezobraznih odluka koje su u nekim drugim okolnostima mogle prelomiti utakmicu.

P.S. Da li je gospodin Zoran Tariguz pocastio javnost strucnom analizom utakmice?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 246 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija